• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@lajcikova to by ti len pred porodom pichli parkrat atb..
20. dub 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zpět z monitorů, bylo to fajn. Sestřička mě rovnou informovala, že to bude trvat 20-30minut podle toho jak je malé aktivní. Což bylo HODNĚ, je to malý čertík :grinning:
Rovnou upozorňuju ty co budou chodit na monitory do Pardubické nemocnice, doktoři co to podepisují vyjeté grafy v ambulanci začínají pracovat až po půl 9. Takže ti co si přivstanou tam stejně zkejsnou do min 8:30.... :angry:
20. dub 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, byla jsem na monitoru dnes presne hodinu. Ja ty monitory proste nesnasim. Kdyz jsem lezela s hrozicim predcasnym, delali mi 14 dni v kuse dva denne. A moje druhe ditko proste vzdycky spi, kdyz je na monitoru, asi to bude kluk :D
20. dub 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica jé,já měla cca za 10-15min po všem
20. dub 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica presne.....taky jsem lezela pri prvnim asi tyden na udrzovani......a to mi delali monitor snad i 3 x denne...pak jsme meli s kolegynkou na sestinedelce z toho zvuku uz nocni mury.....jak se to ozyvalo nad nami z udrzovani ..:grinning:
20. dub 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě trval 30minut...a ja chodím ke svemu doktorovi,on posíla do porodky až po terminu,jinak si děla vše sám :confused:
20. dub 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky, ja idem prvy raz na monitor v stredu 25.4 ale ja sa teda uz moc tesim! este idem k svojmu dr. skontroluje ci sa maly otocil, co sa neotocil to citim, a pak ma uz posle do porodnice aby som si dohodla cisara.. och..
20. dub 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás trvá 20minut u mého dr., ale nějak se jim to seklo, takže jsem tam byla dýl :grinning: do porodky posílá až po 37tt
20. dub 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám dotázek od tématu....ta mojej fenka už dohárala (tento týden poprvé)...a dva dny zpět jsem našla na koberci loužičku..(včera i předevčírem).....už mě to jako nebaví, 3.5. bude mít rok, někdy si načůrá do pelechu, ven chodí 3-4 x denně......od malička jsem ji učila chodit ven čůrat (i v noci jsme s ní vstávala když byla malinká)....tak prostě nechápu, kde jsem udělala chybu, 2 koberečky už letěly do popelnice,páč už mě to nebaví prát....jak to máte vy, nebo nějaké rady...
20. dub 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 naše už konečně taky dohárala :slight_smile: nám se teda normálně nevyčůrá, ale jak říkáš v pelechu se ji to vyjímečně taky stane a to tehdy, když ji dám třeba polívku nebo se hodně napije a asi jak spí tak se počůrá u toho, a ani o tom neví. Takže jen přes noc, přes den že by se vyčůrala kam neměla to ne.
20. dub 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek jo no, přes noc jsem měla na mysli v pelechu,přes den ne....ale ty koberečky ted 2 dny zpět jsem jako fakt nepochopila....:-/ no c ouž, já porád čekám, že se to spraví,ale asi se to těm fenkám stává...myslím to v noci...co už....akorát mě to děsně rozčiluje.....třeba se pak odplaví těhu hormony a já budu klidnější
20. dub 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 teď už se nám to dlouho nestalo, je to tak 5x za rok, víc asi ne :slight_smile: tak třeba se ji to ještě upraví :slight_smile: no chápu, taky bych nebyla z toho nadšená :slight_smile:
20. dub 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek no bude se jí to muset upravit...ted už na ni nebudu mít tolik času při malé...tak snad nebude na mě tak fixovaná......jezdíváš do KArviné?
20. dub 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean
ja jsem rikala mojemu, ze by tam zamnou mohl prijit v utery na to KTG :wink: .Jsem objednana na pul 4, takze by po ranni mohl prijit a poslechnout si to osobne :wink:
20. dub 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 jo jezdila jsem do března co 3týdny, ale teď bych se už bála :slight_smile: ale určitě tam zase někdy pojedu až bude malá větší :slight_smile: asi o prázdninách :slight_smile:
20. dub 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa a chtěl? :slight_smile:
20. dub 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa to ano, pokial ho to zaujima, tak by to mal z prvej ruky :slight_smile: moj by teda nesiel :grinning:

@mmmiska83 nasa si curne par kvapiek, len ked prideme domov alebo pride nejaka navsteva a velmi sa tesi :slight_smile: kto vie, ci aj u psov existuje inkontinencia - ze by to malo zdravotny dovod..
20. dub 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasne, ze by chtel :wink: uz semnou u dr. byl :wink: jen mu to kolikrat casove nevychazi...ale tedka jsem az na tech pul 4 tak by to mohl stihnout :wink:
20. dub 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@billyjean to naše dělala taky, že si učurla, když byla ráda že někdo přišel ale to dělala jen když byla malá :slight_smile:
20. dub 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean no to ona už neučurává,o na se vyloženě prostě počůrá....ale já už to kašlu.....nemám na to nervy to porád řešit,akorát mě to nebaví čistit a prát ji deky.....
@lucifereeek no tak to je jasné,já bych se taky bála jezdit tak daleko v tomhle stádiu těhu :slight_smile:
20. dub 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už mam ty fotky, :grinning: mam to jak polovyfouklej kopačák :sunglasses:
jinak sme byli v lidlu,samo mi tam stvrdlo břicho začalo mě píchat dole a v zádech,tak sem tam deset minut stála opřena jak debil,a čekala kdy to povolí :unamused:
20. dub 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lajcikova no máš docela velký to bříško :slight_smile: my se byli fotit ve středu, tak jsem zvědavá příští týden na fotky :slight_smile:
20. dub 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova krásný bříško, já mám spíš takové no bříško, ty ho máš větší :slight_smile:
20. dub 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek já sem cela jakasi velika,ale mam ho jen na hoře,a přibrala sem jen to břicho,takže 11kg v břichu :grinning:
20. dub 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak to břicho je fakt hodně sretušovane,ukažu ten rozdíl
20. dub 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
hurááá,ráno překvapení na wc..odchází hlenovka, jupííí, konečně nějaký pokrok !!!! :grinning:
21. dub 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lajcikova pekne fotecky! no a co, ze su retusovane, krajsie to brusko vynikne :wink:

@mmmiska83 ticho zavidim :slight_smile:
21. dub 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@billyjean ikdyz ted premyslim, jestli to neni horsi, pac clovek bude porad cekat, jestli teda necovypukne nebo ne ....:grinning:
21. dub 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 teraz uz budeme porad cakat asi vsetky - s hlenovkou ci bez nej :grinning:
Pozerala som, ze naozaj existuje u psov inkontinencia.. mozno by stalo za to sa pobavit s veterinarom, lebo sa z toho zblaznis :slight_smile:
21. dub 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean ja myslim ,ze ona to dela z trucu....protoze to neni kazdy den...nekdy vubec, nekdy treba 2x po sobe....ona je takova labilni.....je na me fakt zavisla.....jo a podezrele me o 50% min prestal bolet spodek...... :sunglasses:
21. dub 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek