• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@korcula udelala jsem to jako jaro 2012, pac mam holky po IVF co maji treba termin duben, tak to nejak spojime, ne vsichni se treba chteji pridat a bezne je tam co vim od jinych tak 20-30 aktivnich a ostatni jen tak nakukuji, takze dame opravdu ty co chteji vymenovat nazory a postrehy :slight_smile:
mam te tedy pridat?
7. zář 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak jsem byla dnes u gyndra a těhu mi potvrdil a mám i fotečku, miminko je ale o 14dní starší a už nám tluče srdíčko, takže TP se mi posunul už na 27.4. pokud by to nevadilo, ráda bych tu s váma ale zůstala.
7. zář 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@korcula zkus ted
7. zář 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle jj, prosím přidej, taky radši diskutuju v soukromý skupině, přeci jen, občas se člověku nechce něco říkat veřejně:slight_smile: jen mi to to téma vubec nenajde, ne aby mi ho našlo jako soukromé a že mám poslat žádost... zkus hodit odkaz ještě jednou pls
7. zář 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladydi supr teda hezky termin, tak to jsi otehu o dost driv nez jsi myslela
pokud bys pak chtela do soukr diskuze, pisni, pridam te taky
7. zář 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle super, už to jde díky:slight_smile:
7. zář 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korcula jojo dala jsem spatny link - tak postupne tam budeme pribyvat, tak kdyztak do oblibenych a je to :slight_smile:
7. zář 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle jj, díky, už jsem tam přestěhovaná... bude to lepší...:slight_smile:
7. zář 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle tak mě prosím přidej, občas přijdu juknout, no musela jsem otěhu nevím kdy, poslední MS jsem měla 6.8.
7. zář 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladydi gratulace:slight_smile: a nejsi teda těhu už z minulýho měsíce?
7. zář 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladydi jsi tam :slight_smile:
7. zář 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korcula no to by bylo zase moc malé to miminko a MS jsem teda měla celkem dost silnou toho 6. nevím, ale je mi to asi jedno kdy, hlavně že to je vše OK :slight_smile:

@cuddle moc díky, jdu juknout
7. zář 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladydi no ja to beru ze ms 30.7 a vsechny tabulky mi vyhazuji termin 5.5 cca , tak mozna jen miminko pekne porostlo :wink:
7. zář 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle Ahojky, super nápad, taky už mě napadlo, jestli diskuzi neuzavřít :slight_smile: Písla jsem ti, tak mě tam, prosím, přidej :wink:

@ladydi Ty jsi měla poslední MS 6.8.??? Já totiž taky :slight_smile:
7. zář 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarana jsi tam :slight_smile:
7. zář 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle Díky :wink:
7. zář 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korcula a kdy des na gyndu??:slight_smile:
7. zář 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dilemma ´14.9.:slight_smile: kdy jdeš ty?
7. zář 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korcula ja jdu v patek 9.9 na prvnu utz protoze muj gynekolok je n apoliklinice a on nema u sebe utz tak musim na druhou stranu nemocnice tam mi udelaji utz a jelikoz muj dr tam je jen ut,st,ct tak tam pak zajdu v utery 13.na prvni poradnu tak mi to rekla sestricka:slight_smile:
7. zář 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to závidím že jdeš dřív...já se tý středy nemůžu dočkat
7. zář 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cuddle no urcite bych tam taky chtela pridat:D abych si nadale mohla s vami psat:slight_smile:
7. zář 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korcula no ale tak zase budes mit stoprocentni ze uz bude videt srdicko :slight_smile: u mne to jeste neni jiste:slight_smile: a aspon uvidim v kolikatem tydnu uz jsme:slight_smile:
7. zář 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dilemma ale aspon už budeš mít tu jistotu že je vše kde má a jak má:slight_smile: na nejistota mě ubíjí... já nechápu jak mohli dřív existovat bez uTz:grinning:
7. zář 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dilemma pridavam
7. zář 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korcula jo jo to taky nechapu kdyz sme byla poprve tehotna tak prababi my rikala ze mi zavidi ze kdyz ona cekala syna a dceru ze nevedela co to bude ze to v te dobe nebylo bych to neprezila protoze odpocitavam dny kdy bude patek abych vedela ze je vse ok:slight_smile:
7. zář 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle dekuji:slight_smile:
7. zář 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ladydi ahojky, jééé tak mě zase řekli,že mam mladší prcka..:slight_smile: se mááááš :slight_smile:
7. zář 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarana ano, poslední MS jsem měla 6.8., ale v té chvíli jsem už podle pana doktora byla těhule :sweat_smile:

@zrofka neboj, těch pár týdnů nic není :wink: a až se narodí, nebude to ani vidět :grinning:
7. zář 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, už pár dní sleduji vaše řádky, prožívám to stejné co vy, pokud vše bude v pořádku v květnu bych měla mít termín. Můžu se mezi vás přidat?
8. zář 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek