• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@mmmiska83 ze by ticho pred burkou? :grinning:
No jo, to je tiez mozne, ze spatne znasa, ze nie je u teba jedina :slight_smile: som zvedava, ako na mimco zareaguje nasa Olina.. deti sice miluje, ale zatial ziadne nebolo nase.. :slight_smile:
21. dub 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 a jak se to pozná,že odteka ta hlenovka? :confused:
jinak noc super,vubec sem nespala,bolel mě celej spodek,usla sem v 6ráno a spala do tedka :frowning2:
21. dub 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean Olina, dobré jméno :grinning: naše se jmenuje Phoebe (fíbí)...no já jsem taky zvědavá,ale tak oni si zvyknou,právě proto jsem chtěla fenku...mají lepší vztahy k dětem
21. dub 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lajcikova no tak když jsem se utírala, tak na toal. papíru byl takový "snopel" nahnědlý....lehce nažloutlý......tak nic jiného to být nemohlo :slight_smile:
21. dub 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova
taky mame fotku se sluchatkama :grinning:
21. dub 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..tak nam ve skupine Kvetnovek na FB porodila uz 5 holcina predcasne....nejak to na me zacina dolehat..zavidim jim, ze uz maji prcky u sebe :unamused: :slight_smile:
21. dub 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmmiska83 to že fenky snášejí dětí líp není tak docela pravda, záleží na povaze psa. Naši mají knírače, je hrozně žárlivá a dodnes má problémy s dětmi do bráchy ale i z okolí. Někdy je v klidu, ale někdy proti nim vyrazí. Naštěstí nekouše, maximálně sklapne a pustí. Teta má jezevčici a je to v bledě modrém obdobné, malého od sestřenky raději přehlíží, protože už několikrát dostala. Ono záleží jak se psi cítí, když jim přijde nováček do 'smečky¨.
Ale musím dát zapravdu billyjean nebo kdo to psal, že je to psychická záležitost... asi vycítila že se něco bude dít, potvůrka :grinning:
21. dub 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina tak jasně no, ta naše je jezevčík s jezevčíkem ...takže ta povaha taky občas stojí za to,ale děti miluje.....i venku běhá za cizíma.....bude mít teprve rok,tak se bude muset pžizpůsobit že....jinak půjde z domu, dítě je přednější,ale jí věřím, že to bude ok :slight_smile:
21. dub 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa vsak se dockas ani nemrknes... :slight_smile:
21. dub 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 joo když je takhle mladá tak to si snad zvykne :slight_smile:
21. dub 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, ja vim..ale i tak jim trosku zavidim :wink:
21. dub 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@werunqa ani nehovor, ja cakam na ten porod ako na spasenie.. jednak sa na Saru strasne tesim, ale hlavne uz to nie je ziadna sranda, dneska som bola nervozna ako pes, ze nic nevladzem.. :grinning:
21. dub 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean
to ja jsem protivna uz par dnu..kolikrat mojeho servu a pritom ani nic neudela chudacek :sunglasses:
21. dub 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky já všude čtu, že porod začíná bolestí jako při ms. No už asi týden se cítím, jakobych to měla dostat a ten prcek se pořád drží v bříšku :grinning: Už si říkám, jestli si to nenamlouvám :slight_smile:
21. dub 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov no já mám taky podobné pocity....ale myslím, že člověk se moooc pozoruje...a já teda ode dneška ještě víc, co jsem ráno objevila hlenovku :rolling_eyes: ......uaaaaaa už mě to nebaví, jsem už naštvaná, že ještě nerodím ....hrůza fakt ty poslední dny :angry:
21. dub 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov tak ale začínají i poslíci, a ty můžou být klidně i několik týdnů před porodem :slight_smile:
21. dub 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 Já jsem na tom úplně stejně akorát ta hlenovka pořád neodešla :( Jojio při každém píchnutí si říkám ať už je to ono :grinning: Ten poslední měsíc mi přijde delší než celé těhoternství :unamused:
21. dub 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek Jj, však nic jiného než poslíčci to asi být nemůže. Ale nakonec i za ně jsem ráda, aspoň vím, že se to blíží i když hooodně pomalu :slight_smile:
21. dub 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek to mi ani neříkej že tu bolest jak na ms budu mit ještě tři týdny :frowning2: už třetí den to takhle mam,mě fakt jeb....
ostrava se už neukázala,určitě je už v porodce
21. dub 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov takove pocity mam od 28tt-poslicci :wink:
21. dub 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak vy holky máte ještě čas :slight_smile: já jsem tu skoro jediná, co už má dítě jak koukám :grinning:...no a pevně doufám, že nebudu přenášet.....tak když je to podruhé,tak snad ne....dala jsem teplou sprchu a ted půjdeme na prochajdu.....třeba to k něčemu bude,když nic jiného nejsem schopna udělat pro vypuzení :grinning:
21. dub 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova já takové bolesti jako na ms měla i v 32tt pak to přešlo, a teď v 35tt je mám zase :slight_smile: takže podle mě poslíčci :wink: ale samozřejmě, že u někoho se to může rozjet v porod :slight_smile:
21. dub 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa Závidím jim to, že už mají za sebou porod:slight_smile:))
Holky, vy se ani trochu nebojíte? :sunglasses:
22. dub 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denysek ne ja se nebojím,já mam panickou hruzu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: myslim že to nezvládnu,ale nic jineho nam asi nezbyde
22. dub 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denysek
@lajcikova no já už teda ten porod vyloženě chci,připravená psychicky jsem...ale jak to bude kdo ví, páč pokaždé je to jiné, navíc první byl v poho 4 h se vším všudy,ale byl vyvolaný a prcek byl malinký....tak mám strach,že mi osud podruhé nedopřeje takovou pohodičku,ale beru to tak, že prostě to není bolest navěky,ale že za několik hodin pomine a pak už bude dobře,musíte myslet pozitivně :slight_smile:
22. dub 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky můžu se přidat :slight_smile: , u mě už holky porodily a nebo už tam asi nechodí. Já měla poslíčky ted dva dny za sebou, včera jsem kvůli tomu byla v nemo a chtěli si mě tam nechat :unamused: , že jsem otevřená na hrot prstu, ale doktor řekl že když doma budu poctivě ležet tak mě přijímat nemusí :slight_smile: a v úterý jdu k dr, do poradny. Tak že kdyby se to náhodu rozjelo ještě dál tak on mě k nim pošle, dělali mi i testy na slepák či jiné záněty, ale vše v poho, malý prý je docela už dole, ale termín mám mít až v červnu, 34 tt není už snad tak malý, ale dnes už je to v poho. Mě to hlavně bolelo palčivě až píchalo okolo stěn bříška, z prava dolu do pánve a v levo také, když mě prohmát tak jsem myslela že se po ..... :unamused: .
22. dub 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já teda hlásím,že u nás asi zatím nic,maliník piju poctivě,jinak včera jsem si dala koupel teplou,.pak i sexík s manželem,je fakt,že mě od včera bolí děsně spodek
a dnes mi přišlo,že mám něco na papíře na wc,jakoby výtok,ale ten celé těhu nemám,tak nevím,přišlo mi,že e to i trochu naružovělý,ale máme zrovna bíloružový toaleták :grinning: tak nevím no,ale bylo toho jen trochu,,takový tahlavý sliz :grinning:
22. dub 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 taky si dneska uvařim malinik,sex mame pravidelně takže to asi neovlivnim :grinning: ,sprchu nemame takže u mě je koupel cele těhu,tak nevim asi budu muset běhat,i okno sem už umyla :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže jen čekání
22. dub 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova já si dala FVČERA KOUPEL PO DLOUUUHÉ DOBĚ,JINAJK JEŠN SPRŠKU A SEX TEDA PRAVIDELNĚ NEMÁME
22. dub 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denysek
ja se nebojim :wink: ..zatim.. :grinning:
22. dub 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek