• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@lajcikova malinik taky piju denne, sex pravidelne rozhodne nemame-ja jsem nemohla a muj tedka ani nechce..se boji.. :grinning: ...a vanu nemame..jen sprchac :slight_smile:
22. dub 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa no ten muj se neboji,jen do 12tt sem to měla zakázane,ale od te doby je vše oki,je fakt že ted sem jak ylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže kondice klesá,on je už ostřílenej,je to jeho 4dítko,takže to tak neřeší,jinak to moje těhotenství proživa asi intenziovněji než já :grinning: no sem zvědava jak dlouho mu to vydrží...
22. dub 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viktorie - 2,88 kg, 21.4. v 7:45, mnohem horsi porod nez ten prvni, ale co uz, obe jsme snad v poradku, Vikinka obcas dokonce spi, jen to zavinovani delohy po druhem ditku je opravdu utrpeni.. Drzim pesti!
22. dub 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica jéé,čí to je miminko?to je paráda,gratulujeme
22. dub 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica gratulace a hlavně hodně zdravíčka :slight_smile:

jak jste se rozpovídali o poslíčkách tak to na mě asi taky leze :frowning2: Od rána mě píchá a bolí bříško, naštěstí jen občas
22. dub 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova
muj se boji,aby male neublizil :grinning: aby ji nestouchal do hlavy :grinning:
22. dub 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@veronnica gratulujem! zelam vam hlavne zdravie, a nech ti mala da aj nejaky ten oddych! ale aj tak je to super!
22. dub 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica gratulace k druhé holčičce :slight_smile:
22. dub 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica jůů tys mě předběhla,tak velká gratulace :slight_smile:....no já budu mít taky nakonec Vikču...tak už to není překvapení
22. dub 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 a jééé je :slight_smile: takže zase změna :grinning:
22. dub 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek :grinning: mno.....tak JAsmínku teda nakonec vůbec.....Gabču si sice všichni oblíbili...ale já se naštvala a řekla si že si dám co chci já, páč to nebyl můj výběr ...i manžovi jsem řekla, že to bude Viki a že mě to nezajímá, jestli se mu to nelíbí :grinning: mno akorát děda říkal, že ji budou stejně říkat Gabča :grinning: ale nikdo to neví, kromě mě a manži....bude překvápko
22. dub 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 tak i Gabča i Vikča jsou pěkný jména, je jedno které dáš :slight_smile:
22. dub 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek jo no,třeba to bude nakonec Gabča, uvidíme jak bude vypadat,ale stejně bude škaredá a pomačkaná na první pohled :grinning:..jinak Vikin je o dost míň než Gábin podle statistiky.....:slight_smile:
22. dub 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 A to jde změnit jméno po porodu?? Nebo jako rozhodnout se až po porodu?? :grinning: My musíme v porodnici odevzdat prohlášení o jméně nebo tak nějak - mám to už sbalené v tašce a tam se uvádí jméno pro kluka, pro holku a musí tam být můj i manželův podpis.
22. dub 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica
gratuluji :wink:
22. dub 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov no však jasný, ale pokud si to ještě v porodce rozmyslíš tak to změnit můžeš :wink: dokud to nedáš na matriku tak je to v poho.
22. dub 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek Ahaa, já myslela že se to hned jak se mimčo narodí posílá na matriku :slight_smile:
22. dub 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov já žádný papír nemám...u malého jsem taky nic nevyplňovala, až jsem ho vyprdla,tak se mě zeptali na jméno :slight_smile: jina ktaky si myslím, že v porodce se to dá ještě změnit, já myslím, jako těsně po porodu :slight_smile:
22. dub 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 Já abych řekla pravdu tak jsem nad tím vůbec nepřemýšlela, o jméně mám jasno jen mě překvapilo, jak jsi psala že uvidíš podle kukuče :slight_smile: Jinak dneska dopoledne jsem zase poslíčkovala a docela to už i bolelo a zase jsem doufala že už snad pojedem a jsme furt doma, teď už bez poslíčků :grinning: Malý nás už napíná a mě to už vůbec neba :grinning:
22. dub 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov oni hned neletí na úřad: vystavte rodný list :grinning:
22. dub 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina No já myslím že tam možná ani osobně neletí a jde to spíš přes podatelnu, kde se těch prohlášení sejde více takže by ani nemuseli být ochotní ten jeden papír "vytahovat" kvůli změně jména. Takhle jsem to myslela. Řekla bych, že to tam jde jak na běžícím páse.
22. dub 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám taky jasno ohledně jména :slight_smile:
22. dub 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica juuu moc gratuluji,a tiše závidim,i když mam strach,ale za tu krásu to stoji :wink:
22. dub 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov no já u prvního taky měla jasno,ale ted prostě nevím, páč jsem měla něco, pak shodnout se s manžou na něčem....ten snad neřekl ani jeden návrh......tak se rozhodnu sama....prostě jsem nějaká nerozhodnutá :grinning: no a s těma poslíčkama to máme stejně...večer něco začne...a pak zas nic, je to děs, nemám ráda něco , o čem nevím kdy to přesně přijde :grinning: malá si ze mě taky dělá srandičky......
22. dub 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 No a když si k tomu ještě přestavím, že to může trvat klidně ještě 3 týdny tak mě berou mory :grinning: Ale co, když se jim nechce tak máme smůlu a můžeme se na hlavu stavět :slight_smile:
22. dub 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov možná třeba přestat jíst ty dobroty :grinning: mě by se taky nechtělo,kdyby mě někdo tak dobře krmil :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale 3 týdny??? no já snad do konce týdne porodím,nebo mě už odvezou....
22. dub 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 To jsem si říkala dneska ráno že snad dneska to bude nebo už budu fakt naštvaná. Manžel se mi smál. Tak už asi můžu začít být naštvaná. No třebas na to kápla, necháme je vyhladovět :sunglasses: :grinning:
22. dub 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov já už jsem naštvaná min. týden teda :grinning: a navíc porád manža , tak co už jedeme?pořád mě pozoruje, volá z práce.....už mě to vytáčí...z rodiny všichni taky , já už to cítím, už to bude.....hl. že já to necítím :grinning:.....ale zase na druhou stranu je to lepší být v tomto "naštvaném" stavu, páč to člověk už nečeká a pak ho to překvapí a nebude se stačit ani bát :grinning:
22. dub 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 Já už se ani moc nebojím, už jsem se smířila s tím, že bolet to prostě bude a nenadělám s tím nic. No a manža se zase pořád ptá jak mi je :grinning: Ale rodina zatím neplaší - naštěstí. To víš, oni to cítí protože jim to není tak dlouhé čekání jako tobě. Vždycky jak mi začne tvrdnout břicho tak mu říkám "tak už pojď ven, už pojedeme" a ne a ne. Už si připadám jako cvok :grinning:
22. dub 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov mě břicho tvrdne od 20 tt...ale tak jakože nebolestivě, nebo mě to nebolí, kldině i hodinu co 5 minut......tedka teda míň od toho 32 tt......tak já vlastně ani nevím, jestli je to už ono nebo ne :grinning:...s takovou nakonec porodím doma, když chodím nebo vařím, či jsem prostě na nohou,tak mám poslíčky daleko víc (i tlaky na zadek, křeče jako na ms silné, bolest podbřišku)..pak si lehnu a ono zas nic...takže porád čekám a čekám,až přijde něco bolavého a pravidelného...no ještě to bude sranda :grinning:
22. dub 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek