• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
Devcata, ja jsem klystyr pri prvnim nemela a nikoho jsem nepodelala :D Ted jsem ho dostala a presto jsem citila, ze neco tam jeste je a chce to ven, takze zalezi na situaci, nalade strev a milionu dalsich veci, tak bych si tim hlavu nelamala zbytecne predem. A chlapi? Pokud se nebrani, tak jsem rozhodne pro to, aby se podivali, co my zensky zvladnem :D
23. dub 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@veronnica prosím tě, jak jsi poznala že už rodíš???? pokud ti nepraskla plodovka.....já si připadám jak prvorodička, fakt nevím co čekat, jak vypadají kontrakce, mě tvrdne břicho pořád, ale má to i nějak píchat? nebo já nevím :angry:
23. dub 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 no presne, to by zaujimalo aj mna :slight_smile: spolieham na to, ze hadam spoznam, ked budem mat krce kazdych 5 minut, ale kto vie.. dneska som sa v noci zobudila cela spotena s brutal poslickami a v polospanku sa mi zacali motat halucinacie, ze uz musim ist rodit :grinning:

tak uz som tiez v Kvetnovkach na FB :grinning:
24. dub 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean no teda pekne !! :grinning: ja jsem psala na fotoblog, jestli je normalni spineni a holky me tak vystrasily, ze jim tak zacal porod, tak jsem skoro nespala.....a stejne se nic nedelo.....tak uz nevim,ale cekam to kazdym dnem,tez doufam ze to poznam :grinning:
24. dub 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já už chci začít taky,dnes začínám 9.měsíc,tak kdyby malá cca za 14 dní šla ven,bych se vubec nezlobila,ještě musím naházet ty věci pořádně do kufru a nachystat manžovi,co mi má pak dovézt
mě od včera bolí děnsě třísla,spíš teda jedno
24. dub 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem se přivtěrkla na ten FB..at netrhám partu :grinning:
24. dub 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 taky bych už šla rodit,za týden mam kilo na hoře,a začaly mi otíkat nohy :frowning2: tak nevím jestli sem tak přibrala nebo zadržuju vodu,zítra se musim zeptat doktora....jinak dneska sem asi po týdnu spala celou noc,krom návštěvy wc...
jinak taky žádnej por.plán nemam jdu poprve takže nevím co mě čeká,jen budu chtít ten klystýr,pro mě duležite hlavně psychicky,a epidural pokud mi ho tedy píchnou,jinak to nechám na nich,ja tomu nerozumim a oni snad ví co dělaj
24. dub 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 Tentokrat mi praskla voda ve spanku, takze to bylo jednoduchy. Pak nasledovalo k tvrdnuti prave jeste divne pichani. Poprve mi voda nepraskla, jen mi zacaly divne krece dole v brise. A protoze jsem vedela, ze "moje obvykle" tvrdnuti je jine, tak jsme jeli.
24. dub 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica oki, diky...no me poprve zase praskla voda prave :grinning: ..ale ted uz me to cekani nebavi..tak snad to tedy poznam
24. dub 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje nervy, prave som zozrala celu studentsku pecat.. to su chute :grinning: cely den mi je divne, stale krce v bruchu, ale nie pravidelne ani sa to nestupnuje.. uz nech to skonci.. aaaaaaaaa
24. dub 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean ja ted sezrala 4 ks buchty...té co jsem tu psala recept a asi prasknu :grinning: ted kdybych mela rodit tak je tam asi pobliju.....tak drzim palce, treba se ti to rozjede...ja uz v to ani nedoufam....uz to kaslu,proste az se ji bude chtit tak vyleze
24. dub 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmmiska83 ja idem zajtra spustit moj vyvolavaci experiment a uvidime, ci si dam ten porod vo stvrtok k narodeninam :slight_smile: tak som sa na tu myslienku namotala, ze s neuspechom neratam :grinning:
24. dub 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean jaky experiment ? podle me nic nezabira mo zna ten ricinovy koktejl,ale do toho bych nesla....jinak muz ted donesl jeste gofry se slehackou.....a ono to tak krasne vonelo....ze mozna budu zvracet i bez porodu....boze, prasknu asi
24. dub 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmmiska83 gofry som nemala asi 100 rokov, mnam! s dzemom, orieskami, slahackou a cokoladou, uaaa :slight_smile:
experiment je jednoduchy - idem sa konecne po dlhej dobe nalozit do horucej vody, dam si k tomu vinko, potom sexik s manzelom.. :grinning: ak aj z toho neporodim, bude to prijemna oslava :slight_smile:
24. dub 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean tak to je dobry napad :slight_smile: ja si porad davam teple sprchy a nic...vinko bohuzel nepiju a sex je pro mě naprosto neprijmeny, tak drzim palce :slight_smile:
24. dub 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 no to bol prave aj pre mna posledne, tak neviem, ako to dopadne :grinning:
24. dub 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean dobre to dopadne,kdyz ti budu drzet palce :grinning:
24. dub 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 oooo diky :grinning:
24. dub 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean jeste se neraduj radsi :grinning: ale jestli ti to vyjde, tak cekam na oplatku taky drzeni palcu,ale pro mne i na nohach :grinning:
24. dub 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 tak to samozrejme, budes to mat u mna :grinning:
24. dub 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčata,koukám,že jste tu všechny skoro 39.tt,chjo,já už chci taky malou u sebe,já na to už prdím,brala bych ji hned tady,ale nějak sexík mě neba,ale asi to prubnem,je to celkem fajn poloha v leže na boku :grinning:
ještě si večer udělám maliníkový čajík a vínko,hm,asi si teda na zítra poručím a spíš asi červené,ne?
24. dub 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 no sice jsme 39 tt..ale mimi má akorát Veronika :grinning:....a to nás předběhla.....tak ty máš ještě aspoň ten týden čas......já jsem myslela,že taky prubnu sexík (teda aspoň nějak dopravit tu vyvolávací látku dovnitř)...ale manža to zalomil :grinning: takže asi prd
24. dub 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83
a jak tam jsi?,
24. dub 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky/tehulky ,tak jsem taky konecne doma z kontroly-byla jsem tam 2 hodiny -zase milion tehuli, vsechny cekaly na KTG.. :unamused:
Nastesti tam semnou byla moje tehu kamoska..tak jsme pokecaly :slight_smile:.Jinak mala ma pry hlavicku hodne nizko-uz ji nemohl ani zmerit.Jinak se nic zvlastniho nedeje-pristi tyden jdu jeste na kontrolu+KTG a pak me preposle do nemocnice:-/.Streptokoka mam negativniho a nahore mam rovnych 10kg-idealni cas porodit :grinning:...
24. dub 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa Michaela Tučňák Bačová............mám stejnou profilovku jako tady,ale stejně, tady jsem si už na vás všechny zvykla..tam nikoho neznám,ale viděla jsem tvoje asi 2 fotky, ses nám tady ani nepochlubila :stuck_out_tongue_closed_eyes: fajné je máte :slight_smile:
24. dub 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83
ja jsem tam davala z foceni jen jednu co vim :wink: tady je to verejny, tak to moc nechci vystavovat...ja znam zase vsechny tam..a jsou tam i holky od nas z mesta, takze radeji chodim tam... :grinning:
24. dub 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa jj jednu a pak sis jeste zmenila profilovku......no to mas asi pravdu,tady je to vic verejne :slight_smile:....odesla ti ta hlenovka uz cela? nebo jeste odchazi
25. dub 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 @werunqa @lajcikova som vam, holky, poslala na FB ziadost o priatelstvo, ak nevadi :slight_smile: (Katarina Vasila Novakova)
@werunqa krasne fotosy mate :slight_smile:
25. dub 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky,děvčata,tohle téma se dá zamknout,kdyby jste měly zájem,aleo to musí nějak požádat akládající člen
jinak já mám uvaříno od večera,dělala jsem kuřecí vývárek se zeleninou a sekanou s bramburkama a udělám asi ještě okurkový salátek
jinak zítra začínám 37.tt,toto letí,včera mě bolel dost spodek a dnes zase nic
25. dub 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
anebo člověk může udělat album jen pro přátelé......já se ráno nervla jako prase...a ted mám křeče v kříži a v podbřišku....nevím jestli mi nesedla snídaně (už jsem byla 2 x na protiklystírovce)..nebo začínám rodit...bojim :confused:
25. dub 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek