• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@billyjean super fotky na FB..koukam taky z oboru...uměleckého :slight_smile:)) Olina je fajná :slight_smile:
25. dub 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já nevím... včera mi doktor na kontrole řekl, že mám velké otoky a bílkovinu v moči takže pokud do pondělí neporodím tak budeme vyvolávat a že kdyby cokoliv tak do nemocnice. Probudila jsem se s bolehlavem jak blázen, připadám si jakobych měla kocovinu tak váhám jestli jít nebo ne. Teploty nemám, já teploty měla naposled jako malá. Bojím se, že si mě v nemocnici zase nechají to jejich na pozorování a rodit se bude stejně až v to pondělí a akorát tam zbytečně strávím poslední dny...
25. dub 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov no asi jeĎ, to bude ta preeklampsie , vše tomu nasvědčuje, to je nebezpečné i pro tebe i dítě.....i ta bolest hlavy k tomu patří, nebo jim zavolej a domluv se.....
25. dub 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 No vypadá to tak, sledují to u mě protože mám preeklampsii v rodině ale předpokládala jsem, že když mě včera z poradny pustil domů tak to není tak strašné. Asi tam zavolám a domluvím se - no oni stejně řeknou ať přijedu a já už vidím, že jak přijedu tak mi řeknou že na mě leze nějaká chřipajzna ale pro jistotu si mě tam nechají :grinning:
25. dub 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov tak třeba ti vyvolají porod dřív......ale dneska je nějaký divný tlak, kámoška mi ted psala že se jí šíleně motá v hlavě......
25. dub 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 Tak já nevím no, ještě jsem tam nevolala, chci počkat až manžel přijde z práce aby mi kdyžtak mohl dovézt tašku a třeba je fakt jenom něco "blbého ve vzduchu" a ono to přejde :slight_smile:
25. dub 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov však sama musíš uznat co a jak...taky se mi ted nějak ale točí v hlavě :grinning: třeba je fakt blbý tlak dneska
25. dub 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov a tlakoměr doma nemáš?
25. dub 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov no,pokud máš otoky a bílkovinu v moči,asi bych nečekala a jela,přeci jen
25. dub 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek bohužel nemám, tlak jsem měla celé těhu spíš nižší ale včera mi sestra říkala, že se může zvýšit ze dne na den.
@d.h.86 No jestli to odpoledne nebude ok tak pojedem.
25. dub 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov já mám taky normálně nižší ale začal se mi taky zvyšovat, ale pořád ho mám v normě. No fakt jeďte, je lepší aby to zhodnotil dr. ať se pak ještě něco nestane :confounded:
25. dub 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmmiska83 diky, ja som studovala vytvarnu a par rokov som bola reklamna graficka, takze uz malokedy vypustim do sveta foto bez upravy :grinning:
25. dub 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám ted poslední dobou 90/60,což je u mě mazec,ale kupodivu se cíítm dobře
25. dub 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean tak to je dobre, to se hodi :slight_smile: moje segra zas studovala modelarstvi navrharstvi,ale v oboru teda nenasla misto tady v tom kraji......a ja mam vystudovanou kytaru...ucila jsem...a tak radsi nekoukam na ty porady hlas a pod......slysim kazdy krivy ton :grinning:
25. dub 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 hh, profesionalna deformace, co? to poznam, niektori radoby umelecki fotografovia mi vedia zdvihnut mandle :grinning: s kytarou sa tiez kamaratim, ale len ako samouk, takze to nestoji za rec.. je to nadherny nastroj :slight_smile:
25. dub 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean samouk jo? no sikulka :slight_smile: ja hrala od 6 ti let.....a ted na to nemam nejak ani chut.....uz se mi tam na ni prasi :grinning:...jo a ta deformace to je bohuzel nas udel......jinak s fotografama souhlasim....mam znamou co je profesionalka,ale nektere ty fotky jsou strasne.....
25. dub 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@billyjean
aha, ja nevedela kdo to je, tak jsem to odmitla :frowning2: .tak jsem ti ji poslala ja... :wink:
25. dub 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem zpátky z kontroly,vše při starem a nic se prej nechysta :angry: váhu male mi neřekl tak nevím,nevyjadřoval se,stěry mam oki.....tak za týden znovu
25. dub 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 Tak to já mívám teda trošku vyšší, jednou jsem ale měla taky takhle nízký a sestra vyšilovala abych někde nezkolabovala. Ale taky mi bylo OK.
Jinak dost jsem se prospala, dala jsem si tak 2 a půl hoďky :grinning: a je mi docela dobře.
25. dub 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova
to jsme na tom uplne stejne :frowning2: jeste pristi tyden a pak me preda do porodnice..brr
25. dub 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa potvrdene :grinning:
@lajcikova ja som tiez tak dopadla minuly tyzden, zajtra som objednana zas, snad uz sa to pohne..
@katerinanov mne v poslednom case klikne okolo obeda kazdy den, kedze v noci sa casto budim.. a celkom sa mi tie slofiky pacia :slight_smile:
25. dub 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vecer skacem do vane s horucou vodou a s vinkom a potom na manzela, drzte palce :grinning: zajtra dam vediet, ci to klaplo :grinning:
25. dub 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean Ty šlofíky jsou fajn ale za chvíli máme utrum :grinning: No já jsem se včera vyhřála v horké vodě, ale bez vína no a i na manžela jsem skočila (podotýkám, že asi po 2 měsících protože to v poslední době nebylo nic příjemného :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a malý nic :( Takže to vypadá, že budeme vyvolávat. Mám z toho docela strach no ale přece jen do pondělka je ještě čas tak uvidíme.
25. dub 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean mě nepomáha nic,ani vana,ani sex,tak nevím,víno nesnášim,ale asi se přemužu..pořád ji přemlouvam ale ona prostě neposloucha :sunglasses: dneska byl i přítel tedy došel za mnou a říkal že slyšel už nachodbě jak mi měří křivku,tak poslouchal se mnou :slight_smile: už sem se ho dneska ptala jestli budu jako rodit krkem?všem břicho klesá a mě stoupa :unamused:
25. dub 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean :wink:

taky mam v planu vinko a muze..jen vanu nemame :confounded:
25. dub 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky víte nad čím v poslední době často přemýšlím? Možná to bude znít hloupě, ale co dělá mimčo při porodu? Jestli je klidné, nebo sebou šije nebo spinká :grinning:
25. dub 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov
Ja myslim, ze klidne neni-pro neho je ten porod stejne hrozny jako pro nas :wink: Vetsina maminek mysli jen na sebe a svoji bolest a pritom pro to mimco je to taky veliky stres..
25. dub 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hh, s tym porodom nam to skoro vyslo, mali sme aj plany poplach vecer :D dala som si tu vanu, k tomu cervene vinko, potom som sa ulozila na gauci k mojmu muzovi, tak sme sa trosku mojkali a zrazu prd, nieco zo mna vytieklo.. tak volam do porodnice, ze mozno voda, oni ze maju stop stav, ze nikoho neberu.. tak som volala do Melnika a oni ze aby sme prisli, tak sme tam stravili 2 hodiny, nic dalsie uz netieklo, tak ani oni nezistili, co to mohlo byt, ale ze porod zatial nezacal, ze plodovej vody je stale relativne dost, tak sme sli domov.. tak asi sa do mna nabrala voda, ked som sa kupala, lebo curanie to nebolo :grinning: a najlepsia bomba, podla ultrazvuku ma Sara 4 kila!!! Golem :grinning: :grinning: :grinning:
@katerinanov ja myslim, ze mrskat so sebou nema velmi priestor, ale kludne urcite nie je, musi to byt riadny stres a sok pre takeho mrnouska..
26. dub 2012 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dobre ranko kocky!

nas maly mal vcera po kontrole 2800g, stale je zle otoceny tak uvidime.. ak nebude ani buduci tyzden dobre otoceny caka ma cisar a vlastne budem predana do porodky kde si mam dohodnut cisarsky rez.. tak uvidime

@billyjean ty jo, tak to musi byt nieco taketo plane poplachy! inac ja mam tiez dost vytok.. a je to ako voda, ale plodovky mame dost tak neviem co je to zac.. a cooo maju? stopstav? OMG! poslednou dobou si to vsimam viac a viac ze sa rodi velmi vela deti..
26. dub 2012 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz no toto prave nebol vytok, ale vodopad - ja neviem, mozno pol litra niecoho, cira tekutina, nepachlo to.. ale skoncilo to v nasom gauci, takze v porodke nemali co otestovat :grinning:
Neratky su v poslednom case popularne a hlavne teraz na jar je asi vela porodov, tak holt mam smolu.. ale som aj rada, lebo sa mi v tom Melniku ozaj pacilo, super personal.. takze do Neratovic uz nepojdem a doklepeme to v Melniku :slight_smile:
A uz nie je moznost, ze sa ti mimco otoci spravne? drzim palce..
26. dub 2012 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek