• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@billyjean vraj sa este moze, ale ja tomu moc neverim.. on neustale len rotuje ale neotaca sa.. no uvidime buduci tyzden ale ja som sa uz aj vyrovnala s cisarom co uz?

inac pol litra tak to je fakt dost! hmm asi sa tvoja suska fakt napila vody z vani.. :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz ved aj mne vcera povedali, ze ak je mala taka velka, ze ked sa nerozbehne porod, vyvolaju ho a ze bude na zvazeni lekara, ci ma necha rodit prirodzene.. tak uvidime, ako nam to nakoniec vsetko dopadne :slight_smile:
26. dub 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean půl litru???? to pochybuju, že voda z vany.....ale aspoň jste se nenudili :grinning: a udělali jste si výlet..jinak 4 kg no pěkně,ale oni se můžou i splést..tak to neber na 100%.....já měla pořád výtoky a od tédoby co mi odešla ta hlenovka, tak mám jen takový gelovitý průsvitný hlen...pořád..takže to čekám každým dnem..včera jsem měla okolo oběda brutální poslíčky a pak nic...:-/
konečně mám už i postýlku připravenou,tak se malá může vyklubat :slight_smile:
26. dub 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmmiska83 no presne ten objem odhadnut neviem, ale malo toho nebolo.. oni tvrdili, ze som si mohla curnut, ale islo to z ineho otvoru a netieklo to postupne, ale naraz a hlavne v momente, ked sa mi stiahla deloha, kedze sme boli s manzelom prave v najlepsom :grinning: tak ja neviem..
ukaz postylku :slight_smile:
26. dub 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, návrat z kontroly, kam jsme vzali i taťku. Malé má dle dr. 3,2 spíš víc než míň. Jinak vše OK. Jen se mi včera po koupeli udělal na bříšku taková mapa, kamarádka mě vystrašila, že do může být zlatý stafylokok, ale dokror říkal že to nic není. Tak nevím....
@billyjean to čekáš pěkného puclíka :grinning:
26. dub 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean No já nevím, můj malý má prý 3,5 a někdy se umí pěkně mrskat :grinning:
26. dub 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
postýlku mám po malém.....a nejsem zastánce dřevěných.....jo a šneček na zdi se počůral :grinning: ještě jsem to nestihla zamalovat :grinning:
26. dub 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@billyjean Jo a neumí u vás někdo takový ten hmat, kdy se mimčo otočí nebo na to nechceš jít?? Mi jednou říkala fyzioterapeutka, že už to umí hodně málo doktorů a že některé maminky se toho bojí.
26. dub 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov no já četla, že se od toho spíš upouští protože to prý není uplně bezpečné pro to dítě. :confused:
26. dub 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucifereeek Aha, tak to nevím, nijak jsem to více nestudovala.
26. dub 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov a co ty dneska? je to ok? včera jste teda asi nejeli nakonec co? :slight_smile:
26. dub 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nakonec se to po odpoledním šlofíku uklidnilo tak jsme zůstali doma. Dnes je mi už ok, dokonce mám pocit, že mi odešla hlenovka no ale jistá si nejsem :slight_smile:
26. dub 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 to je normální cestovní postýlka?taky jsem uvažovala,zda cestovní do obýváku nebo košík,nakonec je doma košík,já už mám taky postýlku i košík nachystaný,jen to mám přikryté závěsama,aby se na to neprášilo
dnes mi došla zavinovačka,taková neutrální,se žirafkou a medvídkem,krásná,nová za 100Kč i s vystuženýma zádama
a odpo jedem s manžou nakoupit,nemám ještě sprcháč a šampon do porodky,uvažuji,že si koupím od sebamedu ten intimmní gel,co myslíte?
26. dub 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 jj normální cestovní s vložným patrem...at se nemusím ohýbat :slight_smile:.....já používám z avonu intimní gel bez parfemace,ale od sebamedu bude určo taky dobrý
26. dub 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 já pávě si říkám na ty očistky,no já mám od oriflame,ale musím kouknut,zda je ještě ok
26. dub 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 jo tak na očistky já budu používat jen vodu čistou.....ze začátku určitě i v porodce...stejně jak jsem psala,tak budu chodit čůrat do sprchy.....páč to štípe a stejně by ses po wc pak měla opláchnout...
26. dub 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já si dneska sama nakopu do zadnice, po krásném návratu od dr jsem vyrazila na malý nákup u nás do obchodu. Zakecala jsem se se sousedkama a když jsem vyrazila do krámku tak jsme to vzala přes obrubník :frowning2: tak nešťastně, že jsem spadla na bříško. Sousedka mě vzala do porodnice, na kontrolu, nic mě nebolí nic mě netrápí. Když pominu naražené klouby prstů u ruky, jak jsem spadla. Malé je v pořádku, ale chtěli si mě tam nechat na pozorování, aspoň do zítřka. To jsem odmítla. Bydlíme kousek od nemocnice, takže když by něco ... Zítra musím na kontrolní ultrazvuk. Snad to bude ok. Strávili jsme na monitoru 40minut, prďolkovi lítal tep sem tam. :frowning2:
26. dub 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak je?me hrozne pali zaha...od vcerejska, celou noc a tedka porad...Driv to bylo jen v leze..tedka uz kdyz sedim,stojim.. :angry: a nic na to nepomaha :angry: ..
26. dub 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina
snad to bude dobre :wink:
26. dub 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 jasný,to jo

@talina ježda mane,tak hlavně,že je bobík v pořádku,je to fakt,že je člověk už takový neohrabaný

holky,kdy mužu začít se lněným semínkem?
26. dub 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina ty jo, drzim palce, nech je vsetko OK!
26. dub 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86
ja jsem s nim zacala jako s malinikem-ve 35-36tt :wink:
26. dub 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa tak to jo,maliník už piju cca týden a dnes tedy začnu se lněným semínkem
a zítra razím opět na monitor a na gyndu a ještě na ultrazvuk s nohou,protože mi natíká ,celkem dost
a ted mi manžílek dává kočárek pro ty naše prcky dokupy,spíš jen nafukuje kolečka,ale chci ho o víkendu vytáhnout a trochu omýt a nachystat
26. dub 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 já chci o víkendu taky připravit kočárek, tedy pokud zítřejší ultrazvuk dopadne dobře. Zatím hlídám a vítám jakýkoliv pohyb... Maliník už piju 3 týdnem.
26. dub 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
My mame kocarek uz vysurovany, jen muj musi dofouknout kolecka pry nebo co :wink: .Jinak nam tchyne koupila novou komodu-muj ji zrovna montuje, takze jsem nadsena..Hned male presunu oblecenicko do "noveho"...
A rikala mi tchyne, ze pry mam uz brisko nizko..ze to za chvili bude-tak jsem zvedava :-P
26. dub 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina drzim palce at je to ok,ja takhle totalne hodila mrchu ve 28 tt doma na plovoucce,tak tak ze jsem nastavila ruce a kolena,tak jsem mela modriny jako prase
26. dub 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, děkuju, nemůžu se dočkat zítřka až mi řeknou, že je to v pořádku. Při pádu jsme si něco udělala s rukou, bolí to jak čert, když to nechám na chvilku v klidu tak je to horší, snad je to jen naražené
26. dub 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jeden kočárek po malým mám celkem v cajku,jen budu přehazovat asi hlubokou korbu a sporták,podle toho s kým pujdu ven,ale asi budem víc používat ten pro sourozence a ten chci právě o víkendu omyt,je teda jen trochu zaprášenej,ale íc nic,vložná taška na malou je uplně nová,jen si zítra vyperu tašku ke kočárku
ted jsem si oholila nohy na zítřejší ultrazvuk nohy,nadlidský ukol,ted k večeru mě děsně bolí podbřišek,ale tak jako že namožený nebo ak,si myslím,že mi jde asi dolu
jsme pelíšku s manžílkem koukali na fotky z uz a porovnávali ty naše dvě čuničky,tak jsme zvědaví,jak bude malá vypadat
strašně moc se na ni těšíme,už aby tu byla s náma,už aby byl aspon květen
26. dub 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@werunqa Veru, tobe pomuze na tu zahu uz jen porod nejspis...ja na to taky ted trpim,hl vecer,ale strasne, kdyz si gkrnu,tak to az boli..a myslim ze se z toho snad pobliju, tak to zkousim prodychat,jakoze tak lehce.....a nekdy to zabira :unamused:
27. dub 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa zkoušela jsi Gaviscon? to je jediný co pomáhá mě
27. dub 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek