• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
Hurá, jsme v pořádku, placenta, malé i průtok krve :slight_smile: Byla to děsná noc, několikrát jsme se budila a zkoušela rozhýbat malé, pak se rozchrápal Martin :angry: tak jsem se přesunula do obýváku :rolling_eyes:
Udělala jsem si radost a koupila sazeničky rajčátek, mňam :slight_smile:
27. dub 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@talina tak to mám radost :slight_smile: super :slight_smile:))
27. dub 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina tak to je super,taky sem si dneska koupila sazeničky,ale zatím jen bazalku na bylinkovou skalku,a salátek,rajčata a okurky ještě počkaj
od rána mě tvrdne břicho a pícha mě tam dole :angry: tak sem zvědava jestli to zase přejde nebo co bude
27. dub 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sjem vyrazila na chvíli ven se psem a s malým...a jen sejít ty dvoje schody to byl masakr.... :angry: při každém kroku ach, jaj, ouvej...bože, jak stará babka....bolí mě i kostrč..takže dnešní hezké počasí asi prosedím...to se mi fakt teda ještě nestalo...ale pokud je to příznak blížícího se porodu tak se nebráním :sunglasses:
27. dub 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak já jela na 8 na kontrolu a přijela v 10,ale byla jsem ještě na ultrazvuku s tou natíkající nohou,ta je ok,
no a jinak malá je v pořádku,streptokoka nemáme :grinning: odhadní váha 2891gramu a čípek se zkracuje a při monitoru se mě sestřička ptala,dkyže mám termín,jsem řekla,že 24.5.,tak mi řekla,že mám ještě jako čas,ale spíš to asi myslela,že se tam něco děje,dokonce i ten čípek už se zkracuje,tak nevím noi,dr mě řekl,že mi neřekne kdy porodím,že by jsme dna měli vydržet do terpmínu,ale že to klidně muže být i za týden
tak uvidíme,ale oba se shodly na tom,že malá nějak už se chystaá
je fakt,že na monitoru minule jsem měla nejvíc 15-20 to číslo a dnes asi 6x za sebou kolem 100
jak to míváte vy?já totiž u malýho tolik neměla,taky se k ničemu nechystalo
27. dub 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@d.h.86 já byla minule poprvé v 34tt a to druhé číslo jsem měla nejvíc kolem 48 :slight_smile: ale pak usnula tak to bylo kolem 9,10 :slight_smile: já jdu ve středu tak jsem taky zvědavá, jestli se už něco chystá, to budu už 37tt
27. dub 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83
Asi jo..jak uz to pali i ve stoje, tak uz nepomuze nic :unamused: ....ja to prodychavam v noci vzdycky...nejhorsi je, ze tu trubici mam tam popalenou, ze kdyz se napiju treba vody, tak to citim jak to jede tim krkem-hnus.To tam mam asi rozleptane :frowning2:

@korcula
Gaviscon jsem nezkousela..ale slysela jsem, ze by ho tehule nemeli-tak nevim :cry:
27. dub 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86
jestli myslis tu del. aktivitu-tak tu mam kolem 50...
27. dub 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa no je na něm i napsaný že ho můžou těhotný, a v lekarně mi to taky říkali, ten sirup teda.... a je to fakt jediný co mi zabírá, jinak ěm to pálí pořád, jak píšeš.... rennie bylo uplně nanic
27. dub 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
o jakych číslech to píšete? :confused: :grinning: a kde se to zapisuje?že bych to taky vyčetla
27. dub 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova nikde se to nezapisuje, ale když jdeš na ozvy tak na tom monitoru je první číslo - srdce miminka a druhé činnost dělohy :slight_smile:
27. dub 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek aha tak už vím co je to druhé číslo :sweat_smile: díky
27. dub 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korcula
fakt nevim, jen jsme to tak slysela..

@lajcikova
jj, to druhe cislo je cinnost delohy...ja jsem si to sama vydedukovala :grinning:
27. dub 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm tak to sem si nevšimla ve středu se zeptám setry :grinning: už sem jak maniak :angry:
27. dub 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa kolem 50?já minule jen do 20 a ted jak jsem byla tak jsem měla asi 6x kolem 100,no jsu zvědavá
noc byla děsná,vubec jsem se nemohla otočit,bolí mě kříž,spodek,stydká kost,třísla,no děs
ještě že jsem si večer uvařila,ted jsem jen uklidila nádobí a dodělávám polívku,manža přijde kolem pul 3 z práce,tak se už těšíme
28. dub 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.vasedeti.cz/tehotenstvi/tehotenstvi-tehotenstvi/natocime-monitor/
optimální kontrakce u porodu dosahují 35-55torru?a já měla přes 100?TAK TEDA NEVÍM
28. dub 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vcera som bola na monitore, Sara mala divoky tep, tak nam robili druhy, potom treti a nakoniec nas nechali v poro, pripravujeme sa na vyvolavacku, tak snad to bude este dnes.. Ale deloha je nejaka lina, tak neviem.. Drzte palce :slight_smile:
28. dub 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean hups tak se držte...hlavně že ste v pořádku
28. dub 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean neboj se, zvládneš to, mě zabrala vyvolávačka až druhá tableta ,bylo to v pohodě, držím moc palečky :slight_smile: tak jsi mě taky předběhla...tož to já budu snad ještě poslední :sweat_smile:
28. dub 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 neboj poslední určitě ne, já mám TP až na konci května :wink:
28. dub 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek no jo vlastně :slight_smile: dneska od noci ze mě něco vytíká..ale na výtok je to řídké...už tak po 15-20 x dneska...jsem zvědavá, kdyžtak večer sjedem na test, či to není plodovka...ale četlla jsem že ta má téct pořád proudíkem (u malého mi vychrstla hodně..skoro celá)...tak nevím
28. dub 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86
Jj, kolem 50..nic se nedeje no.. :unamused:
@billyjean
drzim palce :wink:

Ja ma za sebou hezkou prochazku s pritelem..dali jsme si zmrzku a jidlo.Ale jsem teda KO..boli me cely spodek, chodidla...Jsem rikala, ze priste na takovou prochazku leda az z malou v kocarku :wink: .Pac v tom brisku uz se pronese... :grinning:
28. dub 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem byla přes hodinu ještě na kontrolním monitoru, tak jsem se schválně dívala na činnost dělohy - kolem 20. Sestra mi nedala pokoj pořád jsme se musela převracet sem tam
@billyjean držím palečky
28. dub 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina Dneska?v sobotu??
28. dub 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa njn ještě jednou mě chtěl vidět :frowning2: asi aby se v nemocnici nenudili :angry:
28. dub 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa my byli celej den na zahradě,a sem total,spala sem asi tři hodky s přestávkama v noci,ještě sem chytla rýmu :frowning2: :angry: :angry: takže super....
spodek mě bolí jak se pohnu,a malá se fakt už pronese,fakt ty tři kila jsou cítit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
snad budu dneska spát lépe
28. dub 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak se paříte dneska co? já radši nikam nechodím...nesnáším ty hice ani normálně natož v těhu :angry: zvládla jsem skočit akorát se psem...po 2 dnech venku..no je to dost rozdíl chodit po doma a povenku....takže příště bude moje cesta snad už jen do porodnice .-D
29. dub 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 já byla venku chvíli ale je tam hrozný vítr jinak příjemně. Není mi dneska moc fajn, takže jsem ani dneska nic nevařila :stuck_out_tongue_closed_eyes: a doma jsem si teda musela oblíct mikinu, je tu zima :grinning: :slight_smile:
29. dub 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean tak jak vypadáte? už máš malou u sebe? :slight_smile:
29. dub 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek já chci taky zimu, já tu jsem jen v tílku a mám puštěný větrák..28 stupňů ve stínu......já dělala jen halušky s cibulkou a slaninkou..bez ničeho dalšího...
29. dub 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek