• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@billyjean aj ja som uz zvedava ako ste na tom? uz mas malicku pri sebe? drzim silno silno palce!
29. dub 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nas taky vichr jak hrom,ale chytla sem teploty mladej dovezl nějakej sajrajt z brna.zvraci ma prujem a horečky :frowning2: tak snad to nechytnu,zatím jen rýma a teploty slabe-tak snad to přejde....
29. dub 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova
to mas pravdu-ty 3kila se pronesou :confounded:
@mmmiska83
my byli dneska na navsteve u mojeho tatky..to teplo mi "zatim" problemy nedela... :wink:
29. dub 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak to u vás vypadá, budeme tu mít malou čarodějku ? nebo ne :grinning:...já od noci špiním...s nitkama krve....tak snad zbytek hlenovky a jde se na to což? :slight_smile:
30. dub 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 u nas nic,pořád na stejno,takže my lítat nebudem :grinning: přenecháme štafetu jinym
už ani ty kopance nejsou takove silne,spíš jen cítim že se převali,asi ji už došlo místo....ve středu znovu kontrola,tak sem zvědava
30. dub 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmmiska83 no to vypadá na brzký porod, nakonec budeš mít ty čarodějku :grinning: a dubňátko ještě :wink:
30. dub 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmmiska83
@lajcikova já čekám na květen a nejdříve na příští týden, tento se ještě v naší porodce maluje :slight_smile:
30. dub 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucifereeek :grinning: ty máš ještě spoustu času :wink: to stihnou vymalovat
pořád čekám že tu někdo napíše že už porodila jakej byl porod-a ono nic :grinning:
30. dub 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
U me nic-bylo mi dneska zle na zvraceni, na velke jsme byla 3x a u toho dost krece a vubec tak nejak mi bylo zle..ale nic se nedeje.zase mi odesla hl. zatka, poslicky jsem mela 2x..a kde nic tu nic :frowning2:

Jinak billyjean ma uz fotku na Fb s malinkou :wink:
30. dub 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa jo..tys me predbehlaaaa :grinning: zrovna jsem ji videla, ja chci takyy uz,tak jsme ji napraskaly :slight_smile: a odeslo ti to najednou?ta zatka? me pred tydnem neco,pak pres tyden ciry hlen nekolikrat denne a ted mam od noci spineni a od rana uz spis takovy vodnatejsi hlen ruzovy semtam nitky krve....trochu me poboliva v krizi..a bricho jak na ms,ale zatim nic pravidelneho, ale asi budu volat do porodky,az manza dorazi z prace
30. dub 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83
Naraz nee, neco odeslo uz minuly tyden a pred par dny..No koukala jsi na FB do Kvetnovek?tam se rodi jedna basen.. :grinning:
30. dub 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa semtam nakouknu,ale nikoho tam neznam jak jsem psala krome tebe a holek odsud :slight_smile: tak treba me predbehnes i ty :grinning:
30. dub 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,tak já jen občas něco minimálně na intimce,jako takový hustý hlen čirý,ale nevím,i když ted výtok nemám
jinak dnes mi bylo ráno na blití
jak sedím a stoupnu rovnám se jak stará babka,děsně mě bolí podbřišek,si říkám,že se asi malá cpe dolu nebo možná vnitřní jizva,stejnak si tak nějak pořád říkám,že to dopadne zase císařem
jo a děsně mě teda bolí dnes kříž,uplně šíleně,já už bych tak chtěla,ve čtvrtek začínám 38.tt a mám pocit,že dýl nevydržím,no,naše mamina má v pondělí narozky,nebylo by to špatný,že?
30. dub 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mladej skončil ve špitalu,už včera sme byli v km na pohotovosti,a dneska ho odvezla záchranka,a ted sme tam volali a že ho asi převezou na infekčni do prostějova :frowning2: ještě nevíme co to je,ale mám hruzu že to chytím..nejhorší že měl dělat tenhle týden maturitu,takže odklad do září a vubec nevíme jestli to bude výška kam jde akceptovat,nebo bude muset čekat rok..prostě když se sere tak se sere....
30. dub 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem v porodce,nedalo mi to,porad mam vytok i s krvi,trochu i splodovkou,dostala jsem antibiotika,otevrena jen na prst,bolesti slabe,mala ma odhadem kolem 2500g tak do 3 kg bude mit,jsem drobna,tak pry proto,jinak mala je v poradku,dr.mlada a hodna,ani me nechtela uskrtit,ze jsem nezvladla ty poradny od ledna,tak mi drzte palce,at vse zvladnu,zatim dobry,akorat mam hlad :D,skoda,carodka to nebude,ale nevim kdy bily porodila,tak mozna to stihla :slight_smile:
1. kvě 2012 v 00:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurnik,ale zacina to fest bolet :/
1. kvě 2012 ve 02:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak mame prvomajovku!je to nakonec Gabinka,2770g a 47 cm,ve 2:47 rano,porod masakr a nasledne uspani a cisteni delohy,ale mame ji!pak az budu doma,popisu porod vic :slight_smile:
1. kvě 2012 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
gratuluju-mooooc hlavně že ste oki
1. kvě 2012 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 jeeeej gratulujem!!! si SIKULKA! mam obrovsku radost... a tu je zas vidiet ako su tie odhady na nic, hovorili ti este predtym ze mala bude mat 2500g a ma az 2700 co je super!!! mam obrovsku radost!!! drz sa a cakame na dalsie spravy cmuk
1. kvě 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 prvomájová :slight_smile: gratulace, hlavně, že jste obě v pořádku

já mám poslední dobou hrozný spaní, malé a já se neshodneme, jak budeme ležet. Když se přesunu na bok tak úplně cítím, jak mi sjíždí v děloze na stranu a celkem to bolí. Před pár dny bych s klidem řekla, že si klidně počkám i do 15., ale kdyby náhodou to přišlo hned, tak se zlobit nebudu :grinning:
1. kvě 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 super, gratulace :wink:
tak kdo bude další? :grinning:
1. kvě 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83
Moc gratuluji a zavidim :wink:

@lucifereeek
ja bych chtela byt dalsi-ale zatim to na nic nevypada :angry:
1. kvě 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. kvě 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 gratulace,to je hezký :dizzy_face:
1. kvě 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jdu na kontrolu,nohy mam jak papuče,a bolí mě ledviny-za týden 1,5kg na hoře :confused: přitom už ani skoro nejím,jen zeleninu,a oběd,od šesti pak nic,tak nevím co se děje :frowning2: začínam chytat pěknej strach
2. kvě 2012 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova držím pěstičky ať vám to dobře dopadne :wink:
2. kvě 2012 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova ja idem tiez dnes na kontrolu, a tiez mam pocit ze priberam zo vzduchu...asi sa zavodnujeme alebo co.. tiez ma bolievaju nohy dokonca sa mi zmenili myslim chodidla, sa mi akoby rosplastili alebo co.. no a toto teplo mi moc dobre nerobi.. och och..
2. kvě 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz no taky je mam jak slon,ale spíš mě děsí ta bolest těch ledvin,už sem párkrat měla ledvinovou koliku..tak nerada bych ji dostala znovu...no je tam od jedne tak uvidím jak se domluvíme,obávam se že mě pošle rovnou do porodky.....
2. kvě 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,to teplo mě ubíjí a to jsem tenkrát s malým rodila až koncem července,ale měla jsem taky mín kil navrch
dnes nám tatka přijde brzo,jedu na dia,tak má propustku,protože si teda netroufnu jet sama
a je to už v těhu naposled,tak uvidíme
a chci se staavit do kiku koupit malýu nějaký kratásky a tak
a ještě chci do dmk pro pleny aby jsme dostali hračku
jinak udělám odpo asi jen porkovou polívku,víc nic
2. kvě 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 mudro, ja tiez akosi jest nemozem.. ked je takto teplo mam chut max na ovocie..
@lajcikova hmm to som mala aj ja a teda ziadne terno, zle mi bolo ako slak!!! no drzim ti palce aby to dopadlo co najlepsie..
2. kvě 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek