• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
Ahoj holky !!! :slight_smile: , já jsem v 36tt a v pátek, jdu do poradny a pak se jdu zapsat do Benešova na porodopis. Mám sice termín v 4. června, ale doktor říká že to bude dřív, před týdnem jsem byla otevřená na hrot prstu a dr řekl že týden ještě určo vydržím. Jsem na magnesku 8 tabletek denně fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: a berete taky někdo železo? Já jsem byla v dubnové diskuzi a tam už jsou všechny maminky, ale furt si píšem, prý jim to jde moc dobře, taky se tak těšíte na své mimi?
2. kvě 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 ahojik,taky jím železo každej druhej den,magnézko už ne...
2. kvě 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kocky,

@lajcikova
Taky jdu dneska na kontrolu+ posledni KTG..dneska se mnou pujde i pritel.jsem totiz objednana na 17:30, takze to krasne stiha po praci :wink:

@liska06
Ahoj, ja zelezo neberu nastesti..
2. kvě 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova tj, já každé ráno :wink: , no a to magnesko ti vysadil kdy? Ono se prý ke konci nemá, jenže mě hodně zlobí děloha, mám hodně bolesti :frowning2:
2. kvě 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa to semáš, že ho nejíš, no tak at ti to dobře dopadne :slight_smile: , ty jo vy už jste holky takhle daleko :wink: , vy jste obě taky prvorodičky že? A kam půjdete rodit? Já do toho Benešova :grinning: .
2. kvě 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 nevysadil,už mi došel a neříkal nic že by mi dal další...
no ja chtěla asi rodit ve zlíně,ale nakonec asi prostějov,....
@werunqa ja jdu na 13.hod.a přítel jde taky,on chodí od začátku,většinou čeka v čekárně,minule poslouchal i ozvy :slight_smile:
2. kvě 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak co,nic se zatim nechysta?v patek nejpozdej by nas meli pustit,mala zjistila,ze mlicko je dobre a od 5 rana uz jsme kojily 5x uz mam bolave bradavky,tak zatim se mejte baby :slight_smile:
2. kvě 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova a tak to jo :slight_smile:, no prý je to ke konci zbytečné dál používat magnezium, ale taky prý kvůli ledvinám a to nevím jestli mým a nebo u miminka. :unamused: A co čekáte, my klučíka Matěje :grinning: :grinning:
2. kvě 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06
no jsem rada-holky co ho berou maji dost problemy se zacpou :unamused: .Ano jsem prvorodicka a budu rodit u nas v Kromerizi :grinning:
@lajcikova
muj by taky chodil, kdyby nemusel byt vecne v praci-ale penizky jsou potreba :wink:

Jinak magnezko neberu od 36tt-to uz mi ho dr vysadil..abych taky mohla porodit
2. kvě 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem zpátky a vysledek?nic vše při starem,otoky sou prej v normě :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: mam přijít zase za týden,čipek drží,asi budu skkat at klesne nebo co :confounded: to je děs běs
2. kvě 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova tak to jsme na tom stejně, dr. mi řekl, že mám začít běhat a skákat, že zatím to vůbec na porod nevypadá :slight_smile: a to mi před několika týdny ještě říkal ať se šetřím, že bych mohla předčasně porodit, malé se asi u mě líbí :wink: já už ke svému dr nejdu, teď už jen do porodky.
jinak to horko hrozný :stuck_out_tongue_closed_eyes: už jsem ráda že jsem konečně doma, tady je aspoň chládek.
2. kvě 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa aha, no já mám spíše po tom uplnej opak, takže řídko... :cry: a hlavně na to nesmíš žádné mléčné výrobky, což mě docela štve, bojím se aby Máťa měl pak kosti v pořádku. Tak třeba mi ho taky vysadí, jenže to půjde rychle, já když vysadím přes den jednu dávku tak mám hodně vztahy a píchá mě dole v poch... 36tt končím v pondělí a k tomu mudr jdu v pátek tak uvidíme, už chci mít svého broučka taky vedle sebe :grinning:
@lajcikova naco by jsi zkákala :wink: , zkoušela jsi si mnout ty bradavky a nebo sex naostro, jsou to babský rady, ale hodně těhu pomohly :slight_smile: , nebo říkají pustit se do velkého úklidu, ale víš co ty síly, co zesebe při tom vynaložíš budeš potřebovat u porodu, takže ten úklid raději nee :wink:
2. kvě 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 to máš z toho magnezka, já měla křeče v břiše jak blázen a taky problémy s wc, vysadila jsem si ho sama a nic se nestalo. To píchání mívám taky občas a ač to vypadlo, že porodím dřív, tak nakonec snad budu i přenášet podle toho co mi dr. dneska řekl :grinning: :wink:
2. kvě 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek jo magnezko jsem taky vysadila, radši se šetřím co to jde, aby břicho netvrdlo a nemusela jsem ho.. to byly úprky na wc... :unamused:
2. kvě 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka jo jo, mě to dělalo větší problémy než s ním, ale každý na to reaguje jinak, kolegyně mi ještě doporučila že se to má brát spolu s B komplexem, že se to nějak líp vstřebá ale to už jsem si nekupovala. :slight_smile: a nebrala jsem ho a taky jsme to doklepali až sem :slight_smile:
2. kvě 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 o bradavkach nevím,sex mame pravidelně :grinning: a nic.prostě to tam mam asi odolne :fearful:
@lucifereeek taky si myslim že budu přenášet jak slon,s těma nohama mě tedy udivil,prej mam krásne nohy :angry: asi je slepej nebo co.mam je jak papuče,.ale asi jsou na tom i huř
2. kvě 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova tak já žádné takové otoky naštěstí nemám, musela jsem si akorát sundat prstýnky z ruky protože už nešly sundat. No ale je to zvláštní, napřed šetřete se, ať neporodíte a teď zas nešetřete se :grinning: a snažte se setřepat břicho dolů :slight_smile: my sex neměli od začátku těhu, tak třeba to zabere, když to to tělo už ani nezná :grinning:
2. kvě 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucifereeek já budu asi skákat,to moje tělo už taky dlouho nezná...pořád jen uklizim,sem jak magor,záclony vyprane,ještě bych si mohla lupnout slivovice :grinning:
2. kvě 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek s těma otokama jsme na tom stejně :slight_smile: , taky jen ty prsty, ale skoro každou noc mi brní v levé ruce a to se hlídám že fakt si na ní neleží, tak nevím :unamused: , to magnesko od pondělí vysadím, pokavad ho nevysadí on
2. kvě 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova chudák maličký a nepotluče se trošku a tebe to bude bolet ne, dit ta setrvačnost ty jo ja ti nevím, ale prudké pohyby teď fakt nesnesu, pokavad nemáš nohy jak konve tak to neřeš, jen si je dej přes den párkrát nahoru a bude líp

2. kvě 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky, tak ja som tiez spat z poradne, bola som aj na monitore a vsetko ok.. teda maly ma 3kg odhadovo, na monitore spinkal.. takze som sa musela hybat ja a zostal otoceny KP, cize cisar.. takze zajtra zavolam do porodky a dohodnem sa kedy mam dojst resp. musim sa tam ist dohodnut.. hmm lebo si musim vybavit prodoperacne a tak.. beriem zelezo, ale ja nemam ziadne problemy.. mangezko som uz vysadila ale ja som ho mala kvoli krcom v nohach brucho mi netvrdlo.. toto teplo ma nici... opuchaju mi ruky a trosku aj nohy.. nie moc ale opuchaju.. takze ziadne terno!
2. kvě 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem doma z poradny...mala byla dneska nejaka lina na KTG-za pul hodky se pohnula jen 3x.Kontrakce jsem tam mela uz vetsi, brisko mi solidne tvrdlo.Mala ma hlavicku zase jeste niz, jinak nalez stejny.Nahore mam porad 10kg...Dnesnim dnem me predava do porodnice, takze si tam musim zitra zavolat a objednat se...
A pak po porodu mu mam poslat smsku, jak jsme dopadli :slight_smile:

Jinak tu zacpu jsem myslela u zeleza :wink: , u horciku je naopak prujem :wink: ...
2. kvě 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova
ja to same :angry:
2. kvě 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa a mohu se zeptat,kolik jsi měla tu děložní činnost při tom tvrdnutí?
2. kvě 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86
Obcas se vysplhala na 60 :grinning: zadny zazrak..ale gyndar rikal, ze to tam je vic, nez jsem citila-coz jsem moc nepochopila a radeji jsem po tom ani nepatrala :sunglasses:
2. kvě 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa taky jsem měla dneska kolem 60 :slight_smile:
2. kvě 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa
@lucifereeek já právě měla minule už i přes 100 asi 6x,taky se sestřička ptala,kdy mám termín
sestřenka i říkala,že u porodu měla max 70,tak uvidíme no,kam se vyšplháme ted v pátek
2. kvě 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 no já nevím, ale spíš si myslím, že to nemá až tak vliv na porod, kamarádka byla v porodce, graf nic moc, a přitom rodila :wink: PA ji říkala, že to není možný, ale ona furt že má bolesti a chce se jí tlačit, a když ji vyšetřila vnitřně tak zjistila, že je to tak, takže na ty čísla bych se až tak naupínala :slight_smile:
2. kvě 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa inac ked sa berie zelezo a niekto trpi zapchou tak na to pomaha hoodne jablkovy dzus.. sama som prekvapena ako fajne to funguje.. ono vlastne jablkovy dzus je dobry na kazdy druh zapchy.. hehe..

inac ja som mala to cislo velmi nizke ze 20 a tak.. moc mi to hore neslo..
3. kvě 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo holky mě příjde že se malý od včera už moc nehýbe, ještě zkusím počkat a když nic tak asi raději zajedem na kontrolu do nemo. Ale jako bříško mi nadskakuje od srdíčka, ale nevim nevim, jestli není jen líní :unamused: . A nebo já nevím no, zítra mám jít do poradny k dr. tak snad se pohne, do té doby :confounded:
3. kvě 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek