• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@liska06 no moj je tiez akysi lenivy.. podla mna sa nehybe moc kvoli tomu ze mu je rovnako teplo ako mne :grinning: skus si lahnut na chrbat ale bez polstaru a uvidis ci sa pohne, pri tejto polohe sa vraj vzdy zobudia.. neviem.. mojmu ani tato poloha moc nevadi..
3. kvě 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz no pááááááni, fakt moc moc děkuju!!!!!! :grinning: Co jsem si tak lehla jak jsi napísala, tak mě okamžitě pěkně kopnul na pravé straně :sweat_smile: , no fuj já měla takový strach, víš aby mu něco nebylo, děkuju za radu, ty jo ted je pěkně čilej, musím si lehnout na bok, ještě jednou díííky! :sweat_smile:
3. kvě 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 nemas zaco... oni uz teraz nemaju miesto tak sa obcas nehybu alebo uz len spia... /sak ja tiez furt len spim/ ale bat sa nemusis urco je maly ok.. a zajtra na poradni uvidis pak napisa ako bolo! no a nemas zaco dakovat.. som rada ze je vsetko v poriadku!
3. kvě 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek
asi tak :wink:
@prinzesz
nevim-ja ho neberu, jen nektery holky psaly, ze maji po nem hroznou zacpu :wink:
@liska06
me se mala nehybe poslednich par dnu skoro vubec-ale u me to bude asi tim, ze uz to mam za par a brisko mam porad jako kamen :fearful:
3. kvě 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz tak jo, zítra písnu, ale je fakt že se už nemůžou pořádně vrtět, ale tuhle tak hodně dováděl, že se mi celé bříško na jedné straně vypoulilo a na druhé normál, tak to bude asi tím že mám jen strach a on si v pohodě pochrupuje :slight_smile:
3. kvě 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa tak to jo, no mě taky furt tvrdne, furt mi hrozí předčasným, ted už ale bude zralí né? že by mi mohl už to magnesko vysadit a já měla ty bolesti pořádné, mě furt bolí v podbřišku ani nevěřím že někdo to má pohodové už od začátku, pač já od začátku trpím kvůli skříplé děloze, Takže ten porod ještě vydržím a pak jen mít toho malého cvrčka u sebe :slight_smile: a zase se trochu uvolnit od bolesti :grinning: , u nás je teď bouřka, tak kdyby byla i u vás a čaplo by tě to, tak ať to dobře dopadne. Ty už rodit můžeš . Jo jinak jsem se chtěla zeptat jestli už máte skleslé bříško v pánvi a jestli to poznám.
3. kvě 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 vidis, ja mam pohodove tehu, mohla som cele tehu robit co som chcela.. len som bola dost unavena.. a 2x dost nemocna.. cize ziadne terno! kedze ziadne lieky som brat nemohla.. som myslela ze ma porazi.. strasne to bolo! inac mi brusko vobec netvrdne ani neviem co to je.. citim sa dobre.. no magnezko som brala kvoli krcom v nohach ale silenym.. take som nikdy nemala.. teraz ho uz mam vysadene.. ale beriem stale zelezo, vraj som hodnoty mala na hrane... brusko mi este nekleslo.. aspon sa mi to nezda.. resp. to vobec nevidim.. no a nas maly je zle otoceny tz. ritkou dole cize mozno aj kvoli tomu.. hehe..
dnes som volala do porodky /apolinar/ tak idem tam 9.5. na konzultaciu a vlastne sa dohodnut na cisarskom tak som zvedava ake to bude.. ale uz sa na maleho tesim..
3. kvě 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, no tak to ti budu držet palečky at se císař vydaří :wink: , já se taky moc těším na mimi
3. kvě 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak ho už máme doma! Porod 28. 4., malý 4000/51, porod byl mazec hlavně pro malého ale stálo to za to!! :slight_smile:
3. kvě 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06
Me hrozil predcasny od 25tt a porad jsme 2v1 :angry: ..
Jinak od 35tt ma miminko uz plice vyvynute, takze by to zase tak velky problem byt nemel....myslim...

@prinzesz
taky jdu do porodky 9.5.-a vubec se mi tam nechce :frowning2:

@katerinanov
Moc gratuluji a zavidim, ze uz mas maleho u sebe :wink:
3. kvě 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, dneska po kontrole máme prý cca 3500g, to jsem zvědavá až přijde hodinka H :angry: jinak příští čtvrtek se už máme hlásit v nemocnici na poradně pro rizikové. Od rána mám pocit že to do termínu nedotáhneme, ale asi to bylo tlakem. Teď je u nás krásná bouřka a o prckovi ani nevím :slight_smile:
3. kvě 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov jé tak to gratuluju, včera jsem si právě na vás vzpomněla, jestli už máš malého u sebe :slight_smile:
@prinzesz
@werunqa já jdu taky 9.5. do porodky, tak koukám, že jdeme všechny stejně :slight_smile:
3. kvě 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek
Ja jen doufam, ze do te doby porodim a nebudu tam muset na kontrolu... :wink:

Holky ja uz bych taky chtela rodit ...tedka mi psala kamoska, co chodila ke stejnymu gynekologovy, ze mela hrozny a tezky porod-ze uz nikdy rodit nechce :confounded: .
Mela ho teda vyvolavany…a ja mam strach,aby mi to taky nakonec nevyvolavali :zipper_mouth:
zatim co znam holky, kterym vyvolavali-tak hruza :confounded:
3. kvě 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina
ja mam odhad k porodu 3400g-tak jsem zvedava :pensive:
3. kvě 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa taky ho nechci aby mi ho vyvolávali, mám od dr napsané že termín máme 10. ale že je malé menší, tak se asi budu bránit aby mě hned nehnali na porodní sál :frowning2:
3. kvě 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa tak určitě je lepší přirozený porod, ale někdy to hold nevyjde, taky mám z toho obavy. Já odhad nemám žádný, utz mám naposled z 32tt a teď už se nedělá :confounded: takže překvápko. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa tj, ted už to bude snad v poho, už mě moc nebaví ta fyzicka bezmoc. Takže od pondělka vysazuji ten hořčík s doktorem či bez, nechci pak dopadnout, že bych šla na vyvolávačku :unamused: A stejně už jsem nedočkavá
3. kvě 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jdu 9.5 na kontrolu
jinak sem všechno zasela, zasázela přísady,zalila-už nevím co mam dělat abych ji sklepala dolu
o tom porodu my ani nemluvte,mám panickou hruzu.....
dneska sem sežrala skoro celej meloun :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zažrala to rybím salátem .to je prostě mazec
3. kvě 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina
ja mam taky TP 10.5....
Zrovna mi psala tchyne, ze jsem hrozne statecna, ze to dotahnu az do TP (kvuli tomu, ze mi hrozil ten predcasny..)Ale ja to nechci dotahnout az do TP, uz to chci mit za sebou.. :rolling_eyes:
3. kvě 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa já sama nevím zda chci :D ale bylo by hezký dát mému strejcovi k jeho 60. prasynovečka/ praneteř
3. kvě 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky, neviete mi poradit, hlavne tie z prahy, kedy zvykne chodit materska? ja som koncila v praci 12.4. cize pol mesiaca mi zaplatil zamestnavatel, ale matersku mi zaplati socialka? ja som si myslela ze ten prvy pol rok plati zamestnavatel a az rodicovsku plati socialka.. ale asi nie teda.. kedy vam zvyknu chodit peniazky? dik moc za odpoved
4. kvě 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak já se hlásím po dnešní kontrola,monitor-natáčeli jsme v leže,a myslím,že dnes nic moc děložní činnost,malá se musela budit budíkem,kontrola jinak ok,nic se nechystá :angry: malá je vysoko,čípek ok,takže další ko příští pátek a pak 15.do porodky,sestra mi říkala,že si myslí,že to bude zase císař,tak uvidíme no
asi to nebudu hrotit a nemyslet na to,uvidíme
jako včera tři maliníkový čaje,červený víno,lněný semínko,a nic
4. kvě 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
4. kvě 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 :grinning: koukam že sme na tom stejně,já od rána lítam na záchod,asi ten včerejší meloun mám to jak projímadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: kolik hrnku piješ toho maliniku,ja piju jen ráno ke snídani.tak nevím jestli přidat?
4. kvě 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86
ja chci dneska zkusit zase svaracek-stejne je takove skarede pocasi...tak treba se mala rozhoupe konecne :wink:

@lajcikova
tedka uz bys ten malinik mela pit 4x denne :wink:
4. kvě 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
to byla zase noc-ta zkurvena zaha me jednou zabije-ve 4 rano jsem zvracela do zachoda a v 5 rano, co muj vstaval do prace jsem jeste nespala :confounded: .
Nastesti tady tak hezky prsi a bouri, ze jsem si pospala cele dopoledne :wink: .Jinak nic noveho-bricho mam jak kamen porad :angry:
4. kvě 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
je mi divně,bolí mě třísla a ta kost kolem,oběd sem jedla na třikrát a stejně asi pujde ven,břicho mam jak šutr :unamused: :unamused: tak nevím,uvařím si ten maliník...
přítel furt chodí jestli už jedem-ho zabiju :angry:
4. kvě 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova
Me je taky dneska nejak divne..jen co jsem vstala se mi nejak tocila hlava, na jidlo jsem nemela moc chut..a tedka jsem uklizela, tak mi uz solidne tvrdlo brisko-ze jsem to musela prodychavat..ale jak uz sedim, tak je to lepsi..jestli to nedela to pocasi?? :pensive:
4. kvě 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova já doted pila jednoiu denně,včera teda tři,já fakt nevím no,ted jsme po sexíku :grinning:
4. kvě 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no uvidím,břicho mám jak šutr,je mi opravdu šoufl :frowning2: a malá kope jako by ji šlo o život,ale kontrakce to nejsou-no max,pojedu do špitalu,to sem chtěla zítra do věžek :angry:
@d.h.86 tak sex bych ted nedala,asi bych se poblila :rolling_eyes: :grinning:
4. kvě 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek