• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@cherri a nechceš teda do uzavřený diskuze?

http://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skupina/cekame-miminko-jaro-2012/
dám ti přístup ju?
8. zář 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mužu se taky přidat? Čekám duben - květen dvojčátka 
8. zář 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
pro všechny maminky : také jsem maminka dvou dětí a ze srdce vám přeji,ať vám těhotenství dobře dopadne!!!
Mám hodně zkušeností s podporou mlíčka,jak ji udržet,zvýšit a zkvalitnit,pokud by jste chtěli vědět více,ráda vám poradím :slight_smile:
můžete mi napsat i na můj mailík Hankapiskulova@centrum.cz
8. zář 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@korcula určitě, ráda :slight_smile:
8. zář 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronika.m tak pojd taky do uzavřený:slight_smile: zpřístupním te:slight_smile:
8. zář 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super to bych moc ráda a kam?
8. zář 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.Moc Vás zdravím.Zdá se že se nám taky zadařilo a 8 května mám termín.Můžu taky za Vámi do uzamčený?
8. zář 2011 v 18:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikito máš přístup
8. zář 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, můžu taky k Vám?
9. zář 2011 v 19:50  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak to vypadá, že i já patřím mezi vas...dneska jsem si dělala test a ukázaly se obě dvě čárky....
10. zář 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdo chcete do soukromý diskuze, napište mi IP, ju?
10. zář 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ahojicek, tak u nas to vypada na treti:slight_smile: a vsechny zdravim:slight_smile:
11. zář 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, taky se přidávám... termín přelom dubna/května. na 1. kontrolu jdu až 21.9., času dost :wink:
11. zář 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak podle toho co mi vypočítal net, tak u mě to vypadá na 12. květen. Tak uvidíme :slight_smile:
11. zář 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, teda vymyslet sem nějaký login, který už není používaný, je docela náročný :slight_smile: Tak já podle kalkulačny na netu kolem 5.5., zatím je to docela náročný, jako jedna dlouhá kocovina. :frowning2:
14. zář 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nezlobte se, že vám se lezu, psala jsem i do tématu hcg, ale tam to nějak nežije, možná, že podle termínu bych patřilav budoucnu k vám, ale stejně -prosím o radu, zkušenosti, povzbuzení nebo co vlastně jsem hodně vystrašená, nebo spíš natěšená, ale zároveň zoufalá, ale to snad zná každná snažilka v květnu jsem vysadila HAK, cyklus se ustálil tak na 33-35 dnech, v srpnu jsem měla poslední MS hned na začátku a od té doby nic. Minulý týden ve čtvrtek jsem zkusila test, hodně mě ráno po probuzení bolely prsa a objevila se mi slabé //. Tak jsem byla celá natěšená, že se něco děje, ale když jsem testovala za další dva tři dny, druhá čárka byla pořád stejně slabá, ne-li ještě slabší. Nahlásila jsem se na kontrolu, doktor si mě prohlídl, v děloze nic vidět nebylo, jen snad možná minimini dutinka (1mm), nabral krev na hcg a mám si zítra volat. Občas špiním, někdy více, až mě to straší, někdy jen ta trošku jen na toaleťák, trošku mě bolí v podbřišku, tak si říkám, buď hnízdíme, i doktor říkal, že mohla být pozdější ovu, nebo prostě těch deset těhu testů selhalo a přijde mi MS nebo mám nervy na pochodu. V horším případě to vidí doktor i na mimoděložní... Máte některá zkušenosti? Díky moc.
14. zář 2011 v 15:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@market01 ahojky, nevím zda ti někdo něco poradí, pokud tam byli //, tak bys těhu mít mohla, na UTZ je asi ještě brzo aby bylo něco vidět.... síla čárek, byli to stejný testy nebo každej jinej? ono ti asi nezbyde nic jinýho než počkat na HCG zítra a jak se to bdue vyvíjet ale mysli, pozitvně, naděje tam 100% je:slight_smile:
14. zář 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korcula, díky moc za reakci. První testy byly Mamatest, další byl Woman secret baby, obojí koupeno v lékárně, u Mamatestu čárky byly, sice ty pozdější dny už trošinku slabší, u Woman secret baby byly snad až po deseti minutách, ale tuhle značku ani pořádně neznám. Jojo, to mi říkala i sestřička při příjmu, že neví, jestli se tam něco uvidí, že je ještě dost brzo, ale vím, že kámoška má cyklus snad je 23 dní a ovu asi desátý den, tak otěhotněla brzo a dá se říct, že dva týdny po jejím vynechání už bylo mimi na UTZ hezky vidět. Taky mě straší to špinění, občas mi to přijde jako by měla přijít MS. Jasně, sice je mi z toho blivno, ale nevzdávám to :slight_smile:
14. zář 2011 v 16:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@market01 když je kratší cyklus a dřívě ovu, tak pak je mimi vidět taky dřív.... zkus si třeba ted udělat mamatest... asi by měla být ta čárka silnější, pokud je to třeba týden co jsi si dělala mamatest naposledy... já jsme maniak, já dělala testy denně
14. zář 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korcula, asi to risknu a zaběhnu do lékárny... nebo vydržím do zítřka a počkám si na krev :slight_smile: no já na to už neměla sílu testovat denně, v tomhle jsem velký nervák :sunglasses: ale vidím, že jsi zkušená mamča :wink:
14. zář 2011 v 16:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@market01 tak já jsem s testováním trochu blázen:slight_smile: první týden jsem dělala test denně, pak sjem se držela aspon obden:slight_smile: poslední týden jsme už vydržela žádný nekoupit:slight_smile:
14. zář 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korcula - moje povaha býka - když už něco chci, tak hned :grinning: a když se nedaří, tak to mě fakt dokáže vytočit :sunglasses: ale je jasné, že těhu je prostě příroda a ta si vždycky udělá vše podle sebe :slight_smile: no u mě je to i ve stresu s tím, že se příští pátek vdávám a tohle by mi ještě více vylepšilo náladu. A nebo taky ne a pak to asi probulím :unamused:
14. zář 2011 v 16:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,jdu vás jen pozdravit,a popřát pohodové těhu a porod a hlavně zdravá miminka všem.Já jsem loňská Květnovka repsektive červnovka(6.6 2011)ale dcera si pospíšila a stihla to v Květnu(30.5).Neskutečně to uteklo,až šíleně,tak si to užívejte co můžete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. zář 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj všechny,
tak jsem konečně našla svoji skupinu .)) Termín porodu bych měla mít 5.5.2012. Na kontrolu k dr. jdu příští týden a doufám, že vše bude OK a bude bít srdíčko.
17. zář 2011 ve 21:37  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,přidám se k vám :slight_smile:
Jsem v 7tt těhu,termín porodu vychází někdy na zač.května :wink: ,za 14dní jdu k Dr.,tak mi to snad upřesní :slight_smile:
18. zář 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ahoj, možná se k Vám holky přidám, po několikadenní negativní testovací manii mi druhý test po půlhodině ukázal ducha. měsíce furt nikde, tak doufám, že to není planý poplach. podle měsíčků - kdyby to vyšlo - bych měla termín na konci května. a moc bych si to přála, květen ROCKS!! prostě parádní měsíc :slight_smile: a moje býčí netrpělivá povaha teda ten test zkoumá tak, že tam vidím čárku, i když jiný smrtelník by ji neviděl. tak uvidím a řeknu za pár dní.
19. zář 2011 v 10:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte všechny nastávající maminky,
ráda bych se přidala k vám. Den D mi vychází na 8. května, ale zatím jsem si ho vypočítala sama, na prohlídku jdu za tři dny, tak jsem zvědavá jestli se mi to potvrdí. Jsem těhotná poprvé a je mi neustále strašně špatně. Příjmu jakoukoliv radu co dělat proti nevolnosti. Nic nemůžu dělat, jen ležím. Doma je hrozný nepořádek, ale já se nemůžu přinutit k žádné činnosti. Otevřu ledničku a už těžce vydýchávám :slight_smile: Vlezu do obchodu s cílem nakoupit, ale u porvního regálu s pohledem na jakékoliv jídlo se obracím a jdu domů s prázdnou. Manžel je teď měsíc na služební cestě a já tu novinu vím 10 dní ze 4 pozitivních těhotenských testů. Zatím jsem mu to neřekla, nechci takovou novinu hlásit přes telefon. Takže si o tom povídám s pejskem, kterého chudáka nemůžu ani cítit. Máme to těžké, život je boj!
19. zář 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja bych taky chtela k vam, sice jsem jeste nebyla ani na prvni kontrole,ale carky na testu jsou :slight_smile: tak doufam,ze je vsechno ok. termin mi vychazi az na konec kvetna. je tu jeste nekdo? nebo uz se schazite jinde?

@monca85 to si teda uzivas :slight_smile: me je zatim rano jen "tezko" :sweat_smile:
20. zář 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, přidávám se do skupiny :=) - termín 13. 5. 2012, je to moje druhé těhu. Doma mi už řádí 2 a třičtvrtě roční Filípek.
20. zář 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monca85 Pa Moni,mám to také tak :grinning: ,bohužel asi není pomoci,musíme vydržet :wink:
Zkus těhu lízátka se zázvorem z lékárny,mě pomáhají,ale je to jen na chvíli a pak homeopatika,ale to musíš mít nějakou známou,co Ti poradí a je v tom zběhlá,pač na každého sedí něco jiného. U min.těhu jsem to tak také měla do cca 14tt. ,pak nevol.ustoupily :wink:
21. zář 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek