• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@lajcikova aha,tak mě je fajn
4. kvě 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova co ve Vezkach?
4. kvě 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa je tam prodejni výstava stromku,květin atd.tak snad mi bude líp....ted sem vylezla z vany a hodně se mi ulevilo,teda sem se vysápala :grinning: ale jídlo pořad trávím ten oběd-blééé
4. kvě 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova
jo ty myslim Floru?tam jsem kdysi byla taky :wink: ...ja si dala svaraka a skakala jsem na balone a nic.. :angry:
4. kvě 2012 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
celou noc sem nespala,valí ze mě voda spodem i horem-tak nevím jestli jít na pohotovost?a ted kam na normální nebo do porodnice
5. kvě 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova pokud ti teče plodovka tak by se mělo přijet do porodky do dvou hodin. Jela bych přímo do nemocnice kde máš rodit. Tak že by už? :slight_smile:
5. kvě 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,jak se dnes máte?manžel ted jel s malým za pradědou na ryby,tchyně prý aspon budeš mít klid,co z toho,když tu mám haldu nádobí a musím vařit,to je fakt luxusní klid
místo abych byla ráda,tak jsu jen nasraná,vymýšlí pič....y,co z toho náš malej bude mít,nic,akort dotáhne klíště :angry:
5. kvě 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 nerozčiluj se, to není dobrý pro malou i tebe. Dávám ti za pravdu, že to není ideál. Na druhou stranu když to nebude hotové do té doby než se vrátí, tak máš na co to svést :wink: Udělej si to svým tempem, tak jak ti to stav dovolí. Já jsme se dneska na vaření vyprdla :grinning: Máme v mrazáku z prasátka zamražené držkové polévky, tak jsem jedou dávkou vybavila mého chlapa do práce s chlebem a sobě si vyndala sulc. Sama vše vezmu hezky pomalu, vstala jsem až v devět, nasnídala se, skočila do krámu pro chleba, v plánu mám jen utřít prach v knihovničce a možná se pustím do uháčkování čepičky pro kamarádčinu holčičku, co se má narodit na v půlce června.
Holky já se z toho mého příbuzenstva asi zcvoknu, každý den mám tak dva-tři telefony jak jsme na tom :angry: . A to nemluvím o tom, že se mě každý den ptá ten můj kdy to bude :rolling_eyes: připadám si, že nosím ostře střežené bříško.
5. kvě 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek no to asi neni plodovka je to prujem spíš už voda,a zvraceni už ustalo.počkám až dojede přítel a zkusím zavolat do porodky...
@talina tak s tím přibuzenstvem je to asi stejne všude,ségra taky pořád jestli už jako rodím? :rolling_eyes: a ten muj jen mě píchne tak už slyším jestli už jako jedem :zipper_mouth: zabít
5. kvě 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina nakonec jsem si sedla k pc a pak si v klídku šla vše udělat,chlapi dojeli před 12hodku,malej spinká a my se s manžou naobědvali a ted už jen leháro
5. kvě 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky po dlouhé době se hlásíme už jako rodinka. Přivedla jsem na svět 19.5, ve 2 hodiny dva krásné fazolky terezku 1900 gr a 42 cm a tomáška 2900 a 49 cm. všichi jsme zdrávi, jen jsme čekali na malou, až se vykrmí..je to užásný pocit být doma ani nevím kdo už to má za sebou, ale přeji všem hodně štěstí a pohody
5. kvě 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
moc gratuluju a tomášek byl kus chlapa :slight_smile:
5. kvě 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 jůůů no super,už jsem se o vás bála,tak moc gratuluji :slight_smile: my už máme taky po :slight_smile: včera nás pustili domů....pak dej vědět jak to jde se dvěma najednou ,naše malá je zatím hodňoučká
5. kvě 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 gratuluju k miminkům :slight_smile:
5. kvě 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 gratuliju, ona to Terezka dožene :wink: Hlavně že jste zdraví
5. kvě 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 no koukala jsem takže nakonec gábinka ju? ale kde jsi rodila? koukala jsem na fotky, mebyla jsi ve fN?
5. kvě 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkujeme za gratulace, až bude volněji vložím fota... jinak porod .. císař, ale jak jsem videla holky po normálním, tak příště jdu taky tak... malí jsou hodní, včera si nás tatka odvážel v dešti, tak malí byli protivní a ze všeho vyhukaní, ale dnes je to už ok....holky kdy se může s malýma ven v kočárku? hrozně mě to táhne ven.. dva týdny jsme byli zavření v porodnici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8
@mmmiska83 holky kolik vám zustalo kil po porodu?
6. kvě 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 jeee gratulujem! zelam hlavne vela vela zdravicka! a daj aj foto ked budes mat cas.. som zvedava!
@mmmiska83 taktiez gratulujem este raz, a tiez nam prihod foto malinkej...
6. kvě 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8
Moc gratuluji k drobeckum :wink:
6. kvě 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jaky byl vikend??my vcera prochodili cele mesto krizem-krazem az me tak bolely chodidla a cely spodek a mala porad nic :angry: TP uz se blizi… :cry:
6. kvě 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova hihi první věc co byla jak jsem vylezla po císaři z postele byla že jsem šla do sestrny na váhu a měla jsem 10 kg dole při porodu, ted už mám jen 3 kg nahoře, ale do 6 nedělí to musí dolů :slight_smile: Dneska jsem se musela odreagovat a zkoušela jsem si věci před těhu a ještě shodit - zatáhnout pivrnce a vlezu do všeho :slight_smile: super ... ty kg, jdou dolů samy, jen u kojení je to mazec, tam bych vypila hektolitry vody, fakt hlavně pít , je to dobré i pro mlíčko .. holky mám dilema kdy vyjet s malýma ven, hrozně mě to táhne, ale kvůli malé (má jen přes 2 kg, bych asi měla ještě vydržet že ?
A jak se cítíte těhulky ???
6. kvě 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa děkujeme ... jsou to naší fazolci, neska chci hodit foto tak pak jukněte :slight_smile: jinak máte suprové fotky z těhu, moc fám to tam sluší .) paráda
6. kvě 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 Co vám říkal dětský doktor? Já bych to zkusila, ale záleží na tom jak se cítíš a hlavně drobci :slight_smile:
Dneska cítím, že už je to kdo z koho, občas do mě dloube pekelně. Už moc místa nemá. Ráno jsem potkala sousedku, neříkala nic na kdy to vidí, za což jsem jí vděčná. Ty zkoumavé pohledy jestli už mám bříško dole viz od tchýně :angry: mi stačí. Víc odpočívám, ne že bych lenošila, ale už toho moc neudělám.
Jo taky jsem probrala šatník a už se těším až budu moct vklouznout do kraťasů a sukní :confused: ale to si ještě tak týden počkam. A doufám, že ty kila půjdou dolů rychle :zipper_mouth:
6. kvě 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina no nás pustili teprvé v pátek domů, takže dětskému budeme volat až zítra ... jsem zvědavá jestli příjde k nám, páč děti, tím že jsme byli tak dlouho v nemocnici, jsou prokleknutí od hlavy až k patě (vyšetření oči, uší,,kyčlí, ledvin, mozku atd.. ) tak bch nerada s něma hned lezla do ordinace plné nemocných dětí ..
Kilča neřeš, ale řeknu ti je krásný pocit nemít to břicho, já mám pivrnce stále .. snad to padne co nejdříve dolů
6. kvě 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 já když jsem se hlásila k dětské, tak mi sestra řekla že se paní dr u nás staví. A pak až po 6-ti nedělí na kontrolu... Ale každý to má jinak
6. kvě 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina taky k nám tnekrát dr došla
ale je fakt,že spíš nechtěla malýho tahat mezi nemocné děti,byl malý a je kardiak,takže u nás byla vícrát doma
holky,pořizujete některá váhu kojeneckou?
6. kvě 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8
10kg?fakt?tak to je super..to jsem nabrala za cely tehu-tak kdybych to nechala hned v nemocnici tak bych byla rada-ale ja mam v brisku jen jedno miminko.. :sunglasses:
6. kvě 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak som sa sem dostala na chvilku :slight_smile: piseme vam so Sarinkou na prsu, je to savec dravec, ale nadherny :grinning: po 3 dnoch vyvolavaciek na mna v porodnici pozrela primarka, ze mala je velka, tak sme 30.4. sli pod kudlu.. Sara mala 4,2 kg, 51 cm :slight_smile: mali sme mensie komplikacie, tak sme par dni boli dokonca na izolacke, ale teraz sme uz doma, nadherny pocit :slight_smile:
Gratulujem maminkam a miminkam, co uz to mate tiez za sebou :slight_smile:
7. kvě 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean ahoj teda malá má krásné váhy, gratuluji taky, a hodně sil .) vím o čem mluvím .) Brzy přidej fotečky :slight_smile:
7. kvě 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek