• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@billyjean jů ta byla velká :grinning:
kdo bude další? :slight_smile:
7. kvě 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@werunqa veru, já si nemyslím že, když máš dvě, že se to vše musí násobit dvěma .. Já za celé těhu přibrala 16 kg, ale byly tam i hoky co měly 30 kg s jedním ,ale ty taky porodily přes 4 kg macky. .. vše to je o tom, jak máš silné tělo .. je to jako s těma prasklinkama na břichu, někdo má malé a taky mu popraská ... :slight_smile: já se jen musím smát ,mě po porodu hrozně ztmavlo břicho v okolí pupíku :slight_smile: a udělala se mi tam ta hnědá čárka ... ale říkal mudr, že to zmizí po šestinedělí ...

Maminky, co jste už porodily, nevíte nějakou radu když vám malí škitají po jídle , s malou to uplně hází ... :( bolí mě u toho srdíčko ... ale asi je to ten bloudivý nerv ... jak mi řekli ve špitále .. holky držte palce, dneska příjde Mudr. k nám domů , pak písnu
7. kvě 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 k nám jde dneska Mudr, tak jsem zvědavá ... jinak o té váze taky uvažuji ... nemám odhad, kolik si malá vytáhne z prsa, ale zase když odsříkávám mlíčko, tak vím že tam mám kolem 60 ml,zatím .. ale jsem nervní a taky uvažuji že si jí pořídím. Já si už pořídíla tu elektr. odsávačku od Medely, a čekám na ní jak na smilování ... jak se jinak cítíš ,
7. kvě 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 mne Sara tiez zacala mavat skitavku, ked sa napije viac, ako potrebuje :slight_smile: pokial to nie je nejaky brutal, tak ju necham, jej to nevadi, dokonca sa u toho smeje :grinning: a ked uz jej to trva dlho, tak ju hodim na prso a prejde jej to po chvilke..
7. kvě 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean gratuluju k holčičce :slight_smile: no byla teda dost velká :slight_smile:
7. kvě 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8
@billyjean holky, to škytání u těch malých miminek je prý normální, není to nic neobvyklého tak se nebojte :slight_smile:
7. kvě 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean jeee, taktiez gratulujem! nadherne miery! a ty sa ako citis po "operacii"? mna to totiz tiez caka kedze je maly zle otoceny.. tak som zvedava...
7. kvě 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malý mi taky hodně škytá ale má to z toho, že se přecpává. A v bříšku taky škytal tak to nějak neřeším, myslím že to je normální.
7. kvě 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte :slight_smile: tak já nabrala 10 kg a v porodce nechala 8 kg :grinning: ....jsem zase suchárek,a :grinning: akorát s velkýma prsama... :grinning: šílené jak se to nalívá...už aby se to nějak ustálilo...malá má škytku když se přepije a taky ji to nějak neva .-) jinak jako odpůrce dudlíků jsem za něj v porodce byla š´tastná......občas ji trápí prdíky,tak ji pomáhá na uklidnění....nebo když je vzhůru a ještě není čas ke kojení......jo a nějaký Nuk se může jít vycpat,dali ji starý komunistický dudlík kopretinku a jede :grinning:...jinak kojím tak co 2-3 h přes den..... v noci mě nechá 5-6 h spinkat v kuse a pak zase jedem co 2-3 h....budit ji nebudu...jen pokud by nepřibírala,ale pochybuju, mlíko musím i odsávat , aby mi ty prsa nepraskly, jinak břicho mám taky jako "cikánka" :grinning: (snad se nikdo neurazí za přirovnání).....:slight_smile:...o porodu pak napíšu článek...zatím moc nemám chut na něj vzpomínat....bylo to horší než první :unamused: takže za mě už jedině adopce do třetice... :grinning:
7. kvě 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ostrava8
No ja si to taky nemyslim-moje mati kdyz cekala dvojcata tak pribrala za cely tehu 7kga kamoska zase ceka jedno a nahore ma prave skoro 30kg :wink: ....
Jinak neterinka mela skytavku po jidle porad-dokud ji segra kojila....
7. kvě 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a to se vam tam udelala ta tmava cara??ja ji tam mam uz tedka-ale ne neajk moc vyraznou...
7. kvě 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa no ja ji taky nemela moc...ale jk to splasklo,tak uplně tmava i okolo pupiku tmave hnede a celkove se mi to bricho zda tmavsi nez bylo,ale strie ani jedna :slight_smile: ...urco to pak vymizi za nejaky cas,nemusis se bat...a jak to s tebou vypada??? nejaky nalez? no za 3 dny mas termin,tak drzim palce at neprenasis....my mely termin dneska,ale prvni maj je hezci :slight_smile:
7. kvě 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83
No ja se nebojim-jen se ptam :wink: me vylezla jizva po piercingu v pupiku..ale to se zase schova :grinning: .Jinak ja mam jit ve stredu na kontrolu do porodnice..tak uvidim..Jinak se zatim nic nechysta :frowning2: .Hrozne se bojim, ze mi to budou nakonec vyvolavat :fearful:
7. kvě 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa pro me byl vyvolavany 100x lepsi.......tento byl o moc rychlejsi (celkem 47 min. se vsim vsudy...nepocitam revizi),ale strasny opravdu..:-/ ale kazdy to ma jinak.....
7. kvě 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83
No co jsem tak mapovala teren, tak ten vyvolavany byl pro vetsinu mnohem horsi-i moje segra rikala, ze hnus.Jen jedna holka mi psala, ze mela vyvolavany super-ze by si to hned zopakla :sunglasses: .
No samozrejme u kazde je to jinak, ale i tak se toho bojim :confused:
7. kvě 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa jdu na kontrolu ve čtvrtek, tak jsem taky zvědavá co mi řeknou.
Mluvila jsme s bývalou kolegyní, ta má ročního kloučka, rodila v Benešově. Prý jí nepraskla voda ani neměl kontrakce, prý trošku špinila tak jela na kontrolu do nemocnice a za 3 hodiny byl kluk venku a to měl přes 4 kg :angry: šťastná to žena :grinning:
7. kvě 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa hm, mne sa tiez urobila ale taka nie moc vyrazna... bledo hneda je.. ale pupik mam aj ja poriadne tmavy.. ako nic moc pohlad, no som zvedava po porode.. ako to bude vyzerat..
inac ja idem do porodky v stredu, no ja sa idem dohodnut na cisarsky :grinning: hoci ja som chcela rodit normalne.. aj keby to neviem ako bolelo.. tak co uz?
7. kvě 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa no tak na vyber asi nebude, bat se klidne boj, lepsi je predstavit si to horsi a pak to bude urci v poho....ja byla celkem v klidu a vidis,opet to bylo uplne jine.....
7. kvě 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean gratuluju-byla veliká :grinning:
ve středu se ho zeptám kolik už váži ta naše
ty prujmy mě už přešli ted zase zácpa :angry: mudr.po telefonu říkal že se asi připravuji porodni cesty,tak nevím..nic tomu nenasvědčuje...ještě mam 8dni do termínu
@mmmiska83 já mam nachystane dudlíky dva jeden obyč,a jeden od nuka,tak uvidíme
7. kvě 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83
No ja jsem to rikala vcera mojemu-ze radeji budu pocitat z horsi variantou a pak budu mile prekvapena nez obracene :wink: .
jinak kamoska sla na vyvolavacku dneska rano-tak uvidime co mi napise, jake to bylo :wink:
7. kvě 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak ta tmavá čára v těhu minimální,ale po porud mazec ... a kolem toho pupíku je to černé hnusné .. .) ale věřím, že na to vše je to šestinedělí, pak budeme krásné .)
Jinak já taky císař nic moc .. měla jsem trochu rozjetý kontrace a pro mě nejhorší bylo zavedení cévky brrr a pak vstávání po císaři z lůžka ... holky, ale nebojte musíte vidět do budoucna, já už ted lítám jako dříve ... .)

dUDLÍKA taky nedáváme .. máme jich tolik v porodce jsme dostali balíček kde byly dudlíky ...

Holky kontrola sestřička byla super, ve středu příjde ještě k nám paní doktorka a řekne kdy můžeme s malýma ven .. docela už doma šílím .. ale zdraví je přednější ..

Holky co máte do porodu kousek, tak držím palečky ...šetřete se a užvejte si bříška ... .) mě to už chybí ... ale malé mam už doma tak je to super
7. kvě 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, omlouvám se za vlez. :slight_smile: A moc gratuluju k mimčům a hodně sil přeju k porodům. :slight_smile:

@ostrava8 Já jen jdu napsat, co se škytání týče. :slight_smile: To škytání většinou přejde, když jim dáš znovu troška cucnout. Jinak fakt obdiv, že to kojení dáváš s dvojčaty.. nějako si to nedovedu představit. :slight_smile:
7. kvě 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky :slight_smile: dnes som bola na poradni a doktor mi zmenil termin z 5.5. na 11.5. ale na dalsiu poradnu idem az 14.5. :slight_smile:))
No to mi ani tak nevadi ze sa mi to stale natahuje, ved ked je malickemu u mna dobre ja mu doprajem :slight_smile:
Obavy mam skor z toho, ze dnes na ultrazvuku mi oznami ze budem mat velke babo, ze uz teraz ma vyse 3860g :rolling_eyes: ja mam 165cm a manzel 175cm a obaja sme sa narodili s vahou do 3500g tak nechapem preco je nas syncek taky cvaldo :/ mate niektora podobne skusenosti? Mam sa bat porodu, popripade chorehodietatka? Docitala som sa ze tieto velke babenka zvyknu byt chorucke na srdiecko :( pribrala som 14kg takze podla mna nic hrozne...
7. kvě 2012 ve 22:51  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dedena My jsme s manžou taky byli do 3,5 a malý měl 4 kg. Porod dopadl dobře a malý se má hezky k světu a přibírá dál. Včera jsme byli na kontrole v porodnici a tam mě podezřívali, že mu dávám sunar (je plně kojený) že krásně přibírá. Asi to podědil po někom jiném z rodiny :slight_smile:
8. kvě 2012 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dedena neboj se, to vůbec nemusí nic znamenat, generace prostě roste a děti se rodí těžší :slight_smile: navíc je to jen odhad a ten je +- 500g což je docela dost, tak tak velký být ani nemusí :slight_smile: Tak to už máš i tak za pár, tak držím palce ať je vše v pořádku. :slight_smile:
8. kvě 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova no ten nuk ma prave takovou blbou savicku....maly dudlik nikdy nechtel a nemel....asi to bylo tim, ze jsem kupovala jen ten typ savicky....tak ted vim, ze mala je na ten kulaty tvar :slight_smile: a navic klasicka latex kopretinka stoji 18 kc :grinning: a takova hezci s beruskou silikonova zn. baby nova 57 kc :slight_smile:
8. kvě 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj Holky ... no zatím kojím , ale mlíka moc nepřibývá, jednoho bych stihla ukojit, ale dva . .nějak mi to ty "cecky" neprodukujou :slight_smile: nevíte co s tím ? z jednoho tak odstříkám 60 až 80, ale potřeboala bych více :slight_smile:
Holky kdy jdete poprvé s malýma ven ? mě to tak táhne ... kruci ..

Jinak s tím , že vetší děti jsou pak nemocné na kardio, to není vůbec pravda, se mnou byla holčina co porodila 4,5 kg mimi a bylo v pořádku, oni hodně miminka shodí váhu po porodu .. ten její dal dolu za den kilo ... takže si myslím ,že pokud už má být mimi nemocné na srdiíčko, neovlivní to váha, ale bud vrozená vada ,ale to už odhalí ultrazvuk při těhu .. holky hlavně si nic nepřipouštět a myslet POZITIVNĚ. Jinak mi říkali ještě pár hodin před porodem, že oba mají tak 2400 a 2300 gr a vidíte jede měl 1900 a druhý 2900 :slight_smile: a kde udělali soudruzi chybu :slight_smile:

Na císaře bych dobrovolně už nešla ... možná je normální porod horší, ale ta regenerace po tom, kdy člověk potřebuje kolem mimi už lítat je uplně někde jinde ... holky neblázněte a rodtě normálně pokud můžete :slight_smile:
8. kvě 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 zkus homeopatika,ty by měly pomoct
jinak musím souhlasit s tou váhou a vadou srdíčka,mymáme vrozenou a malý měl 2050gramu
a co se regenerace po císaři týče,je to děs,nemohla jsem se zvednout z postele,no,mazec
8. kvě 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ähoj holky, jak travite dnesni svatecni den?? :wink:
8. kvě 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na gauči pod dekou s bolestma v krku.luxus
8. kvě 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek