• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@d.h.86 :frowning2:
to my byli venku...na navsteve u tchyne a tak...a zitra rano smer nemocnice :frowning2:
8. kvě 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa jo já taky, jsem zvědavá jak to vypadá, můj chlap je čím dál nervóznější :angry: a všichni kolem taky ...

Holky máte nebo budete si pořizovat nějaké zpětné zrcátko do auta? Na netu nabízí několik tipů tak nevím jaký :rolling_eyes:
9. kvě 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina ja som o tom aj premyslala, ale zatial som si povedala ze nie.. uvidime casom, ci to budeme potrebovat.. podla toho to kupim..
9. kvě 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz já právě budu dost jezdit sama, k našim to mám na 1,5 hodiny tak ať jsem klidnější
9. kvě 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
četla sem na fb že werunga už porodila-takže ještě jednou ooobr gratulace :dizzy_face:
jinak má ko.dopadla divně,nemohli mi natočit křivku ani na po páte,tak mě poslal už do porodnice,tam už oki.sem prej otevřena na jeden prst :confused: a mam dojít v ponděli,ale říkal že asi do té doby už porodím
9. kvě 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova no tak vidíš, jsi další na řadě :slight_smile: mě dneska řekl, že v úterý se určitě ještě uvidíme, takže zatím nic :slight_smile:
@werunqa tak gratulace k malé :slight_smile:
9. kvě 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulujeme k dalšímu miminku
já od včera ležím,jsu nachcípaná,no síla no,teploty teda nemám,klokám,krk je lepší,ale dnes pro změnu newmužu mluvit a začínám kašlat,takže doufám,že prdelka ještě chvilku zustane v bříšku
10. kvě 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :frowning2: v pátek 4.5.2012 jsem prodělala porod mrtvého chlapečka :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :frowning2:
10. kvě 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kontrola ok po té co si doktor přepočítal týdny prďolky, mi ještě dají týden klidu. I když už by to mohlo být za námi
@werunqa gratuluju k malé
@liska06 to je mi líto, řekli ti proč se to stalo?
10. kvě 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina děkuji no on se oběsil na pupeční šnůře která mu celou tu dobu dávala život :frowning2:
10. kvě 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 to měla kamarádka taky, ale tu valili z Bene do Prahy tak je oba zachránili
10. kvě 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm jenže tady nebylo co zachranovat, pač byl ve mě už dva dny mrtví a já to nepoznala, protože tam plaval a kolikrát jsem měla nožičku na břiše a nebo byl na druhé straně, jako kdyby se hýbal normál :frowning2:
10. kvě 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 bože,,kdy jsi měla termín?to je děsný,co se muže stát,je mi to moc líto
10. kvě 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně o měsíc později 4.6.02, myslím že to byl osud, ale pěkně ošklivý
10. kvě 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 ted jsem koukala zpětně,že jsi tu psaLA,ŽE MÁŠ POCIT,ŽE SE MOC NEHÝBE,JE MI TO VÁŽNĚ MOC LÍTO
10. kvě 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, to je pravda no, ale když jsem si lehla na záda tak mě kopl do bříška na levo a nebo už tam prostě jen plaval :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: , jsem z toho neštastná, naše první miminko
10. kvě 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 :pensive: a tak to uzavřeli jako uškrcení na pupečníku?nebo budou dělat pitvu?já o první mimi přišla taky,ale v 7.tt,,ciož se nedá s tínmhle srovnat,nedovedu si to představit
10. kvě 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 je mi to nesmierne luto! nesmierne! boze este som ti ja radila aby si si lahla.. a ze pohyb ucitis, kedy si potom sla k lekarovi? toto by ma nenapadlo ani vo sne! silno ti drzim palce aby ste to zvladli! drzim ti velmi palce!
10. kvě 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 čeká ho pitva :frowning2:
10. kvě 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz nj, no v pátek jsem šla k doktorovi a on mě poslal k okamžité vyvolávačce, abych neměla otravu, ještě beru kvůli tomu antibiotika a prášky na dělohu a pášky proti laktaci, protože se mi začali nalévat prsy hned během kontrakcí :frowning2: :frowning2: :angry:
10. kvě 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 hrozný :cry: co na to víc říct, držím palce aby ses z toho co nejdřív dostala, i když to asi nebude jen tak jednoduché :cry: je mi líto co se ti přihodilo a ještě v takovém stupni tt.
10. kvě 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tjn, děkuji :frowning2:
10. kvě 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 ahoj asi se neda popsat co musíš prožívat a nikdo z nás to nepochopí... ale věř tomu, že co se má stát se stane, někdo tomu říká osud, ale věř, bude lépe. Jsi ještě mladá, děti budete mít kupu, i když tento bude vždy váš první. člověku to těmi dvěmi čárkami na testu začíná, budeme mít o své děti starosti až do smrti, už napořád. Přeji brzké uzdraveni a brzy ty dvě čárky na testu... :slight_smile:
11. kvě 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liska06 upřímnou soustrast a přeji co nejdříve zdravé miminko, určitě se to povede, jsi ještě mladá, držím palečky
12. kvě 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa gratuluji Veru a ještě nejspíš budu,až to napíšeš pak ofiko na FB :slight_smile: jinak malá pěkný macek tedy :slight_smile:) hl. zdravíčko
12. kvě 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak se daří holky těhulky i maminky, povídejte, jsem zvědavá :slight_smile: u nás dobrý, malá má akorát pár svých ubrečených hodinek...ale v noci spí super..stále 5 h v kuse a pak po 2 h kojíme,ale to vleže..na posteli :-P a už si ji tam pak nechávám k ránu, to druhé mimi je úplně o něčem jiném, pohoda jazz a užívám si to mnohem víc a hl. bez stresu :slight_smile:
12. kvě 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 fakt je druhé jiné?nj,ale ty máš staršího už většího
já užívám posledních 12dní s penicilinem :frowning2:
12. kvě 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja este cakam kedy sa maly narodi.. och.. teda u mna sto stale vyzera na cisara ale dohodneme sa na termine az teraz v stredu.. teda pokial sa neotoci.. hm, myslim si ze neotoci.. takze v stredu mam plny den, lebo musim absolhovat monitor, utz a poradnu a to vsetko niekde inde.. kedze uz chodim do porodnice.. och.. vidim to tak na cele doobedie.. chcem ist tam co najskor aby som co najskor aj mohla odist.. no uvidime.. posledne tam bolo tak 30 mamiciek..
@mmmiska83 inac hovori sa ze maminy pri druhych detoch su viac v pohode a viac si to uzivaju.. zvlastne, asi uz vedia ako na vec a neboja sa kazdej "prkotinky" no som zvedava na seba ako na prvorodicku!

@d.h.86 juu a tebe co je? preco si na peniciline?
12. kvě 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz ale,od pondělí mě bolelo v krku,ve středu jsem šla k dr,a že toje jen nachlazení,jenže se mi přidal ksašel,rýma,hlasivky,tak mám od včera penicilin,nejsu z něj nadšená,mám strach o malou,ale snad to zabere,abych byla fit
a to jdu v uterý do porodky a rozhodne se asi o porodu,zda císař neboi ne
12. kvě 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 juu tak to je neprijemne! tak nech ti to co najskor zaberie.. malej penicilinou neublizis to sa bat nemusis..
preco cisar? je zle otocena alebo preco ti ho chcu "naordinovat"?
12. kvě 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek