• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
my měli čilou noc, v noci jsem šla spát s poslíčkama, čekala jsem že to přejde nebo rozjede. Ve tři mě to probudilo s kontrakcema po 8 minutách. Tak jsme asi v 5 jeli, jenže to byl planý poplach. SIce pravidelné kontrakce, ale slabé že to ani monitor nechtěl brát :frowning2:
12. kvě 2012 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmmiska83 skvělí že jsem mladá!!! :angry: jenže Matýska mi už nikdo nevrátí, ani lítost moje ani od druhých, ani jiné miminko. Prostě mě teď sere celý svět, co naděláš no. Proč umírají děti a strý lidi co si své prožili a trápí se bolestmi z nemocí, tak ty tady jsou. Nikdo nezná odpověd. Celé těhotenství byl Matýsek zralí jak víno, doktor to taky nechápe co se to stalo.
12. kvě 2012 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@d.h.86 neboj , dobře to dopadne, já měla v těhu minulém zánět ledvin a ležela v nemocnici na kapačkách....ono asi to není nic moc ty antibiotika,ale radši at jsi fit.....no a jaktože císař? jsem mysleal, že budeš rodit přirozeně.....no můj má už 5 a je moc samostatný...ale celkově si myslím, že druhé dítě je lepší, jak psala @prinzesz ,člověk neřeší každou prkotinu....
12. kvě 2012 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@liska06 máš pravdu, promiň jsem si pak říkala, že jsem to blbě napsala......že jsi mladá..nemyslela jsem to zle,ale spíše tak, že máš více šancí na další, než třeba někdo ve 35-40.....samozřejmě ti malého nikdo a nic nevrátí........
12. kvě 2012 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@prinzesz no,mám už jeden za sebou a tady se celkem přilíží,zda porod bude ok,bude postupovat a tak no a mám problémy vlastně s cukrem,ale sestra na gyndě mi právě řekla,že většinou ženský rodí i podruhý cisařem a taky záleží co mi ted řekne ten primář na kontrole
jde o to nachlazení ted,kdyby to na mě přišlo,asi bych to neudýchala
12. kvě 2012 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@d.h.86 Taky záleží na tom, jak máš srostlou jizvu po prvním císaři. Sestřenici dělali císař u druhého i po 2,5 letech... Hodně štěstíčka
Denysek už to má taky za sebou. Porodila 30.4. holčičku. :slight_smile:
13. kvě 2012 v 05:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky tak jak jde těhulkování ? už se tady skoro všechny blížíte do finále že ? no u nás zatím dobrý, malí měli ve čtv. 3 týdny, už začínají více bdít, tak mám o zábavu postaráno :slight_smile: byli jsme v pátek na kontrole a za týden každý přibral půl kg, to jde .. jen nevím kdo je za chvíli bude nosit :slight_smile:

Holky dneska už je venku lépe ... snad vyjde procházka s kočárkem
13. kvě 2012 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@talina no,právě to se uvidí ted v uterý
dnes mi je konečně trochu líp,atb už začínají pomáhat
já budu rodit vlastně 22měsícu od prvního císaře
13. kvě 2012 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@liska06
To me moc mrzi :frowning2:

Jinak diky za gratulace.. :wink:
13. kvě 2012 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mmmiska83 já vím promin, já jsem poslední dobou hrozně vsteklá a naštvaná, tak se prosím nezlob :unamused: :slight_smile:
13. kvě 2012 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@werunqa koukám, už jste z porodky doma, tak nám pak napiš jak to probíhalo :wink:
13. kvě 2012 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@liska06 já teda nechci za nikoho mluvit,ale myslím,že se nemáš za co omlouvat,v téhle situaci neví nikdo jak by se zachoval,já bych asi byla někde v koutě,naštvaná na celý svět,pod vlivem prášku nebo nevím
13. kvě 2012 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@liska06 já se nemám proč zlobit, nelam si s tím hlavu, naprosto tě chápu.......
13. kvě 2012 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahojky, jsme zpátky z kontroly, prďolka má prý 3960g, paní dr. nám napsala vyvolání na středu, v 7 hodin nástup...
14. kvě 2012 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@werunqa tak me napadlo,jak je to mozne, ze ma mala ty rezave vasky, to je rarita docela ne? zrovna vcera jsem cetla, ze normalni jako bezne jsou tmave a ojedinele se vyskytuji blond :slight_smile: kazdopadne zrzave vlasky jsou super :slight_smile:))
14. kvě 2012 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@talina pěkná váha :slight_smile: tak držím palce at to jde rychle :slight_smile:
14. kvě 2012 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@talina jéé,ty se máš,už ve středu budeš mít mimčo u sebe,už bych taky chtěla,ale zároven bych chtěla,aby jsme byli doma všichni zdraví
14. kvě 2012 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifereeek
Byla to rychlovka-rano v 6:30 mi odtekl kus hl. zatky i s krvi...pak jsem se sla chystat do porodnice na kontrolu-byla jsem objednana na 9:00 na krivku a na prohlidku..
Cestou do porodnice jsem mela slabsi MS bolesti..na krivce uz byli trochu silnejsi,ale nic hrozneho..Nez jsem se dostala na kontrolu ke gynekolozce bylo pred 10:00 a to uz jsem mela dost silne MS bolesti-ze jsem si je trosku prodychavala..ale myslela jsem, ze jsou to jen poslicci :wink:
Na kontrole mi rekla doktroka, ze uz se to chysta, ze je mozne, ze jeste ten den porodim a ze mam jit zatim domu...Cestou domu to uz byla sila teda..ale bolesti porad nepravidelne... porad jsem si rikala, ze to beztak prejde a zase nic nebude.. :wink:
No ale pro jistotu jsem napsala mojemu at prijede domu..to jsem pak jeste sedela u PC a pohoda..ale jak prijel muj, tak se to zhorsilo, tak jsem si sla dat sprchu.
Kdybych nahodou rodila-at tam nejsem z vrstvou make-upu :grinning: .No a tou sprchou se ty kontrakce pohnuly-takze pravidelne po 1minute 20sec..a to byla teda bolest :confused: :confused: .
Kdyby me muj nerekl, at jedeme , tak snad rodim doma..ani nevim, na co jsem cekala :sweat_smile: .
V porodce uz to slo raz na raz... otevrena jsem dojela na 7–8 prstu, takze zadna priprava.Jen mi praskli vodu a par kontrakci jsem musela prodychat v leze na monitoru a za chvili se slo rodit…fakt rychlovka..na sale jsem parkrat zatlacila a mala byla venku :sunglasses: .Na prijem jsme dojeli kolem 12:45 a 13:27 se mala narodila :wink:
Jen nastrih jsem teda citila a siti taky nic moc-nastesti jen par stehu..tak to slo prezit... :dizzy_face:
14. kvě 2012 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@mmmiska83
nevim :sunglasses: ja jsem plavovlaska se zelenyma ocima a pihata a muj ma taky zelene oci a je pihaty :wink: a kdyz ma dlesi vousy tak jsou trosku rezave...
14. kvě 2012 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@werunqa tak to je super, tos měla docela v pohodě :slight_smile: docela rychlovka :slight_smile:
14. kvě 2012 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifereeek
jj-dalo by se rict, ze to byla pohodicka :wink: vsak mi na porodnim sale rikali, ze jsem si to pekne umela vybrat-prijet si az na porod :grinning:
14. kvě 2012 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@ostrava8 @mmmiska83 @werunqa všem ohromná gratulace k vašem novorozeným potomkům a přeji spoustu, spoustu zdravíčka @werunqa malé se vlásky mohou ještě změnit, ale u holky jsou ty vlásky náhodou super, má 10tiletá neteř i můj 2letý synovec mají také ryšavé vlásky @liska06 je mi to líto, co se ti stalo... těžko to nějak okomentovat... něco jiného je potratit např. na konci 3. měsíce jako se to stalo mne.... a něco jiného přijít o zdravé mimi v 8. měsíci těhu, to člověk rozdýchává o dost hůře.... jedné mé kolegyni se to v práci také stalo... měla doma jednu zdravou holčičku a to mimi, které se jí uškrtilo na pupeční šňůře ke konci 8. měsíce byl zrovna chlapeček... nyní má doma 3 zdravé holčičky... také na to nikdy nezapomene a největší šok pro ní prý byl, když porodila to mrtvé dítě, tak se jí doktor prý zeptal, zda si přeje mu udělat pohřeb, či ne.... člověk musí zkrátka být silný a věřit v lepší budoucnost.... i když je to někdy dost těžké.... např. nyní začátkem března nalezli u mé 4leté neteře nádor na mozku, který je na tom nejblbějším místě a nelze celý odoperovat jen malá část... chudinka moje neteř už má dávno po operaci ( ato neměla žádné příznaky, jen měla malinko oslabenou imunitu a byla trošku víc ospalejší) a tento týden ji čeká 5.dávka chemoterapie a nespočetně dalších má před sebou.... (samozřejmě krásné dlouhé blonďaté vlásky ji ihned oholili) a minimálně prý 1,5 roku musí jezdit do Prahy Motola.... jezdí tam 2x týdně.... jeden den je tam vezou např. ve středu a např. v pátek pro ně... nemluvě o tom, kolik peněz padne na benzín (máme to cca 200 km do Prahy), dálniční známky, placení pobytu malé i se švagrovou v nemocnici, za telefon.... to jdou peníze pak stranou a člověk opravdu myslí jen a jen na to zdraví malé bezbranné 4leté holčičky, která byla dosud zcela zdravá.... prostě blbá doba.... jeden den všichni zdraví a vše v pohodě a pak druhý den máte otočený život o 360° a myslíte už jinak... ( nemluvě o tom, že např. sousedi mají 10 měsíčního syna bez levé ručičky, to je celkem handicap... ale zase malichernost proti nádoru na mozku mé neteře)... prostě musíme být optimisti....
14. kvě 2012 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@werunqa tak kdo to má tušit,když na fotkách jsi na tmavo :slight_smile: v tom případě tedy jo, mě se hrozně líbí zrzaví lidi :slight_smile:
14. kvě 2012 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@kupid ježda mane,neteře je mi moc líto,jak jsi napsala motole,vybavily se mi všechny nty vzpomínky,děti by neměly být prostě nemocné (VÍM O ČEM MLUVÍM)
14. kvě 2012 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
tak sem zpátky verdikt jasnej-ve středu indukce :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: mam šílenej strach že to nezvládnu :unamused:
14. kvě 2012 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@lajcikova já teda neměla,ale zvládneš a hlavně,budeš mít malou u sebe :dizzy_face:
14. kvě 2012 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@d.h.86 to je právě to na co mě doktorka dneska připravovala, že se to taky nemusí ve středu podařit a rozjede se to až ve čtvrtek :frowning2: docela mám strach asi jako @lajcikova.
Nástup už v 7 ráno....
14. kvě 2012 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@talina taky mam nástup v 7ráno,a vubec nevím jestli snídat nebo radši ne,nic mi neřekl :unamused: jetšě sem tam čekala skoro tři hodiny,hlavně že sem byla objednána
14. kvě 2012 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@lajcikova jj já nemám ani moc pít, snídat vůbec ne :frowning2: to bude utrpení. Dneska jsem si v nemocnici taky užila, posledně jsem vypadla z kontroly v 10 dneska v 11. Ještě jim spadly počítače... :rolling_eyes:
14. kvě 2012 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@lajcikova co je indukce? akoze vyvolanie alebo cisar? prepac za blbu otazku hlavne ked sa tak bojis.. ale nemam vazne ani tusenie co to moze znamenat..
ja idem v stredu do porodky opat na kontrolu a pokial sa maly neotoci tak si naplanujeme cisar.. tak ja som za, viem ze to boli a neviem co vsetko ale uz som sa na to psychicky pripravila.. a povedala som si, ze ked to zvladlo milion inych zien zvladnem aj ja! co som horsia?!
ale teba aj @talina drzim silno palce!
14. kvě 2012 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek