• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@prinzesz je to vyvolávanej porod
@talina tak taky radši nebudu nic jíst,pít ale budu,bych lekla
14. kvě 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova
@talina držím palce holky,at to máte co nejrychleji, musíte se těšit na ten výsledek a nemyset na to předtím, to se rychle zapomene, nebojte, vím o čem mluvím :slight_smile:
@kupid to je hrozné to s malou neteří, život fakt není spravedlivý....radši na takové věci ani nemyslet, neumím si představit,že by třeba mému synovi našli nádor nebo něco, bych se asi totálně sesypala
14. kvě 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova @talina zvládnete to holky, budem na vás ve středu myslet, myslete na to, že budete mít miminka už u sebe :slight_smile:
14. kvě 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju holky :slight_smile:
14. kvě 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 @mmmiska83 zvažuji právě kvůli tomu i odběr pupečníkové krve
14. kvě 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lajcikova Jaktože ti budou porod hned vyvolávat? Já mám termín jako ty a když neporodím mám jít teprve v pátek do porodnice na kontrolu. :confused:
14. kvě 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz neboj, císař je sice nic moc, ale já už za tři dny lítala .. hlavně moc po něm nelež a snaž se hýbat i když to hodně bolí, ale neboj, pak se ti to vyplatí ... Já mám po císaři 3 týdny a už lítám jako dříve ...
holky taky nevím co je indukce, ale pokud je to vyvolávačka tak holky co na to byly, tak jedna rodila za půl dne a druhá na večer, tak nebojte.. všem držím palečky... zvládnee to.. už se těším na zprávičky
14. kvě 2012 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trudy k vuli cukrovce,a malá má už přes 3500g,tak proto
15. kvě 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 jéjej, kdyby to tak bylo rychlé :slight_smile: ale já se obávám že to bude v noci ne-li ráno. Zátku mám dost vysoko. Doktorka na ni nemohla dosáhnout... Zajímalo by mě zda budu muset ležet nebo mě aspoň nechají se občas projít, posadit a tak :unamused:
15. kvě 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina nevím jestli je to jinde jinak, ale u nás můžeš dělat cokoliv, sedět, chodit, hopsat na balonu, atd.
15. kvě 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kupid sory ale to si raději nemusela psát, já se těmhle věcem zrovna ted snažím vyhýbat, nepotřebuju uplně padnout na dno, ani na televizní noviny nekoukám protože mě to hned zasáhne, je mi to také samozřejmě líto co se děje ostatním, ale nemám nervi ted řešit ostatní, pač sama se snažím vyhrabat z toho nejtěžšího.
15. kvě 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova Tak to jo. Já jsem jako na trní. Nic na sobě nepozoruju, je mi dobře. Dneska už mám uvařeno, upečeno a omytý nádobí. Teď ještě vyžehlit a vyluxovat. Jsem zvědavá, kdy se ta prďolka rozhodne přijít na svět, ale už mě deptaj otázky Ty jseš ještě celá, Tak co ještě nic, Jak ti je apod... :angry: :angry:
Už bych to chtěla mít za sebou a né se stále pozorovat jestli už se náhodou něco neděje :astonished:
15. kvě 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 bohužel takový je život... moji neteř také těžce nesu a nikdo jiný mi s tou bolestí nepomůže... neteř zdaleka nemá vyhráno... švagrové předtím nešlo otěhotnět a tato 4letá neteř je vymodlené dítě.... bohužel se takové věci dějí...
15. kvě 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
je mi jí líto, malé děti za nic nemohou a přeci jen odcházejí ze světa dříve než nějaký lumpové a vrazi, rodiče by neměli pochovávat své děti, mi čekáme kdy dorazí zprává, že si máme vyzvednout urničku :frowning2:
15. kvě 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak hlásím první kontrolu v porodce,malá téměř celý monitor prospala,jinak uz ok,odhad 3300gr,v sobotu mám dojet na monitor a v pondělí nástup,udělají předoperační a zkusí se asi vyvooávat a podle toho uvidí,primář říkal,že si myslí,že nakoinec bude stejnak cs
15. kvě 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 hmm, tak mala je uz pekne na tom ze 3300g, paradicka! a citis sa ako? pozerali ti aj krcok? ci sa ti uz skratil? ja som mala na 1cm uz pred 2 tyzdnami a furt nist.. tak uvidime.. ale ja tak nejak som zmierena s cisarom.. co uz? nechapem ale naco ti chcu porod vyvolat.. ked si myslia ze aj tak bude cs ta budu len zbytocne trapit..
inac moj maly tiez posledne na monitore spinkal.. som zvedava zajtra aky bude..
15. kvě 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trudy to mi povídej ty neustálé otázky tak co už? mi taky lezou krkem minulý týden jsem měla sto chutí vypnout mobil a neozývat se :angry:
15. kvě 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu k doktorce na kontrolu az v utery 22.5. (tento tyden ma dovolenou), o porodnici zatim nic nerikala :grinning: syn se mi narodil v 38+4, dnes jsem 38+2, holcicky se pry "dele paradi", tak jsem zvedava... minuly porod mi celkem trval 32 hod...
15. kvě 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina btw. ja som ukazala moje tehu foto mojim kamoskam, a jedna mi napisala ze ci fakt necakam dvojicky! tak ma to nasralo ze az.. mne brucho ide hoodne dopredu takze je naozaj vacsie ale aj tak.. taketo reci ma fakt stvu..
a presne tiez ma stve ked sa ma pytaju, ty si este cela? och..
15. kvě 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz jen dělal monitor a uz,tak uvidíme,myslím,že se jinak nic nechystá,ale je fakt,že včera mě poslíčci brali fest a hlavně mě děsně bolí až pálí v třísle,on říkal,že se v pondělí udělá kontrolní uz skrz váhu a že se asi domluvíme,tak se uvidí,mám strach,největší snad z toho,že budu bez těch mých dvou chlapu,bez malého jsem ještě nikdy nebyla a kor když je nemocný,tak to bude těžké
ale zase si říkám,že třeba už příští víkend budeme doma všicni spolu :dizzy_face:
15. kvě 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 presne, ja tiez myslim len na to ze uz budeme mat maleho doma! ostatne vobec neriesim.. nejak to prezijem..
inac ma silene picha v podbrusku ale silene.. stava sa to aj tebe/vam ostatnym? sla som teraz do obchodu a myslela som ze snad umrem kym som tam dosla.. taka bolest ako fras.. aj som chvilu uvazovala ci sa radsej nevratim.. ale zvladla som to! no brucho ma aj tak boli..
15. kvě 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83
ja to tady nepsala, ze jsem obarvena??urcite nekdy jo.... :slight_smile:
15. kvě 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink: -dneska jsme byli poprve u pediatra :slight_smile: .Mala hezky pribira a vse je Ok.Jen pupicek musime zacit mazat fialkou.

Chtela jsem se vyfotit s malinkou-ale ona se asi nerada foti porad otacela hlavu na druhou stranu a ja levou rukou fotit neumim :grinning:
15. kvě 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@prinzesz takovou bolest jsem měla zrovna dneska, vystupovala jsem z auta a křeče a píchání jak blázen :confounded:
15. kvě 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa no ste nadherne! aj ked malu nie je moc vidiet.. neverila by som ze je tvoja! sak nemas ani trosku brusko! to si ako dosiahla?!
@lucifereeek no ja zajtra idem na poradnu do porodky tak som zvedava co mi povedia.. ale uz sa citim fakt ako balon.. chvilami mam pocit ze prasknem snad!
15. kvě 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa je to mozne.....ale ja tu zas tak dlouho nechodila,tak mozna jeste predtim :slight_smile: koukam na FB, ze jsi ze samych holek,super :slight_smile: takova velka rodinka, a vekove jsi mezi starsimi? nebo mladsimi ,jinak mamca vypada moc dobre,na toliko porodu :slight_smile:
16. kvě 2012 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky, takze dnes som bola na kontrole v porodnici a opat mi nedali termin na cisara! mam prist opat 22.5. a tento dr. mi este navrhol nech rodim normalne! pritom som bola na utz a tam ta dr. zistila ze maly je okrem KP otoceny este aj sikmo.. a on povie ze mam ist normalne rodit.. vahovy odhad bol dnes 3400g .. och, som fakt napalena!
16. kvě 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz
No prave se mi porad otacela hlavickou na opacnou stranu :wink: trosku jeste brisko mam :wink:
@mmmiska83 diky-ja jsem nejstarsi :wink: a tamta pani na fotce je tatova pritelkyne...nasi jsou rozvedeni...
16. kvě 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz ježda,tak uvidíš no
já vím,že už v pondělí se snad něco bude dít nebo se něco dozvím,ale strach mám jak svina,to se přiznám,nerodila jsem,kojit neumím a tak celkově mám strachl,jak kdybych měla mít mimi poprvý
16. kvě 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 ja sa viac bojim toho ze mi zacnu kontrakcie a ja budem musiet do porodky bezat a pak rychlo im hovorit ze to musi byt cisar a tak.. inac nad nicim inym nerozmyslam.. o kojeni tiez moc nepremyslam.. uvidime ako to pojde.. ale tak snad pojde.. ja teda v to dufam ze to rozbehnem!
neboj nejak to zvladneme! ja si vzdy poviem ze zvladli ine zvladneme aj my! co sme horsie? :grinning:
16. kvě 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek