• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
Holky se musim pochlubit-moje brisko tyden po porodu-jeste 2kg a budu na puvodni vaze, co jsem zacinala tehu :grinning: .Musim rict, ze jsem cekala horsi prubeh po tom porodu..
16. kvě 2012 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@prinzesz když je kluk KP tak musí být císař jsem četla, protože hrozí nějaké poškození genitálií jeho....tak si zajdi za jiným dr. ....to bych byla taky naštvaná teda
16. kvě 2012 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@werunqa ....no já nemám navrch už nic, jsem ti to říkala,.že to zhubneš raz dva...akorát mám porád dost apetit jako v těhu,ale tak snad nenakynu,nemám k tomu dispozice.....asi mi ale zůstala trochu rozšířená pánev, páč některé kalhoty co jsem měla před těhu hodně uplé nemůžu zapnout :slight_smile:
16. kvě 2012 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmmiska83 no sak snad buduci tyzden tam bude iny a na toho pritlacim.. a buduci tyzden aj porodim najenskor hehe.. och, je to magor ten dr! nie ze len je KP ale je aj sikmo a on ze nech rodim normalne! och..
@werunqa panacku, super vyzeras! som nadsena!
16. kvě 2012 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
No ja jsem cekala, ze takhle budu vypadat az po pul roce, ne po tydnu-takze jsem nadsena :grinning: .jiank ja nejaky apetit nemam-spis bych rekla, ze nemam na nic chut.Ale snazim se jist kvuli mlicku :wink:
16. kvě 2012 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lajcikova gratuluju k holčičce :wink:
16. kvě 2012 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@werunqa a co jedavas? a vobec pre vsetky maminy kojace co jedavate? kedy varite? ja co som na materske tak toto je pre mna utrpenie, neviem co navarit, ale hlavne chcem aby to bolo rychle a varilo sa to same.. akosi vztah ku vareniu moc nemam
17. kvě 2012 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@prinzesz já jím úplně vše (kromě teda čočky a vyloženě nadýmavých věcí..ikdyž 2 dny zpět jsem měla k obědu smažený květák :grinning:,ale malá v klidu)...nehcci se omezovat v jídle, máme kapky infacol na prdíky a zabraly zatím super :slight_smile:, jinak co vařit to je utrpení, taky vymýšlím aby to bylo co nejrychleji....
17. kvě 2012 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@prinzesz
Zatim varil muj...vcera jsme meli koprovku s bramborem a varenym vejcem :grinning: .Jinak jim tak normalne-akorat rajcata nejim-to mam strach,aby ji nedelali zle a taky na cokoladu nemam odvahu-a to mi ji kazdej donesl do porodnice, takze ji mam doma hafo :sunglasses: ...
Premyslim,co mam uvarit dneska..jestli bude cas-mela by prijit PA a snad mi koukne i na stehy.. :sweat_smile:
17. kvě 2012 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,nevadí, že vám sem lezu?
já jsem původně patřila do dubna 2012 :slight_smile: TP jsem měla 21.4 a malý se narodil 1.5 akutním císařem po preindukci a indukci.Měla jsem to teda komplet i s bolestma od pondělí od cca půl 10 do úterý do cca 12:30 než mě vzali na císaře.Malej se narodil ve 12:57 vážil 3520g a měřil 50cm a měl kolem tělíčka a nožiček omotanou šnůru. V pátek v poradně už měl ale 3730g a 53cm :slight_smile:)) Zatím je pořád hodný a nepláče a v noci spí i 6hodin v kuse od půl osmé a budí se kolem 1-2 pak mezi 5-6 a pak už mi většinou neusne ale kouká kolem sebe :slight_smile:
.Je tu taky někdo komu se mimi narodilo 1.5? mě se to datum strašně líbí, tak jsem i ráda, že je malý květnový :slight_smile:
17. kvě 2012 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@nikissek28 jo jo, jsou tu myslím dvě holčiny, které mají mimča 1.5. :wink:
@mmmiska83 a @timmysek a možná že ještě i někdo jiný, ale teď mě napadají zrovna jen tyhle dvě :slight_smile:
17. kvě 2012 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nikissek28
ahoj :slight_smile: , to ti maly hezky spinka-me se mala budi cca kazde 3 hodiny...v noci obcas i casteji-ale zatim se to da zvladnout :wink: :sunglasses:
17. kvě 2012 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@werunqa ted mi malý spí od půl12 :slight_smile: ale jako jsem chtěla vzít ho ven a on spí a spí :grinning:
17. kvě 2012 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikissek28 jj já mám malou taky 1.5. ve 2:47 v noci :slight_smile: mě malá od včera podezřele dlouho spinká i 4 h,ale to už ji budím,jsem nějaká zachřipkovaná a jím paralen a ona má od včera kapky na ty prdíky,tak možná tak zabraly,že klidně spí....jinak přes den kojím co 2 h, po obědě co 3 někdy 4 někdy 2...v noci 5h klid a pak co 2-3,jak kdy uvidíme no :slight_smile:
17. kvě 2012 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@werunqa k tobě chodí domů PA jo? teda....no mě stehy už některé vypadly...konečně a už tak nekrvácím ale spíše špiním :slight_smile:
17. kvě 2012 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifereeek profil timmysek byl prej podvodný nebo co, jako čuměla jsem jak puk, se to tu rozebíralo pár dní zpět, ani se mi to nechce věřit,působila na mě věrohodně
17. kvě 2012 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmmiska83 aha, tak o tom nic nevím :slight_smile: ani jsem to nečetla :slight_smile: ale je fakt, že jsem koukala, že tam teď nemá žádný fotky, tak to bylo divný.
17. kvě 2012 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifereeek no bylo to jak jsou hlášky z fotoblogů...dalo by se to dohledat zpět, nevím už či to bylo předevčírem nebo včera :slight_smile:
17. kvě 2012 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
17. kvě 2012 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmmiska83 jéé díky, no to teda čumím :slight_smile:
17. kvě 2012 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem nastvana na nasi byrokracii - na maleho jsem mela zvoleny rodicak na 3 roky ( ty mu budou az v lednu 2013), od 15. dubna 2012 jsem na materske... nejenom, ze jsem si musela sama vybehat papiry z uradu prace a socialky, aby mi zastavili rodicak na starsi dite (tim prijdu o cca 65 tis Kč, ktere propadnou statu)... ale protoze socialka neni schopna komunikovat sama s uradem prace a musim jim papiry v dnesni dobe mezi sebou predavat ja osobne, tak mi ted prisla materska za obdobi od 15.4 do 30. 4. a zaroven rodicak za obdobi 1.4. - 30.4... kdyz jsem se ptala, co mam delat, zda mam neco vratit hned.... tak mi bylo receno, ze mi behem 1-1,5 mesice prijde domu doporuceny dopis, ze jsem se dopustila prestupku a mam tolik a tolik penez vratit na ten a ten ucet....mno, neni to kocourkov?.... asi musim priste se jit poradit za panem Rathem :D
17. kvě 2012 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@kupid jéé,tak to jsu ráda,že nejsu sama,ale taky to tak bylo,doša mi mateřská na malého a rovnou i na malou,ted čekám,než dojde papír,zatím se s tím nějak serou,a to v pondělí nastupuju do porodky
já si v lednu na malýho vyřídila místo 3leté dvouletou a i tak jim nechám hafo peněz,svině a ještě lítání kolem toho
17. kvě 2012 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@d.h.86 také jsem v lednu přešla na dvouletou variantu... ale stejně -necháváme jim peníze a oni si to v dnešní době neumí zařídit mezi sebou, aby mi to zastavili sami... já kvůli tomu 4x extra jela do města... to jsem ještě pokaždé volala dopředu, aby ta daná paní na sociálce/úřadu práce náhodou nebyla na školení.... stejně jsem to vyřídila, jak to nejrychleji šlo.... a nakonec já jsem se dopustila přestupku.... :sunglasses: prostě ten kocourkov u nás v ČR nemá smysl řešit... už aby tu s námi byly ty naše berušky, které máme zatím v bříšku...
17. kvě 2012 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmmiska83
no nabidly nam to v nemocnici-hradi to pojistovna-tak proc ne :wink: me uz taky asi vsechny vypadly,ale i tak mi je muze zkontrolovat a popr. vytahnout ty co tam zbyly.. :wink:
18. kvě 2012 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@werunqa to jo,to jsem nevedela :slight_smile: me nic takoveho nenabidly......ja mysela, ze ty stehy se nevytahujou,ze vsechny vypadaji samy, ze to jsou ty samovstrebavaci, ja ani nevim kolik jsem jich mela,zvenku 3- ty nemam,ale uvnitr mam asi 2 a kdo vi jestli ne vic, tam uz nevidim :grinning:
18. kvě 2012 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmmiska83
no jsou to ty vstrebavaci-ale pry to u nekoho trva dlouho-nez vypadnou, tak je PA vytahne :wink: a nekdo rika, ze ty samovstrebavaci jsou jen ty vnitrni-tak nevim.... :sunglasses: me vypadly venkovni 4 a uz me nic netahne-tak to jsou asi vsechny uz pryc a vnitrni jsem mela 1 nebo 2
18. kvě 2012 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@werunqa aha, no ja u maleho mela par stehu taky a vypadly samy a nebyla jsem je nikde vytahovat.....tez me to uz netaha jak mi vypadly, konecne :slight_smile: a jak jde kojeni dobry? u nas zatim super...obcas boli bradavky,ae bepanthen pomaha,takze snad to bude dobry, maly mi je rozzuzal az do krve,tak se toho chci vyvarovat a konecne uz se mi ty prsa nenalivaji jak betony :slight_smile:
18. kvě 2012 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj ženy, zdravím vás... já měla stehy po cisaři a vytáhli je cirka 5 den v nemocnici.. ale to je něco jiného,.. jak se vam všem daří? my byli včera na poradne a musime se pochlubit.. malá už má 3 a junior 4 kg. za týden nárust o půl kg.. je to už s nima posilovna.
holky nemáte recept nato, jak se rozkojit? potřebuji víc mlíčka pro ty dva nenasyty...
a ven už chodíte? my byly včera od poledne až do 6 furt na luftě. Jak děláte že vam malí tak krásne spí? my furt držíme 3 hodinový interval...což v noci je docela síla. už mi to skončilo, manžel jde v pon do práce...tak budu na oba sama :slight_smile:
mějte hezký sluníčkový den
19. kvě 2012 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@ostrava8 ty jsi měla klasické stehy? mě dali vstřebávací, konce pak odpadly samy. jinak já bych chtěla taký recept, ať spinká večer déle. jsme na tom stejně co tři hodiny :unamused: už mi z toho hrabe :grinning:
jinak já na rozkojení zkoušela vše - laktační čaje, odstříkávání, no co se dalo, ale výsledek je nutrilon :frowning2: , ale důležitější je, že náš taky přibývá statně. za týden nárůst také o půl kila :slight_smile:
19. kvě 2012 v 07:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@megy no já měla stehy takové nějaké cik cak a vprostřed mi vedl jeden dlouhý, kt. měl na obou koncích uzlíky a pak přišla sestra udělala šmik a z jedné strany ho vytáhla ... :( hrozně jsem se toho bála, ale nebolelo to, ale pro jistotu jsem si pak držela břicho, at se mi to nerozjede ... :slight_smile:
No já stále odstávám, ted jedna dávka 160, ale to pro malé nestačí .. je to fakt nespravedlivé .. my používáme BEBU, ale dávám jím na střídačku mléko, a pak UM, po tom mém mlíčku se mi zdá, že se vždy dobře vytentní ... to jsou rány do těch plín .. hold to asi působí jako kefír ... :slight_smile: caje piju taky, ale odsávám, tak alespon trocha je ..
19. kvě 2012 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek