• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@mmmiska83
no ja bych je taky nesla vytahovat-ale kdyz je to zadarmo-tak me aspon zkoukne po porodu :wink: kojeni dobre zatim :sunglasses:
dneska jdeme poprve ven....
19. kvě 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, jake pouzivate (nebo chcete pouzivat) plenky - jednorazovky, nebo latkovky? U syna jsem pouzivala jednorazovky, ale kdyz ted pokukuji po latkovkach, tak se mi to celkem zamlouva (cca za cenu 1 baliku jednorazovek si mohu koupit 1 latkovou plenku AIO = vse v jednom a ty nadherne vzory)
20. kvě 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kupid já první 3týdny papírovky a pak budeme látkovat :wink:
20. kvě 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kupid
ja jednorazovky...
20. kvě 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda taky jednorázovky,jako látkovky nevím no,je to dost práce a ani u maého jsem nedávala látkovky
20. kvě 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jednorázovky...
holky za jak dlouho vám přestaly tak natíkat prsa?a jak dlouho vám trva jedno kojení?
20. kvě 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam tiez kupene jednorazovky.. a myslim ze pri nich aj ostaneme.. len teda nech sa uz maly narodi.. bo sa mu dajak nechce.. och
20. kvě 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčiny,tak jen aby jste věděly,zítra ráno nastupuju,mám být v porodce do 10hod,tak už mám sbaleno a nervíky pracují
tak až budem doma,ozvu se,mějte se hezky,hezky rodte a at to máte klidnější než já
20. kvě 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@d.h.86 držím palce, ať jde všechno jak má a máš malou co nejdříve u sebe :slight_smile:
20. kvě 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek děkuji,no bobky mám šílený,fakt se bojím no,ale co nadělám
20. kvě 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 to věřím, já se bojím taky, ale nic nenaděláme, bude to určitě všechno ok. Takže nakonec císař?
20. kvě 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek nevím,dá se zátěžový test,popř se zkusí vyvolat nebo císař,každopádně snad se ztra bude něco dít,nerada bych tam byla jen tak,tak se asi udělá předoperační zítra,kontrolní monitor a uz
20. kvě 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 drzim ti silno palce! zvladni to na 1! och och..
20. kvě 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 drzim palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
21. kvě 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova no mě se prsa extrémě nenalívají asi týden, ale v noci ano, protože má malá delší pauzu meui kojením, tak vždy to jedno prso musím odstříkat (odsávačkou).Střídám prsa tak, že na každé kojo jedno, nikdy ne na jedno kojo oba dva.Akorát ještě když malá začne sát,tak se mi začnou nalívat,je to nepříjemné,ale dá se to.Jinak jedno kojo mezi 5-15 minutami, dýl ne, ona to pak žužle, občas is potáhne,tak ji prostě bradavku vytáhnu z pusy (pomocí mého malíčku)....malého jsem taky kojila i 45 minut...masakr, to jsem nevěděla co a jak.....takže radim utnout to po těch 15 ti minutách, ono to mlíko se ti teprve rozjíždí,tak se neboj...já si nějak neumím představit, že jako má někdo málo mlíka,...prostě tomu nevěřím,nevím, pokud správně přikládáš,tak si vytáhne kolik chce a pokud tedy nemáš špatné bradavky (vrozenou vadu nebo tak)
21. kvě 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lajcikova jo a kojím min. co 2 h...teda vyjímečně se stane, že třeba za 1-1,5 h dám ještě bonus, když je moc ubrečená nebo něco,ale jinak dodržuji ty 2 h nejmíň, aby se to mlíčko strávilo...a pokud spí tak ji nebudím...takže klidně někdy pije i za 3,5 h přes den a vnoci jak jsem psala 5 h a pak zase 2-3 intervaly
21. kvě 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 no já mám rozdvojenou bradavku,tak je problém,a bohužel minimum železa....doktorka říkala že mám kojit a každe třetí kojeni nahradit dokrmem...musím kojit z obou,z jednoho nestačí..ale nevzdávam to,zatím to dělaám jak mi doporučila mudr.včera to fungovalo...snad vydržíme aspon ty tři měsíce :frowning2:
22. kvě 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova aha,ta kto mě mrzí (sice vůbec netuším, ja vypadá rozdvojená bradavka, ale nejspíš je to hodně blbé vůči kojení)...tak uvidíš no, ale zas pokud to nepůjde,tak bych s čistým svědomím přešla jen na UM, než se trápit jak ty,tak malá
22. kvě 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83
taky to tak delam-na jedno kojeni jedno prso a priste druhe :wink: ..kojim cca 10minut...pak u toho mala usne a je klid :grinning: ..kojim tak jednou za 3hodiny-malokdy drive a v noci se nekdy zadari i jednou za 4hodky :sunglasses:
Akorat jsem tedka nachlazena-to me teda sere :rolling_eyes:
22. kvě 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jak se máte?
My se dneska vrátily z porodnice, máme Elišku. Vyvolávačka byla šílená, fakt to už nechci zažít. A hlavně byla k ničemu nakonec šla malá stejně císařem, po dvou dnech bolestí a zoufalství. Vůbec nešla dolů a já se ani neotevírala, pořád jsem byla na dva prsty. Trošku jsme si prodloužily pobyt. Mlíčko se nám vytvořilo, kojím přes klouboučky, jenže teď při návratu jsem zjistila, že mi na jedna bradavka popraskala :frowning2: tak musíme léčit ... Snad to nebude na dlouho.
22. kvě 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa tak to mas hodne dite .-) ja tu nedavno malou vynachvalila a ona me nenechala celou noc vyspat pak .-D...kdyby ji netrapily ty prdiky,tak by byla v poho, chudak, tolik vetru z ni jde a to nejim nic nadymaveho.Dneska jsem ji dala fenyklovy cajik z lahvicky a chutnal ji...tak snad nebude odmitat prso,ale maly pil i z flasky i z prsa v poho .-) Jinak o tom nachlazeni mi nemluv,ja uz se lecim snad 5 dnu a stale jsem zahlenena, asi mame ted oslabenou imunitu...ale to prejde :slight_smile: a co prochazka dobry?
22. kvě 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina tak moc gratuluji k malé :slight_smile:...to je mi líto, že ten porod tak blbě dopadl.....asi se jí prostě ještě nechtělo ven..jinak bradavky mazat po každém koju bepanthenem,mi to pomáhá :slight_smile:
22. kvě 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 Děkuju, já vím mažu, dokonce pak ještě promazávám kalciovkou, nějak se nepovedlo
22. kvě 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina gratuluju k holčičce :slight_smile:
22. kvě 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83
No taky jsem to zarekla-mala dneska skoro nespi-az tedka usnula :confounded: .Porad knourala a chtela prso...nevim jestli ji dela zle to dusno-co tu mame, uz by mohlo zaprset :zipper_mouth: .Me taky bolela hlava-sem si musela vzit Paralen...nos mam porad ucpany a chrblu jak tuberak :frowning2: .Prave PA rikala, ze je mozne, ze jsem chytla prvniho bacila, co kolem proletel...ze v tom 6-nedeli je to normalni :unamused: .
Prochazka byla fajn-male se v kocarku libi :wink:

@talina
gratuluji k Elisce-tak se jmenuje i moje segra :wink:
22. kvě 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kocky potrebujem od vas poradit!
@mmmiska83 @talina @werunqa brali ste si kolko tych poporodnych vloziek? ja mam dva baliky ale nebudem ich brat vsetky naraz.. a dalsia vec je, v com ste sli domov? teraz nemyslim oblecko ale spodne pradlo, mali ste tie sietovane kalhotky este alebo ste uz mali normalne? moc dik za radu!
23. kvě 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina a gratulujem k Eliske! zelam hlavne vela zdravicka!
23. kvě 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz já měla sebou jeden balík po 20 a další jsem si ještě nechala přinést, ale zbytečně. Ani jsem je díky erárním nemocničním vložkám nepotřebovala. Použila jsem tu 20 a teď jsem doma dodělala poslední nem. vložky. Co se týče kalhotek, měla jsem klasické, ale vezmi si spíš nějaké pohodlnější.
Děkuju za přání a držím palečky :wink:
23. kvě 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz
ahoj-ja jsem mela 2 baliky-jedny vetsi vlozky a jedny mensi...pouziovala jsem i ty co nam dali v porodnici a dovezla jsem si jeste nejaky domu...A domu jsem jela v tech sit. kalhotkach.. :wink:
23. kvě 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina @werunqa joj tak moc dik za rady! ja si na beriem jeden balik poporodnych vloziek a ostatne mi donesie muz podla potreby, a gatky mam tie sietovane ale snad postacia ak nie budem mat uz normalne.. no uvidime!
23. kvě 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek