• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
ahoj holky, po 100 rokoch som sa sem dostala :slight_smile: Sare sa cez den nechce spat, takze je vkuse zavesena na ciciku :grinning:
@prinzesz ja som mala 2 baliky vloziek a aj nejake nemocnicne som pouzila.. ved ked budes potrebovat viac, chlap ti prinesie :slight_smile: rataj s tym, ze po cisari pustaju z porodky tak po 5-6 dnoch, ak budete s miminkom ok..
a nohavicky - ja som sla domov v sietovych a este som ich nosila aj doma asi tyzden, lebo netlacili na ranu.. a teraz ako je tak teplo, je to aj lepsie kvoli vetraniu - ked sa ti rana spoti, dost to stipe :slight_smile:
no a co sa tyka priebehu, nechcela by som ta nejak vystrasit.. s nejakou bolestou clovek musi ratat, ved je to riadna operacia, ale da sa to prezit :wink: porod samotny bol super, mala som len svodku, tak sme na sale pokecali, zasmiali sme sa :grinning: bala som sa zacievkovania a nakoniec to bolo celkom pohodlne, ze nemusis vstavat na wc :grinning:
24. kvě 2012 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@billyjean u nás je to podobne taky toho moc přes den nenaspí,ale zase hajá v noci :slight_smile:
holky mam asi dost intimni dotaz,netrápi vás po porodu hemeroidy?mě jo,a je to tedy mazec :frowning2:
24. kvě 2012 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@lajcikova
uz nas se spi ve dne i v noci..malokdy je vzhuru...ja hemeroidy nemam :sunglasses:
24. kvě 2012 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@lajcikova no me zustal jeden takovy malinky venkovni po prvnim ditku a tedka mam asi 2...a mozna i vnitrni.....nekdy je to horsi, nekdy lepsi, mam takove cipky - procto glyvenol daji se koupit bez predpisu a docela pomahaji :slight_smile: nemam to tak hrozne,takze s tim muzu normalne zit
@werunqa no pockej, vsak ono ti to skonci jednou :-P tak uzivej...me mala dneska od 2 rana dela curbes....takze mam dneska dlouhou sichtu,jeste jsem nespala....i pres den je uplakana,ted jsem ji vyhnala s manzou na prochajdu
24. kvě 2012 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmmiska83
to ja vim :wink: mala uz bude vic vzhuru..zrovna vcera po koupani se ji nechtelo moc spinkat a me tak trestila hlava-sem myslela, ze umru :angry: ....nastesti pak prisel tatka z odpoledni a postaral se o ni (uspal ji..).. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2012 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@werunqa nápodobně, malá spí jako hodinky, každé třihoďky přes den krmení, a cca půl hodinky uspávání. Jsme zvědavá jak dlouho jí tenhle režim vydrží...
Dneska byl náročný den a vlastně i noc. Malá mi v noci začala zvracet mlíčko s krví. Lekla jsem se, že je něco s ní. Ale nakonec to způsobila malá prasklinka na mém prsu (tentokrát druhém) nenápadná mrška a malá zvracela vydatně :frowning2: chudinka. Teď už je to ok. Pak jsme měli velkou návštěvu - dědečka a babičku ze Zdislavic. Malá byla úžasná, táta se bavil nad jejími grimasy ze spánku. :dizzy_face:
25. kvě 2012 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte kocky, idem sa aj vam pochvalit, 24.5. o 12.36 sa nam narodil nas Misko! mal 3650g a asi 50cm! je krasny ako obrazok a priznam sa bola to laska na prvy pohlad!!! akurat sa mi zarial netvori mlieko co ma stve lebo maly uz ma hlad, sestricky mi hovoria ze zajtra by to uz malo ist tak snad sa to spusti! musim pouzivat klobuciky lebo moje bradavky su zatial na prd, maly ich nevie chytit tak snad si ich vytvaruje ten moj poklad aby nas coskoro pustili domkov!
26. kvě 2012 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@prinzesz mooc gratuluji :slight_smile: neboj, to míčko mi začlo asi 4 den po porodu se rozjíždět a pak 5 den už to jelo....nálívání prsou apod..všecko bude :slight_smile:
26. kvě 2012 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
tak kdo nám tu ještě zbyl co? za 5 dní je konec května :slight_smile: Lucka vím a další? nějak už nemám přehled :slight_smile:
26. kvě 2012 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmmiska83 myslím že jen já a @kupid :wink: máme stejný termín
26. kvě 2012 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifereeek tak to jo, snad to stihnete do konce :slight_smile: a jak se daří, jak to zvládáš?už si tu nikdo nestěžuje na bolavou pánev a poslíčky a já nevím co ještě, tak ani nevim, jak na tom jsi :slight_smile:
26. kvě 2012 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmmiska83 no tak jak kdy :slight_smile: to víš že už to není nic příjemného, ale jde to :slight_smile: dr. mi říkal, že na další kontrolu už nedorazím a zítra si myslím teda že asi dorazím :grinning: :slight_smile:
27. kvě 2012 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@talina
No u nas uz se to zlomilo..pres den spi a v noci rev a rev..a nebo obracene----porad hleda prso a kdyz ho ma, tak jen cuci a neji..Nebo saje a pak breci.. :frowning2:
@prinzesz gratulujiiii :wink:
27. kvě 2012 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@werunqa mi teď máme náročné dny, mám zánět v jednom prsu, a aby toho nebylo málo tak mi na něm popraskala bradavka, zvažuju koupi odsávačky :frowning2: aspoň na tyhle extrémy. Protože mám strach jí dávat pít z popraskané bradavky, ve čt mi z ničeho nic zvracela krev, až po důkladném shlédnutí bradavky jsem zjistila že tam jsou mini prasklinky. Beru antibiotika prso chladím, ale odstříkávat mi moc nejde :frowning2: Na to že používám při kojení kloboučky, fakt mazec.
@prinzesz gratuluju k Miškovi :slight_smile:
27. kvě 2012 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@talina
tak ten zanet me mrzi :unamused: .ja odsavam taky obcas-kdyz mam prsa nalite, jinak nastesti bradavky mam OK..
Ale kdyz tak premyslim, jak se mala tedka zmenila, tak me napada jedine:RUSTOVY SPURT :fearful:
27. kvě 2012 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jen tak pro info 23.5.2012 ve 22,19 se nám narodila krásná holčička Barborka 4250g a 53cm.
28. kvě 2012 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@trudy Gratulace k Barborce, hodně velká holka :grinning:
28. kvě 2012 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@talina Díky, taky dala zabrat po 12 hodinách na sále šla nakonec císařem, ale hlavně že je venku. :slight_smile:
28. kvě 2012 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@trudy super gratuluju :slight_smile:
28. kvě 2012 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@trudy Taky moc a moc gratulujeme ke krásné holčičce!!!
29. kvě 2012 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@trudy gratuluji :slight_smile:
29. kvě 2012 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@trudy
gratuluji-to je macicek teda :wink: a krasne jmeno
29. kvě 2012 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky
mame uz take nasi berusku Elisku, narodila se v sobotu 26. 5. v 9.56 h, vazila 4000 g a merila 53 cm, dnes nas pustili z porodnice domu :slight_smile:
29. kvě 2012 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@kupid tak moc gratuluji,hl. zdravíčko :slight_smile: takže Lucka je poslední,snad už to bude mít brzy za sebou taky :slight_smile:
29. kvě 2012 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmmiska83 já nastupuju zítra na vyvolání :frowning2:
29. kvě 2012 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@kupid gratuluju k holčičce :wink:
29. kvě 2012 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@kupid moc gratulujii :wink:
@lucifereeek drzim palce zitra :wink:
29. kvě 2012 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lucifereeek :frowning2: tak to je mi líto, asi se malé u tebe moc líbí no,ale zase už víš, že ji budeš zítra mít u sebe :slight_smile: taky držím palce,at to bude jaké chce,zapomeneš hned jak malou uvidíš :slight_smile:
29. kvě 2012 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jeeeej, gratulujem cerstvym mamickam k malym pokladom, nech ste hlavne zdravi! :slight_smile:
30. kvě 2012 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifereeek neboj já měla panickou hruzu,nakonec sem byla ráda,trvalo to cele 3hod20minut.a co tam se mnou byli holky tak rodily i 10hodin a přišlo to na ně samo-držím palce :wink:
30. kvě 2012 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek