• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@lajcikova to ja to zase mela prirozene rychle a kamoska co ji to vyvolavaly rodila 4 dny..fuj :angry:
30. kvě 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa no fuj, mě to stačilo 33 hodin, 4 dny to už bych si asi sama párala břicho

My máme po první kontrole po 14 dnech. Malá má z 3560g (po propuštění z porodnice) 3750g a z 49cm - 52cm :grinning: Včera jsme se dívala na fotky jak vypadala druhý den po narození a fakt je to znát jak roste :slight_smile:
31. kvě 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina
Taky ju obdivuju...porod ji musely vyvolavat-ja rodila den pred ni a kdyz jsem tam byla rano na obycejne kontrole, tak jsem se ptala doktorky, jak na tom je a porad byla cela chudera -to bylo 3 den:confused: ..a den na to az porodila.. :fearful:

ja ani nevim,kolik mala vazila u pediatra-sestricka do me hucela nejaky rady ohledne kojeni atd a muj sel malou vazit atd..Ale pristi tyden mame mesic :sunglasses: -a to mame jit zase na kontrolu, tak se snad dozvim kolik vazi a meri :wink:
31. kvě 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa to bys měla mít v očkovacím průkazu :slight_smile: my přibrali od propuštění už 1,2 kg :slight_smile:
1. čer 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kupid mooc gratulujem k Eliske! krasne miery! zelam hlavne zdravicko!

@trudy gratulujem k Barborke! tiez zelam hlavne zdravie..

a aby ste dobre kojili..

inac my sme boli vcera na prvej kontrole u dr, maly nam trosku pohubnul.. co sa ani necudujem kedze ja mam malo mliecka a to kojenie mi teda moc nejde.. nemate nejake dobre rady ako to nastartovat? prikladam kazde 2 hodky, ale musime dokrmovat.. malemu to nestaci! som z toho dost nestastna ale co mam robit? uz beriem aj tie homeopatika na podporu kojenia ale ze by to nejak zaberalo.. nemam pocit.. ach jo.. mne sa ani moc prsa nenalievaju.. mam ich makke.. je to v poriadku?
1. čer 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83
mrknu tam-diky :wink:
1. čer 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,omlouvám se,že jsem se ještě pořádně neozvala,ale je to celkem mazec,hlavně jsu děsně unavená
jinak teda malá se narodila přesně na termín císařem v epidurálu,měla 3630gr a 49cm,je zdravá,krásná
kojení nám zatim moc nejde,ona by pořád jedla,ale jak jí to nevalí hned z prsu tak se vzteká a ještě nemám zatim ani váhu koupenou,tak odstříkávám a dáváme stříkačkou,no nevím no jak to dlouho pujde s dvouma dětma odstříkávát
všem maminkám gratuluji k miminkum,nemám čas ani sílu dočítat :grinning:
1. čer 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
OCISTKY VS.MENSTRUACE??

Holky jak dlouho jste mely ty ocistky?ja jsem 3 tydny po porodu a porad se „cistim“..akorat dneska me obcas jemne zaboli v zadech a na vlozce mam dost cerstvou krev-tak nevim, jestli to neni spis menstruace :confused: ??
je to mozny?? :zipper_mouth:
Nebo to zpusobuje ten kontryhelovy caj :fearful:
1. čer 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83
tak jsem tam koukala a od pediatra tam zadny zapis neni-jen z porodnice, tak aspon vim, jake mela mala apgar skore :wink: jsem se na to chtelka po porodu zeptat a zapomela jsem..tak uz to vim..
1. čer 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa tak to my tam mame z porodnice zapis a i tu dalsi stranku popsanou, mame tam 2 datumy (2 prohlidky)...asi se tvemu pediatrovi nechtelo psat no,ale me by to jako stvalo,ze to tam neni :-/
1. čer 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83
no ja tam mam jen z te porodnice, nevim proc to tam pediatr nezapsal-bud zapomel nebo se mu nechtelo :unamused:
2. čer 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa jsem si nevsimla zes psala o tech ocistkach...ja je mam jeste porad a zitra to bude 5 tydnu od porodu,ale uz jen trosku na slipovou vlozku to staci, nekdy me taky poboliva v podbrisku i v zadech, menstruace to asi nebude jeste podle me,spis ty ocistky......nekdy je mam hnede,nekdy taky cervene.......mozna ti to vic odchazi tim cajem :slight_smile:
4. čer 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zvědavá jak dopadla lucifereeek ,snad už to má dávno za sebou jsou ok :slight_smile:
4. čer 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83
No je to divny teda-jeden den silne krvacim, druhy den skoro cisto...vcera jsem zase silne krvacela a dneska nic...za par dnu to bude mesic od porodu.....tak jsem zvedava, jak dlouho to jeste potrva :wink:
4. čer 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 jo to co já mám za očistky tak to nemá cenu nosit vložky, je to spíš na slipové. Taky to mám střídavě oblačno, ale že by ze mě vysloveně tekla krev to ne.
Jinak dneska jsme si prožili první koliku, to bylo řevu. Asi nejvíc pomohlo cvičení. :frowning2: doufám že bude na dlouhou dobu klid, malou to úplně odrovnalo.
4. čer 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina no malá mi kolikuje pořád.....každé ráno od 4 je vzhůru a řve.....až kolem 8 zase pak usne....dneska to bylo lepší, je třeba vydržet no, některé děti na to trpí víc....já používám rourku a měla jsem infacol,ten byl taky v poho...ae to co z malé odchází za plyny to je něco šíleného,chuděra malá
5. čer 2012 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak už i my jsme na světě, 30.5.2012 se nám narodila Barborka, 49cm a 2900g :wink:
5. čer 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@lucifereeek a jaký byl porod,doufám,že nám to pak napíšeš a hodíš i fotečku malé :slight_smile:
5. čer 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek gratulace :slight_smile: škoda že nebyla o den později, to by měla narozeniny se mnou :wink:
5. čer 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek
gratuluji :wink:
5. čer 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
8. čer 2012 v 16:18 • vacek
@werunqa V obou pripadech sedm tydnu!
8. čer 2012 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica ja jsem dneska mesic od porodu a uz jsem konecne mohla dat "jen" intimku-tak snad uz tomu vsemu bude konec :wink:
9. čer 2012 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa tak já jsem zítra od porodu 6 týdnů a slipovku mám pořád...:frowning2:
10. čer 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denysek jejda, tak to ja doufam, ze se ji brzo zbavim :confounded:
10. čer 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky to tak mám,jeden den nic a druhý den mazec,dokonce jsem si dala jen intimku a protekla jsem,děs
10. čer 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz ahoj, mne v porodnici vraveli, ze cca v polovici medzi kojeniami mam odsavat (hoci aj na prazdno), aby sa nastartovala tvorba mlieka.. a mami mi spravila prednasku, ze mam jest zaprazene polievky :slight_smile: na tej odsavacke urcite nieco bude, ja mam namiesto toho Saru - je kazdu chvilu na ciciku a laktacia sa mi rozbehla teda poriadne.. polievku vyskusanu nemam, ale tiez to dava zmysel :slight_smile: drzim palce! :slight_smile:

Co sa tyka ocistkov, som 7 tyzdnov po porode a este stale cistim.. po cisarskom je to vraj ok, ze to trva dlhsie, ale uz by ma potesilo, keby to skoncilo :slight_smile:
15. čer 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean
jj, o tech zahustenych polevkach mi rikala kamoska :wink: ale delala jsem si ji jen jednou-tak moc nepoznam, zda to pomohlo..
25. čer 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa @billyjean mě hodně pomáhá Caro :slight_smile:

musím se pochlubit jak rosteme, dneska jsme byly na 6-ti týdenní kontrole, Eliška má 4870g a 57cm. Musela jsem vyřadit z provozu vaničku, už se do ní nevejde :grinning:
28. čer 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@talina
ja Caro nesnasim..i Meltu :rolling_eyes: ....nechutna mi to..

My mame ten rustovy spurt-mala porostla za mesic o 9cm..takze tedka dohani vahu-ale uz jsme zacaly pribirat konecne :sunglasses: ....mame 4300g a 58cm :wink:
Jinak vanicku v prebalovaku taky davno nepouzivame-bud malou koupu v umyvadle v koupelne-kdyz tatka neni doma....nebo se sprchuje z tatkou ve sprchaci :grinning: -tam si to uziva a ani nerve :sweat_smile:
29. čer 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek