• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
Holky, máme soukromé fóru KVETEN 2012, kdyby jste některá chtěla, písněte mi a já Vám dám přístup :wink:
21. zář 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka09 já bych ráda za váma. Dnes jsem byla u doktora a dle ultrazvuku jsme na začátku 7 týdne:slight_smile: A dnes se mi konečně vrací manžel ze služební cesty, takže tu novinku můžu konečně někomu říct! :grinning:
22. zář 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivicek1 Lízatka jsem si přídila a docela to jde. Doktor mi předepsal čípky do konečníku - jmeuje se to:Torecan, mělo by to zmírňovat zvracení. Tak jen tak, kdyby taky někdo potřeboval radu:slight_smile: ale je to na předpis.
22. zář 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, v úterý jsem objednaná na kontrolu a doufám, že se k vám budu moct oficiálně přidat :slight_smile:
@jesterka09 Moc ráda bych do soukromé diskuse, pokud je to možné :wink: Díky :slight_smile:
@monca85 Tys to ještě nikomu neřekla? :grinning: To by mi asi praskla hlava :grinning:
24. zář 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka09 Ahoj ráda bych se přidala, do soukromé diskuze.
Jsme už po kontrole odpovídáme dle UZ 5+3 a bylo slyšet už i srdíčko.Díky :wink:
26. zář 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, taky bych se ráda přidala do této diskuse. Podle MS mám mít termín 23.května. U lékaře jsem ještě nebyla, protože mi u prvního dítěte říkal, že jdu moc brzo. Tak jsem se dneska chtěla objednat někdy po 10.říjnu (což budu asi v 9tt) a řekli mi na recepci, že prý má doktor až do listopadu plno, že mne nemají kam dát. Úplně mne to rozhodilo. To jako chtěla ta paní říct, že mám počkat do 13.týdne těhoteství a pak mne pan doktor vyšetří? :unamused: Ach jo...
27. zář 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka09 ahoj, mohla bych se přidat k vám? Mám termín 23.května..
27. zář 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@philipa Ahojky, ty už jsi v 5+3 měla slyšet srdíčko? Já byla na UTZ v 5+2 a byl jen prázdný váček..:frowning2:
27. zář 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky jsem byla mile překvapená..Já sice podle poslední MS odpovídám dnes už 7+0 podle ovulky a ovilačních testů - tak 4+5 a dle včerejšího UTZ 5 +3 takže aby se v tom kocour vyznal :wink: Ale neboj na srdíčko je podle těch info co jsmem kde četla ještě čas tak nesmutni.
27. zář 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
philipo to neni mozne...asi ses preklepla..nebo ukazuje to dr dobre???? musis fakt byt ten sedmy tyden...tak jak pises srdicko fakt byt nemuze..ja jsem tehu potreti..no sice poctvrte..jedno se zatim nepodarilo..a pokazde stejne...v tom patem tydnu gestacni a zloutkovy vacek...takze tichackova:slight_smile: bud v klidu :slight_smile: na srdicko je casu dost...
28. zář 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,taky se přidávám.9tt pomalu končíme těším se na každý další:slight_smile:)))))5.10 sepsání průkazky a první testy krevní,11.10.první screening,mám docela strach jelikož nejsem nejmladší:slight_smile:))))poprvé jsem tu byla před dvěma lety a taky jsme těhulkovaly až do 20tt,musela jsem to dát pryč,Kryštůfek byl chděra celej nemocnej,od Downa počínaje cistickou fibrozou konče....je to za námi a teď se těšíme na tohohle lumpíka:slight_smile:))))držím tady všem moc palečky ať jim vše dobře dopadne...:slight_smile:))
29. zář 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsme v soukrome diskuzi tak se přidejte :wink:

Lajli ahoj..my se známe z tématu září 2007 :wink:
30. zář 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korcula Ahoj, my se myslim zname z Prosince 2008. Gratuluji! My jsme cerstve tehotni, jeste to nechci zakriknout.
3. říj 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla taky jsem se sama divila že už tam bije srdíčko,ještě mi to ukazoval. No jdu v pondělí znova tak jsem zvědavá jakýmu týdnu budu odpovídat :wink:
3. říj 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@philipa píšeš podle ovulky 4+5, ale i k tomu musíš připočítat ty dva týdny(tak stejně, jak se počítá od poslední ms), takžto opravdu vychází 6+5, což je 7 týden :wink: proto to srdíčko.
3. říj 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak 32DC a ms stále nikde , Počkám do středy, jinak testnu
Bolí jen prsa,břicho vubec
3. říj 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boban jeeee ahojicek:slight_smile: taky mimisek? ja jsem moc necetla zpatky..tak nevim...a v soukrome jeste nejsem , prosim o pristup:slight_smile: snad vsechno dobre dopadne..ve ctvrtek jdu na dalsi kontrolu
4. říj 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@philipa urcite to bude v poradku, musime doufat, ja jdu ted ve ctvrtek odpoledne, tak snad uz srdicko uvidime i uslysime..u tebe si myslim, ze se dr fakt sekl s temi tydny...
4. říj 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla no budu ráda,když mi to v to pondělí nějak objasní..vždyt se to dost liší a pak abych šla v tom správným týdnu na screening.No podle UTZ tak usoudil když poměřoval,nejprve řekl 5+0 a pak teda 5+3,já teda mívám dost dlouhé cykly 35 dní,takže ovulku až 17 DC a vím že byla 25 srpna.
4. říj 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla .. přeji at ve čtvrtek už vidíš srdíčko :slight_smile:
4. říj 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla o přístup požádej jesterka09 :wink:

jj taky čekáme mimíska...a jak tak koukám tak ty už 3tí :sweat_smile: jste na to šli hopem teda :grinning:
4. říj 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@philipa ono se to o par dni lisit muze, jen ne o tydny, kazdy dr ma jiny utz....kolikrat to haze plus minus 5-6dni...
no ja doufam, ze srdicko bude, uz jsme prece jen devaty tyden...

@boban ty to jo:slight_smile: hopem, tak nejak trochu omylem:slight_smile:))) ale kdyz uz to je, tak bych o mimi nerada prisla..jeden potrat jsem zazila, a opravdu to neni nic, co bych si rada zopakovala...vubec nemam paru jak to zvladnu, chlap furt v cudu, ja dve decka, k tomu bydlime ve tretim patre bez vytahu , mala se asni nestavi, ani nechodi, takze ji furt musim tahat nahoru dolu i s taskama..je to fuska:frowning2:(( a kocarek mame v garazi, cca 30m od domu...fakt nevim, jak to budu delat..
o pristup uz jsem si zazadala..tak snad se pridam:slight_smile:
ja u tebe nevidim zadneho potomka:slight_smile: ani ze cekas, tak jak to je?:slight_smile:
4. říj 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla tak my měli trochu omylem druhý:grinning: byli po 13 měsících, a přesně jak píšeš, 3 patro bez výtahu atd... zvládlo se to:slight_smile: tak neboj, ono to vypadá děsivě, ale jít to musí, jiná možnost stejně není...
4. říj 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, muzu se pridat? Měla bych byt tedko 6+5tt, v patek mam prvni kontrolu u doktory...termin porodu mi zatim vychazi na konec kvetna...snad bude vse v poradku :slight_smile:
5. říj 2011 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla určo to zvládněš :wink: nevím proč to u mě nejde vidět..asi jsem to blbě nastavila..ale jinak to neumím..nechci abych byla někde vidět..však víš jak to dopadlo pak v tématu září 2007 :unamused:
5. říj 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boban to verim :frowning2: :frowning2: :frowning2:

@korcula ty blaho..tak to musel byt docela zahul...ja uz to obcas ted nevydycham..zhubla jsem dalsi kilo:slight_smile: nj aspon rozcvicku mam denno denni:slight_smile:))

@carrynka vitej:slight_smile: odkud jsi?
7. říj 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, můžu se přidat? já mám podle internetu 29.5 termín:slight_smile:
9. říj 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,muzu take k vam? Byla jsem v zari na IVF a nasla vytouzene // po skoro 3 letech snazeni. Uz jsem byla na ultrazvuku,jsem pry cca 6 tyden a uz byla videt srdecni akce. Jen mam na obou vajecnicich cysty...zpusobeny horm.lecbou,ale pry maji zmizet az se vytvori placenta. Nema s tim nekdo zkusenost? Mam neschopenku a snazim se byt v klidu.
9. říj 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maudn ahoj! Taky jsem si udelala termin podle internetu:slight_smile: a vychazi me to hned zkraje cervna.Ale pockam si,az me to vypocita dr. :wink:
9. říj 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@84kajda ahojík, - já tady občas nakukuji, já se totiž narodila v květnhu ,tak jsem zvědavá, kdo z vás má termínek jako mé narozeniny :grinning:

co se týká cyst. já měla jednu přes 5 cm na levé straně - je to prý normální v začátku a měla byse postupně vstřebat. Takže se není čeho bát. Já kvůli ní byla hodně v nervu, ale zbytečně. Občas to nepříjemně píchlo, pak klid. My s přítelem měly na začátku normální sex a po sexu mi zkolabovala prvně na 2 cm a pak se vstřebala :slight_smile: hlavně se šetři a ušetři se jakýchkoliv těžkých věcí a prudkých pohybů :slight_smile: měly by ti ji pravidelně kontrolovat u dr., takže neboj
9. říj 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek