• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@mmmiska83 to já nevím proč pláče, kapky na prdíky máme a kaká 1x denně. No já jsem z ní na prášky, tak sem si to vůbec nepředstavovala. Přes den skoro nespí, a sama v postýlce být nechce (ale křičí někdy i u nošení a to nevím proč-je najezená, přebalená). To s těma pohybama je normální, miminka to dělají už od narození :slight_smile: mělo by to časem vymizet, má to i speciální název toho reflexu, ale to už si nevzpomínám.
21. črc 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek jojo,ty reflexy měla předtím takové trhané...ale ted je to jiné...jakoby se bála o rovnováhu či co.....jinak neboj, bude to s malou určitě lepší, přesně takhle jsem to měla ze začátku u malého....byla jsem první 2 měsíce úpllně hotová....ona to určitě cítí z tebe...tedka u malé jsem klidná a je taky vcelku v poho...až na ty prdíky, kapky moc nepomáhají...já ji nedávám už žádné víc než měsíc,prostě používám rek. rourku a to,že pak dítě neumí kakat je blbost....jinak jsem vždy s malým vypadla ven,at si pospí v kočárku...ale tys psala,že ani tam dlouho nevydrží...třeba to je jen ten "spurt"..určitě se to ještě srovná..prostě podle mě je u těch prcků největší problém to trávení a s tím je třeba vydržet no..mělo by to po tom 3 měsíci nějak přejít.Jinak malá přes den taky moc nespí....nebo využívej návštěv ...u nás dycky jak někdo přijde, tak si malou pochová..tak si můžeš trošku spočnout, nebo jí dej do lehátka na linku, já to tak dělám když vařím a tak a ona kouká
21. črc 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady to těžce umřelo teda :grinning:
30. srp 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmmiska83 no to teda jo :grinning:
31. srp 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no jo vede fb :grinning:
31. srp 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucifereeek tak pojď taky na FB na květnovky,jsme tam skoro všechny,je to tam takové intimnější :slight_smile:
31. srp 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek