• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
Ahojky :slight_smile: , maminky hledala jsem nějaké diskuze pro již těhotné maminky, které mají podobný termín. A našla jsem jen nějakou diskuzi s tabulkama jako ve škole. Kdyby jste se některá chtěla připojit a těhulkovat se mnou jen tak budu moc ráda. Můžete písat co chcete a nemusíte nic vypisovat. Já jdu v úterý 2 října na kontrolu a bude UTZ kvůli srdíčku podle toho bych už měla dostat těhu průkajdu, moc se těším, ale i bojím nechtěla bych být znovu zklamaná :cry: :unamused: podle poslední MS jsem v 8tt a termín je asi tak 15.5. 2013. Strašně moc bych si přála zdravé miminečko :dizzy_face: :dizzy_face:
27. zář 2012 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak to mám už týden raní nevolnosti, ale s tím že trvají skorem celý den !! Pobolívá mě od rána bříško.. nejspíš děloha :confused: a mám hroznou ale opravdu velkou chuť na sex a co že jako já naschvál nemůžu :confused:.. dr. zatrhl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No jsem na sebe a na miminečko v úterý zvědavá, co nám pan dr. poví a doufám že mě opět nevysaje paní sestřička, která si hraje na nosferatu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jo a ještě ke všemu k nám zavítal nějaký bacil co bacil mažela a ten chudák spí u telky :wink: , nj podzim a hraje si s počasím jako apríl.
27. zář 2012 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@liska06 AHOJ zdravím tě a gratuluji k miminečku :dizzy_face: srdíčko určitě bude držím moc moc palečky je to krása když tam na nás bliká :slight_smile: :slight_smile:
27. zář 2012 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@fykyska Jé ahojky :slight_smile: vítej , jsem myslela že si budu asi písat sama :grinning: . Moc ti děkuji a tobě také moc gratuluji :wink: . Ty už jsi slyšela srdíčko svého miminka??? Já jsem jak na trní.., víš já jsem chtěla jít do dizkuse jak jsi ty, ale ani mi nikdo neodapsal,.. asi je tam moc moc maminek že se to přehlídlo :frowning2: nebo nevím tak mě napadlo si založit svojí dizkusi a věnovat se maminkám písat si s nima je to fajn :dizzy_face: :dizzy_face:
27. zář 2012 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@liska06 děkuju, jo jo já už byla na utz kde jsem viděla srdéčko :dizzy_face: Byla jsem hospitalizována kvůli nadměrnému zvracení takže mě tam dělali i kontrolu v 6+6 i v 7+2 :wink: :wink: Jo, jinak tu diskuzi jsem také navštívila, ale je taková zvláštní :rolling_eyes:
27. zář 2012 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@dripik dík, ale jelikož mi nikdo neodpověděl tak si jí nechte, jen kvůli tomu že tam nechci dávat tabulku tak se nikdo neozve :frowning2: , dit ta tabulka zacpává půl stránky potože maminek je teď hodně, tady nidko nic dávat nemusí jako to je u všech jiných dizkusí :slight_smile:, kdyby jste chtěla jít sem tak klíďo já si jen chci povídat a vše zvládat lépe :dizzy_face:, pokud je vaše dizkuse něčím výmečná měla by by být uzamčená, to je můj názor, jinak přeji hezký den :dizzy_face:
27. zář 2012 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@liska06 Právě proto, že je nás tam už hodně jsme si vymysely tu tabulku abychom se v tom lépe orientovaly...není to tam jen o tabulce...čekáme až se tam sejdeme všechny a ted na konci měsíce ji uzamčeme...nechápu čím by měla být jinak vyjímečná, ale tak pokud vás trápí nějaká zapšklost na začátku těhotenství tak si tady klidně povídejte ve dvou nikdo vás nenutí chodit k nám do termínu
27. zář 2012 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@fykyska jé no vidíš to to je báječné, já se na srdíčko také moc těším, chudáčku jsi zvracela a takhle jo :confused: ? To muselo být hrozné. Jak se vlastně jmenuješ křestním jestli se mohu zeptat, já jsem Lůcca. Jsem ráda že jsi přišla :dizzy_face: :dizzy_face: kdy jdeš na další kontrolu?? Já nevím jestli víš že jsem přišla o miminko ve 35+4tt uškrtil se mi miláček v bříšku :cry: :cry: tak teď mám docela strach aby bylo vše v pořádku :rolling_eyes: . Ale jinak jsem moc šťastná že mám tu druhou možnost a můžu těhulkovat s tebou a ostatními maminkami :grinning: Ty jsi prvorodička viď :slight_smile:
27. zář 2012 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@dripik no já jsem myslela že tu tabulku tam přiřazuje některá zvás, takže když jsem napsala jaký mám asi tak termín a tak mi přišlo jako by jste se na mě prostě vyprdli. Jinak určitě zabšklá nejsem to se nezlobte :dizzy_face:
27. zář 2012 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@liska06 Tu tabulku si dělá každá sama, že si ji zkopíruje a upraví jak potřebuje své informace...aspon na začátek je to dobrá věc pro orientaci...
27. zář 2012 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@dripik tj, no tak to jsem nevěděla.
27. zář 2012 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@liska06 stačí se zeptat... :slight_smile:
27. zář 2012 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@dripik nj n blbka no :grinning:
27. zář 2012 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@liska06 Já proživám svoje 3 těhu - bohužel, první miminko jsem odkrvácela a další mi musely doktoři vzít jinak by mě zabilo- takže prvorodička se třetím těhotenstvím :slight_smile:
Jmenuji se Veronika :wink: další KO mě čeká příští čtvrtek

@dripik Myslím, že to není o zapšklosti nač taková slova tak si @liska06 vytvořila svoje téma které není duplicitní - protože zde může žena probrat i svou špatnou zkušenost s potratem to jasně zmiňuje už v úvodu... A jinak zapšklost na začátku těhu ani jedna nemáme :grinning: :grinning: :grinning: prostě jen napsala co jí vedlo k tomu založit si novou diskuzi - a už od dvou lidi je to diskuze tak je to přeci jedno kolik nás tady je :wink: :wink: my si tady klidně budeme zapškle :grinning: štěbetat ve dvou :grinning:
27. zář 2012 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@liska06 Jinak - mrzí mě tvá ztráta - chápu jí...Život nás však učí žít ruzné příběhy :slight_smile: bude dobře musíme věřit
27. zář 2012 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@fykyska Tak to jo Veru to, mě mrzí co se ti stalo, to je hrozné. No já jsem nakonec přešla tam. Že je tam více maminek, jestli chceš můžeme si tam povídat spolu a nebo nechat tohle fórum jen pro nás, já jsem napsala že jsem ho smazala, ale stejně nevím jak ho smazat, takže jestli chceš být tady i tam vůbec mi to neva. :dizzy_face: Jo to já jdu na kontrolu v úterý a docela z toho mám lufta, už se všeho bojím hlavně té bolesti a zklamání a vím že tomu rozumíš :cry: . A co jinak nic tě nebolí? mě pobolívá podbřišek a mám žaludek na vodě, ale jinak se cítím fajn :slight_smile: těším se ns kopanečky
27. zář 2012 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@fykyska jj musíme jinak to nejde :wink: blázinec neuctívám a sebevraždy také ne :confused: , takže nezbývá jiného než jít dál :slight_smile:
27. zář 2012 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@liska06 Já budu klidně tady - protože třeba se k nám přidá nějaká červnovka kdo ví :wink: Máš tady květen červen myslím že jí ani rušit nemusíš :wink: já teda taky nevím jak se to dělá :grinning: Já jsem začínala květnovou diskuzi,ale nějak mě to prostě nechytlo :slight_smile: Mám tady na MK popotratovky a teď třeba tuhle uvidíme :wink:

Jinak jak se citím hrozně :grinning: teda te´d už lépe ale posledních 14 dnů jsem prozvracela skončila na kapačkách v nemocnici a byla ráda že jsem ráda - ale zřejmě se hladina hcg už srovnává a mě začíná být lépe :sweat_smile: :wink: ale pořád se jen válím protože na nic jiného nemám sílu :unamused:

Zkus se nebát, co má být bude :dizzy_face: :dizzy_face: ale chápu chápu
27. zář 2012 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile::slight_smile: můžv být třetí do party? Dnes jsem byla na potvrzení těhu :slight_smile: srdíčko ještě nemáme.Další kontrola 16.10.
27. zář 2012 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@tera87 jé ahojky, určitě se můžeš přidat vítej u nás :grinning: , musím tě ale upozornit že je tu ještě jedna dizkuse kdyby jsi chtěla jmenuje se rodíme v květnu 2013 a je nás tam 30 dohromady, brzy bude uzamčená. Ale budeme moc rády když zůstaneš zde. No to je báječné že ti potvrdili těhu a jak se cítíš? No já jdu na KO v úterý a srdíčko jsem také ještě neviděla, snad vše bude v pořádku, tak ti držím palečky :slight_smile:
27. zář 2012 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@tera87 Ahojky vítej k nám :wink: také upozorňuji :grinning: :grinning: aby jsi později nebyla vyděšená :sunglasses: prostě tady se bude brebentit :dizzy_face: tichounce gratuluji.. :slight_smile:
27. zář 2012 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@fykyska no to máš pravdu můžeme být přeci i zde :wink: a já si stejně myslím že mi dr. přidá opět nějáký ten týden a nakonec to budu mít na začátku června :slight_smile:, téda fujky na kapačkách a já že mi je hrozně. Vše mi pláchne, ale snažím se nezvracet svůj jícen mám docela ráda :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Jo já jsem u Matýska proležela těhu kvůli zkříplé děloze a hrozil mi předčasný porod který teda bohužél byl,ale kvůli tomu že se maličký oběsil :frowning2:( Brala jsem hodně magnéska a teď se bojím že mě to opět chytn e, doufejme že se děloha srovnala.
27. zář 2012 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@liska06 Zkus myslet na to že to bude všechno ou kej :wink: jinak by ses musela zbláznit chce to vnitřně ovládnout sama sebe - a pak to půjde razdva - sama u sebe to pozoruji uplně jsem svoje těhotenství oddala přírodě teda ne že bych neměla strach, ale řekla jsem si po tom všem že co má být bude... a hle ono to funguje nejdřív se mi ty dny jakože táhly a teď utekly tři týdny ani nevím jak :dizzy_face: ale rozumím, jak to myslíš je to prostě v nás v srdíčku duši i těle

Jinak já si to užila parádně myslela jsem že vyzvracím samu sebe jak mě bylo zle :angry:
27. zář 2012 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@liska06 Jééé heléé my jsme stejně starééé :grinning: :grinning: :sunglasses:
27. zář 2012 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@liska06
@fykyska děkuji :slight_smile: koukala jsem že je tu ještě jedna ale já jsem ráda umim na počítači psát a zapnout ho takže nějakou tabulku opravdu nezvládnu :grinning:
Měla byych mít termínek na konci května...kdy máte vy holky?
27. zář 2012 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@fykyska Verunko kde chceš rodit???
27. zář 2012 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak se přidávám i sem ( jsem i v té ,,tabulkové" :slight_smile: diskuzi)Dnes jsem 5+6. Na UZ zatím jen gestační váček. V únoru jsem prodělala mimoděložní těhotenství a odebrali mi levý vejcovod :(
27. zář 2012 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@tera87 Já mám termína 8. května teda dle poslední ms takový ten přesný termín nemám neboť měním gyndaře a ten současnej je pičus :zipper_mouth: takže mi nedal ani průkazku a totálně se na mě vyprdl hlavně že do mě pořád hustil kdy mu zaplatím za nadstandart který ani nadstandartem není :rolling_eyes: :rolling_eyes: škoda slov :rolling_eyes: :rolling_eyes: kde bych měla chtěla rodit , musím se přiznat že nevím koukala jsem na Podolí dycky když mě něco je jedu k Apolináři bytově spadám pod Bulovku ale tu k smrti nesnářím - a nejraději bych rodila do vody a nebo měla bonding ale to jde zase málo kde a tak se budu muset pořádně podívat a zjistit od maminek hromadu zkušeností :slight_smile: :wink: Koukám že máš chlapečka kde pak tys rodila :slight_smile: ?
27. zář 2012 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@janaste Vítej mrzí mě tva ztráta ale nejsi zde sama - já nemám pravý :pensive: já jej prodělala v březnu
27. zář 2012 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@fykyska to se nám to tu hezky zbírá co? :( Tak snad to tentokrát nám všem výjde
27. zář 2012 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 64
Tvůj příspěvek