• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
@liska06 tak jsem to docucala a zatím to je ok jednou se mi to zvedlo ,ale to je asi už hodina jinak dobrý ,ale stejně si dám napsat ty tablety.Moc ti stejně děkuji :slight_smile:
30. říj 2012 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
teeeda holky ukazaly ste se.....se to tady poradne rozjelo....

@blazenkaa doufam ze nevolnosti nebudou nijak pribyvat...u prvni dcery byly taky jenom takove slabe...musim spis najit veci ktere budu moct jist a ktere ne....prvni tehu jsem porad jedla taveny syr....ale dneska mi velice udelalo dobre ochucene mleko...tak uvidime:slight_smile:
@smartbear13 jinak srdecne vitam....a chci taky trochu povzbudit....urcite bude na dalsi kontrole videt vic....u me taky dr. zatim videl jen gestacni vacek a zloutkovy vacek...ale rekl ze to vypada hezky...ze priste urcite uvidime i srdicko.....tak su celkem v klidu a tesim se z toho....
30. říj 2012 ve 20:32  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojky devcata.
Divam se ze krasne plkate jste sikovni.
Pisi z mobilu zitra napisi vice.
30. říj 2012 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozalenka Tak syr ja nemohu vubec jen mazaci ten mi nic nedela.Dneska skoro zadna nevolnost jen nakopnuti tak jsem rada.
30. říj 2012 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, moc děkuji za gratulace k těhu:slight_smile: Chci se zeptat: MS jsem mývala pravidelně, tedka 23.10 (zrovna den kdy normálně dorazila MS)jsem večer špinila-nešlo o krev jenom o tmavě hnědé, druhý den už špinění nebylo a od té doby mám klid,nevolala jsme to doktorovi ale jsem z toho nějak neklidná :wink: Na UTZ jsem byla 17.10. a brali mi krev a moč, včera jsem si volala na výslekdy a sestra mi řekla, že je vše o.k a krevní skupina je dobrá-nějak tomu moc nerozumím-nejsem ještě tak zběhlá v těchto věcech, jsme těhu poprvé:slight_smile:Další UTZ mám 13.11. ale už ted mám obavy, vím, že asi zbytečně a nepřidá mi to ale snad mě chápete, nejsem první ani poslední:slight_smile:)Jinak nevolnosti už jsou o hodně lepší, protože se snažím jim předcházet častým pojídáním pořád něčeho, prsa mě pobolívají a chodím častěji na wc :sweat_smile: tak snad je všechno na dobré cestě a já se jenom zbytečně obávám! Buu ráda za jakékoliv info, moc děkuji:slight_smile:)
31. říj 2012 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@smartbear13 no doktorka je alespoň upřímná :unamused: , ale neboj hlavně se nestresuj, diť to může být vše v pořádku a nic nemusí být špatně. Určo pak dej vědět jak jsi dopadla :slight_smile:. Hm tak ta véča nevím nevím jestli by u manžela prošla on dřív pitval všechno maso co mohla a teď se úplně otočil a jí pečený bůček ovárek a takový. Já také, ale v těhu je mi z toho na blinkání... šla bych k tobě na tu véču .. je to lehké a dietní že ?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
31. říj 2012 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@blazenkaa nemáš vůbec zač :grinning: , od toho tu jsme aby jsme si pomáhali a né se prudili :dizzy_face: .. i když to někomu pomáhá :angry:
31. říj 2012 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@staninka77 no ahoj pani :grinning: , kde se flákáš?????
@uzankaa čaudy, no tak to určo nic není to špinění. Já při prvním těhu byla měsíc těhotná a ještě jsem dostala jednu MS, která trvala místo 7 dní tak 3 dny a bylo to slabé. Jinak třeba pro klid duše se můžeš zeptat mudra. Kdyby se to opakovalo tak to určo řekni gyndrovi dal by ti dyštak utrogestan... ale nejspíš je vše v pořádku. Jo tak čůrání je docela mazec já jdu večer ve 22.00 pak jdu spát, záchod opět navštěvuji kolem 1.h a v 5h ....v 10h asi tak plus -mínus. :grinning:, no jinak to přes den určo nepočítám :wink:. Prsa??? No jako oběm docela maze nato že jsem měla D, tak nevím jaké je písmenko teď :sweat_smile: :grinning:
31. říj 2012 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
jé tady se to rozjelo že ani nedočtu, tak asi "naskočím" :slight_smile:
31. říj 2012 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojky.
@liska06-No flákám se doma když je tu mamina tak moc na počítač nechodím :frowning2: a ani mě to nějak nebaví poslední dobou jsem líná něco psát :unamused: ..Dneska jsem byla u zubaře a mám všechny zuby opravené :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mám z toho radost ale co mě teprve čeká ta palba těch penez co dotoho vrazíme asi to necháme po novém roce ted vánoce silvestr takže asi do toho ted nepujdu. :unamused: Ale moc ráda bych to měla vše za sebou. :wink: Horní mustk mě bude stát skoro 20 000 :frowning2: ,
31. říj 2012 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, mám TP 5.5. v pátek jdu na druhý ultrazvuk a jsme zvědav :wink:) snad bude vše OK :slight_smile: a mám i zubaře :cry:
31. říj 2012 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@staninka77 no fůj to je peněz :frowning2:, jen si to s maminou užívej :slight_smile:
@vjerca pááni to máme stejný den porodu :grinning: :grinning: :grinning: , tak držím palečky, já jdu na utz v úterý
31. říj 2012 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojky Zdravím všechny ,koukám že se to tu pěkně rozjíždí :slight_smile: :slight_smile:
@uzankaa Já jsem špinla taky 2x trochu a jelikoš mám docela dost rizikové těhu jak mi říká dr. měla by jsem ležet tak bylo vše vpořádku tak určitě to bude i u tebe ok.

@liska06 @vjerca to máte pěkné datum tak ať vám to tak výjde
31. říj 2012 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@blazenkaa ó děkuji páni :slight_smile:
31. říj 2012 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@blazenkaa Tak děkuji za uklidnění, nejspíš hodně čtu na netu a to mě taky podle toho tak vystrašuje...nejlepší nic nečíct a užívat si v klidu těhu :wink:
1. lis 2012 v 07:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@liska06 Díky díky za info, určitě se poptám na gyndě ale musím to vydržet až do toho 13.11. dřív zbytečně plašit nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska si budu volat na ortopedii, skrz příšerné bolesti v oblasti pánve a kyčle,mám s tím potíže delší dobu-přímo dysfunkci pánevního dna a SI skloubení v kříž.kyčelní kloubu,bojovala jsem s rehabilitacema,trošku to pomohlo ale ted už od pondělí nemůžu ani chodit,přes den se to ještě dá ale večer přímo brečím bolestí, je to úplná bezmoc když člověk nemůže vstát :frowning2: vím, že bude hůř a už ted si říkám jak to vlastně všechno zvládnu, snad mě gyneokolog dá na rizikovku :astonished:
1. lis 2012 v 07:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska jdeme na kontrolu a UZ, tak snad bude vše v pořádku. Tatínek jde taky, má dnes narozeninky a co mu dát víc než pohled na mrňouska?? :slight_smile:
1. lis 2012 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@liska06-To teda je hodně drahé ještě se musím z chlapem domluvit ale vypadá to až po novém roce stím začneme ze zubama abych vypadala lépe než ted bez toho zubu.
Tady je dneska hnusně prší je i zima a to musím do lékarny pro inzulin Marek muj syn si musí píchat takže je to už nutné došly zásoby.
A mě se tak nechce.Ještě dotoho mě nafoukalo asi do jednoho oka docela bolí jak mrknu už i to otíká :frowning2: .
1. lis 2012 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@swaya-Budeme držet palečky pak musíš napsat jak to vše dopadlo.A uvidí i manžel mimíska to je fajn. :slight_smile:
1. lis 2012 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky tak dnes jsem dostala těhu průkajdu a objednala jsem se na screening.... :wink: snad bude vše ok :wink: .Jinak nevolnosti už ustupují ale mám pocit že jsem jako hrošík... :wink: :wink:
1. lis 2012 v 10:35  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@turcice-Tak to moc gratuluji k těhu prukajdě paráda že si jí dostala :slight_smile: :wink: .
A kdy jdeš na screening.
Je fajn že už ti nevolnosti ustupují :wink: ,to jistě nejsi jak hrošík ale za pár měsícu jistě budeš vypadat krásně z bříškem které se ti zakulatí. :slight_smile:
1. lis 2012 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@staninka77 Tak vše je v pořádku, mimi odpovídá 13tt a má 6cm, vše se zdá být v pořádku :slight_smile:
1. lis 2012 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@staninka77 jdu 5.11 na krev a 15.11 na UTZ.... :wink: no přijde mi že bříško tedy pěkně už vyskočilo :wink:
1. lis 2012 v 11:55  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
přeji všem příjemný když upršený čtvrtek nebo aspoň u nás
@uzankaa neboj vše bude v pořádku uvidíš .Nemysli na to a užívej si těhulkování.
@swaya tak to je skvělá zprávička že je vše v poádku ,doufám že se tatínek pěkně mrˇˇnouskem pokochal.
@staninka77 u nás je taky zima jako v pr.... teď jsem zatopila . Doufám že to nemáš daleko do té lékárny ,ale co by jsi pro syna neudělala že ? :slight_smile:
@turcice To je dobře že jsi dostala řidičák já už jsem ho dostala už na 8 tt.Hrošík je náhodou krásné zvířádko a počkej za několik měsíců budeš mít krásný domeček pro miminko a tobě to bde strašně moc slušet . :slight_smile:
@liska06 Tobě jsem chtěla strašně poděkovat za tu radu s magnosolem teď už nemám vůbec žádné nevolnosti.Jediné co mi je že je mi trochu divně přez den ale už neobjímám svou bílou kamarádku 5 krát za večer jako celý měsíc předtím .Moc moc děkuju

@turcice 5.11 jdu taky k dr. tak doufám že že mi udělá taky utz nebo aspoň to tak říkal sestře.Mám se rozhodnout zda chci v první trimestru skrinink s mím bývalím manželem jsme se domluvili že ano tak doufám že to bude ok . úplně všechno
1. lis 2012 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@blazenkaa tobě taky krásný den :slight_smile: , vůbec nemáš za co. Ale měla by jsi tomu dr. pěkně vynadat, mohlo se ti přitížit a mít i žaludeční vředy!!! Debílek jeden. Měnila bych doktora, ale třeba už bude dobrý. Schválně mu to řekni kočko.. nesmíš se dát. :wink:
@swaya blahopřeji :slight_smile:
@staninka77 chudák malý tak to teda lehké nemá, ještě že mu tam ochotná a hodná mamča skočí :wink:
@uzankaa no to je mi líto že se takto trápíš :cry: , těhulkování by jsi si určo měla užívat alespoň trošku no :slight_smile: . Na rizikovku tě dá stoprocentně :slight_smile: to se neboj. Hlavně mu to vše řekni
1. lis 2012 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@liska06 to víš še mu to řeknu a hlavně po něm budu chtít ty prášky místo toho vůbec mi tohle nejede :slight_smile:
1. lis 2012 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@turcice-Tak to už jdeš brzo hned v pondělí to bude jistě veliká krása vidět mimíska. :slight_smile:
@blazenkaa-Tu je zima šílená už zase začalo pršet,nikam jsem nejela naštěstí. :slight_smile:
@liska06-Naštěstí dojel chlap a jeli jsme pro Jirku do školy pak nakoupit a potom do lékarny takže vše vyřízené jupí.
Ještě že dojel chlap a jeli jsme autem do města. :wink:
Díky moc je to krutá nemoc ale co naděláme musíme si zvyknout máme to jenom chvíli pul roku co jsme to zjistily tu cukrovku.
1. lis 2012 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@swaya-Tak to gratuluji ke KO jsem moc ráda že je vše jak má :wink: :slight_smile: .
1. lis 2012 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Nějak nevím co mám sama doma dělat a ležet už mě opravu vůbec nebaví :confounded:
1. lis 2012 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
zdravim holky.... teda povim vam...me je blbe jako prase:frowning2: to z prvniho tehu skoro neznam:frowning2: na to ze mame v pondeli odjizdet na ten nas svatebni vylet....me je zle a mala jeste chytla poradnu rymu(jeste neumi smrkat) takze asi pojedem i s vysavacem.....no to bude teda vylet:frowning2: vubec se mi tam nechce ale kdyz uz je to zaplaceny.....
1. lis 2012 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek