• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
ahoj tehulky tak se k vam pridam zda muzu termin mam 9.5.2013
2. lis 2012 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@zlatickamoje Ahoj taky rodíme kolem 9.5 a přemýšlím o Leontýně :slight_smile:
2. lis 2012 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonty take premyslim nad leontynkou tak uvidime jak se jeste dohodnem kluk bude tadeas a nebo honzik ale porad pritele zlobim ze to bude medard
2. lis 2012 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatickamoje hlavně je mít zdravé... já jdu 6.11 na ultrazvuk VVV a bojím, bojím :confounded: . Už ho máte za sebou?
2. lis 2012 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Proč jenom já musím mít takové problémi s mím těhu .Včera jsem po 11 šla do sprchy že půjdu spát a ják když pustím kohoute s vodou ze mě tekla krev .Okamžitě jsem jela k dr na pohotovost mám to cca 15 minut koukali tam na mě jak když si to vymíšlím ,ale žádný hematom nenašel a vše bylo v pořádku tak mi dal injekci poležela jsem si tam do dneška odpoledne a šla jsem domu.Proč mám každých 14 dní nějakej problém a když jedu na pohotovost tak na mě miminko pěkně mává ručičkou že je vše ok jako včera.Nechápu to
2. lis 2012 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonty
@leonty ja jdu 7.11 do poradny a zachvilku na pohotovost tyden mam bolesti muj dr tam nebyl a tady dr me nechtela vzit a dnes se mi dost pritizilo
2. lis 2012 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatickamoje jak nechce vzít
2. lis 2012 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@blazenkaa pry dr nema cas a ze me tedy neveme byla jsem tam 3x v tydnu a to jsem se k ni chtela nechat prepsat jelikoz muj dr je 40km daleko
2. lis 2012 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatickamoje ale když máš nějaký problém tak by ti dr.měl poskytnout pomoc né že ti řekne že tě neveme co kdyby někdo přišel k dr v jiném městě e má uřízlej prst a on by ho ne´vzal ať jde jinám to je dobrý teda
2. lis 2012 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@blazenkaa taky se v pondeli tam jde udelat humbuk
2. lis 2012 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatickamoje to je dobře jen jim dejte .Až přijedeš dneska od dr. tak podej zpravu jakpak jsi dopadla
2. lis 2012 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
tak z nudy už týden mám chut na palačinky tak jsem se do nich pustila
2. lis 2012 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@blazenkaa tak to je mi líto :unamused: , hlavně že to nebylo nic vážného.. drž se, určo to musíš dotáhnout do konce. :slight_smile:
2. lis 2012 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@zlatickamoje i když je pravda že těhotné ženy neradi doktoři břebírají :unamused: , tak mohla udělat výjimku když je ti špatně. No hold, ještě že je pohotovost. Pak dej echo jak jsi dopadla, snad je vše v pořádku :astonished:
2. lis 2012 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@liska06 jen se neboj já to držím co to dá a kdyby to šlo a pomohlo tak tam dám špunt :slight_smile:
2. lis 2012 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zlatickamoje Taky to bříško poslední dobou cítím :unamused: Doufám, že jste v pořádku. Určitě dej vědět jak se vám vede. Držíme pěstičky. :wink:
2. lis 2012 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
holky prodavaji se jeste takove ty lizatka na ty nevolnosti???
3. lis 2012 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásný den holčičky
proč mi je tak zle od včera večer .Každou hodinu jsem byla snad 3krát obejmout bílou kamarádku

@rozalenka taky by jsem něco potřebovala

@liska06 Tak ten hnus jsem si včera nevzala ani kapičku a připadla jsem si jak když jsem to vypila aspoň 2 balíčky najednou .
3. lis 2012 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@blazenkaa odejdi k jinému gyndrovi.. je to debžot :frowning2:
3. lis 2012 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@liska06 Ale mě je zle i když si to neveme naposledy jsem u něho bylo 22.10 ted jdu k nemu v pondělí
3. lis 2012 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@blazenkaa aha tak to nevím :unamused:
3. lis 2012 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@liska06 minule jem si kouila cocacolu a docela mi pomohla tak jsem ráno došla do krámu a koupila si jí tak to tu popíjím pomaličku
3. lis 2012 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak tahání bříška, se občas zvyšuje na píchání. Ale snad se jen děloha hezky natahuje :wink:
3. lis 2012 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@blazenkaa jo tak to je jasné, raní nevolnosti to není tak vážné, jen mu řekni ať ti něco na to dá a bude to dobré
3. lis 2012 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@liska06 jj to já mu povím jen já mám večerní nevolnosti dneska jsem si dala magnosol a pomalu ho ucucávám. Už aby to pondělí bylo moc se těším snad uvidím mimi. Teď mi říkal ten můj že mi to počítal od 19-00 hod. zvracela 17x fůůůj mu říkám proč jsi to počítal a on že jen tak .
3. lis 2012 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky.
Při sobotě.
Dneska má ten muj bobeček narozeniny třetí slaví to to letí to je šílené.

@rozalenka-Jistě se dají koupit v lékarně ty lízátka :wink: :slight_smile:.
@blazenkaa-A tak si zajdi k jinému dr.který tě rád vezme to jsou problémy šílené moje dr.taky vzala moji kamarádku v pulce těhu ze svoji dr nebyla spokojená měla sní problémy tak proto raději odešla ata jí vzala bez problému i když taky říkala že nerada ale vzala. :slight_smile:

Držím palečky a moc.
3. lis 2012 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Takk jsem dostala chuť na okurku tak jsem zvědavá jestli ve mě vydrží,ale dneska to je mnohem lepší nežli včera ještě ani jednou jsem nebyla u bílé kamarádky :slight_smile:
3. lis 2012 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@vjerca promiň já jsem fakt debil, jsem napsala že máme stejný termín porodu.. :rolling_eyes: , jenže já mám před 5 ještě 1. Takže termín mám 15.5.2013. Jako jen to tak projíždím ty zprávy a úplně jsem se zapotila, jak jsem to mohla napsat.. no už asi ta těhu dmence :grinning:
4. lis 2012 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Koukám dneska Vůbec nikdo a to se to tu docela pěkně rozjelo
Z nudy už nevím co by tak jsem potřebovala obarvit odrosty a tak jsem se do toho pustila tak jsem zvědavá jak to dopadne.Zítra jdu k dr. ráno tak musím být fešanda :grinning: :grinning: :grinning:

@zlatickamoje tak jakpak to s tebou vypadá kdepak tě máme myslím na tebe.
4. lis 2012 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@liska06 v pohodě :wink:) ono víš co, třeba nám to vyjde a nakonec to bude v jiném dnu a stejně třebas ;-D
5. lis 2012 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek