• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
autor
@vjerca možná máš pravdu, já už vím kde jsem na to přřišla. Moje první miminko mělo mít termín 5.6, ale rodila jsem bohužel o měsíc a den díve...:frowning2: už mi hrabe. Třeba se opravdu sejdem :slight_smile:
5. lis 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím kontrola proběhla úspěšně i fotečku jsem dostala a hlavně od včera mi je dobře krom pár nakopnutí ráno ,doufám že to vydrží . :slight_smile:
5. lis 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim holky...tak jsme na te nasi svatebni cesticce.....zatim je vsechno celkem v poho, obed byl uplne vyborny....celkem klika protoze me ted fakt nic moc nechutna.na veceri uz to takova hitparada nebyla ale mala snedla pulku(asi byla hodne hladna:slight_smile:)a tak sem snedla spis jen brambory.....no kdyby prisel hlad mam tu nejake bulky a syr....mala mi akorad krasne usnula v postylce...luxus-to se doma nevidi.tak hodime sprchu a nejspis pujdem taky na kute.....tak se mejte hezky zatim cauko
5. lis 2012 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozalenka Krásně si to tam užij a užívej si to dokavaď můžeš a ať ti je dobře po celou dobu výletu
5. lis 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Všem co mají dneska KO.moc držím palečky...
6. lis 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj tehulky tak jsem doma zjistily mi.nejaky zanet tak beru antibiotika a jeste nejake leky.mimo je ok jen dr se nelibi ty bolesti.pustily me domu pry pokud se na to citim jenze jsem se dost precenila a nejradeji bych sr tam vratila ale mam doma 2apul leteho kluka.zitra jdu di poradny a v patek do nemocnice na kontrolu.tehulky je tu nekdo z loun nebo postoloprt?
6. lis 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje tak hlavně že jste oba v pořádku hlavně se snaž co nejvíce odpočívat a nic nedělat ,i když vím že s Matyáškem to asi moc nepůjde.Teď by jsem té dr co tě nevzala šla vynadat,i když to asi moc nepomůže ,ale kdyby tě vzala kr... jedna tak jsi nemusela tolik trpět jako trpíš teď tak se šetři.Zítra v poradně hlavně vše řekni a ať je vše v pořádku tak jak má být. Celou dobu to tu sleduji,kdy se tu ukážeš a dáš nám vědět co s tebou je. :slight_smile:
6. lis 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje No sláva :slight_smile: . Už jsem se bála co se děje. Určitě to bude dobrý. :wink:
6. lis 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den vám všem přeji
7. lis 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
zdravim holky...nejak to tu umrelo....jakpak se vsechny mate??nejake novinky? me je porad zle...dneska maji u tchana zabijacku...byla jsem tam asi 10min a uplne me to stacilo...fuj....
ve ctvrtek jdu konecne na kontrolu moc se tesim na uzv.....snad bude vsecko ok.
10. lis 2012 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příjemný víkend všem .

@rozalenka taky koukám že to tu je nějaké mrtvé.To tam cítíš různé pachy na zabilačce taky by jsem tam asi nevydržela. To že ti je zle to je normální bude lí neboj taky jsem nevěděla co dřív jak mi bylo špatně a teď od pondělka se to nějak obrátilo bylo mi za celý týden zle jen jednou. Neboj bude líp.Musš to vydržet. A jak bylo na výletě :slight_smile:
10. lis 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky těhulky..tak jak se Vám daří :wink:
@zlatickamoje ahojky..já jsem z Loun :wink: :wink: :wink:
Jinak holky.koupila jsem si angelsounds na poslech srdíčka a fakt bomba :wink: :wink: :wink: :wink: nejdříve jsem tedy srdíčko asi 10minut hledala ale pak jsem ho našla a ten pocit klidu že miminko je v pořádku mě tak zahřál u srdce že jsem byla jako opitá :wink: Jinak nevolnosti už ustupují..už mám i více energie tak s snažím dohánět to co jsem před tím nezvládla :wink:
10. lis 2012 ve 14:49  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vylet byl velice fajn....i s tema nevolnostma se to celkem dalo...ale ted jak su doma tak je to uplne horsi.....su proste nejaka divna....nemuzu vubec nic citit a misto blinkani mam prujem....ted jsme dovezli vsechny ty blivajzy z te zabijacky...fuj smrdi to po baraku a ja nevim kam se predtim schovat uplne se mi navaluje..... :cry:
10. lis 2012 v 17:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, tak jsem zjistila že už mě raní nevolnosti přešli :wink: :slight_smile: . Tak mi je lépe. Ale pachy mě neustále trápí a občas je mi z toho špatně. Hlavně že už nemám nevolnosti po celý den. Mám zvýšený jaterní testy tak beru nějaké vitamíny.. 100tabletek v balení :frowning2: a magnesko kvůli bolestem bříška.
11. lis 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno děvčátka...tak jsem tu po delší době :wink: Doufám, že se všem daří nejlíp jak to jde a netrápí Vás žádné bolesti, nevolnosti atd... Já nějak poslední týden bojuju a vyžírám si těhu se vším všudy :confounded: K šíleným bolestem mé kyčle a zad se přidaly migrény...nemám s tím zkušenosti a tak docela trpím, snažím se to vydržet bez léků(nějak mi ta chemie v těhu nic neříká, je proti srsti)ikdyž doktorka mi radila, že můžu paralen a na záda i brufen...ale brrr fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska jdu k ortopedovi a snad mi už dá doporučení na gynek.a posudek k mému zdravot.stavu, aby se konečně něco pohnulo a dali mě třeba na rizikovku, protože už to déle jen tak nevydržím abych musela fungovat... :unamused: Zitra mám UTZ, budu podle poslední MS v 11tt tak doufám, že bude všechno OK, to jediné mě uklidní a budu aspoň vědět, že je mimiško vpořádku i přesto jak já trpím, určitě mi v tomhle rozumíte :sweat_smile:
Klidně napište jak se daří Vám...ráda si počtu zážitky a zkušenosti Vás ostatních... :slight_smile: Přeji krásný den.-)
12. lis 2012 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,přeji všem krásný den.
Právě jsem přišla od dr. byla jsem na utz na skrining.Pěkně mě tam půl odiny potrápil. To naše miminko bude asi pěkně líné . Vůbec se nechtěl otočit aby se dr podíval tam kam potřeboval.Byl mi změněn i termín o 4 dny a to na 25.5 to je podle utz12+2 ale tady mi to ukazuje že to je 13tt tak nevím jak to teda je. Jsem moc ráda protože mi řekl že tam nic špatného nenašel .Vše jak má být krom lenosti.
12. lis 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blazenkaa je je trosku zavidim ze mate screening uz za sebou....ja se velice tesim ale samozrejme mam strach aby bylo vse v poradku...
holky a jak to vypada uz vam zacinaji rust pupiky???
13. lis 2012 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpět z kontroly. Vypadá to že mám v pupíku pořádného rošťáka. Máme teprve 10tt a šije sebou, že se nám ho moc dobře ani vyfotit nepodařilo. Už máme 3cm (v sedě) a konečně jsem dostala řidičák. Příští týden se chystám na kombinovaný test v I. trimestru, tak snad bude vše OK.
Já dneska zase nic neudělám. Furt se culím na fotku z ultrazvuku a vidím před očima jak se u doktora vrtělo a kroutilo a máchalo vším možným. No jsem z toho úplně na měkko. Před měsícem to byl takový červíček a teď už má ručičky a nožičky a jezdí tam jak na horské dráze.
13. lis 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky zdravím vás.
@rozalenka já mám teprve utz za sebou a to mi řekl že tam nic špatného nevidí ,ale na krev jdu zítra ráno a to se teprve budu nervovat. Prý to trvá cca 14 dní na výsledky.Neboj taky se dočkáž uteče to . :slight_smile:
@anik.l aspoň se má čile k světu a né jako to naše že ho dr. půl hodiny přemlouval aby se otočil hlavičkou nahoru a né dolu. Stejně ho nepřemluvil musil si poradit prý neobvikle . :slight_smile:
13. lis 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky těhulinky :dizzy_face: , no tak ráda tu čtu že už některé máte skrening za sebou a je vše jak má být. Já jdu na ten velký utz dnes o týdne dříve. Pač manžel má 21.11 školení, tak to musíme udělat dnes moc moc se těším, ale i bojím.. Holky co pohyby?? Nemáte některá už?? Mě občas příjde že se něco děje, ale namlouvám si že to jsou plyny. Tak nevím, dokud neucítím pořádně, tak neuvěřím.
14. lis 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liska06-Držím palečky na dnenší ULT i když už pozdě třeba se ted právě kocháš fotečkou mimíska hlavně se držte oba. :slight_smile:
14. lis 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosim holcicky proc se mi kazdou chvily tak strasne mota hlava.Je to des a zrovna mi je dneska tak zle.
14. lis 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holki, krásné ráno přeji...tak mi celkem vrtá hlavou, že jsem v 12tt a ještě me doktor neposílá na oscara??!! :unamused: Kamarádky co jsou stejně těhu jako já, tak už mají oscara bud za sebou a nebo tam další týden jdou! Nemáte s tím některá zkušenost? Na další UTZ jdu 10.12. na gynekologii a to už budu v 16tt a budou mi brát krev, to jediné jsem se od doktora dozvěděla! :fearful: Celkem mě to trápí!!!
15. lis 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa Taky se mi to stává, hlavně mě strašně bolí hlava třeba jednou za 3 dny...doktorka mi předepsala Magnosolv a na pití Magnesku...ale jinak říkala, že to tak je přirozené, že musím vydržet.,.,já ještě trpím nízkým tlakem takže i proto...:frowning2: vím, že to není nic přijemného ale musíme vydržet:slight_smile:
15. lis 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@liska06 holky promiňte, já jsem jak si zapoměla napísat jak dopadl utz :unamused: . Vše bylo báječné a v pořádku, miminko je 11cm dlouhé a odpovídalo týdnu 14+0 a byla jsem 14+0. Takže je miminečko zdravé :dizzy_face: :grinning:
15. lis 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa taky mně pobolívá hlava...dala jsem si po dlouhé době klasické kafe, slabučké a snad že by to pomohlo? :wink:
15. lis 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vjerca Tak, já kávu nepiju vůbec a nějak mě to ani nenapadlo vyzkoušet :wink: u mě se jedná asi přímo o migrény, většínou mi třeští jenom půlka hlavy jako by za okem, měla jsem s migrénama rok nazpět veliké problémy až jsem zvracela a ted se mi to asi vrátilo :confounded: Dnešní den od rána hlava jako střep. Tak doufám, že aspoň tobě káva pomohla:slight_smile:
15. lis 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 tak o je super že je vaše miminko tak šikovné už od malinka. :slight_smile:
@vjerca kávu já taky moc nepiju ,ale když si dám tak rozpustnou a to ještě hodně mléka :angry:
@uzankaauvidíš bude mnohem lépe zachvilku a pak si budeš už jen užívat těhulkování
15. lis 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak po delší odmlce se hlásím zpět, teď už snad častěji. Zjistila jsem,že už nezvládám to co dřív a od úterka jsem na nemocenské. No aspoň můžu v klidu zvládat co je třeba doma a posléze i vánoční pečení a nepřijdu z práce a nepůjdu rovnou spát jako přechozí dny.
16. lis 2012 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@swaya jo, tak to já mám teda stejné, z práce domů za tmy a padám na hubu...příští týden mám celý dovču a pak zřejmě nastoupím taky na nemocenskou...víš ja se ti to bude všechno počítat? já v tom mám krapet guláš..ani mzdová mně to nedokázala řádně vypočítat! :/ děs..a na netu je to takové zmatečné, všude jinak....pokud víš nějaké bližší info, budu ráda, co mě čeká :wink:
16. lis 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek