• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
@liska06 kdy jsi začla mít pohyb v říšku jak je to dlouho :slight_smile:
26. lis 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 Já se chystám péct ted o víkendu, perníčky, rohlíčky a linecké, víc toho dělat nebudu, i tak budu ráda, jestli to zvládnu všechno...plány jsou velké jenom je uskutečnit, jsem pořád nějaká lenivá ale přemáhám se:slight_smile:
26. lis 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 Copak ten smutný smajlík??? :astonished:
26. lis 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anik.l Jéé:slight_smile: tak to se máš opravdu na co těšit, fotečka 3D je moc krásná, taky nám ji dali a mimíšek je krásně vidět-pořád na ni koukám:slight_smile:) My jsme chtěli taky video ale pak jsme se dohodli, že počkáme až na ten další UTZ ve 20tt kdy už bude mimi větší a bude to všechno líp vidět:slight_smile:
26. lis 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa ve 14tt :slight_smile:
26. lis 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@uzankaa kdyby jsi věděla :cry: 35+4tt vyvolaný předčasný porod - kvůli mrtvému miminku. Uškrtil se nám Matýsek maličký :frowning2: . Urničku máme doma a CD z třidé utz + fotečky
26. lis 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chtela jsem se jen zeptat...dela vas gyndar kazdou kontrolu taky uzv nebo jen klasicky 3uzv za cele tehu?????u nas dela jen ty tri ale na dverich v tom ceniku jak to byva tak ma napsany ze si mamina muze zaplatit 1000kc a bude uzv pri kazde kontrole.....pri nasem prvnim tehu jsem si to neplatila...a trochu sem litovala pac jsem se vzdycky na uzv hrozne tesila....aby mi rekl jak je mimco velky a tak....proste videt ho co tam dela....a vzdycky sem musema tak dlouho cekat.....tak ted uvazuju ze se domluvim a zaplatim si ten malicky nadstandart....abych mela poteseni na kazde kontrole......
26. lis 2012 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem měla takovou radost že pravděpodobně už mám pohyb bobíska a ve finále jsem jela na pohotovost kvůli špinění a zatím žádný lechtání dneska. Naštěstí vše je vpořádku ,ale musím dpočívat ,a v diagnóze mám napsán O200 hrozící potrat . Prosím měla jste to některá ve zprávě někdy . :unamused:
26. lis 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozalenka ahoj, u mě klasika jen 3 utz
27. lis 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky těhulky, tak miminko je v pořádku :dizzy_face: , Pořád cítím pohyby, někdy více nekdy méně. Ale je to moc krásné. Dělohu už mám až nad pupíkem, prý ty jo vám to pěkně roste :grinning:. Jo ještě jsem se pořád nedostala na váhu kterou jsem ze začátku zhubla..od minulé kontroly jsem nepřibrala ani gram a to pořád jím sladké a papkám. Tohle mimčo asi bude veliké :wink:
27. lis 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liska06 ÓÓ jéjdanenky...to je mi mooc líto, šmarja mám husí kůži když to čtu! :cry: Tak doufám, že ted je všechno v pořádku a jsi pod kontrolou doktorů!
27. lis 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 Jůů to se čte líp, když je mimiško v pořádku! Nejsi jediná kdo papká, já co vidím, to sním a už pozoruju asi 4 kg nahoru, naštěstí mi to jde jenom do břiška a prs :wink: Máme výhodu na Vánoce, můžeme tlačit páté přes deváté a dopřávat si:slight_smile:)
27. lis 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa taky si říkám že aspoň o vánocích nemusím se upejpat a potom asspoň nebudu nadávat že jsem jak kulw a musím držet dietu aby jsem to dala dolu .Na to se moc těším korát že nemůžu nic péct jen zase ležet ležet ležet :confounded: to je tak nesnesitelné akorát musím lítat na wc a to jde jakvrchem tak spodem fůůj
27. lis 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@uzankaa děkuji, no já se o Vánocích cpu vždycky :grinning: tTo sem byla i před tím, ale stalo se to než jsem šla ke gyndrovi. Oni to nepoznají na utz, ale podle tepu srdíčka miminka. Teď už si dám velkého majzla !!!!
27. lis 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@blazenkaa ty ještě blinkáš??
27. lis 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 tak to je moc krásný že je miminko v pořádku ,ale nesmíš taky zapomínat na sebe opatruj se . :slight_smile: Tak si to krásně užívej.
27. lis 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 No zase to na mě po 2 dny nějak přichází.Jak dlouho ty už nezvracíš?
27. lis 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa děkuji, neboj já papám jen to jde zatím všechno na miminko :slight_smile: Dala bych si řízeček mňamky, že bych je zítra udělala.
27. lis 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 já je dělala minulí týden a tak jsem si na nich pošmakovala že jsi mi na ně zase udělala chuť jak píšeš. Jenže já když si dám neco co jsem už měla během cca2 týdnů tak to jde ze mě ven i když si na tom mocpochutnám .
27. lis 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa Já jsem ani nezvracela, vždy jsem měla náběh. Ale nezvracela jsem, pač mám svůj jícen ráda :wink: . Blbě mi teda bylo :unamused:, nemohla jsem otevřít ledničku. Hodně mi totiž vadili pachy jídla . Jo ve 13tt to vymizelo samo. Teď mi je krásně :slight_smile:
27. lis 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liska06 ježiš jak já ti závidím,Já jak jsem měla ten problém včera tak mi je od té dob tak strašně zle že jsem se jen trochu najedla zatopila na wc a ležim ani nádobí jsem neumyla.To jsem ale .
27. lis 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa a co rajskou máš ráda? Já jí udělala tuhle velký hrnec a sněsli jsme to všechno :confused: :dizzy_face: , no mě když je špatně tak vaří a myje nádobíčko manža :dizzy_face: . Neboj ono tě to brzy přejde
27. lis 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 já raskou miluju ,ale moc jí nedělám porotože přítel jí moc nemusí tak že si jí převážně dělám sama pro sebe a on si uvaří na co má chuť nebo co lednička dá. Jednu dobu jsem myslela že už to bude dobré. Třeba to je jen nějaký záchvěv a zase to přejde .
Zítra mám konrolu tak jsem zvědavá jestli tam už tu tekutinu nebudu mit pokuď mi udělá utz dr.
27. lis 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holki a já jsem ted dovařila zelí a bramborové knedlíky s uzeným a ještě si upeču moučník s čokol.polevou...:slight_smile:) ty chutě se nedají krotit, pořád musím mít něco abych hned mohla ždibat, když to na mě přijde:slight_smile: Jinak mě nevolnosti přešli taky ve 13tt...a snad už mi dají pokoj,,,akorát mě tedka hodně bolí hlava, přímo migrény, trpěla jsem na ne před rokem a ted zase to na mě jde...a nepomůže nic...a prášky si nedávám ikdyž dr.říkala že můžu paralen i ibalgi, ale fůůj bléé pokud možno bez chemie:slight_smile:
27. lis 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06
@uzankaa ja vam tak zavidim e vam je dobre,ale me bude jednou taky d :grinning: obre
27. lis 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa Tak to jo, držím palečky určitě bude kontrola v pořádku, musí :wink: . Však ti brzy bude lépe.
@uzankaa Taky bych si dala moučníček :slight_smile:. To mě ibalgin dr. zakázala prý jedině penicilin.
27. lis 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa Taky se dočkáte...já si pořád říkala, že to u mě nikdy neskončí a pak ze dne za den, až mi to přišlo podezřele divné, takže chce to vyčkat:slight_smile:
27. lis 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 To je těžko, každej doktor řekne a je pro něco jiného!Já měla i virozu nějakou a nateklé krční mandle, asi něco jako náběh na anginu a dr.mi chtěla hne dávat antibiotika Zinnat,,,,a musela jsem to odříct, že to raději podstivě vyležím, když jsem už na neschopence a čajík + med + citron mě vyléčil:slight_smile: Říkám pokud možno bez chemie, za celou dobu jsme měla jenom 2 paraleny na bolest hlavy jinak nic, uff!:slight_smile:
27. lis 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Už nakupujete výbavičku? Já tady koukám na ty fotoblogy a slintám u toho :grinning: Nicméně mi přijde ještě brzy asi začnu po Vánocích, třeba budou i nějaký slevičky a akce :wink:
28. lis 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zdravím holčičky krásný den vám přeji .
@uzankaa Tak ti povím že ráno jsem šla k DR. do poradny a musela jsem se vrátit domu k wc a pak teprvr jsem mohla jít a to 12.12.12 mám jít na krev a mám být na lačno tak doufám že už mě to přejde protože jinak nevím jak to dopadne. :slight_smile:
@barushkaa Já tedy taky kouám ,ale říkala jsem že budeme nakupovat a příští rok až budeme za půlkou.Zrovna včera jsem koukala na kočárky na internetu,tak jsem se o tom zmínila před mamkou a babičkou a málem jsem dostala od babičky lepáka ať se o tohle vůbec nestarám že tohle si bere na starosti ona.Tak jsem jí řekla ať mi vybere ,ale nějakej jakej se bude líbyt i mě a ona že to záleží jen na mě že ona bude cálovat tak jsme se tam nasmal jak je babča nejdnou aktivní :slight_smile:
Dneska jsem konečně u dr. dostala výsledek na scrining a je negativní tak mám takovou radost ani nevíte jakou .
28. lis 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek