• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
@blazenkaa Jééjda tak to znám, taky jsem to tak měla,,,je to strašný, jak člověk neví kdy ho to chytne a přesně vím, jak jsme se bála té krve nalačno a nakonec jsem si sebou vzala rozkrojený pomeranč a v ordinaci k němu čichala a zvládla jsem to, to byla moje jediná záchrana, jak štáva z čerstvých pomerančů tak ta vůně, úplná aromaterapie:slight_smile: vyzkoušej, uvidíš:slight_smile:
28. lis 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barushkaa Tak já něco malinlo už nakupuju, spíš neutrálního-nedá se to vydržet:slight_smile: jinak pokud to bude klučina tak hodně dostanu od sestřenky která má 8měs chlapečka:slight_smile: takže si s tím hlavu až tak nedělám:slight_smile: A s tím kočárkem, tomu tak bylo přesně i u nás...rodiče na mě spustili, Zuzi s tím si ty nedělej hlavu vůůbec, ten dostaneš od nás + ještě další výbavu(přebal.pult, postýlku atd) No jo naši budou poprvé babi a děda tak se do toho obuli:slight_smile: :grinning:
28. lis 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa to jsi byla v tom 1 trimestru na krvy? To já na lačno nemusela být až teď na ty testy v 2 trimestru kvůli testu na cukr
28. lis 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa Tak to jsou vaši na tom úplně stejně jak u nás taky to bude první vnouče v rodině tak jsou taky cacný . :slight_smile:
28. lis 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
:slight_smile:) Ano v 1.trim.jsem musela být na lačno skrz cukr a tedka jak půjdu v 16tt na krev tak prý lačná být nemusím...zajímavé každý to má jinak, jak to sleduju:slight_smile:
28. lis 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa tak to taky koukám záleží asi na Dr. jak si to oni udělají.Copak máš už nakoupené na mimi
28. lis 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ponožečky, čepičky, tepláčky, pár bodíček, jedny dupačky a včera jsem neodolala a koupila už vel.74 nádherné mentolové barvy(moje oblíbená)kalhoty s kšandičkama zateplené:slight_smile: zatím jenom fakt minimum :wink: ale musím se držet jinak bych už nakupovala ve velkém:slight_smile: Ted spíš koukám na netu na ty kočárky, jaký budeš volit? Přece jenom na zimu potřebujeme větší korbičku na fusak a aby se mimiško citilo pohodlně:slight_smile: zamlouvá se mi nejvíc zatím VIPER S4, chci jednoznačně 3v1...
28. lis 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa Juuu tak toho uz mas pozehnane. Ja zatim ani ponozku :wink: Ale prave pracuju v kancelari a pod nama je velky obchodni centrum a kazdej den chodim kolem mother care, nebo kdyz chce sef prinyst svacu a rikam si tak uz se tam mam jit podivat nebo jeste pockam,hihi. No uvidim jak dlouho vydrzim. Zatim taky nevim co to bude, neb to je stydlivka a nechce se pani doktorce ukazat. Ale ony i ty oblecky v bezovych barvicka s temi rozkosnymi medvidky jsou k sezrani, uff :wink:
28. lis 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@uzankaa Jinak kocarek uz mam taky predvybranej a asi vyhraje od Jane Nomad s korbickou Capazo, ja si ho budu asi muset koupit sama s muzem, ale nijak m to nevadi neb mi do toho nikdo nekecka a muzu vybrat spis ten drazsi. Kdyby mi to asi kupovali nasi tak bych mela tendence vybrat levnejsi abych jim usetrila :wink:
28. lis 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa tak to já mám jen ten dudlík :slight_smile: co mám v albu zakázala jsem si cokoliv kupovat,ale už se na to nakupování moc těším. Tak to já jsem zrovna koukala včera na netu na kočáky ,ale nějak jsem si ještě nevybírala jen tak jsem koukala jaké jsou. Já jsem taky rozhodně pro 3v1 je to podle mě nejlepší. Nejhorší je že je vše tak strašně malé a na zimu už tm moc ten fusak s našema mimískama nedáme. Mrknu na ty co jsi koukala ty. :grinning:
28. lis 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
JÉÉ ted jsi mi něco připoměla, mám vlastně taky dudlíky dvojsady od Aventu a lahvičku Avent a nějaké menší dozičky na jídlo taky od Aventu...pracovala jsem v Hračkářství, takže jsem za slevy nakupovala už snad před rokem:D když to bylo za dobrou cenu proč roho nevyužít,i kdybych měla někoho podarovat,ale ted si to nechám pro sebe! :grinning:
29. lis 2012 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barushkaa Mrknu se na ten kočárek, ale však jsi říkala, že babi budu platit, a nebo je to finančně náročnější, že ji nechceš "rozčílit" :grinning: Mě kamarádka pořád přemlouvá do Brio 2012 ale nemůžu si pomoct, přijde mě malý aspon teda ta vanička...ale co se týká vzhledu tak jsou to moc krásné kočárky, ale tedka nejde hrát na parádu ale na pohodlí miminka:slight_smile:
29. lis 2012 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa Krásný den těhulky :slight_smile:
@uzankaa To se ti ani nedivím že už máš něco pracovat u taového zdroje taky by jsem nakoupila nějaké to maličké na miminko .Když mě se ty kočárky zdají všechny strašně malinké,asi bude muset po krámech potom zajít a mrknout na vlastní oči :slight_smile:
29. lis 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak je to kluk a má 147gramů. :slight_smile:
29. lis 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute holky..tak se pridam taky,TP mam konec kvetna zacatek cervna..mame uz po prvnim trimestralnim screeningu,a vse je OK.. uz jsme prozili zamlkle tehotenstvi pred 4 lety..tak to ted prozivam se strachem a obavami..
30. lis 2012 ve 12:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krsný den i když u nás usněžený . :slight_smile:
@swaya tak to je krásná zprávička moc ti gratuluji a mimísek ať krásně nabírá na váze :slight_smile:
@linda262 Vítam tě tu a i ostatní tě tu rádi přivítají aspoň nás tu bude víc a trošku se to tu třeba oživí.To jsi na to vcelku přesně ve všem jako já.Tak se hravně drž a užívej si těhulkování .
30. lis 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dik za privitani.U vas uz snezi..fuj,blee... taky jsi mela zamlkle tehotenstvi? a jinak vse probiha dobre tedka? mam strach at se neco nepo... zarekla jsem se ze bych pak uz zadne deti nechtela kdyby se to opakovalo...
30. lis 2012 v 16:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linda262 Není zač každá je tu výtaná.JJ taky ataky jsm ho měla.U mě vše ok není cca každý 3 týdny letím na pohotovost že krvácím nebo prostě něco ,ale musím naštěstí zaťukat pokaždé to bylo ok krom poslední pohotovosti mi tam našlel dr. hematom tak snad to bude dobré.Také mám hrozný strach nejsi sama
30. lis 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten hematom ale zmizi ne? to neni nic moc vazneho nebo jo.ja musim zaklepat,ze zatim je vse v poradku a zadne problemy..jsem na nemocenske,tak jsem doma v klidu..
30. lis 2012 v 16:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linda262 Dr říkal že ano že by to mělo bát dobré že se to vztřebá. To už je skoro každa těhu tu na nemocené aspoň je klid na přípravu na vánoce .V kolikátém jsi ty :slight_smile:
30. lis 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No klidu je dost..zrovna pecu pernicky :slight_smile: nadherne nam to tu voni,konecne to jde citet i od nas a ne jen od sousedu :grinning: ja jsem dneska 13+5tt..
30. lis 2012 v 16:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@linda262 taky by jsem pekla .ale nemůžu letos prostě neupeču :cry:
30. lis 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
proc nemuzes?
30. lis 2012 v 17:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
nesmím nic dělat jen ležet ,ale aspoň uvařím a umeju nádobí to je tak nějak všechno víc se bojím
30. lis 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha ok...tak hlavne odpocivej.. :wink:
30. lis 2012 ve 20:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linda262 Vítám Tě mezi náma:slight_smile: přeji krásné a bezproblémové těhotenství:slight_smile:
1. pro 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa Já mám taky hematom...doktor říkal, že se musím šetřit a hlavně nic nezvedat :wink: že je to běžné, nejde o nic vážného ale že se nemám leknout kdybych začala krvácet,bude to nejspíš tím, že se vytrácím ten hematom,tak trnu hrůzou jsem z toho taková na větvi ale snažím se to brát jako že fakt o nic nejde :wink:
1. pro 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linda262 Joo jinak mooc krásný pejsek na profilovce, je to AST? taky máme doma AST štěnátko i má podobné zbarvení a je rok a půl straý :wink:
1. pro 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to pitbulterier... Je stara 1rok a 9 mesicu...byla nejmensi stene,tak uz nam ani vic nevyroste a je to sileny mazel..tak mam strach ze az bude miminko snami tak se bude citit odstrcena,protoze ona byla vzdy na prvnim miste.. :grinning:
2. pro 2012 v 09:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Krásnou neděličk uvám přeji těhulinky
Holčičky jak to je se zubařem v těhu už jste ho některá podstupovala já jsem půl roku objednaná a a zjistila jsem že je to na zítra na púl 9.
@uzankaa a ty jsi měla nějaký problém Já teda se strašně bojím a ai to bude i tím že mám občas nějaký problém. Můj dr. dělá jen 3 UTZ za těhu. A já tenkrát o mimi kvůli neudělanému UTZ měla hrozný problém proto jsem přešla k jinému DR.
2. pro 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek