• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
@blazenkaa Žádný problém nemám od začátku těhu,ťuk ťuk ťuk :wink: ale na screeningu jak mi dělal dr.UTZ tak mi říkal, že mám nádherné těhotenství akorát že mám malý hematom,že o nic nejde akorát že si na to mám myslet a být opatrná a hlavně nic netahat!Můj dr.mi nic neřekl...
2. pro 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linda262 Jéé:slight_smile: no to samé náš baxíček, má první poslední, je ted jako naše miminko a vlastně celou dobu ho tak bereme, takže si taky bude muset zvyknout :grinning: začátky budou kruté ale věřím, že budou s prckem parťáci a velcí kámoši:slight_smile: Baxík miluje děti, nosila jsem ho od mala do práce a měl v kanclu pelíšek(pracuju v hračkářství)takže mi utíkal na prodejnu za dětma a tím si na ně strašně zvyknul, tak snad problém nebude!Jinak je to taky obrovský mazlíček :slight_smile:
2. pro 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@linda262 Ono to chce se jí věnovat o trošku méně v oblasti mazlení a určit si priority. Třeba ji vyhodit z postele už teď a ne až bude dítko, nebo jestli někam nebude moci chodit, tak zakázat už teď. Je důležité,aby změny ve vašem přístupu k ní byly už teď a ne až po příchodu dítka.
2. pro 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa Nase Mia taky miluje deti,ona sama si mysli ze je napul clovek... :slight_smile:
3. pro 2012 v 09:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@swaya Urcite mas pravdu,uz se snazime at si zvyka na jine veci nez doposud...do detskeho pokoje bude mit zakazano chodit uplne.. :wink:
3. pro 2012 v 09:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa jak to dopadlo u zubare? me to taky ceka
3. pro 2012 v 10:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké pondělí holčičky
@linda262 zubaře mám za sebou pěkně mě tam podusil a to ten můj bolavej zub mi rozvrtal a nechal otevřený tak že za 14 dní znova to je děs už tam nechi :confounded:
3. pro 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa Tobe taky hezke pondeli,no a pichl ti nejakou injekci na umrtveni? a nebo ti to delal za (ziva) :slight_smile: ja se totiz bojim a moc se mi do toho nechce
3. pro 2012 v 11:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linda262 Ptal se mě jestli chci injekci a já že nevím jestli můžu že jsem těhotná a on že ano tak mi to vše opýchal a bylo to ještě teď mám tupou pusu od 9 hodin
3. pro 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa tak to je dobre ze se muze injekce..jo to znam ten pocit ze necitim pul pusy :slight_smile:
3. pro 2012 ve 12:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linda262 To je hezkéé, jsem ráda, že tomu tak není jenom u nás...i náš Baxulka je jako člověk...prostě jak jsme si je naučili tak je máme...a snažíme se mu už taky ledacso zakazovat at si zvyká ale nlíbí se mu to :angry: kouká na nás a jako, co to najednou je? Vždycky to bylo Baxíí hop pojd za náma a ted nesmíš :grinning: jojo je to sranda někdy:slight_smile:
3. pro 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa no uz mi ji smazali :grinning: my kdyz Miune neco zakazem a poslem ji na misto,tak zacne brucet a kdyz se nedivame tak dokaze po spickach potichounku obejit sedacku aby se dostala k nam...kdyz hlidam rok a pul stare dite z nasi rodiny tak musi byt na miste a nelibi se ji to,nechape proc nemuze byt s nami..jo je tak u hodne lidi co jsem slysela.. :slight_smile: vsimla jsem si ze cekas skoro jako ja,mam termin 30.5 a 3.6,ale mohlo by to vyjit na 28.5 to mam narozky..jak jnak prozivas tehotenstvi...
3. pro 2012 v 18:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@linda262 Taky náš Baxik te dzačal víc kňučet, protože ví, že nás to štve...dělá to vyloženě naschvál, je mooc chytrý:slight_smile:Taky taky, plíží se nenápadně k nám...prostě zkouší noo:slight_smile:) Já mám termím 1.6. a 6.6. ale vím, že to může být i jiný den...ale 1.6 je den dětí a 6.6. se narodil Baxík :grinning: Tak tedka už je to o dost lepší,nevolnosti odezněly ale migrény mě trápí tak 2x-3x do týdne ale to je teda celodenní utrpení a skrz to i málo jím když to bolí, jinak si teda dopřávám a už mám 5 kg nahoru(65kg) :dizzy_face: A jak se daří tobě?
3. pro 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsou super terminy :slight_smile: to by s Baxikem slavili spolecne :wink: Kazdopadne to bude blizenec...ze zacatku mi bylo nevolno,ale nezvracela jsem,musela jsem byt rano najezena a hlavne sladka snidane,to mam doted..malem jsem asi 3krat venku odpadla..a silena unava je taky pryc..jen me dneska nejak bolelo v podbrisku jako na zacatku pri roztahovani delohy,tak doufam,ze to bylo opravdu ono a ne nic hrozneho..Jinak nekdy zapominam ze jsem tehotna..na zacatku jsem jsem zhubla 2 kila a ted je mam zpatky takze jsem na tom samem co predtim..ale cm na brichu jdou pomalu nahoru..za dva tydny jdu na kontrolu,tak doufam ze nam uz reknou co cekame.chteli bychom kluka,ale i kdyz to bude holka tak budem urcite moc radi :slight_smile: mam uz i par klucicich oblecku.. ale zarekla jsem se ze nakupy az po novem roce..
3. pro 2012 ve 20:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak včera vyšetření na Downa, miminko je v pořádku, 3D fotka se bohužel nezdařila, protože ten náš malý čipera taky chvilku neposedí. Ale mužíček ho poprvé viděl naživo a slyšeli jsme poprvé i srdíčko, takže jsme zase plní zážitků.

Dneska kontrola v poradně, byla to hodně rychlá kontrola ... co by tam chtěl ještě kontrolovat, když všechno kontrolovali včera :slight_smile: no a bohužel ani dneska fotečka. Mi doktoři kazí plány. Bude mi chybět v albu 3 měsíc :(

Dneska mě objednali na nějaké důležité testy, které se dělají po 15 týdnu, název si už nepamatuju. Nevíte náhodou někdo o co jde a jak to probíhá? :slight_smile:
@linda262
@uzankaa
@blazenkaa
4. pro 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky těhulky
Koukám že ty bafani jsou všichni stejný ta naše potvora se taky už učí že bude nějaká změna tak musíme postupně a vždycky ,když jí něco zakážeme tak má tak strašně smutný oči .
@linda262 to máš pěkný datum porodu 28.5 to jsem měla taky ,nežli mi to změnil dr. na 25.5.Taky jsem říkala že začnu nakupovat až po novém roce mám doma jen dudlík,který jsem dala tatínkovi miminka,ale minule jsem viděla krásný zelenobílé dupajdy a mále jsem se neudržel ,ale ty byly.
@uzankaa Tak to máš krásný datum přeju ti ať ti vyjde ten co by jsi chtěla ,ale mimi neporučíš :grinning:
Holky jak já vám závidím že už vám je dobře kéž by ,alespoň 2 dny za sebou bylo dobře i mě.
@anik.ltak to je super zpráva že je mimi v pořádku.Buď ráda že je čilej to naše mimi je zase líný říkal dr .Já jdu na testy 12.12.12 tak že ti moc nepovím je to myslím neco podobného jako jsi byla teď ale je tam toho víc myslím teda nechci kecat . :dizzy_face:
4. pro 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..tak 18 kilo masa je nalozene na uzeni :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska uz jen odpocivam..

@blazenkaa ja prave nemam toho 28.5.termin,ale chtela bych a by to vyslo..ty ja vzdycky neco maleho koupim a pak si reknu ze staci,dalsi az budem vedet co to bude..a jeste podle toho co dostanem na vanoce at nemame neco zbytecne vicekrat..tak to jsi pekne trpeliva,ja bych ty dupajdy uz brala :slight_smile:

@uzankaa no nekomu byva spatne porad,a jsi doma? nebo chodis do prace..

@anik.I to je super,ze to vyslo dobre,pritel byl taky se mnou..ty myslis ty triple testy? ja myslela ze se to nedela kdyz uz screening vysel dobre..me teda doktor nikam neobjednaval..jdu na kontrolu na konci 16 tydne a nic nerikal teda..
4. pro 2012 v 15:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linda262 Jsem doma naštěstí...ty začátky si nedokážu představit v práci... :unamused: docela mi to doma vyhovuje, je pořád co dělat, to víš máme sami dva + Baxík obrovský baráček, takže se opravdu nenudím a o vikendu začnu s pečením dobrot :wink:
Dneska jsem si dělala venkovní výzdobu a to mě docela zmohlo, plno krásných květináčů plných vetviček a ušených věcí, docela jsem si v tom letos letěla... :grinning:
4. pro 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa tak ať ti je co nejdříve dobře. Já naštěstí mám naprosto pohodové těhu, sem tam mi je nechutně, ale ani jednou jsem nezvracela naštěstí.

Já se musím pochlubit, jsem včera konečně napekla perníčky. Ještě rohlíčky a mám pečení za sebou :slight_smile: ... já se taaak těším letos na Vánoce.
5. pro 2012 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anik.l Mě už ted je dobře až na ty migreny co me trápí, jak jsem psala:frowning2: Tak ybudu péct jenom perníčky, linecké a rohlíčky...zbytek mi napeče a podaruje babička:slight_smile:
5. pro 2012 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anik.l Já jdu na nějaký velký UTZ v pondělí a to budu podle poslední MS v 16tt, dr.říkal, že to bude takový poslední UTZ kdy půjde prcek vidět celý, že už bude dost nahoře, budou mi brát krev ale nemusím být lačná, takže taky nevím co mě čeká ale i tak se těším jako blázen, zase uvidíme prďolku jak se vrtí... :grinning:
5. pro 2012 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou středu vám těhulky přeju :slight_smile:
I když jsem říkala že péct nebudu tak včera jsem dostala huť na pečení tak jsem upekla linecké a pokuďd na mě mamka nezapomene s formičkama tak udělám perníčky už se docela těším.Opět jsem zase doma Pavel je v práci tak jsem doma jen s naším bafanem. A co máte v plánu vy .
5. pro 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčičky někde jsem si dala recept na perníčky a nemůžu ho njít mohly by jste mi sem hodit vyzkoušený recept co pečete vy ? :slight_smile:
5. pro 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa Krásnou středu i tobě :slight_smile: ... kdybych si ten recept pamatovala, tak ti ho klidně napíšu. :grinning: Pokud nezapomenu, tak jak přijdu z práce mrknu na svou tajnou recepturu a pisnu ti :slight_smile: ... mám fakt dobrý recept, perníčky se dají hned jíst a nejdou vůbec tvrdé.
5. pro 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky preji krasnou stredu..ja dneska lezim cely den,nejak jsem to zakecla s tim,ze mi je dobre...citim se jak po flamu :wink:

@uzankaa jeeeva Baxik je krasny,fakt jsou si podobni :wink:
5. pro 2012 v 16:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa tak jsi se rozhodla nakonec pect,to me tesi :slight_smile:
2 vejce, 20dkg cukru, 125g rozpusteneho masla, 125g medu, 1 lzice sody, 1 lzice pernikoveho koreni, 0,5kg hladke mouky..
Vejce s cukrem se umichaji do peny,pridame vlazne maslo a med.nakonec vmichame vse ostatni a vytvorime testo..nechame odlezet cca 2hod. a peceme na 150-170 stupnu 6-10min..vytazene muzem potrit vejcem..jsou ale lepsi kdyz je testo vyvalene hrubeji pak jsou krasne mekoucke hned po upeceni..

polovinu jsem uz zpucovala :grinning:
5. pro 2012 v 17:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa taky jsem doma a nenudim se,porad je treba neco dodelat i v tom byte.tak natiram dvere postupne,nedavno jsem se rozhodla ze obyvak potrebuje vymalovat,tak udelam jednu stenu a pak zas dalsi..at to moc neprehanim :slight_smile: ..predtim jsem byla v praci od rana do vecera,tak nebyl na nic cas..aspon neni Miunka porad sama doma..
5. pro 2012 v 17:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
To je ještě malinké štěndo ted už je obr :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ta podoba tam je:slight_smile: jééjda teda taky Ti nevadí žádná práce, i já tak postupně pořád něco dotvořuju,máme barák komplet po rekonstrukci takže je pořád co uklízet a dodělávat! Ted jsme byly s Baxulkou na louce a jak vyváděl ve sněhu, je to borec, miluje sníh a válel sudy z kopce jak o život... :grinning: a ted se nahřívá u krbu:slight_smile: Co Mia, má ráda sníh?
5. pro 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@linda262 jj nakonec jo ale stejně to nebudu přehánět jeden den udělám těsto a druhý den upeču půlku dopoledne a půlku odpoledne včera jsem upekla linecké v kuse a bylo toho namě až až.Konečně mi totiš je 2 den dobře tak chci zase něco udělat nežli to na mě zase přijde.
5. pro 2012 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsem ,ale taky pracovala měla jsem tři návštěvi a teď jsem dodělala tvrohové knedlíky s jahodama jaá jsem se na ně tak těšila že jsem si už nandala a to není ten můj doma přijde až v půl 7 mi jíme vždy spolu ,ale nedalo se odolat :sunglasses:
5. pro 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek