• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
Jo Miluna ma taky rada snih,vodu a hlavne BALONEK :grinning: u nas doma se nesmi vyslovit toto slovo,protoze se ji pak nezbavime.chodime casto do parku a tam dokaze behat za balonkem i hodiny,nastesti jsem si poridila tu hazeci ruku,jde to stim lepe.ale jakmile jdeme smer park,tak me tam zavede i po slepu..v lete jsme tam jezdili na bruslich a dotahla me az tam :wink: je sni sranda. jen jsme si sni trosinku usili bic,protoze jsem chtela odjet zpatky do anglie a s pitbulem tam nemuzem..tak musime zustat v CR :angry:
5. pro 2012 v 17:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blazenkaa tak kdyz je chut tak proc si nedat,ten tvuj to urcite pochopi ne :wink: hlavne to nezakecni jak ja ze je ti dobre :slight_smile: ja jsem mela na planu dneska tolik veci a nic..ale nejak na me prisli zase hormony a vcera vecer jsem brecela,jen tak :grinning: a dlouho..dneska me z toho uplne skrabou oci,tak cely den spim..to jsi pekne zvladla teda 3 navstevy :wink:
5. pro 2012 v 17:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa no a tobe mimi uz kope v brisku?
5. pro 2012 v 17:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa Tak jsem našla ten recept: 50dkg hl. mouky, 25dkg cukr moučka, 2 vejce, 10dkg másla, 2 lžíce medu, 2 lžíce rumu, 1/2 perníkového koření a 1/2 lžičky sody. Já to nechávám přes noc odležet, ale nemusí se. Jsou fakt dobroučké :slight_smile:
5. pro 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@linda262 tak to jsi jak já,taky se každou chvilku robrečím jen tak.Ty návštěvy přišly k nám tak že jsem šolichala mezi tím doma.Jestli kope ? Minule jsme byly 24.11 u známích na zabijačce a když jsem jim pomahala krájet sádlo tak najednou takové lechtání v břiše tak mi bylo řečeno že to je mimi pak ještě po 3 dny jsem měla večer to samé ,ale od té doby nic
@anik.l jj vypadá dobře těstíško tak jsem ho udělala a teď ho mám už asi 3 hodinky v lednici tak ho jdu zkusit aspoň 2 plechy upéct nějado toho mám chuť. :slight_smile:
5. pro 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dámy, tak zase tu máme pátek :slight_smile:

@blazenkaa Jak dopadly perníčky?
7. pro 2012 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásná slunečný víkend .
@anik.l jj dopadlo to skvěle mám upečeno nakonec jsem ho nechala přez noc a pekla jsem ho ve čtvrtek a to ještě s kamarádčinou dcerou protože kamarádka musela zůstad dlouho v práci protože měla inventůru tak že si pro ní její manžel dojede za 2 hodiny tak jsem si pro ní došla ke škole a pekla jsem sní a ani se jí nechtělo domu tak u mě zůstala a já jí pak vezla domu všechno mi vykrájela i těsto si občas vyválela je moc šikovná a moc nás to byvilo. Ten můj jede dělat revizi po 4 hodině tak se dám do zdobení a rozdělím se potom s mamkou ona mi zase dá jiné cukroví. :grinning:
7. pro 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný slunečny víkend holčičky. :grinning:
8. pro 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, já mám dopečené rohlíčky vanilkové, krabici a půl a linecké taky a v týdnu si dodělám zbytek...mě to tak baví... :wink:
9. pro 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ti závidím já jsem s dala do rohlíčků a nevím proč se mi to těsto drolí
9. pro 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa Jejda nejsem nějak zkušená ale možná máš moc mouky! Pošlu ti můj od babičky ověřený recept a zkus to porovnat! Vanilkové rohlíčky: 42dkg hl.mouky, 28dkg hery(másla), 14dkg cukr moučka, 14dkg ořechy, 1x celé vejce!Upečené je obaluju v cukru moučce + vanilkový cukr! :wink:
10. pro 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anik.l Recept prosím použiju a jenom se chci zeptat, perníčky budou hned měkké?:slight_smile: Děkuji, hned navečer se dám do pečení:slight_smile:
10. pro 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa jo jsou hnedka poživatelné :slight_smile:
10. pro 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dnešní UTZ v 16tt dopadl velmi dobře, prcek je zdravý a má všechno tak jak má být...i velikost odpovídala, tak mi mohli vzít krev :wink: akorát byl k nám otočený zády, takže jsme se nedozvěděli přesně co to bude...ale i tak jsme mooc štastní, že je zdravý! :slight_smile:
10. pro 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@uzankaa tak to gratuluji že je vše jak má být.To je super.
Já mám kontrolu ve středu mám jít na krev ,ale pochybuji že by mi dělal UTZ ale chtěla bych zase nějakou fotečku tak mu kdyžtk řeknu snad mi jí udělá. :grinning:
10. pro 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné úterý holčičky . :grinning:
11. pro 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 ty jsi strašně podobná mojí kolegyni z práce jste jak dvojčata ,když jsem tě poprvé viděla tak jsem myslela že to je ona .
11. pro 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa :sweat_smile: vážně, tak a kde mám to dvojče??
11. pro 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mezi Jičínem a Mladou Boleslavý v Dolním Bousově
11. pro 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj těhulky :slight_smile: , nejspíš až zítra by mi měl dojít balíček s teplým kompletkem pro miminko, tak se na něj moc těším. Hrózně se mi líbil :dizzy_face: .
11. pro 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak koukám, že je tu pečící dizkuse :slight_smile: . No já jsem už upekla: medovníčky, vanilkové rohlíčky,pracny, včera vypouklé kytičky a dnes už jdu konečně na to linecké.
11. pro 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liska06 teda ty toho už máš tad peče skoro každá . :grinning:
11. pro 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
11. pro 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 Šikovná, že máš tolik napečeného:slight_smile:
11. pro 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holki taky u Vás tolik sněží? Člověk zamete a odhází sníh u baráku a hned aby mohl znovu... :unamused: A zrovna ten těžký sníh to je... Dělá to přítel ale musím i já přes den, aby vůbec mohl najet k baráku až se vrátí navečer z práce... :grinning:
11. pro 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@uzankaa ó děkuji, no Letos si to opravdu užívám :sweat_smile: :wink: . Minulý rok jsem měla jen 3 druhy :unamused:
11. pro 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@uzankaa no tak my už máme také hromady sněhu okolo baráku, ale ono nám to tady snad do Vánoc brzy roztaje.
11. pro 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa
@liska06 u nás je taky sněhu jak blázen.

Holky právě jsem byla na obědě a naládovala jsem se hemelínem. Až když jsem ho dojídala mi došlo, že ho vlastně jíst nemám :unamused: tak snad se nic nestane :confounded:
11. pro 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@anik.l neboj, to víš že se nic nestane :slight_smile:, když ho nebudeš jíst každý den a dala jsi si výmečně. Tak se bát nemusíš :wink:
11. pro 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anik.l já jsem siho taky dala k snídani někde jsem četla že když si dáš jeden týdně tak se nic neděje jen se to nemí jíst na kila
@uzankaa ty vyhrňuješ sníh ? To mě to Pavel zakázal ať mu na to ani nemakám .
Dneska chci ještě upéct nějaké lodičky našla jsem je v časopisu vypadají docela chutně plátek těsta na tom ořechová nádivka a polité citrónovou polevou a oříšek na vrchu tak uvidím
11. pro 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek