• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
@blazenkaa Mám to taky přísně zakázané ale tak z nejhoršího se to muselo udělat...mě odjakživa nikdy nevadila práce jakéhokoliv druhu ikdyž ted bych opravdu měla na sebe dávat víc pozor a šetřit se...ale tak když můžu doma uklízet ten obrovský barák tak můžu i sníh trošku podělat :grinning: Hlavně jak jsem psala, aby se dalo autem k baráku dostat :astonished:
11. pro 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anik.l nic se nestane, já si taky ráda pochutnám na hermelínu i na jakémkoliv zrajícím sýru...a jelikož naši mají pizzerii tak jsem si včera dopřála celou pizzu quattro formagio s double dávkou hermelínu... :grinning: nesmí se to tak prožívat a zase se to nesmí přehánět! Papej na co máš chuť.-)
11. pro 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa to ja se taky zadne prace nebojim kdyz jsme doma stavelr tak jsem kuchyn a obivak nastukovala sama takovehle prace to ja rada delam
11. pro 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno těhulky,Tak kontrola u DR. proběhla jako pokaždé bez UTZ ,ale prý je vše v pořádku.Prý mi dá fotku až půjdu ve 20tt na komtrolu :unamused:
12. pro 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa to je divné, mi dělá UTZ vždycky. Teď jsem teda taky nedostala obrázek :(
13. pro 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa No z toho si nic nedělej, já to totiž mám stejně tak :unamused: . Hlavně aby to mimi bylo v pořádku. Já jdu příští úterý na KO ke gyndrovi a ve středu jdu konečně po dlouhých týdnech na utz :dizzy_face: a zjistíme co v tom bříšku nosím :grinning: , strašně moc se těším a kort manžílek:hearts::hearts:.
13. pro 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mě taky dělal UTZ pokaždé, ted v pondělí mi dělal poslední UTZ v 16tt a bral krev. Příští kontrolu ve 20tt mi dělat UTZ nebude, říkal mi to! Ale já jdu 16.1.2013 na Prediko na 3D UTZ a necháme si udělat i video, tak se mooc těším a tam už nám řeknou co to bude:slight_smile:
13. pro 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aojky těhulky,
@anik.l to není divné někteří dr. to tak dělají už jsem se s tím sešla u několika těhulek.
@liska06 To máš pravdu hlavně,aby bylo vše tak jak má být.Tak to už budeš mít 20tt ted budu na tebe myslet adržet pěsti a přeji oběma pěkné pokoukání na prcka.
@uzankaa Vidíš tak ty utz máme obráceně to já ve 20tt budu utz mít a ty ne :slight_smile: Mě bral krevteď ve středu a musím čekat do další kontroly a to je až 4,1 sedo té doby zblázním, jsem hrozný trémista tak se budu nervovat aby tovyšlo dobře ty testy.
Já by jsem to taky chtěla vědět ,ale tn můj to nechce vědět ,ale já vím že by jsem to vykecala tak si to nesmím nechat říct ,když já by jsem tak chtěla :frowning2:
Holčičky dostala jsem domácí utz al moje ozvy slyším a miminka jsem slyšela jen jednou a teď už vůbec ne nemůžu ho najít nemáte někdo nějakou radu nebo zkušenost prosím .
13. pro 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa děkuji snad bude vše dobré, moc se těšíme :slight_smile:
14. pro 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06-Tak na středu budeme držet moc palečky jak pujdeš na ULTR.
A všem co už ví co nosí pod srdíčkem moc gratuluji :slight_smile: ......

Já zase nic :unamused: tak snad příští měsíc to vyjde a taky nemusí vyjít a dorazí menses.

Všem přeji hezkej víkend.
My v neděli odjíždíme z Karlových varu z lázní byli jsme tu 14.dní a už se těším domu jak malá holka.
Před námy dokoupení vánočních dárku.
:slight_smile: ,vánoce a silvestr.
Pá jdu.
14. pro 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@staninka77 ahoj, ó děkuji. No neboj také ti to výjde :slight_smile:
14. pro 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa mi má domácí UTZ přijít každým dnem tak snad mimčo uslyším, když jsem za to vyhodila tolik peněz :grinning:
14. pro 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06
@staninka77
@blazenkaa
@uzankaa
Ahoj holky, tak za týden tady máme štědrý den! Já se těším jak malé dítě :slight_smile: cukroví konečně napečeno, dárky skoro všechny nakoupeny a zabaleny. Teď doma jen trochu poklidit a krásných 14 dní zaslouženého odpočinku, mlsání a užívání si Vánoc :slight_smile:
Jak jste na tom vy?
17. pro 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anik.l Ahojky :slight_smile: , no já mám také napečeno a místo vánočky, kterou jsem teda osobně ještě nikdy nepekla :unamused: . Tak zkusím upéci ten estonský kringel. Prý to má chutnat jak náš trdelník :wink: , tak uvidíme. Jo, já uklízím každý den něco, takže toho tolik nemám, jen musím vyžehlit prádlo, dokoupit dárečky. Dodělat věnec z papíru na dveře a je úklid hotov :slight_smile:. Každopádně přeji hezké svátky. Ale to si snad ještě písneme :wink: :dizzy_face: . Holky, strašně miluji pohádky o vánocích, takže budu nalepená u telky a samozřejmě u modrého koníčka :grinning: :grinning:. Moc ven nechodím, bojím se abych neuklouzla a neudělala si něco s bříškem. Zítra jdu na KO ke gyndrovi a jdu si pro zavinovačku :dizzy_face: . No a ve středu jdu na velký utz a zjistíme snad už pohlaví a hlavně jestli je miminečku u mě dobře, moc se těšíme.
17. pro 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 Já jdu na kontrolu až příští čtvrtek (hned po svátcích) a jelikož můj doktor má dovolenou bude ho zastupovat mladá doktorka, která k mému velkému zděšení, je má bývalá spolužačka ze základky, tak se stále psychicky připravuji, ale popravdě mi to moc nejde. Tak snad mi udělá aspoň nějakou hezkou fotečku, když už tam budu mít tu protekci :grinning:
17. pro 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anik.l wau tak to máš teda doré :grinning:, no co doktorka jako doktorka :slight_smile:. Snad fotečku dostaneš.. :slight_smile:
17. pro 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anik.l :dizzy_face: Tak já mám napečeno taky, úklid je taky za mnou, i když je pořád co uklízet když je s náma doma pejsek :grinning: Ozdoby všechny už mám taky na svém místě, letos jsem si dala záležet na venkovní výzdobě, dělala jsem si nádherné koše a květináče plné vetviček a sušených ozdob :sweat_smile: ještě uděláme led osvětlení kolem domu a je to, sobíka si nechám doma, toho mi je škoda dávat ven :wink: V týdnu dokoupím poslední prkotinky a pobalím to a je hotovo! Už mi tu všude doma voní františky-atmosféra jak má být! No a samozřejmě se taky mooc moc těším na pohádky:slight_smile:
17. pro 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa jee, ukaž fotečky výzdoby. Já mám letos takový frmol, že nemám vůbec žádnou výzdobu, dokonce ani v oknech. Ale třeba ještě něco stihnu do konce týdne vymyslet :slight_smile:
17. pro 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky těhulky
@anik.l tak jak tak koukám tak toho stíháš dost i když tvrdíš opak,abych pravdu řekla já nemám ještě anijeden dárek . :angry:
Holčičky dneska jsem byla u zubaře aby mi zadělal ten zub co mi nechal otevřený před 14 dnami.Povím vám že to byl jako masakr musel mi to vyčistit a tobolelo jako blázen až mi tekli slzičky ,ale to nic já když jsem se ho začla ptát nakonci na razítko do průkazky tak jak když do mě paští tak strašně jsem se rozbrečela a nešlo to zatavit a to už mě to tolik nebolelo ani mluvit jsem nemohla .No připadala jsem si jako debil. Pak jsme šly do Cáčka se podívat na věci tak jsem si koupila první dupajdy na mimi a měla jsem z toho takovou radost a ještě teď stále mám. :slight_smile:
17. pro 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anik.l-Taky jsem dneska dokoupila dárky pro kluky a ještě my něco schází ale už toho moc není.
Jen pro maminu,pro tatíka.A mou nevlastní macech té taky musím něco koupít a mému vlastnímu tátovi vubec ale nevím co.
Ještě by mělo dojít jedna hra do počítače. :wink:
Dárky zabalit a bude to hotové.
Ve čtvrtek dojed pro to cukroví co my dělala kamarádka já jich mám jen pár a ještě jsem zjistila že pulka chybí takže chlap se dotoho pustil co jsem neschovala na pudu zmyzlo :frowning2:

Uklidit barák a bude to hotovo.
Budem jenom vařit a dívat na pohádky pokoupit ty vánočky a je to snad vše. :slight_smile:
Docela se těším snad děti budou mít obrovskou radost z dárku.
:slight_smile: :wink:
18. pro 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 zkoušela jste použití ovulačních testů?? U prvního dítka jsme je použili a zabralo to, u druhého jsme je koupili,ale nestačili využít.
19. pro 2012 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@swaya-Já minulej měsíc ovulařní testy zkoušla dva vyšli ale hodně slabo.Zkusím to znovu za pár dní zda něco tam bude nějaké čárečky...A jestly ti nějaké zbyli klidně my je pošli.Zda to nechceš třeba to využji.Díky.
Pošlu nějaké peníze za to. :slight_smile:
19. pro 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holký? Včerejší utz dopadl na 1 :grinning: , miminko je v pořádku a pohlaví je stále záhadou. Mimísek má 252g a 25cm :hearts::hearts: :dizzy_face: a co vy jak jste na tom? Jo dokonce už jsem si tu nakoupila pár věciček, hezkou zavinovačku a kompletek pro holčičku :slight_smile: , doma máme spoustu věciček na klučíka z minulého roku. Dárečky pod stromeček nakoupeny a je vše hotovo. Dnes jsem měla k obídku vinnou klobásu mňaminy, na tu se vždy těším. A hlásím že mám 1 kg nahoře, jsem zvědavá kolik tohle těhu přiberu?? :sweat_smile:
20. pro 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojda holky termin mam sice asi 4.6.ale jelikoz cekame prirustky dva tak to vypada na ten duben kveten snad nevadi ze vam sem pisu jinak jsem 17ty tyden a prcci maji ted teprve 97mm :slight_smile: ted bohuzel lezim ve spitale s krvacenim a spimemim ale snad nas pusti do nedele domu tak se tal nudim a brouzdam po forech aby mi to rychleji uteklo :slight_smile:
20. pro 2012 v 19:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milé nastávající maminky, tak jsme zvládli rok 2012 a blížíme se k cíli. Přeji vám všem klidné prožití Vánoc, pohodu a klid ve vašich domovech s lidmi, které máte rádi, užívejte si každičké chvilky, protože žádný okamžik nelze vrátit zpátky... Ať se mimiškám v bříšku daří nejlépe tak to jde a jste zdraví:slight_smile: Poslední Vánoce, které budeme mít "v poklidu" pak už to bude přece jenom veselejší:slight_smile:Přeji krásné svátky Vám všem a pěkný a štastný Nový rok 2013:slight_smile:
21. pro 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Přeji všem těhulkám krásný začátek víkendu,
Musím se pochlubyt volala jsem na výsledky tipl testu a jsou negativní tak mám takovou radost a zároveň krásný dárek pod stromeček .
Celé Vaší rodině a hlavně Vám s mimiskem přeji krásné a poklidné vánoce.Jak psala uzankaa jsou to pslední klidné. Tak si to užijte a hlavně šťasný nový rok 2013. Užívejte těhulkování
@barusmackovaTobě a tvím dvojčátkům přeji ať jste brzo v pořádku a jdete domu ať máte taky krásné vánoce.
21. pro 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky.
Všem přeji krásjné vánoce at jsete moc zdravé a stále veselé.. :slight_smile: Hodně dárečku pod stromečkem at najdete,a děti at jsou moc z dárečku veselé a štastné,a ty co jsou schované v bříšku at si užíjí krásných pohybu. :slight_smile:
Přeje Stana. :slight_smile:
23. pro 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77
@blazenkaa
@uzankaa
@barusmackova
@liska06
@swaya
Holčiny přejeme vám krásné prožití vánočních svátků. Plné klidu, odpočinku a cukroví :slight_smile: ... ať nabereme síly na ten úžasný příští rok, kdy si konečně pochováme v náručí ty naše zlatíčka ukrytá v pupíčcích. Hodně zdraví vašim rodinám, protože když je zdraví, tak ostatní už přijde samo :wink:
24. pro 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anik.l jé no moc děkuji, a však tobě taky vše krásné a bohatého ježíška
24. pro 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusmackova ahoj, no tak držím palečky. A přeji krásné těhulkování i svátky vánoční :slight_smile:
24. pro 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek