• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
autor
@staninka77
@blazenkaa
@uzankaa
@barusmackova
@liska06
@swaya
Ahojky holky, musím se vám pochlubit. Ježíšek mi opravdu přinesl tu mexickou hudební bolu :grinning: . Moc jsem jí chtěla, ale jen jednou jsem se zmínila manželovi že se mi to líbí :wink: No a včera jsem jí našla pod stromečkem, vůbec jí nesundavám. Jen na koupání a na noc. Mám z ní velkou radost :sweat_smile:. A co vy kočičky, jaký máte ten nejhezčí dáreček co jste si přáli?? Teda krom těch zlatíček co máme v bříšku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
25. pro 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Originální, hudební, mexická bola. Krásně zní :dizzy_face:
25. pro 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@liska06 jeeee to je krasa pro me nejhezci bylo ze jsem mela propustku ze spitalu na 4dny ted uz jsem zase tady a od pritele jsem dostala retizek s priveskem ve tvaru ctyrlistku ze srdicek.a jak si prisla na tenhle privesek ????
26. pro 2012 ve 13:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusmackova To je také krásný dáreček, to ho máš určo na sobě :dizzy_face: . Tak to je hezké, že tě pustili na svátky dom. Snad už tam nebudeš muset být dlouho a vše se zlepší :wink: ............. No já jsem na tenhle přívešek přišla tady na koníčku, viděla jsem ho u pár holek :slight_smile: a pak jsem si to vyhledala na netu a ukazála to manžílkovi. No a pak jsem ho našla pod stromečkem :grinning:. Nádherně to zvoní když chodím a je fakt že když ho nosím tak miminko tolik nekope. Kope až ráno nebo i v noci a to malinko. Před tím kopalo přes den. Prý to děťátko v bříšku uklidňuje a pak po porodu, když ho nosíš a ono to cinká tak to uklidňuje a ví že jsi mu nablízku :wink: :dizzy_face: . Strašně se mi to líbí :sweat_smile:
26. pro 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahojky holky :slight_smile: , jak jste na tom s pohyby? Já už je cítím krásně :wink: , Honzík dlouho čekal kdy už konečně ucítí jak se miminko hýbe. No a už dva dny si žíváme krásných kopanečků :dizzy_face: , miminko hezky sílí. A mě se v noci zdá o porodu, je tam holčička i chlapeček :sweat_smile: . Takže vůbec nevím co si vybrat :confused: :slight_smile:
27. pro 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer těhulinky dufám že jste si užili ježiška a že jste byly dosti obdarovány od něho. :slight_smile:
@liska06 copak to vydává za zvuky ta mexická bola.Nikdy jsem o tom neslyšela. Já asi tak týden cítím v podbíšku každý večer takové jako by hlazení tak nevím jestli to je známka toho že by byly za chvilku kopanečky,ale určitě se taky dočkám ty jsi ve 21 tt a já 19 tt tak ještě 2 tt a budu na stejno s tebou a budou taky kopanečky.Říká se že pohyby začínají na polovičce těhu . :slight_smile:
27. pro 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa Ahojky :slight_smile:, no tak to asi hned kopanečky nebudou, když jsi začal pohyby cítit teď :unamused: , ale kdo ví. Já je cítím už od 14.tt jako druhorodička :slight_smile: . No já tu bolu také neznala, viděla jsem jí tu jen u dvou holek a byla jsem zvědavá co to je. Sice to stojí dost peněz, ale jako dáreček to bylo krásné, neustále to nosím :dizzy_face: . Ta bola libozvučně cinká, je to takové jako když cinká dětský kolotoč. Jo šňůra u toho není ta levná koženka co prodávají u stánků, je to z něčeho tvrdého. Tak to snad hodně dlouho vydrží :dizzy_face: a jelikož se to nosí i po porodu a dětiček chceme více tak jsem za to ráda.
28. pro 2012 v 01:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 já jsem o té bole taky uvažovala, ale jak píšeš stojí to dost, tak zase nemusím mít všechno :grinning: já teď pomalu začínám 17tt a sem tam cítím v podbříšku takové zašimrání, ale to můžou být klidně i větry :grinning: tak se už nemůžu dočkat kdy dostanu pravý nefalšovaný kopanec, ale to si asi ještě chvilku počkám :slight_smile:

Dneska jedeme s mužíčkem na 3 dny do hotelu na Jižní moravu a máme tam i masáž zad. Myslíte, že si můžu normálně lehnout na břicho? Nepomačkám tam toho kulíška? :slight_smile:
@blazenkaa
@barusmackova
31. pro 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anik.l To jo, pak se dá ta bola nosit i jako přívěšek :wink: . Dokonce to uklidňuje i mě. No to poznáš mě miminko začalo sílit každým dnem jsem cítila pohyby o něco víc až byli náznaky na kopanečky a kopá miminko už hezky :slight_smile:. Je to krásný pocit :wink: :dizzy_face: . Jo co se té masáži týče, tak bych si jí raději odpustila. Něco jiného je si na bříško chviličku lehnout a něco jiného když ti bude na záda tlačit a přimačkávat tě k podložce :unamused: . Já si nelehám na bříško už od začátku asi 10tt. To jsem ještě neměla ani pořádné bříško.
31. pro 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anik.l Jinak si to tam hezky užijte :dizzy_face: :wink:
31. pro 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jolčičky přeji vám i všem vaším blízkým krásný nový rok i kulčkům co nosíme v bříškách :slight_smile:
31. pro 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy!
Nejsem tady zaregistrovaná dlouho, na diskusi jsem náhodou narazila před chvilkou.
Já mám TP stanovený zatím podle PM na 9. června.
31. pro 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Vás všechny v Novém roce 2013 ... :dizzy_face: tak jak jste to všechno zvládly? U mě začaly na Silvestr ráno pohyby, takže mimiško už o sobě dává čím dál víc vědět... začíná mě trápit časté pálení žáhy... :unamused: A jak se daří Vám?
2. led 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Zdravím vás všechny v novém roce přeji jen krásné miminka at jste veselí a to nejduležitější zdraví. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. led 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holký kde jste kdo :confused: , že vy jste si dali nové přecevzetí nechodit tak často na MK ??? :grinning:
@pampalin Ahojky hezký kalendář :slight_smile:
2. led 2013 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky :wink:
3. led 2013 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holcicky preji krasny den.
@liska06 neboj takove predcevzeti si snad ani nejde dat.:slight_smile:
Ja ted sedim u dr a cekam az me veme tak jsem sem nakoukla .Jdu asi po mesici .
3. led 2013 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa Ahojky, tak to jo a jak jsi dopadla?
Holky v sobotu budu asi koukat na Kinkonga, mám náladu na nějaký krásný doják :slight_smile:
3. led 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 jj prý je vše úplně v pořádku i bez UTZ a v pondělí na odpoledne na velký UTZ už se moc těším
3. led 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa Tak to je hlavní že tam vše drží :wink: . Jé to já mám už UTZ za sebou a kdy bude další to fakt nevím, ale počítám s tím že až tak ve 30tt. Když prý bude dělat jen 3 a dva už mám za sebou :unamused:
3. led 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 jj ve 30tt je poslední dneska ,mi to říkal už se moc těším až uvidím mimíska
3. led 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa No já si to myslela, chjo to je za dlouho :frowning2:
3. led 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 neboj to utee určitě. Ty mě s tím utz štvou že dělaj jen 3 já jsem minule chtěla fotku v 16tt aby jsem měla na vánoce a neudělal mi ji při tom by měl peníze za to sice 50 ale aspoň něco
3. led 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa No také mě štvou, ale co. Hlavně aby ty naše miminka byla v pořádku :wink:
3. led 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 tak tak moje řeč už se na něj moc těším.Závidím ti kopanečky aspoň takmáš větší jistotu že je mimi v pořádku
3. led 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa No to je pravda, už se hýbe několikrát za den. Jeden den více a druhý den méně protože vyspává předešlou aktivitu :grinning:
3. led 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa těd koukám že vlastně také nevíš co máš v bříšku :sweat_smile: . To bude překvápko.
3. led 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 jj to bude ale nevím jestli si to mám nechat říct pokuď to bude vidět . Já bych to chtěla vědět aby jsem věděla co mám nakupovat ,ale 2 polovička to nechce vůbec vědět a já si myslím že by jsem to vykecala.Proto jsem si koupilazase neutrální dupajdy před vánocema a moc se mi líběj mamz nich moc velkou radost
3. led 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa No :grinning: , tak to mi to máme obráceně. Honza to chce vědět a já ne!! Chci být překvapená a užít si to při porodu co nejvíce. :wink:
3. led 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tp by jsme si ty chlapi jen kvůli tomu mohly vyměnit. Já by jsem to chtěla věět . Teď sem zkoužím dávat fotky tak se mi to snad povede
3. led 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek