Rodíme v květnu - červnu 2013

Ahojky 🙂 , maminky hledala jsem nějaké diskuze pro již těhotné maminky, které mají podobný termín. A našla jsem jen nějakou diskuzi s tabulkama jako ve škole. Kdyby jste se některá chtěla připojit a těhulkovat se mnou jen tak budu moc ráda. Můžete písat co chcete a nemusíte nic vypisovat. Já jdu v úterý 2 října na kontrolu a bude UTZ kvůli srdíčku podle toho bych už měla dostat těhu průkajdu, moc se těším, ale i bojím nechtěla bych být znovu zklamaná 😢 :-| podle poslední MS jsem v 8tt a termín je asi tak 15.5. 2013. Strašně moc bych si přála zdravé miminečko x-) x-)
liska06autor
25. pro 2012
@staninka77
@blazenkaa
@uzankaa
@barusmackova
@liska06
@swaya
Ahojky holky, musím se vám pochlubit. Ježíšek mi opravdu přinesl tu mexickou hudební bolu 😃 . Moc jsem jí chtěla, ale jen jednou jsem se zmínila manželovi že se mi to líbí 😉 No a včera jsem jí našla pod stromečkem, vůbec jí nesundavám. Jen na koupání a na noc. Mám z ní velkou radost :-N. A co vy kočičky, jaký máte ten nejhezčí dáreček co jste si přáli?? Teda krom těch zlatíček co máme v bříšku :-p :-p.
liska06autor
25. pro 2012
Originální, hudební, mexická bola. Krásně zní x-)
barusmackova
26. pro 2012
@liska06 jeeee to je krasa pro me nejhezci bylo ze jsem mela propustku ze spitalu na 4dny ted uz jsem zase tady a od pritele jsem dostala retizek s priveskem ve tvaru ctyrlistku ze srdicek.a jak si prisla na tenhle privesek ????
liska06autor
26. pro 2012
@barusmackova To je také krásný dáreček, to ho máš určo na sobě x-) . Tak to je hezké, že tě pustili na svátky dom. Snad už tam nebudeš muset být dlouho a vše se zlepší 😉 ............. No já jsem na tenhle přívešek přišla tady na koníčku, viděla jsem ho u pár holek 🙂 a pak jsem si to vyhledala na netu a ukazála to manžílkovi. No a pak jsem ho našla pod stromečkem 😃. Nádherně to zvoní když chodím a je fakt že když ho nosím tak miminko tolik nekope. Kope až ráno nebo i v noci a to malinko. Před tím kopalo přes den. Prý to děťátko v bříšku uklidňuje a pak po porodu, když ho nosíš a ono to cinká tak to uklidňuje a ví že jsi mu nablízku 😉 x-) . Strašně se mi to líbí :-N
liska06autor
27. pro 2012
Ahojky holky 🙂 , jak jste na tom s pohyby? Já už je cítím krásně 😉 , Honzík dlouho čekal kdy už konečně ucítí jak se miminko hýbe. No a už dva dny si žíváme krásných kopanečků x-) , miminko hezky sílí. A mě se v noci zdá o porodu, je tam holčička i chlapeček :-N . Takže vůbec nevím co si vybrat =-) 🙂
blazenkaa
27. pro 2012
Krásný večer těhulinky dufám že jste si užili ježiška a že jste byly dosti obdarovány od něho. 🙂
@liska06 copak to vydává za zvuky ta mexická bola.Nikdy jsem o tom neslyšela. Já asi tak týden cítím v podbíšku každý večer takové jako by hlazení tak nevím jestli to je známka toho že by byly za chvilku kopanečky,ale určitě se taky dočkám ty jsi ve 21 tt a já 19 tt tak ještě 2 tt a budu na stejno s tebou a budou taky kopanečky.Říká se že pohyby začínají na polovičce těhu . 🙂
liska06autor
28. pro 2012
@blazenkaa Ahojky 🙂, no tak to asi hned kopanečky nebudou, když jsi začal pohyby cítit teď :-| , ale kdo ví. Já je cítím už od 14.tt jako druhorodička 🙂 . No já tu bolu také neznala, viděla jsem jí tu jen u dvou holek a byla jsem zvědavá co to je. Sice to stojí dost peněz, ale jako dáreček to bylo krásné, neustále to nosím x-) . Ta bola libozvučně cinká, je to takové jako když cinká dětský kolotoč. Jo šňůra u toho není ta levná koženka co prodávají u stánků, je to z něčeho tvrdého. Tak to snad hodně dlouho vydrží x-) a jelikož se to nosí i po porodu a dětiček chceme více tak jsem za to ráda.
anik.l
31. pro 2012
@liska06 já jsem o té bole taky uvažovala, ale jak píšeš stojí to dost, tak zase nemusím mít všechno 😃 já teď pomalu začínám 17tt a sem tam cítím v podbříšku takové zašimrání, ale to můžou být klidně i větry 😃 tak se už nemůžu dočkat kdy dostanu pravý nefalšovaný kopanec, ale to si asi ještě chvilku počkám 🙂

Dneska jedeme s mužíčkem na 3 dny do hotelu na Jižní moravu a máme tam i masáž zad. Myslíte, že si můžu normálně lehnout na břicho? Nepomačkám tam toho kulíška? 🙂
@blazenkaa
@barusmackova
liska06autor
31. pro 2012
@anik.l To jo, pak se dá ta bola nosit i jako přívěšek 😉 . Dokonce to uklidňuje i mě. No to poznáš mě miminko začalo sílit každým dnem jsem cítila pohyby o něco víc až byli náznaky na kopanečky a kopá miminko už hezky 🙂. Je to krásný pocit 😉 x-) . Jo co se té masáži týče, tak bych si jí raději odpustila. Něco jiného je si na bříško chviličku lehnout a něco jiného když ti bude na záda tlačit a přimačkávat tě k podložce :-| . Já si nelehám na bříško už od začátku asi 10tt. To jsem ještě neměla ani pořádné bříško.
liska06autor
31. pro 2012
@anik.l Jinak si to tam hezky užijte x-) 😉
blazenkaa
31. pro 2012
jolčičky přeji vám i všem vaším blízkým krásný nový rok i kulčkům co nosíme v bříškách 🙂
pampalin
31. pro 2012
Ahojky maminy!
Nejsem tady zaregistrovaná dlouho, na diskusi jsem náhodou narazila před chvilkou.
Já mám TP stanovený zatím podle PM na 9. června.
uzankaa
2. led 2013
Zdravím Vás všechny v Novém roce 2013 ... x-) tak jak jste to všechno zvládly? U mě začaly na Silvestr ráno pohyby, takže mimiško už o sobě dává čím dál víc vědět... začíná mě trápit časté pálení žáhy... :-| A jak se daří Vám?
staninka77
2. led 2013
Ahojky.
Zdravím vás všechny v novém roce přeji jen krásné miminka at jste veselí a to nejduležitější zdraví. 🙂 🙂 🙂 🙂
liska06autor
2. led 2013
Holký kde jste kdo =-) , že vy jste si dali nové přecevzetí nechodit tak často na MK ??? 😃
@pampalin Ahojky hezký kalendář 🙂
pampalin
3. led 2013
Díky 😉
blazenkaa
3. led 2013
ahojky holcicky preji krasny den.
@liska06 neboj takove predcevzeti si snad ani nejde dat.🙂
Ja ted sedim u dr a cekam az me veme tak jsem sem nakoukla .Jdu asi po mesici .
liska06autor
3. led 2013
@blazenkaa Ahojky, tak to jo a jak jsi dopadla?
Holky v sobotu budu asi koukat na Kinkonga, mám náladu na nějaký krásný doják 🙂
blazenkaa
3. led 2013
@liska06 jj prý je vše úplně v pořádku i bez UTZ a v pondělí na odpoledne na velký UTZ už se moc těším
liska06autor
3. led 2013
@blazenkaa Tak to je hlavní že tam vše drží 😉 . Jé to já mám už UTZ za sebou a kdy bude další to fakt nevím, ale počítám s tím že až tak ve 30tt. Když prý bude dělat jen 3 a dva už mám za sebou :-|
blazenkaa
3. led 2013
@liska06 jj ve 30tt je poslední dneska ,mi to říkal už se moc těším až uvidím mimíska
liska06autor
3. led 2013
@blazenkaa No já si to myslela, chjo to je za dlouho 😞
blazenkaa
3. led 2013
@liska06 neboj to utee určitě. Ty mě s tím utz štvou že dělaj jen 3 já jsem minule chtěla fotku v 16tt aby jsem měla na vánoce a neudělal mi ji při tom by měl peníze za to sice 50 ale aspoň něco
liska06autor
3. led 2013
@blazenkaa No také mě štvou, ale co. Hlavně aby ty naše miminka byla v pořádku 😉
blazenkaa
3. led 2013
@liska06 tak tak moje řeč už se na něj moc těším.Závidím ti kopanečky aspoň takmáš větší jistotu že je mimi v pořádku
liska06autor
3. led 2013
@blazenkaa No to je pravda, už se hýbe několikrát za den. Jeden den více a druhý den méně protože vyspává předešlou aktivitu 😃
liska06autor
3. led 2013
@blazenkaa těd koukám že vlastně také nevíš co máš v bříšku :-N . To bude překvápko.
blazenkaa
3. led 2013
@liska06 jj to bude ale nevím jestli si to mám nechat říct pokuď to bude vidět . Já bych to chtěla vědět aby jsem věděla co mám nakupovat ,ale 2 polovička to nechce vůbec vědět a já si myslím že by jsem to vykecala.Proto jsem si koupilazase neutrální dupajdy před vánocema a moc se mi líběj mamz nich moc velkou radost
liska06autor
3. led 2013
@blazenkaa No 😃 , tak to mi to máme obráceně. Honza to chce vědět a já ne!! Chci být překvapená a užít si to při porodu co nejvíce. 😉
blazenkaa
3. led 2013
tak tp by jsme si ty chlapi jen kvůli tomu mohly vyměnit. Já by jsem to chtěla věět . Teď sem zkoužím dávat fotky tak se mi to snad povede

Začni psát odpověď...

Odešli