• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
@fykyska jak se jmenoval ten gynekolog?? Já rodila v Krči a chci znova tam :slight_smile: a kdyby nevyšla z nějakého důvodu Krč tak Podolí :slight_smile:
27. zář 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaste je dobře že jsme schopné prokombinovat prodiskutovat jak těhu tak naše ztracené miminka vejcovody těhotenství bolavá srdce apod bohužel i to k životu patří :slight_smile: a čím víc se brebentí o tom bolavém tím víc si člověk uvědomuje že v tom nejníí sám a všechna bolest světa se dá nějak pofackovat a minimalizovat :wink: :wink:
27. zář 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janaste mudr Sadílek :zipper_mouth: Někdo na něj má pozitivní nazor někdo ne ale co jsem tak koukala řekla bych že 8O% ohlasu včetně mého nespadá do kategorie POZITIVNÍ :zipper_mouth: prostě vydělávat se musí to je lidské ale jak kde a na čem to už je otázka hodna k zamyšlení
27. zář 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska tak já to od začátku tak něják přijala, co se mělo stát se stalo...Jasně že byly chvíle kdy to namě dolehlo. Hlavně dokud jsem znovu neotěhotněla, to už se mi honily myšlenky, že třeba už nikdy znovu neotěhotním atd....Ale naštěsí se poštěstilo :slight_smile:
27. zář 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaste i mě sevřel strach - jestli to půjde kdy a jak a co atd ... no a 9tt je na světě :wink: maličké mělo 2,5 cm tenkrát a tak moc to bolelo u srdce že jsem myslela že praskne neprasklo a tluče dál :slight_smile:
27. zář 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska Tak to nám na to přišli asi zhruba ve stejné době, moje mělo taky 2,5cm
27. zář 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fykyska jé novidíš to a kdy jsi rozená, Já jsem ledňáček. 1991 :wink: já vím také jsem se to naučila dělat jak říkáš, ale ten pocit občas najdeš, také mě ty dny teď letí. Teď to těhu bude rychlejší :grinning: , aby mi pak ještě nebylo líto že už nejsem těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 já květňátko :sunglasses: znám to ten pocit prostě občas ukápne někam na koberec v bytě a mi tu skvrnu pořád vidíme a ne a ne ji smazat ....
@janaste No, měla jsem to za 5 minut 12 a přitom mě bylo tak dobře - vlastně jsem jela do nemocnice sama za sebe jen že se mi něco nezdálo :confused: a jak to dopadlo :pensive:
27. zář 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janaste Ahojky vítej u nás :slight_smile:, no blahopřeji k mimískovi :grinning: . Je mi líto co se ti stalo :frowning2: , koukám že tato dizskuze bude alespoň dobrá na takovéto bebí a jako že my se z toho vylížeme žejo !!!!!!!!!
27. zář 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fykyska :frowning2:, no teď už snad bude opravdu lépe :slight_smile:, drž se Veru :astonished:
27. zář 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fykyska počkej sadílek to mi něco říká a nemá stránky na netu?? já nevím ale už jsem to jméno slyšela :unamused:
27. zář 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 Má stránky má.. Je i na netu a ordinaci má na PH 10
27. zář 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tera87 tj no já si také nechala s tabulkou poradit, jen jí zkopíruješ a dáš dólu do přízpěvku a napíšeš podle sebe kdy máš termín tak se vpíšeš mezi ty ke kterým jsi nejblíže s termínem :wink: , no já mám polde MS nejbližší termín 15.5.2013 a jaký ty?
27. zář 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 my my my mám v předchozím komentu chybu jako hrom MY :grinning: SRY
27. zář 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fykyska jj tak to už vím, :-/ no tak já naštěstí rodila v BN ale nelíbí se mi dr. , Madzin kdyby mě tenkrát nechal v nemocnici tak se to nemůselo vůbec stát, já tam pár dní před tím byla s bolestmi v kříži a dost pobolívání na stranách bříška, byla jsem už trošku otevřená prý na prst, ale řekl že mě přijímat nemusí :frowning2:( jenže kdo mohl vědět že se mi tam maličký oběsí no :cry: :cry: . Jinak bych si to vydupala tam zůstat, no nic život jde dál a další těhu u mě.
27. zář 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 to nevadííí mě se líbí tady :grinning: já mám podle poslední MS 29.5.
27. zář 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fykyska dóbře už nebudu najivně radit nóo, jasan pani :grinning: :grinning:
27. zář 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska o je mi nějaký povědomí ale neznám ho...
27. zář 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tera87 to je dobře, tak buď tu snámi mamičko :grinning:, však stejně se termín pohybuje tak, že většinu maminek to nechytne přesně na den určený gyndrem že? No vidíš to je dobře že jsem napsala i červen, co ty víš třeba i mě dr. napíše jiný termín dle UTZ :sunglasses:
27. zář 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tera87 třeba jsi také na něj narazila na stránkách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tera87 no já ho nedoporučuji já teda ne :zipper_mouth: jinak já jsem zvědava kdy ze mě poklad vyleze doufám že 38-39tt aby bylo příjemně dopečené a voňavé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
27. zář 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobrý večer dámy, já mám TP vypočítaný na 23. května a už se teď těším :slight_smile:
27. zář 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak na UTZ jdu 10.10 a doufám že všechno bude OK. o první miminko jsem přišla kvůli prasklé cystě na vaječníku. Druhé miminko - maruška, je moje největší láska, se narodila ve 38 tt.
27. zář 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dynterova :wink: :wink: ahoooj víte :wink: j mezi námi :dizzy_face: gratuluji k maličkému :dizzy_face:
28. zář 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dynterova ahojky vítej u nás :grinning:, také blahopřeji k těhu :dizzy_face: , my jsme také přišli o miminka, mě umřel maličký Matýsek na uškrcení pupečníkem ve 35+4tt, rodila jsem normál a měla vyvolávačku :cry: :cry: a teď jsem v 8tt a jsem moc šťastná že jsme dostali druhou šanci :slight_smile: :dizzy_face: , Jinak blahopřeji k Marušce :slight_smile: :dizzy_face: .
28. zář 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak to vypadá že jsme tu všechny co už zažili trápení :unamused: ale teď si tu spolu budeme hezky těhulkovat :dizzy_face:
@dynterova jo chtěla jsem se zeptat kdy jdeš na KO, já jdu v úterý :wink:
28. zář 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fykyska Veru pak že tu budeme ve dvou viď? Je to tu příjemnější bych řekla a větší přehled, ale maminek bude v květnu opravdu moc :slight_smile: proto lepší založit více skupin že?
28. zář 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám že je víc diskuzí o tomhle termínu m ůžu se přidat i k vám jsem nejspíš podle ms 4+3tt takže termín konec května začátek června
28. zář 2012 ve 13:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 :wink: :wink: No hezky se nám to rozjelo :wink: :wink: jupííí - a je to dobře že jsou tu i mladé maminky :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak ahoj holky, já jsem stále v posteli - ale už se citím lépe :dizzy_face: ale pořád jsem jak zfetováná :rolling_eyes:

@barusmackova AHOJ - VÍTEJ U NÁS diskuzí je opravdu víc a ač máme takřka stejný název je to pokaždé uplně jinéé povídání, takže vítej u nás :grinning:
28. zář 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusmackova ahojky :slight_smile: , koukám že už jsi řádně uvítána, tak přeji pěkné těhulkování zde s námi :grinning: , kdy jdeš na KO ke gyndr? Já už v úterý a jsem z toho celá nesvá mám krásný pocit, ale i ten nechtěný strach, co mám a asi už budu mít na pořád. Ale jinak v poho :wink: .
28. zář 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek