• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
Ahoj holky,
taky bych se ráda připojila do diskuze, mám termín porodu 12.květen, nepročítala jsem si kompletně vaše diskuze tady, tak když se budu na něco ptát,co jste už řešili, tak to berte s rezervou :slight_smile:))
Jsou tady i těhulky z Brna? :slight_smile:
4. led 2013 ve 13:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liska06
@blazenkaa
@anik.l
Zdravím Vás holky, tak máme za sebou dneska další kontrolu-všechno OK. Doktor je moc spokojený s mým těhotenstvím, tak mám zase dobrou náladu:slight_smile:Další kontrola 4.2 na krev, kvůli těhu cukrovce:slight_smile:)
Celkem mě přešlo období "žravé", ale zase to vystřídali jiné věci, časté pálení žáhy..ale pořád se to dá vydržet bez léků:slight_smile:)
A jak se daří Vám? Dlouho se tu nikdo neozval:slight_smile:
Jo, prosím holky, co nejste vdané a chcete aby mělo miminko přijmení po otci,kdy se má jít na radnici to vyřídit? Nerada bych něco prošvihla, předem děkuji!
7. led 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dancia-Vítej tady,já teda nejsem těhulka ráda bych ale byla. :slight_smile:
Bydlela jsem přímo v Brně v Líšni.A před 8.rokmy bydlíme v Blansku a tři roky bydlíme v baráku poblíž Blanska.
A už ví kde chceš rodit,kluky jsem všechny rodila na Obilném trhu byla max spokojená,a zase bych jela jedině tam. :slight_smile: A už víš co nosíš v bříšku. :slight_smile:
Stana.

Jinak od pátku tu máme střevní chřipku nejvíce dopadl nejmladší Šimonek zvracel celou noc,dneska v noci Jiřík a já mě bolí šíleně žaludek ale zatím jsem nezvracela a mám prujem ani nestíhám na WC. :unamused: :frowning2:
Tak jak se cítíte v novém roce já docela dobře.
7. led 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa-my byli jen na matrice a těsně před porodem aby mělo jeho příjmení,musíte tam jít spolu z OB a možná někde chcou i RL ten bych si vzala sebou. :slight_smile:
paráda že ti vše dopadlo dobře,a kdy jdeš na ULTR velkej.
7. led 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@uzankaa Ahojky to je fajn že je vše jak má být, já jdu na KO zítra ráno. Tak dám také echo :grinning: .
7. led 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@staninka77 Fuj máte bebíny :frowning2: , tak ať je vám všem co nejdříve lépe :hearts: :hearts:
7. led 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 Ahoj Stani, díky za odpověď. V Líšni jsem taky bydlela, ale pouze moje první 4 roky života, pak kousek od Kuřimi a teď v Kohoutovicích a i proto jsem se rozhodla, že bych chtěla rodit v Bohunicích, protože to mám kousek :o) ale chtěla bych se nejdřív jít podívat na "exkurzi" do Bohunic i na Obilňák, nevíš, kdy se tak chodí?

Jinak, v bříšku mám chlapečka:slight_smile:))
7. led 2013 ve 12:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06-Díky moc snad se to brzo upraví a bude nám hej,mě jen bolí žaludek nic víc a ten prujem mám ten byl naposledy v 10.hod ráno.
7. led 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dancia-GRATULUJI k chlapečkovi,je jasné že to máš blíže do Bohunic zajdi si i na Obilnák mají krásné porodní boxi,i když šestinedělí nic moc ale dá se to těch pár dní tam vydržet.My byli z přítelem se podívat jenom na Obilnáku a to jsem byla kolem 30.tt dřív to nemá cenu se tam hrnout.Taky bych ti to doporučila.
A ještě vím že na Obilnáku máš sprchovej kout na porodním boxu,ale za to v Bohunicích chodíš přez celou chodbu.To je zajímavé že.Tak to si ani nepamatuješ tu Líšen nebo ano.Tam je krásně ted kolik je tam baráku novech a jak se to změnilo,všchny šedivé bytovky jsou barevné a zateplené tak je to bezva že už není v bytech tolik zima jak to bylo,za mě. :slight_smile:
Klidně se ptej ráda odpovím. :slight_smile:
7. led 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě moc díky za info, já jsem teď v 22, takže mám ještě plno času:slight_smile: a myslím, že na základě toho se rozhodnu..
Líšeň si pamatuju, to víš že jo, je to podle mě hezká část, ačkoliv všude samé králíkárny:slight_smile:)) ale zase je tam kousek dál Mariánské, Ochoz, do Jedovnic je to kousek na výlety:slight_smile:
Jinak, s tím otcovstvím jsem tu už četla, s přítelem nejsme manželé, jaksi jsme stihli dřív miminko, než svatbu :slight_smile:)) ale chci aby měl malej příjmení po něm a já snad do budoucna taky :D takže stačí také až těsně před porodem zajít na matriku?
Ty jsi psala, že máš chlapečky? povídej, kolik jim je, atd.. a vyznělo z toho co jsi psala, že by jsi chtěla další mimi? :slight_smile:)
7. led 2013 ve 13:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den holčičky tak mě čeká přesně za hodinu velký utz tak nevím zda si to mám nechat říct nebo ne protože manžel to nechce vědět a já se bojím že by jsem to vykecala.
@staninka77 Nev´ím jak holčičky ,ale jako za těhotnou beru protože patříš mezi nás a brzo se dočkáš :slight_smile:

@dancia Moc tě tu vítám To je krásný že už víte co to bude a máte už vybraná jména ? :slight_smile:
7. led 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dancia-Mám tři kluky,ráda bych chtěla holku.Bydlíme na baráku ale máme hodně pujček tak nevím,ráda bych ještě letos do toho šla spíše co nejdříve. :slight_smile:
Minulej měsíc jsem si myslela že jsem alebohužel jsme ze synkem byli v lázní a to se my trochu opozdilo. :frowning2:
Tenhle měsíc je to jistě pasé.
Mě se v Líšni moc líbí :wink: .Je to blízko lesa,kde se dá projít vše.V Ochoze jsem byla jenom na táboře.My bydlíme v Blansku kousek teda asi 2.kilometry od centra.Je tu krásně,všude les.
Oni jsou všude králíkarny takže kde si chceš vybrat bydlení že.Hlavně že je střecha nad hlavou.To příjmení děláš dobře,že dáš po přítelovy.Fakt stačí měsíc před porodem tam zajít.A jaké jména budou.
@blazenkaa-Děkuji ti moc jsi mě tu i rozplakala snad se to brzo podaří abych měla ještě jedno dítko,a kdyby to byla holka vubec bych se nezlobila.
Venku je krásné počasí dneska.Ale my raději nejdeme protože máme prujem a bolení břicha.Jistě si to nechej říci co nosíš v bříšku at víš co konkrétně koupit,jinak je to tvoje rozhodnutí držím mocinky palečky.Užíj si ho. :slight_smile:
7. led 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 Jéé, tři kluky + přítele/manžela?:slight_smile: tak to je hezký, to budeš mít veselo:slight_smile:)) Jednu "ženskou" by to určitě ještě chtělo, budu držet palečky:slight_smile:)) A ty jsi teda teď na rodičovské?
TAdy v Kohoutovicích je taky moc hezky, sice bydlíme v králíkárně, ale hned za domem máme les - oboru, takže paráda, ale chtěli bychom taky raději domeček, kor do budoucna, jestli třeba budou další dětičky :slight_smile:

+ @blazenkaa-Ahoj, moc děkuji za přivítání:slight_smile: Ty si to nechceš nechat říct?

Holky, jméno je trošku problém:slight_smile: Já jsem vždycky chtěla nějakou klasiku jako Davídek, Kubík, ale teď zjišťuji, že těchto jmen je opravdu plno a chtěla bych jméno, které není tak časté.. Mně by se líbíl třeba po mně Daniel nebo Denis.. ale nějak se nemůžeme shodnout s přítelem :slight_smile: Ten ještě kdysi, když jsme nad miminkem teprve přemýšleli přišel s nápadem jména Silvestr:slight_smile: netuším, kde na tom byl, v každém případě teď na malého do bříška pořád mluví Silvestře:slight_smile:
Řešili jsme to i s kamarády a rodinou, já osobně si nejsem jistá, jestli toto jméno chci:slight_smile:))) a ostatní jsou vždycky trošku "v šoku", ale nakonec uznají, proč ne) bohužel, já se s tím jménem začínám ztotožňovat a ostatní taky:slight_smile: i pí.doktorka na ultrazvuku ve 20tt nám řekla, že to je skvělé jméno, alespoň originální:slight_smile:)
V každém případě jsme se teď o víkendu koukali i na jiná jména a vážně nevíme:( Možná Oliver .. fakt nevíme, hlavně že bude prcek zdravej:slight_smile: Piště názory.)
7. led 2013 ve 14:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dancia-Oliver je mochezké jméno chtěla jsem dát kocourkovi a nakonec vyhrál Jonášek :slight_smile: .Daniel je taky hezké jméno ale je jich kolem nás docela hodně Denisje málo.Ale Silvestr to bych ani já nebrala. :wink:
Ano jsem na rodičáku ještě necelej rok.Šimonek má 3.roky mám to do 4.a chtěla bych to sihnout do jeho 4.let. :wink: :slight_smile:
Díky moc už bych si jí i zasloužila zkouším veškeré věci dietu jsem teda ještě nezkoušela jenom jít kuřecí maso na děvče a mineráli brát taky teda beru musím si koupit nové balení. :slight_smile:
První kluk je z někým jiným a ti dva jsou mého přítele co sním žiji.To je taky fajn že by jste chtěli jít do domečku,já jsem spokojená.A ta obora je dobrá i les za domem paráda. :slight_smile:
Je my jasné že to třeba z tou holkou neovlivním. :slight_smile: Jo a ještě jedna věc na holku více sexu,na holku. :slight_smile:
7. led 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 Prej kocourkovi :slight_smile: Ale Oliver se hodí i na dítě, hm? Já si pod tímto jménem představím Vašuta z filmu Román pro ženy:slight_smile:
My jsme o domku přemýšleli ještě před tím, než jsem zjistila, že čekáme mimi, ale jakmile jsme se to dozvěděli, tak jsme to odložili, tak snad za 3 roky bychom to mohli pomale ale jistě řešit znova:slight_smile:)
Stani, ono je to hlavně o psychice, pokud budeš moc chtít a budeš tím "posedlá", tak to nepujde:( Ber to tak, že pokud kdyby se to podařilo, tak budeš moc ráda a pokud by to navíc byla holčička tak budeš ještě radši :slight_smile:

jiank, když jsi kupovala potřeby pro první miminko, sháněla jsi spíše použité věci nebo kupovala nové nebo od známých? zatím vůbec nic nemám, ale mám seznam, co je potřeba a teď pomale začnu shánět, jsem na nemocenské, tak mám na to hlavně konečně klid a čas... :sunglasses:
7. led 2013 v 15:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dancia-Já kupovala oboje i v nějakém bazárku najdeš tam plno pěkných věci.
Jen teda pokaždé kočár byl novej.
Já tu mám teda jeden problém muj přítel nechce dítko,a ještě moje mamina je proti z ní jde někdy opravdu i strach jak,jde o nějaké dítě. :frowning2:
Jirka by si třeba dal říci ale má už i on strach že to bude další kluk myslím si já.
A když už nebude nevadí budoiu vnoučata.
Já vím že se to hodí to jméno pro dítě mě se moc líbí.Oliver šla bych do něj. :slight_smile: Krásné jméno.
Ale kocourek se jmenuje Jonášek takže byla výměna. :slight_smile:

I za kluka bych byla mocinky štastná ale ta holka je my poslední dobou blíže. :slight_smile:

@blazenkaa-Tak jak jsi dopadla na URTRAZVUKU už víš co nosíš v bříšku zdali holku nebo klučíka honem napiš jsme zvědavé. :slight_smile: :wink:
7. led 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 Tak jsem se sem konečně dostala tak UTZ dopadl dobře p.doktor mi řekl že nic špatného na miminku nevidí a má vše jak má být. Můj bejvalej semnou nešel tak jsem se naštvala a řekla jsem is že když semnou nejde tak si nechám říct co to je a jemu vemu jen fotečku. Ptám se dr. jestli aspoň vidí co to je a on že to není vidět tak že jsem měla já smůlu a ten můj byl spokojen protože to já nevím tak mě to docela mrzí těšila jsem se že budu moct nakupovat a vědět co to je a ono nic. :angry: .Nedá se nic dělat třeba příště a když ani to ne tak to bude překvápko.
@dancia spíš by jsem byla pro Olivera mě se moc Silvestr nepáčí ale myslím že to je jedno hlavně že to je zdravé a že to mimi bude. :slight_smile: Kde jsi vzala nějaký seznam co budeš potřebovat pro mimi já už jsem taky říkala že by jsem pomaličku nakupovala a je mi jedno jestli to bude nové nebo starší jedině co chci nové je kočárek.
7. led 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 Aha, tak to pak je o dost těžší, když chce jenom jeden :( a proč tě v tom i maminka nepodporuje? to je potom těžký :(

@blazenkaa Našla jsem na webu, mrkni na: http://www.naseporodnice.cz/vybavicka-pro-miminko.php
samozřejmě si myslím, že nakonec ten seznam bude vypadat jinak, ale zhruba takto:slight_smile:)) tak se tím budu řídit, za pomocí rad maminek a kamarádek..
7. led 2013 ve 22:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa-Tak dopadl perfektně ten ULTR,a viděla jsi mimíska boží to zážitek že. :slight_smile:
To vubec nevadí že to nevíš je to potom ještě lepší se nechat milep řekvapit :slight_smile: .
Ty jsi sama,že píšeš bejvalej stebou nešel.
Nevadí že on byl spokojenej to se mužeš dozvědět na tom dalším velkým ULT.
@dancia-Ono je to těžké z mojí maminou oa měj někdy podpoří a to je fakt málo kdy. :unamused:
8. led 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 jj je to krásný zážitek ho vidět.Ve finále jsme spokojený oba dva já že vím že jsem to chtěla vědět a optala jsem se a on že to nevím .Mi jsme se rozvedli ,ale zůstali jsme spolu tak kolikrát nevím jak ho tu mám nazvat jetli bývalí manžel ,přítrl nebo občas použiju i manžel.Je to lepší nežli když jsme byly oddaný ,ale příjmení máme pořád stejný
8. led 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa-A bydlíte spolu,a máte společné miminko třeba to bude lepší když budete rozvedeni.Hlavně aby mimísek měl tátu :slight_smile: .
Takže se to dozvíš až u porodu co jsi celou dobu měla pod svím srdíčkem.To je nádhera. :slight_smile:
Raději piš třeba bejvalej manžel. :slight_smile:
8. led 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 jj bydlíme spolu byly jsme od sebe asi 1 měsíc a zase jsme se dali dohromady. :slight_smile: A jsme spokojený a kór jak jsem teď těhotná tak to je úplně super nebo aspoň mě to příjde
8. led 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa-Tak to je dobré,jistě je to lepší,alespon nebudete muset na matriku dávat manželovo jméno.Jen musíš do porodnice dovést rozvodovej list.
8. led 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 to jsem taky na to zvědavá jak tohle se bude obíhat kam jít a nejítpřed porodem,když jsme na tom tak jak jsme rozvedený se stejným příjmením ????
8. led 2013 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa-To myslím že nebude problém lítat jistě nikde nebudete jen k porodu si musíš vzít rozvodové papíry nebo spíše ten jeden papír a přijmení zustane vaše společné. :slight_smile:
8. led 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 Tak to jsi mě potěšila nemám o tom ani páru co je potřeba kdy zařídit.
8. led 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@staninka77
@blazenkaa
@uzankaa
@barusmackova
Ahojky holky :slight_smile:. Tak dnes jsem byla na Ko a dr. mě moc nepotěšil :frowning2:, pohyby teda jako v pořádku a srdeční akce mimíska také, jenže náš miláček asi trošku chváta. Jak mě doktor vyšetřil tak prý mi to tam naléhá takže ve 22 tt mám dohromady 3 a to bych jí měla mít až za 7 tt :frowning2: . Tak nasazený utrogestan 2 čípky na noc a polehávat aby miminko nevyklouzlo dříve.
8. led 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 to mě mrzí že tě mic nepotěšilale nějak nevím o co tam jde.Musíš být na sebe opatrná
8. led 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa No děkuji koči, neboj já nic špatného nedělám :slight_smile:. No promiň asi jsem měla rovnou napsat že mi hrozí předčasný porod jako u prvního syna. Tlačí se mi děloha na čípek, což způsobuje otvírání čípku a následně porod víš.
8. led 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 no tak teď už tochápu přesně promiň že jsem se tak blbě ptala
8. led 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek