• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
@liska06-Holka drž se a hodně odpočívej není stím velká sranda aby šel tak brzo ven z říška.Já to měla něco podobného ale později kelem 30.tt.Držím palečky jak jen to pujde.
8. led 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa To je dobrý prosím tě :wink: a co ty? Jak ti je?
8. led 2013 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@staninka77 Ahoj Stani :slight_smile: , moc děkuji jsi hodná. No já vím, ale snad to dáme. Prostě musíme!!!
8. led 2013 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 Jééjda nenky, tak bud prosím na sebe moc opatrná :wink: a snad to všechno bude v pořádku! A celou dobu jsi měla těhu v pohodě, že? Noo, já už se ted taky obávám toho velkého UTZ, jdu tam další středu, tak uvidíme...máme pejska a s ním a kvůli němu denně opravdu nemůžu uležet, je to ještě hyperaktivní štěndo-samozřejmě, že mi to nevadí ale představa že bych měla být víc v leže jak na nohách, hmm nevím, nic na mě :unamused:
9. led 2013 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06-Vím jak ti asi je,ale mrnousek musí zustat tam kde je,fakt nic doma nedělej,musíš hodně ležet. :slight_smile:
Vím není to jednoduché ale jistě to zvládneš jsi hodně mocinky statečná nastávající maminka držím svoje veškeré prstíky co mám na obou rukách. :slight_smile:
9. led 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 ahojky ja od ty hospitalozace na konci roku beru taky utrogesten rano a vecer jedno plato dobrany zacinam dryhou krabicku ale ja to mam kvuli tomu ze to jsou dvojcatka kazdym dnem cekam jestli to bude vse v poradku nebo zase po nejaky dobe spital
9. led 2013 v 10:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@uzankaa děkuji :wink: , no vše bylo dobré. Jo psíka :unamused: , my máme kocoura a je to divoch. Ještě že mám záchod doma, ale furt něco schazuje nebo někam leze lotr jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No je fakt že s pejskem musíš chodit pořád ven :dizzy_face: . Já jsem u prvního těhu musela ležet pořád od začátku kvůli skříplé děloze, což způsobovalo bolesti břicha a tvrdnutí. No ale dotáhla jsem to až do 35+4tt s ležením jen doma a dotáhla bych to i dál. Jenže jsem musela na vyvolávačku, protože se tam malý uškrtil :cry: . Tak jsem vyplašená, ale dám to. Hlavně aby to nevzdalo miminko zase :frowning2:
@staninka77 děkuji Stani :astonished: , jj ležím. Ale kdo mi uvaří jako?? Doktor napsal polehávat a né ležet. Nemám žehlit a lítat po baráku (jako něják moc uklízet). Můžu na vzduch, ale jen okolo baráku. Nemám jezdit na velké výlety a chodit na procházky. Říkal že to není tak hrozné a chtěl mi psát neschopenku, ale já jsem doma. Hajám co můžu, luštím si, čtu, koukám na telku a na modrého koníka :wink:
@barusmackova ahojky, no já koukám že máš i dříve napsaný termín a to jsi teprva ve 20tt, dvojčátka se asi rodí dříve viď?? Tak také hezky odpočívej, to dáme že jo !? :dizzy_face:
9. led 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liska06 jojo rodi ze drim ale nemusi znama to vydrzela az do toho38tydne dyl nenechavaji ale nektery co vim rodili v 26tydnu ja snad vydrzim jedte do 10.3. To mam 30ty tyden
9. led 2013 ve 12:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusmackova JJ já moc doufám že vydžíš a držím ti palečky, jak jen to jde. Tak jako je ty držíš mě :slight_smile: :hearts:
9. led 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liska06 to bude dibrý a na 100% to dáš uvidíš všichni ti držímě pěsti buď nasebe opatrná a ani žádné vytírání to já mám zakázané od začátku.Mě je celkem fajn sice když mám jít ráno do krámu tak pokaždé letím na wc ,ale jinak fajn.Teď nevím už víš co to bude u nás ten kulihrášek se nechtěl ukázat tak uvidíme příště .
@barusmackova na tebe jsem hodně myslela jakpak jsi dopadla v nemocnici taky na sebe buď opatrná předce jenom to jsou 2 fazolky ,ale je to krásný znám tood sestřenky ta má 2 holky.

Holčičky všichni to tu pěkně zmákneme a naše miminka si pěkně udržíme u srdíčka co nejéle . :slight_smile:
9. led 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa Jé děkuji za podporu koči :dizzy_face:, neboj vytírat nebudu a ni vysávat, to nechám na manžovi. Honza umí i báječně vařit, tak se bude muset snažit miláček :grinning:. No tak to jsme na tom úplně stejně, také miminko nechce ukázat co má mezi nožkama, ale dr. mi naznačoval že si myslí že je to kočička :slight_smile: :wink: , ale že pinďu tam jednoznačně neviděl!
9. led 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 tak se hold musíme nechat překvapit obě dvě .Včerajsem z nudy čučela po internetu tak jsem si objednala plíky ty látko a docela jsem se divila dneska mi volali že mi to dneska posílaj a zítra to příje.Panečku to je rychlost
9. led 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@blazenkaa kontrola od spitalu me ceka az 17tyho tak pak uvidime ale misim zatukat nespinim nic ale asi budu potrebovat tehotensky pas jinak fakt nic neujdu zatim co jsem si merila pupin je 93cm ale vecer jak se najim tak se nemuzu hnout jak jsem nafoukla
9. led 2013 ve 13:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusmackova ty si stěžuješ při dvojčátkách na to že máš 93 cm je to asi 2 co jsme se ze srandy měřili s bývalím manželem a já měla 105cm tak že do mě máš daleko
9. led 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa fakt no to me nerikeeeej ale to ja stejne vsechny predezenu
9. led 2013 v 15:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou zasněženou neděli přeji... :wink: Holky už tak týden mě trápí nespavost, přitom otvírám pusu do kořán ale né a né zaspat...hlavně v c, když kolem 2 jdu na záchod tak potom nemůžu zaspat. Máte to tak taky některá?Jinak pohyby už jsou zase o něco stupňovitější a bříško se hezky vlní... :grinning: to je radost:slight_smile:
13. led 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky-Tady dneska sněžilo skoro celej den,ale už to naštěstí ustalo.Taky jsem byla ze Šimonem u dr.musela jsem jed z kočárem byla to hruza.
Chudinka malej je nemocnej máme antibiotika,a pláčejak ho bolí v krku,tohle ho fakt docela dostalo tahle šílená nemoc hnusná chřipka,snad zítra už bude OK. :slight_smile:
14. led 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77
@liska06
@uzankaa
@barusmackova
@blazenkaa
Ahoj ženy. Nějak jsem teď na Vás neměla čas. Začíná se nám to krátit, takže vyřizuji ukončení smluv z krámku a pomalu se musím zbavovat zboží (mám svůj krámek, který musím kvůli mateřské pustit) tak mám plno běhání a vyřizování. Je některá z vás OSVČ?

Musím se pochlubit, už týden cítím jasné kopanečky a bude to pěkný divoch/divoška. Udělalo si ze mě trampolínu :slight_smile: jezdí tam celé dny jak žížalka. Dneska ráno jdeme na kontrolu, tak snad bude vše OK.

V neděli jsme byli u bratránka a dovezli jsme si plné auto věcí. Kočárek, postýlku, autosedačku - takové to vajíčko pro úplně prťavoučké miminko, fusak a takovou tu sedačko-lehátko na doma. Všechno za 1500,- takže mám úplnou radost a vůbec nevím kam to doma uskladnit. Takže uprostřed obýváku máme kočárek a pokaždé když jdu kolem, tak musím zkoumat nové funkce jak se to dá poskládat do dalších variant :grinning:

Všem přeji moc krásný den a hned jak dorazím od doktora, tak napíšu, zda se nám už rýsuje pohlaví :slight_smile:
15. led 2013 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ta naše prdelka se před doktorem ani nehne. V čekárně skáče jak opice a u doktora vypoulí zadek a hraje mrtvého brouka. Takže jsme nic neviděli, ani fotečka nešla udělat. Ale vše je v pořádku, to je hlavní. Leží tam úplně napříč, takže není divu, že ho cítím tak brzo, když se mi tam prochází po břiše. No a už nám roste váha, první přírůstek na váze 3kg, za 3 týdny. Tak doufám, že se to zpomalí, jinak ze mě bude brzy slon :grinning:
15. led 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@anik.l Ahojky :slight_smile: , tý jo to se máš že už máš postýlku. Já ty ostatní věci co jsi psala už mám a sestřička v práci dohodla s jednou paní co nás hlídala jako malé princezny, že se mě zeptá jestli nechci nějaké věcičky na miminko že je jinak vyhodí. Takže se těším na další věcičky. Akorát nevím po kom jsou jestli dívčí či chlapecké :slight_smile: . Jsem napnutá jak jsi dopadla u gyndr. tak napísej jak je. jo s tím krámkem neporadím jsem doma .
@barusmackova Tý jo to jsi asi hubeňounká já má přes bříško 116cm :grinning: a to tam má jedno miminečko.
@uzankaa ahojky, no já nemohla spát 3 týdny do 11 či 12h a teď už je to lepší. Jo to znám v noci na WC a hoďku než zaspím. Ale lepší se to začínám být unavená. Neboj ještě ten spánek ke konci doženeme :wink: než nás zase začnou trápit poslíčci.
@staninka77 chudáček malý, to je teď nejhorší období na nemoce. Ale snad to ty mrazy trošku srazí

No holky mě už teď miminečko nekope tolik dole ale zas nahoře :dizzy_face: , pořád se tam přetáčí. Snad se pak otočí hlavičkou dolů a tak zůstane, ale ještě je čas :wink:
15. led 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anik.l No takže víte také jen že miminečko je zdravé, což je nejduležitější :wink: . No já zatím přibrala jen 1kg za těhu, jsem zvědavá jestli se to hne a nebo budu bez větších poznatků. Třeba porodím a zbyde jen vytahané bříško a miminečko vedle mě v postýlce :slight_smile:. Ale člověk míní a příroda mění že :grinning:
15. led 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 já jdu na lov oblečení, až budeme vědět pohlaví. Naštěstí je teď kolem mě spousta maminek s dětmi, takže je z čeho vybírat :slight_smile:
15. led 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 no mi strašně vyskočil pupík. Zatím se to nikde znatelně neukládá, tak taky doufám že nebudou velké následky. Ale co, pak to s mimčem vyběháme :slight_smile:
15. led 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anik.l tak to jo :slight_smile:, já to vědět nechci. Chtěla bych mít u porodu to krásné překvápko že miminko je zdravé a krásné a bonus ještě co je to za pohlaví :dizzy_face:
15. led 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anik.l No snad jo, moje máma to nikdy nevyběhala :unamused: . Až v práci :wink:
15. led 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Tak dnešní noc byla o něco lepší,malej více spal ale hodně se ještě buditl,ještě ted my spí ale spánek léčí a nabírá sílu.
Všem děkuji za držení palečku.Už aby byl v pořádku. :slight_smile:
Mrazy by už taky mohli odejít a ta bílí hmota taky. :slight_smile:
15. led 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holčičky taky Vás tu zdravím
@anik.l @staninka77 tak zo vám závidím že jste nic nenabrali to já jsem jak kule už mám skoro 10 nahoře :cry: :cry: :cry: :cry: a řeknu vám funím jak slon je to děs
@staninka77 tak to mu nezávidím přeji vám ať se brzo uzdraví a je mu fajn .
Mě tu taky docela trpím od soboty mě bolí břicho v podbříšku a jde mi to až do konečníku.Holčičky nazažili jste to některá poraďtě mi prosím nevíte co to je ?Ve čtvrtek jdu k dr. tak se musím optat
15. led 2013 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já mám už tedka 12kg nahoru, celková váha je 71kg a výšku mám 180cm což si myslím, že to ještě jde... :wink: Pak to budu muset vyběhat na tu svoji váhu 62kg:slight_smile:) Na to, že jsem v polovině, tak jsem nabrala dost...ale mě se to tak i možná líbí víc, každej mě chválí jak mi to těhu sluší a já jsem taky spokojená! Zítra jdeme na velký UTZ srdíčka...na 16hod tak dám potom vědět a snad budeme vědět pohlaví drobka:slight_smile:
15. led 2013 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 Tak jsem ráda, že v tom nejsem sama a snad mě to přejde brzy, je to blbý když se člověk nevyspí, že?? Ale tak co bychom pro mimiško neudělaly, může být i hůř...ale na to ani nemyslet:slight_smile:) Jinak Tě obdivuju, že nechceš vědět pohlaví miminka...to já bych asi nevydržela, jsem zvědavka!!!
15. led 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@staninka77 Právě že ty mrazi by teď měli být, ještě nebyli takové aby ty bacili zabili. Takže mrazům palec nahoru víš co je to tak lepší :wink: . Maličky se z toho už dostáva to je dobře.
@uzankaa Tak si to zítra pořádně užijte :wink: , no já u Matýska byla také strašně zvědavá, ale jakoby se mi to vymstilo. Nevím o to víc se těším na miminko že budu při porodu moc překvapená a emoce vypuknou :grinning: , se tááááák těším.
15. led 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek