• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
@liska06
@uzankaa mě byl povolen hořký čaj anebo čistá vod
3. únor 2013 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@blazenkaa
@liska06
Tak děvčátka, s blbým pocitem jsem ráno šla na testy OGTT ale nakonec jsme byla mile překvapena. Sestřička mi vzala jenom krev a zítra si mám zavolat na výsledky a když by to bylo špatné, tak až potom mě pošlou na diabet.vyšetření, kde budu muset pít to sladké a budu čekat 3 hod. Takže zítra ráno volám na výsledky a snad to bude ok, jako při prvním vyšetření a nebudu muset na to zdlouhavé a nepřijemné čekání. Takže i V8m co to máte před sebou přeji, aby vše dopadlo oukej,,, :wink:
4. únor 2013 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@uzankaa jé to se máš, mě tam poslal automaticky
4. únor 2013 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@uzankaa tak to máš skvelé mě tam tayk poslal automaticky :slight_smile:
4. únor 2013 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
Ahojky holky, dnes jsem byla na gyndr. pohotovosti. Pač se ze mě stal nervák a hysterka či co, nezdáli se mi pohyby :frowning2: . Ale vše dopadlo na jedničku :slight_smile: . A překvápko nebude pač doktorka prohlásila že má pěkou pipku :grinning: a tak čekáme Leonku. Jsem moc šťastná :grinning: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2013 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@anik.l můj manžel to naše mláďátko taky prvně cítil asi předevčírem večer a celej druhej den z toho byl tak happy, to bylo tak pěkný :slight_smile:
@liska06 dneska mi muž řikal, že se mu zdálo o chlapečkovi, tak schválně kdo vyhraje :slight_smile:
Na cukrovku se teda holky strašně "těšim"....musim se tam objednat. Ale vlastně vůbec nevim kam :D To dělaj na jakym oddělení? Mně sice doktor řekl že se mam objednat do polikliniky zahradní město, ale oddělení nezmínil...kam jdete vy?
Jinak ve středu jdu na podrobný UZ srdíčka do Gennetu, tak snad bude všechno OK :slight_smile:
4. únor 2013 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@liska06 super že je še v pořádku.hlavně se nepřemáhej a odpočívej ať tam ta malá vydrží co nejdéle. :slight_smile:
@flowerie oni jsou pak chlapci jak v Jiříkově vidědí když ucítí první kopanečky nebo alepoň ten můj byl.Mamka mi vždy říká že to co se mi vždy zdá tak potom je na opak tak si myslím že to bude holčička. :wink:
4. únor 2013 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@flowerie no to mě říkal že se mu zdálo o holčičce a taky že celou dobu měl pravdu :sunglasses: , tak držím palečky určo bude genetika v poho. Dej pak vědět jak jste dopadli jů :wink:
@blazenkaa ano teta :dizzy_face:, odpočívat a držet maličkou v bříšku co to jde .
4. únor 2013 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@liska06 Díky moc za palečky, ale jdu tam docela s klidem - na genetice jsem už byla před 3 týdny, to bylo OK. Akorát když jsem tam dr vylíčila kdo všechno má u nás v rodině jaký srdce (ale vždy až ve stáří), tak si mě ještě objednali na srdíčko. Lepší to zkontrolovat a případně se na to připravit, ale bude to OK :slight_smile:
Trochu ti závidim, že ti to doktorka prozradila, my se zatim držíme v nevědomosti, ale kdyby mi to někdo tak omylem řekl, tak bych se nezlobila :grinning:
@blazenkaa já si taky myslim, že budeme mít opak, tedy klučíka :wink: . Mam prostě takovej pocit..
4. únor 2013 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@liska06-Hlavne ze js jela pro klid duse jela bych i ja na tvem miste,krasne ze ti doktorka rekla pohlvi krasne a moc. :slight_smile:
Gratulu ti.
5. únor 2013 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@staninka77 moc děkuji :dizzy_face: , no ona říkala že když budu chtíť nebo se bát tak mám přijet kdykoli. I pro klid duše mě nabídla že by mě ubytovala na 3 dny abych se uklidnila. Byla strašně hodná a víš co, na utz se mnou šla Honzova babička :grinning: . Nechtěla jít, ale pak byla moc ráda že jsem plašila a malou mohla vidět a být u toho když jsem poprvé zjistila pohlavý :slight_smile: . Sice to mělo být překvápko, ale jsem nakonec ráda že už to vím :grinning:
5. únor 2013 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@liska06-I kdyz to melo bejt prekvapko vubec nevadi :slight_smile: ,jeto krasne to i vedet.Tovje hezke ze stebou sla manzela babicka,alesponvtovidel jak to vypada jake jsou tu novoty. :unamused:
jiste bych tam izustal na ty tri dny,pro ten klidek.Jsem. oc rada ze to dopadlo velice dobre.
5. únor 2013 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@staninka77 No koukala na to jak puk :grinning:, já budu raději s manželem. A tady je pořád zákaz návštěv :unamused: .
5. únor 2013 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@liska06-Takze je lepsi bejt doma a hlidat se tam kdyz nejsou nastevy v nemocnici,udelala jsi i dobre.
Ale uz jsi klidnejsi a toje fajn. :slight_smile:
5. únor 2013 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak vcera jsem na to z chlapikem vliti a dopadlo ze se zase hlidal mslela jsem si ze si da rici a on zase nic,tam snad zitra si da rici a nebude to hlidat.
5. únor 2013 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@staninka77 no musíš ho ukecat :wink:
5. únor 2013 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@liska06 Jůůů gratuluji k holčičce!!! :slight_smile: Ta naše sebou furt mrská, že ani nepoužíváme ten domácí ultrazvuk, protože pořád o ní hezky vím.

@uzankaa ty se máš, mě už doktor připravoval, že budu muset pít hnusnou vodu, takže my asi mít výběr taky nebudeme, ale žádanku mám dostat až koncem měsíce, tak si ještě chvilku počkáme

@flowerie u nás dělají veškeré odběry na krevním centru a v poliklinikách se to většinou děje někde blízko laboratoře, tak zkus pohledat laborku, tam ti už poradí

Včera dostal manžel od Evinky pořádný kopanec, chudák vykulil oči a byl z toho celý vyděšený, jakou má malá ránu :grinning: ... no a to jsme teprv na začátku. Ke konci mi prokopne břicho :slight_smile:

Dnes jsem byla u doktora, tak stále to vypadá na holčičku, doufám, že se to nezmění protože začínám nakupovat růžové věci :grinning:
5. únor 2013 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@anik.l Děkuji, no doufám že se to také nezmění. Ale jako říkala že z tohohle pytlík určo nevyroste, pač tam byla hezky vidět / rozdělující :grinning: . Mimochodem také gratuluji k holčičce, můj manžel je z toho nadšený no a já neumím to ani popsat. Člověk si říká hlavně aby to bylo zdravé.. to jo, ale oba jsme si přáli udělat holčičku :dizzy_face: .
5. únor 2013 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holčičky tak jsem vás od včerejška dočetla úplně mě to vše dohromady dostalo že mi tečou slzi jak kdyby mě měly važdit i to malé dneska řádí.Trošku ho dneska provokuju pokažde když si pohladím břicho a trošičku přitlačím tak pokažde hned do 5 minut kopne ,ale co nesnáší je když se přiblíží naše psi mrška tak se ani nehne a jen co odejde tak začne znovu.Tak jsem zvědavá jak se budou snášet až to malé budu mít usebe v náručí.
@anik.l Moc ti gratuluji k kopanečkům a k holčičce . :wink:
@liska06 Doufám že se opatruješ . :slight_smile:
@staninka77 Asi manžu budeš muset nějak přidržet aby tu byla zase nová těhulka :slight_smile:
5. únor 2013 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@blazenkaa hi :grinning: , to víš že se opatruji. No mě to malá také dělá, je čilá jak rybka :wink: .
5. únor 2013 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@liska06 no to co já mám dneska jsem nikdy neměla jen mě to překvapije s tou naši čubinou co to mimi nedělá
5. únor 2013 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@blazenkaa tak to jó, no třeba to bude ok. To náš kocour jak ho pořád chovál tak malá vždy kope jak divá :unamused: , uvidíme no.
5. únor 2013 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@liska06 přitom ona miluje děti
5. únor 2013 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@blazenkaa-@liska06-Asi budu muset nejak pridrzet chlapika jednoho, zlobiveho.
Snad se brzo zadari.
5. únor 2013 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Diky moc holky za drzeni palecku moc si toho vazim.
5. únor 2013 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@staninka77 za to se neděkuje to je samozdřejmost od toho jsme tu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. únor 2013 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@blazenkaa-Dekuji,na musim podekovyt,silene m to trha zili jak kdyz pritu nemohu premluvit,ja vi. Me se to pise kdyz vim ze uz mam tri deti.
5. únor 2013 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@anik.l tyjo díky, tak to je dobý, zkusim se tam objednat co nejdřív..chtěla bych jít tak ve 25-26 týdnu
5. únor 2013 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
holcicky moje co mam delat vcera od 7 rana jsem byla na nohach a za cely den jsem si lehla az v pul noci do postele a ted uz tu hodinu strasim a nemuzu spat.Nemate nejakou radu na spanek je to cim dal horsi :frowning2:
6. únor 2013 ve 03:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky..já jsem ostuda..nějak jsem málo chodím :unamused: snad to ale napravím :wink: .
6. únor 2013 v 09:01  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek