• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
@blazenkaa já teď taky nějak blbě spím. Buď se mi zdají kraviny a pořád mě budí ze sna, nebo strašně dlouho nemůžu usnout a když jsem tak unavená, že bych spala, tak malá začne řádit. No sranda :slight_smile: ... na to usínání mi teď hodně pomohlo mléko před spaním, jenže zase mě to vzbudí po půlnoci na záchod, takže si nevybereš :grinning:
6. únor 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa Ahojki, taky bych ráda nějakou radu na spánek....ulehnu třeba v 10 pak vstanu na záchod kolem 1-2 ráno a pak jsem celou noc vzhůru a nad ránem usínám...ale není ten spánek přes den takový jak ho potřebuji v noci...k tomu mi malý už asi 3 týdny tlačí na střeva a vrtí se do nepříjmených poloh, takže taky nic příjemného...moje polohy spánku se řídí podle něho... :unamused: ale snad podle doktora to tak má být!Musíme vydržet!
6. únor 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anik.l A to mléko piješ studené? To slyším poprvé, že by to mělo pomáhat na spánek...vyzkouším to, už se ta nespavost táhne nějaký týden a vyčerpává mě to... :slight_smile:
6. únor 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa no na spánek je dobré teplé mléko s medem, ale mě teplé mléko nechutná, takže ho piju samotné a bez medu a usínám rychle. Já si na mléku poslední dobou dost ujíždím, tak je možné, že to tím mlékem není, ale je to starý babský recept ...teplé mléko = rychlý spánek :slight_smile:
6. únor 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojky holčičky tak jak koukám nejsem sam že v noci nespím ,ale já nespím ani přez den jak ráno vylezu s postele okolo 7 hodiny tak okolo 1 ráno zalezu do postele a usnu hned a za 2 hoďky jdu na wc a už čumím tak 2-3 hodky a ráno zase na noo 7-8 hodina jsem na nohách tak že za noc ty 3 hodky a už jsem tak unavená a znuděná z toho a pak mi doma nadávají že jsem nervní a nepříjemná ,ale mě se nechce přez den vůbec spát. :slight_smile: :slight_smile:
@anik.l tak to já na mléko tvaroh jogurty nebo sýry prostě mléčné výrobky rto jsem nikdy nemusela a teď je miluju mám 1l mléka na den :slight_smile:
@uzankaa proto já chodím spát až tak v 1 protože by jsem pročuměla celou dobu do rána do stropu :angry:
@anik.l s těmi blbostma co se mi zdaj taky zápasím dneska jsem se probudila a a úplně mokrý polštář a oči to samé brečela jsem jak malá holka a to se mi zdálo že jsem byla ve škole a propadla tak jsem se bála rodičů tak jsem brečela :slight_smile: ještě že ten můj nebyl doma by se mi zase smál . :slight_smile:
6. únor 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa no mi se zase zdálo, že celý den balím balíky na poštu (teď nově je posílám na smlouvu) a mám to špatně, že mi ty balíky furt vraceli. Probudila jsem se asi 10 za noc a pokaždé když jsem usnula, tak jsem balila ty balíky. No a ráno jsem vstala a hádejte co jsem dělala. No balila ty balíky o kterých se mi celou noc zdálo :grinning:
6. únor 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anik.l tak to je pěkné mě kolikrát zdají takové blbosti že si je ani nepamtuji už několikrát se mi zdálo že mě bratr naštval tak jsem ho chtěla nakopnout a místo toho jsem nakopala Pavla vposteli a ráno mi říká ty jsi zase někoho kopala nebo jsi hrála fotbal ?
6. únor 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@turcice
@blazenkaa
@flowerie
@staninka77
@liska06 Tak si holky představte, že budu mít mateřskou asi cca 2500,- ... na porodné nedosáhneme, tak to jsem zvědavá jak ty plenky a jiné důležitosti pro malou utáhneme. No co, budeme už teď muset šetřit, abychom se pak půl roku nemuseli chodit pást :unamused:
6. únor 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. únor 2013 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa já jsem OSVČ a platila jsem si nemocenskou jen ten nejnižší základ, abych něco vůbec dostala. Kdybych si chtěla platit více, tak by se mi zvedlo i sociální a zdravotní a to bych se zase nedoplatila, takže takový začarovaný kruh no :slight_smile:
6. únor 2013 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anik.l tak hol to budete muset nějak překousat ten půl rok uvidíš bude to dobré a myslím že i rodiče vám rádi pomůžou
6. únor 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anik.l J8 byla také OSVČ...budeš dostávat rovnou od narození prcka ten rodičák..já třeba na mateřskou vůbec nárok nemám,neplatila jsem si nemocenské pojištění takže mě 220tis rozpočítají od narození na 3roky a to bude vycházet něco málo přes 6tis :unamused:
6. únor 2013 v 17:06  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anik.l a nepomohlo by,kdybys nastoupila rovnou na rodicovskou bez matersky ?
6. únor 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@turcice no, to máš pravdu :grinning: - Častější návštěva bude fajn :wink: . A co jinak jak se máte s mimískem? My se máme fajn.
6. únor 2013 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06
Ahoj holky,tak mam dneska za sebou Gennet podruhe.Az na to priserny parkovani tam (nakonec jsem premluvila nejakeho pana,aby se s autem trochu posunul a hned jsem se taky vesla). Jinak vsechno v pohode,vsuchni jsou tam fakt mili a usmevavi. Dr nas zase cele promeril,vzdycky taju kdyz najede na chodidylka,ťuť..A pak vzal spešl UZ nastavec na srdicko a detailne ho vysetril. Vsechno v poradku,tak budem mit snad zdravyho prcka. Pohlavi mi omylem nerekl,nejdriv se zeptal,jestli to vim,tak jsem se udrzela a rekla ze ani nechci :grinning: Takze bude fakt asi prekvapko az na konci.
6. únor 2013 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
No holky já budu nastupovat rovnou na rodičák, ale až po porodu.. Dřív nedostanu ani ň, takže spoustu věcí pak budeme dokupovat . Na porodné by jsme měli mít nárok.
6. únor 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 JJ v celku vše OK :wink: ,pěkně se malá rozkopala :wink: Ale já si začínám připadat neohrabaně a vždy když vstanu tak mě bolí podbřišek že si ho musím držet...řešíme stále ještě ta jména..moje mamka mi dnes volala a tak jsme to řešily a ptala se proč nedáme Evička..po mě a po ní,ale já ti nevím..mě to jméno nikdy moc nesedlo..no a na Elenku mi řekla že prý toto jméno dávají hodně romky..(slušně řečeno)Takže si myslím že vyhraje stejně ta Amélie :wink:
6. únor 2013 v 17:24  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@flowerie takže bude překvápko :slight_smile: , hlavně že je mimi v pořádku
@turcice jo taky budete mít baletku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ? Ta naše kolikrát vyvádí jak divoška :grinning:. Jé tak to jsme dvě :wink: mě sezení dělá také problémy, jak sedím chvíli u doktora tak mě pak celý den bolí bříško :frowning2: . Doma spíš polehávám. Téda já se ti divím že jí posloucháš, promiň ale jména by jste měli vybírat vy jako rodiče. Dej si normál Amálku a je to, však si jí měla říct že ty co máš jméno tak se ti nelíbí a co no. I když mě se Evík líbí :grinning: Víš co když to jméno nedáš, tak pak ti to bude líto :confused: .
6. únor 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liska06 Jj budeme ještě dumat ale myslím že i já i manžel už máme Amálku zažitou :wink: Taky se jí už nemůžu dočkat :slight_smile:
6. únor 2013 v 17:43  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice my budeme mít Evika po tchyni, ono je to o zvyku. Jak už jí začnete nějak říkat, tak se to pak těžko odnaučuje. U nás se už nemluví o miminku, ale o Evince :grinning:
Taky jsme ale s těma jménama bojovali a tak nějak se to vyvrbilo samo
6. únor 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@turcice Jo těším se na naše kočičky :slight_smile: a vůbec na dětičky tady z naší skupiny. Hlavně aby to všem dobře dopadlo a miminka byla zdravá, ať je to chlapeček či holčička.
6. únor 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anik.l asi máš pravdu :wink: je to o zvyku..manžel říkal že i kdybychom daly jiné jméno stejně malé bude říkat Amálka :slight_smile:
6. únor 2013 v 19:01  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 určitě všechny dětičky budou zdravoučké a krásňoučké :wink: jsem zvědavá až se tady rozrodíme :wink:
6. únor 2013 v 19:03  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@turcice já také :grinning:
6. únor 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06
@turcice holčičky já už se taky na to těším .
Ctěla jsem se optat když ležím ať na boku či na zádech tak mě bolí strašně břicho ale né podbříšek ale jako pod prsama jako trošku do stran je to místo jak je žaludek a žlučník nemáte to někdo
6. únor 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa no já jsem četla zas někde na netu, že by se nám měl teď roztahovat hrudník, aby se udělalo místo pro miminko a že to může bolet, tak jestli to není náhodou ono.
7. únor 2013 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa :dizzy_face: však se už brzy dočkáme. Já teď 12.2 začínám 3. a poslední trimestr :grinning: . Strašně to utíká.
@anik.l No to máš pravdu, mě teda zatím nic netíží. Ale u prvního mimi mě to také zlobilo :wink:. Teď mě spíš pořád pobolívá bříško nahoře jak se ta kůže natahuje, tak to i svědí. A v noci bolí bříško - děloha. Ale vše zatím zvládáme perfektně, uvidíme na další kontrole v poradně :wink: . Ale doufám že tam malička vydrží dlouho...no jako přenášet se mi fakt nechce :sunglasses:
7. únor 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 no já mám strach z vyvolávání porodu...chci ho úplně přiorozeně, tak doufám že ta naše princezna si dá říct a pude na svět v normálním termínu :slight_smile:
7. únor 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anik.l No tak o tom i ani nemluv, já vyvolávačku měla a už nechci :cry: au au. Také doufám že si malá řekne sama a v čas :dizzy_face:
7. únor 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky
Dneska u nás skoro celý den chumelí ale jen tak malilinko tak doufám že to nebude horší .
Dala jsem se po delším přemlouvání do pečení větrníků a věnečků a zítra je naplním tak doufám že se mi ten krém povede tak mi držte palečky .

@liska06
@anik.l Holčičky nestraště tu už s porodem ještě máme nějakej ten týden času :slight_smile:
7. únor 2013 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek