• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
Nazdar buchty :wink:
14. únor 2013 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@blazenkaa tak se hezky optej a pak písni, držím palečky :slight_smile:
14. únor 2013 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@fykyska no já jsem totiž na všechno hrrr, nechci si nic nechávat úplně na poslední chvíli víš. I když teda postýlku a košík od tety mi přivezou až se malá narodí.
14. únor 2013 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@liska06 No to my máme postýlku už u mamky :sweat_smile: :sweat_smile: jen sehnat autí na odvoz a budeme čančat :sweat_smile: :sweat_smile: Mamka ušije mantinel, a peřinky :sweat_smile: :sweat_smile: A jupí čerte budeě mít doupátko :dizzy_face: :dizzy_face:
14. únor 2013 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojky.Tak po tydnu se tu zase obe uji,mati dneska odjela domu a dojede 26.2'a druhej den se ndu strhat psici.
No e maminky vitam mocnky.
Tady dva dny snezilo,uz aby ta bila hmota sla dolu a nebyla,a prislo jenom jaro.
14. únor 2013 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky těhulky zdravím vvás při čtvrtku.
@liska06 tak jsem se ptala a on ještě nemá vísledky tak že až při další kontrole a to je 4.3 a jestli bude vysoká hladina cukru tak mě pošle na jeden den do nemocnice kde kde mi budou hlídat celý den z krve cukr.Když to bude špatný tak je možnost si začít píchat inzulín tak teď budu trnout jak mi to dopadne .Po všerejším problému mě objednal na pondělí na utz..Vypadalo to jako když té doktorce co jsem byla na pohotovosti nevěří tak pro jistotu,každé pondělí u něho v ordinaci dělá utz jeho syn tak mě k němu objednal tak se třeba dovím i co vlastně nosím pod stdíčkem .Už se na to moc těším .Doufám že to utajím v sobě protože Pavel to nechce vědět
@staninka77 Neboj už by mělo být krásně nebo aspoň to tak říkali já už se taky těším na teplíčko už aby to bylo
@fykyska tak to jsi dobrá to já nemám ještě vůbec nic kom pár oblečků
14. únor 2013 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@blazenkaa achoj :dizzy_face:, tak to je fajn že tě obědnal na utz,.no tak by se to dozvěděl no. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Ten můj to zase chtěl vědět a já ne. No a když se mudra v nemocnici prokecla tak jsem se teda rozhodla že se ujistím a chtěla jsem to ukázat pořádně. Vypadá to že by tam už nic navíc přirůst nemělo :wink: . Jinak z té cukrovky to jsi mě teda dostala, doufám že já nic nemám, pač si ještě dávat inzulín (jehli sama) to by byl můj konec. Tý jo koukáš na Ulici? tam ta Thea si inzulín píchá a jak jí te´dka řekl ten její kluk že v Paříži je zase s tou Veronikou, to tam bude dneska pěkné dusno. Si říkám že aby ještě nedostala ten inzulínový záchvat..nebo jak se tomu říká. Stejně to takoví lidé musejí mít těžké, ale pořád lepší než oslepnout po jednom panáku :frowning2: . Ten slepý klučík v televizních novinách napsal a osobně předal dopis tomu starému metanolovému slepci :cry: . Jsem u toho bulela. A nesvádím to na těhu hormony :dizzy_face:
14. únor 2013 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@liska06 jj koukám na ulici bude to zajímavé . Můj taťka si píchal inzulín a ani ho to nějak neomezovalo a sestřenka si ho píchá od 15 let a je jí 29 a to si píchá 5x deně a už si zvykla má na to to pero jak se chodí na umělé tak že kdyby to bylo ono tak mi to ani nevadí protože jsemsi takhle píchal asi 3 IVF . Ty slepí to je děs taky jsem na to koukala .
14. únor 2013 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte...jestli je tu někdo z Olomouce tak se může k nám přidat na těhulky Olomouc 2013 :wink:
14. únor 2013 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@blazenkaa to jo teda. Fákt, tak si myslíš že to budeš mít také jo? No u nás to nikdo nemáme, což jsem jim vděčná :slight_smile:
14. únor 2013 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@liska06 já bych blyla za to takyvděčná ,ale co se dá dělat podstoupím cokoli kvůli mimi jen aby bylo zdravé.
14. únor 2013 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@blazenkaa já vím zlatí :slight_smile:
14. únor 2013 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@blazenkaa no já na tu masáž taky koukala, ale dát za to 8 stovek :confused: to se mi moc nebo spíš vůbec za to dát nechce :rolling_eyes: tak jsem holt zapojila přítele a nedobrovolně povinně masíruje :grinning:
jméno..hm..máme dva favority, ale každej bojuje za toho svýho..kdoví jak to dopadne (Adam/Jáchym) :grinning: Teď se mi ještě začal líbit Radek..no hotovo :grinning:. Koukám, koukám..vy se necháte překvapit??? Jeé, to je tak krásný :slight_smile: ! Štve mě trošičku, že jsme si to taky nenechali jako překvapení, ale já jsem baba šíleně zvědavá :grinning:. A vy jména máte?

Já tuhle někde četla, že jedna mamina zjistila až po porodu, z čeho v 6. měsíci neočekávaně krvácela - ani dr nic nezjistil. Bylo to z toho, že vypila půl lahve aloe (prokrvuje dělohu). Tak mě to jen tak napadlo, jestli to nemůže být něčím podobným. Hlavní je, že je v pořádku a držím palce, ať se to už neopakuje!!
@liska06 hm..takže už vím plán na zítra..sepsat si co je potřeba a začít nakupovat :grinning:..

Jinak dnes jsem byla nečekaně na kožním :pensive: , tak mám ekzém - asi z hormonů + jedno beeee (ale to je tu psát nechci, stydím se). Takže si jdu načíst co na tu svědivou ludru platí :-/.

Holky a co kočárky? Máte vybráno? Já se moc omlouvám, ale celou diskuzi jsem stále nepročetla, nestíhám :-/..předěláváme celej barák a já se tu na tak dlouho, než to přečtu asi ještě hooooodně dlouho nedostanu :(-
14. únor 2013 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monenta sice tam mám napsané že se neháme překvapit ,ale já jsem moc zvědavá ale přítel to nechce vědět a já se bojím že by jsem to vykecala.Ve 20tt jsem se ptala co to je ale nebylo to vidět .V pondělí jdu na kontrolu na utz tak třeba si to nechám říct no nevím udvidím třeba to zase nebude vidět.Jména zrovna jsme o tom v pondělí mluvli.Přítel si vybral Michaelu ale kluka nějak neví a já Dominika a Matiáš tak nevím co to nakonec bude asi se budeme trošku hádat :slight_smile:
Vím že aloe se nesmí ale nic jsem zvláštního neměla tak nevím hlavně že to bude v poádku
Myslím si že tady se stydět nemusíš . :slight_smile:
14. únor 2013 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojki holky, tak Vás zase po delší době zdravím.Doufá,. že je u všech všechno v pořádku a máte se dobře... :wink: Nebyla jsem tu z důvodu toho, že ted přes den spíš spím jak funguju... :slight_smile: Prcek má převrácený den a noc, takže v noci řádí, kope,převaluje se a tak toho teda nenaspím a přes den jsem ko, snad se mu to upraví a nebude to tak mít i po porodu, bych se asi zbláznila... :grinning: Jinak je u mě všechno v pořádku, někdy mám sice strašný tlak na močový měchýř ale dá se to zvládnout. Jinak co se týká výbavičky, tak už se nám pěkně zaplnuje pokoj, postýlka+kolotoč, kolíbka z masivu , hrací dečka s hrazdičkou, komoda+přebalovák, vanička, plno oblečků od sestřenky(přibydou další, už psala že má další krabice pro mě)to je super a tak jsem se bála, že nic nebudu mít. Krásné pletené capáčky mi došly.Kočárek mám nový maxi cosi mura 4 je nádherný, ted akorát sháním ještě vajíčko...dneska by měla dojít velká skřín z masivu, tak uvidíme...no a jinak aasi pomalu začnu sepisovat věci abych na nic nezapoměla a hlavně už pomalu nabalit tašku:frowning2: do toho se mi teda vůbec nechce...:slight_smile:ale raději dopředu at to mám než na poslední chvíli :slight_smile:
Sledujete někdo na ČT2 v neděli pořad, ČTYŘI V TOM? Já s ena to pravidelně dívám a minule tam paní rodila císařem u nás ve Zlíně...:slight_smile:
Holčiny, maminky opatrujte se a doufejme, že už nás sníh nebude zahlcovat a pomalu se na nás bude klubat sluníčko, at jsou ty dny zase veselejší:slight_smile:páá
15. únor 2013 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Čaudy těhulky :dizzy_face: , no včéra jsme byli v tescu a na valentýna jsem nic nedostala.. Prý máme 1. máje a tečka no :unamused: . Jnak mají tam zlevněné overáli do autosedačky na 300 něco. Mají tam moc krásného oblečeního, ale manžel mě furt honil ať jdu že nic kupovat nebudem že jsem hrozná atdd atd... :cry: fakt bych ho flákla. Takže jse si nic nekoupila . Když jsme byli u hraček a dávala jsem si něco do košíku tak na mě začal ječet že je ještě čas a že prostě né!!! No nezabili by jste ho, jsem měla slzy v očích jak mě nas...al... Našla jsem tam i kojící kloboučky 2 ks za asi 56 kč, tak jsem je zahrabala do nákupu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mám je doma. Ještě že mám alespoň objednaný balík oblečeního tady z bazárku na naší Leonku :astonished:, chtěla jsem pro ní prostě něco nového :frowning2:.

@monenta exzém jo :unamused: a mažeš si to hezky něčím, neboj tady můžeš napsat co tě trápí. mě se teď pořád zdá o sexu s manželem bych souložila až je to děsný, jenže mám zákaz, beru ten utrogestan a mám dráždivou dělohu. prý prostě nemůůšu. No chňápeš to :rolling_eyes: , takže ten kdo je mazlen a uspokojován je jen manžel :wink:

@uzankaa tý jo ty máš fakt netopejra :stuck_out_tongue_closed_eyes: , také se mi hýbe v noci ale to málo. Spíše malá bejčí přes den, dělá si z mého pupíku mičudu :grinning:. Téda ty už toho také máš doma pro mimíska, to je moc dobře. Já má kočárky dva jsou vyfoceny v mém fotoblogu. Jeden kočárek sem na vesnici a druhý do města, ten černý se nám nevýjde do kufru u auta. Takže ten zelený budeme mít do města nebo na výlety. :dizzy_face:
15. únor 2013 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@blazenkaa no já bych to příteli určitě vykecala..jsem taková drobet drbna :grinning:. A hlavně by mě nejvíc asi mrzelo, že bych se musela zaměřovat na neutrální oblečky..což pokud to přítel stejně nechce vědět, tak je budeš kupovat tak nebo tak.
My se taky na jméně celkem dohadujeme :-/, trošku to komplikuje ještě fakt, že si nejsem jistá jestli se bude jmenovat prcek příjmení po mě nebo po něm..to si ještě nechávám projít řádně hlavou. Tak držím palce, ať se dohodnete bez co nejmenších slovních potyček :slight_smile:. A Matyášek je krásné jméno, přítel chtěl taky Michalku..už od malička..ale bohužel, to jediné mu nemůžu splnit. Jmenuje se tak otcova nová žena a to bych nezkousla :rolling_eyes: .
@liska06 to je mi moc líto, že to tak dopadlo :(. Ale lepší je chodit na nákupy bez chlapa..ten můj je kolikrát tak zhnusenej a když mi už po 1/2 hodině přehnaně funí, tak bych se na nějaký nákupy nejradši vyprdla. Proto co nejvíc věcí kupuju po netu, nemám na to nervy! Věřím, že to nemyslel špatně, třeba má jen strach něco kupovat :(.

S tím ekzémem..mažu mažu..mám nějaký masti od dr + Neutrogenu - ta mi ještě pomáhá, ale dokud nebude hotovej barák - je tu šílenej prach, všechno čistím sračkama bez rukavic..nemám se toho jak zbavit. Navíc ta tvrdá voda tady..asi se uškrabu :-/. Teď sháním nějakej hypoalergení prací prostředek..to mi snad taky uleví :slight_smile:. Už ať je to za náma :slight_smile:.

Já vím, možná až to bude lepší :pensive: .

Jeé, tak co se týče sexu, tak bych chtěla pořád, bohužel mi je kolikrát špatně, tvrdne pupík, jsem ko..ale můžeme, tak jsem moc ráda. U nás bylo prvních skoro 5 měsíců půst jak mi bylo špatně :pensive: . Ale máme to za pár, to už vydržíme. Miminko potřebuje klid, to je přednější :slight_smile:. Pak si ještě užijete :slight_smile:). Kámoška mi říkala, že co maj prcka, tak je to 100 a 1..no hlavně je to takový spontánnější, tak je to i víc baví ;).
15. únor 2013 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@monenta to mi ani potyčky myslím kvůli tomu nebudeme mít.Jemu se ale MAtyáš moc nelíbí protože máme i vpříjmení háček a prý se to k sobě nehodí i když já v tom nevidím žádný problém aby byl MAtÿáš Brož co myslíš je to divné?
15. únor 2013 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@monenta nj je to s těmi chlapi těžké a ěžké to asi pořád bude :grinning: . Také mi tvrdne právě že bříško, ale je mi to líto právě že kdyby jsme mohli alespoň jenom tak jentak :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Však za chvilku, budeme moci zas a pořád no takže co menší půst asi neuškodí :wink: :dizzy_face: , ale ty chutě jsou někdy fakt hrozné.
15. únor 2013 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@liska06 jsem na tom úplně stejně holka
15. únor 2013 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@blazenkaa taky tak jó? :grinning:
15. únor 2013 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@liska06 jj už od začátku ale někdy by jsem si dala i říct kdyby jsem se nebála ,ale mám strach
15. únor 2013 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@blazenkaa nj to já mám největší apetit teďkon :slight_smile:
15. únor 2013 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@liska06 ono asi čím víc nemužem tak tím víc na to áme chuť nebo aspoň mě to tak příjde :slight_smile:
15. únor 2013 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahojky kočičky moje moc vás zdravím .
Mám takovou otázku koupili jsme sinovej notasa a nejde mi spustit vůbec žádná hra nikde nevíte čím by to mohlo být.
17. únor 2013 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@blazenkaa
@liska06
@monenta
@uzankaa
@staninka77
@fykyska
Holky vy jste se tady zase rozepsaly, nestíhám to všechno číst, natož na něco reagovat :slight_smile:

Musím se Vám alespoň pochlubit. Evinka je strašný stydlín a vždycky když chci někomu ukázat jak kope, tak hraje mrtvého brouka. Tak jsem se včera rozhodla ji natočit a tady je výsledek :grinning:

http://anikl.rajce.idnes.cz/Evicka#kopanecky.jpg
17. únor 2013 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@anik.l ahojky :slight_smile: , teda Evik pěkně boulí. Krásná vzpomínka, jednou to ukážeš kočičce jak byla ještě v bříšku :dizzy_face:
17. únor 2013 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@anik.l-To je moc krasne hezka spominka to bude,moc nadherne.
18. únor 2013 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky musim se vypovidat,vcera jsme jeli k memu otcovi,a nerikala ani nevolala mati ze jedeme tam,taky jsem vecer nezastavila jsme dojeli dom a nestihla ji to zavolat.Tak my nadavala do telefonu ze at se na vubec kdyz budu potrebovat nemam spolehat a kdyz budu neco potrebovat tak taky se nemam na ni obracet proste me ti vam tak nadala ze se mam obratit na svoho taty.Ji natvalo to ze non se o me vubec nestaral.A vycetla my naprosto vse ze Jirka ji uz prej dva roky slibuje e ji oddela zamek u sklepa ze jsem ji znici nepomohla ani zamest bordel pozemy no hruza,a co jako mam delat mam tri decka nemohu kazdej tyden jezdit za ni a uklizet kdyby prej nebylo jeji kamaradky ktera ji pomohla ze vsim musim se i o svoje deti postarat je sama v jedom pokoji ja 5+1.A tak my pak vypla telefon.Rozhodne ji volat nebudu a odprosovat.
Dost me to nastvalo.
18. únor 2013 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, poslední dobou vůbec nestíhám, doděláváme barák (prý se to stihne do porodu - haha :rolling_eyes: :grinning: ) a už je to konečně ve fázi, kdy můžu pomoct i jinak jak jen vařením pro chlapy :grinning:

@blazenkaa tak to máte teda lepší :slight_smile: i když..já už Jáchymka asi taky vyhrála :grinning: nebo spíš přítel nereaguje :rolling_eyes: :grinning: :grinning: no upřímně nevím..trochu mi to jazyk motá, ale myslím, že je to hlavně o zvyku. To je jak u nás..buď Jáchym Jasný - což je děs nebo Jáchym Budinský..což už je lepší :slight_smile: takže nám se jméno odvíjí i od případného příjmení.

@liska06 to chápu :grinning: takhle nažhavená jsem snad byla naposled v začátcích (jsme spolu přes 8 let) a věřím, že to po porodním půstu bude ještě lepší :slight_smile:) však co..máme na to celej život ;) :grinning:. A pěkná nová fotka .)), najela jsem na forum a říkám si..páni..zas nějaká nová diskuze :grinning:, já už jsem fakt magor někdy :-/ ale prý to po porodu zmizne :slight_smile:)

@anik.l moc pěkné video, bude to krásná vzpomínka jednou :slight_smile:. jeé, to je filuta :grinning: jak u nás..div mi neprokopne břicho; pak říkám příteli, že zrovna kope, ať si šáhne a je klid :grinning: mají radar, říkám to pořád.

Holky a co je u vás nového? Já za chvíli valím na těhotenský cvičení - snad to zvládnu, od víkendu mám občas křeče v pupíku :unamused: a ve čtvrtek mám ten velkej utz v 30tt - tak se na bobka moc těším :slight_smile:).
18. únor 2013 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek