• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
Krásný den holčičky moc vás zdravím
Právě jsem dorazila z utz tak že mám dvě nové zprávy.Jedna je ohledně těhotenské cukrovky jak jsem byla minulé pondělí tak prý norma je 5,4a já měla5,7 tak že to ještě cukrovka není,ale zítra mám nástup do nemocnice před 11 tam mám být a budu tam 24 hodin tak že do druhého dne což moc velkou radost nemám ale nedá se nic dělat snad to bude dobrý a ta druhá zpráva že čekáme přesne to cojsem si myslela ale píšu to jen tu tak doufám že to tu zůstane nesmí se to tu u nás nikdo dozvědět protože tatíek to vědět nechce. Bude to to co čeká většiná z nás naš milovaná holčička,tak mám radost.A to tomu říkáme od 6tt Tonda.Holky já mám takovou radost že e vše v pořádku. :slight_smile:
18. únor 2013 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@blazenkaa-Tak to mocinky k holcice gratuluji a cukrovka nebude neboj,je dobre ze si vas nechavaji v porodnici na ten zakrok k cukrovce..l
Manza se to nedozvi bude mit prekvapko,uplne ti ji budu zavidet ja ciii taky jak to mam udelat a premluvit Jirku k tomu cinuaby svolil k miminku.
Gratuluju ti a moc.:slight_smile:
18. únor 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 moc děkuji .No doufám že to bude dobrý docela jsem se dost bála že to je horší .Někde dávaj domu ten glukometr že se měříš doma sama.
T bude mít překvápko pokuď se neprokecnu,ale já doufám že ne moc by jsem si to přála aby jsem mu to překvápko neskazla všude říkám že to ani já nevím ,ale já lhát neumím v tom je ten problém.
Moc by jsem ti ráda pomohla nebo poradila jak ho přemluvit ,ale nějak mě nic zrovna nenapadá ,ale mocinky by jsem ti to přála
18. únor 2013 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa-Neboj jiste se neprorekes,a M se nic nedozvi.A z tou cukrovk to ue vsude jinak,tu taky je to jinac v lekarne ti prodaji glukozu dr.ti da kelimek z vodou to smichas a jenom vypijes.A trikrat jdes na odber krve,vse se jeste ten den dozvis zda ji mas nebo ne.
Diky moc treba na neco prijdes a napis dik....
Snad se podari....A zadari mit jeste jedno miminko,hodne me to posledni dobou laka mit brisko a citit krasne pohyby mimiska.:slight_smile:
18. únor 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 jistě se to zadaří uvidíš. V té nemocnici budu normálně jíst akorát mě za těch 24 hodin odeberou 4x krev a ráno na lačno taky a pak mi řeknou výsledky a pojedu domu.Přemýšlela jsem že si sebou vemu noťas aby jsem se tam nenudila když mi nic není jen nevím kde zjistit zda tam mají wifi a kde zjistit kód na wifi.Nevíš kde by jsem to mohla zjistit?
18. únor 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa-Snad se zadari,uz mam jen tri mesice na to kdy my vychazi holka.:slight_smile:
To je dobrebze jdes na ten jeden den do nemocnice,notas si vem sebou alespo se nebudes nudit ale budes tam jen den.A jeste se to dozvis rano jak pujdes domu.
Jiste bych se na zeptala sestricek na Wifi zda by ti nemohli dat heslo,v nekterych nemocnicich ji nemaji,v Brne nemaji jen v Decke nemocnici to ji meli a sestricky nam to rekli to heslo nebo spou bydlici na pokji.
Moc diky.
18. únor 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 podle čeho ti vychází holčička ? já jsem si to počítala dle toho čínského kalendáře a tam mi vycházel kluk a vidíš co na konec budeme mít :slight_smile:
18. únor 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim tehulky dlouho jsem tu nebyla tak hazim info cekame kluka a bude to honzik.jsem ve 28tt a uz jsem byla na prijmu kvuly silnym porodnim bolestem.ted par dni opet silne bolesti a totalne vycerpana.zitra jdu rano k dr tak jsem zvedava
18. únor 2013 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa-Podle krve me se bude menit krev v tom. Cervnu kdy my bude 36,let.
Me podle cinskeho vychazeji zase holky a mam tri kluky. :wink:
@zlatickamoje-Gratuluji ke klouckovi,drzime moc palecky aby vse dopadlo dobre...:slight_smile:
19. únor 2013 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčičky zdravím vás při úterku.
@zlatickamoje moc moc gratuluji k chlapečkovi.
@staninka77 to jsem Jak že se ti bude měnit krev. :confounded: :confounded:
Jak mě se tam nechce ani nevíte jak :cry: :cry: :cry:
19. únor 2013 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska v poradne a mame 1100g a za 4tt jdeme na velky uz a resit papiry co se tyka nemocnice jmena apod.takze tatinek si bude muset vzit volno
19. únor 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem vyzvedavala leky a hned jsem nechala v lekarne 200kc ale hlavne ze mi to pomuze
19. únor 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monenta nj se těším až to zase oživíme a já si zařádim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , přeci jen ten sex opravdu k tomu vztahu patří :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahojky těhulky :wink: .Dnešní poradna dopadla dobře :slight_smile:. 6.3 jsme objednánný na poslední velký utz, další normální poradna opět až za 3 týdny (nekonečná doba!). Jinak dnešní skóre je 27+6tt, mám +2kilča nahoře... což dohromady máme 5kg za těhu . Otoky žádné, tlak v normě, výška fundu je nyní 33cm a byla 27cm. Jinak kritickou hodnotu mám už 4, takže mírně napřed pač u konzistence mám 2. Jo a výsledky z cukrovky se ještě neví, pač ještě nedošly do poradny. No tak si koupím ještě sůšu nebo dvě? Raději tři sůši :grinning:
19. únor 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa jé blahopřeji k holčičce :grinning: , no to je moc fajn. Tak ať ti to v nemocnici dopadne dobře :wink: . mě v čínském kalendáři vyšla holka a čekáme jí. Jo naše malá pojede domů s modrým dudlíkem a řetízkem na dudlík. Vyhodit to nechci a manžel říká že prostě nechce mít moc růžové :grinning: . To bude od všech máte hezkého chlapečka :stuck_out_tongue_closed_eyes: , né tak oblečko bude růžové jen ten dudan je modrý světle teda a druhý dudan koupím růžový. Ale třeba nebude ani potřeba.
@zlatickamoje gratuluji k chlapečkovi :slight_smile:, také jsem dnes nechala v lékárně 200kč a nestačili mi, odpoledne musím jet ještě pro magnesko.
19. únor 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsem dekuji za gratulace.chtely jsme holcicku jelikoz mam syna 3roky z predchoziho vztahu ale hlavne ze je to zdrave a holka se snad podari za tech 15let.jinak jak jste na tom s vybavickou?my mame uz vse pripravene jen jeste komplet do postylky ale ten bude sity na zakazku.jinak jsem pribrala celkem 8kg.postava stale stejna stihla ale brisko uz mam vetsi nez pred porodem u syna.jinak jsem v rizikovem
19. únor 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčičky tak hlásím že už jsem konečně doma z nemocnice,sice to bylo jen24 hodin ,ale mě to připadlo jak věčnost.Verdik tmi řekl dr. že sice čekají na jeden výsledek ,ale že podle toho co má je vše v pořádku tak mám radost že semnou nic dělat nebudou .
Děkuji Vám všem za podporu
20. únor 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@blazenkaa-Paradicka ze ti cukrovku nenasli.a co ten notas vzala jsi si ho sebou meli tam Wifi.:slight_smile:
20. únor 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 ahojky já jsem taky moc ráda že mi to dopadlo dobře ani žádnou dietu nemám .Noťas jsem si nakonec nebrala sebou byla jsem připojená přez telefon a byla tam jedna slečna ve 34tt semnou na pokoji tak že sem se vůbec nenudila a povídali j :slight_smile: sme celý den o miminkách a věcičkách tak že to docela uteklo.Wifi tam maj dokonce dvě jednu na gyndě a druhou na chirurgii tak pro příště to vím
20. únor 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa to je fajn že jsi v pořádku :slight_smile:
20. únor 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 jj jsem děkuji za odporu
20. únor 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se všechny máte?
Já právě ležim na gauči, probíhá test OGTT :slight_smile: Za chvíli vyrážim na druhej odběr.. Zítra si mam přijít pro výsledky, takže snad to bude OK. Pak dám vědět.
Musím se pak taky zanořit tady do bazárku a začít si objednávat věcičky. Kdo jste rozhodnutej pro koupací kyblík? Já teda jo :slight_smile:
21. únor 2013 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný slunečný den holčičky.
JAk se všichni máte ?
@flowerie já se pro kyblík rozhodovat moc nemusím muď si ho půjčím od kamarádky nebo budu koupat ve vaničce tak ještě uvidím .Dneska ráno mi psala moje spoluačka že jesti mi je dobře a já že jo tak ona mi na to odepsala že by potřebovala udělat věnečky na oslavu tak se tu s tím prdím a už mě to nebaví.Už aby jsem to měla hotové teď čekám až to vychladne
21. únor 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
NEmám cukrovkůůů :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :slight_smile:
22. únor 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@flowerie to je super zprávička :slight_smile:
22. únor 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa Díky, taky jsem ráda - cpu se sladkym od rána do večera, takže tu dietu bych asi nepežila :D
22. únor 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@flowerie taky jsem moc ráda že nemusím držet dietu a můžu si dát na co mám chuť :slight_smile:
22. únor 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Krásný den holčičky
Tak jak se vám všem vede.Já jsem konečně poprvé od začátku těhu vytřela podlahu.A to jenom díky tomu že taťka spí po noční jinak by mě nenenchal měla jsem zakázané od dr. vytírat tak vytíral on a opravdu poctivě. Ještě při tom dělám nepečený dort z jablek a piškottak se těším až to stuhne.
@liska06
@flowerie
@zlatickamoje
@moneta
@uzanka
@anik.lholčičky budete pořizovat pro mimi monnitor dechu´?Vím že se to tu už řešilo.Mě včera volala známá ať se stavím že jí švagrová vrátila oblečení po dětech a prý tam snad je i ten monitor tak se právě ptám jaký na to máte názor :slight_smile:
25. únor 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa Ahoj, no tak to moc s tím uklidem nepřeháněj :slight_smile:. No já ti nevím s tím monitorem, já mám hodně lehké spaní vzbudí mě i když se kocour hne a nebo manžel se lehce ototčí v posteli :wink: . Ale zas to prý hlídá ten dech no :unamused: . Možná si ho vypůjčím jen z nemocnice na půl ročku. Tak to když máš příležitost ho mít takto tak ber né?
25. únor 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
@blazenkaa-My se mqme fajn az na to silene nachlazeni co me trapi,a deti taky jsou nachlazene uz aby tohle obdobi skonci ja stale soplim kaslu.
Jiste bych si pujcila monitor dechu i kdyz i ja spim slabo radeji si ho vemte holky vsechny mela jsem ho i ja pujcene od sousedky a byla jsem za to moc rada:slight_smile: .
25. únor 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek