• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
@liska06 Musím se už začít trošku pohybovat začínají mě bolet záda čím dál víc tak to snad rozhýbu. já jsem jak ty mě vzbudí i špendlík když spadne.Mám to prý už přibalené v krabici u věciček tak že si ho asi půjčím a buď ho využiju nebo ne chtěla jsem jen vědět názor .
25. únor 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@staninka77 tak to mě mrzí že jste zase nachlazený ale neboj už to bude brzo doufám dobrý to počasí já už se na to moc těším už aby to bylo.Já musím zaťukatr krom toho jak jsem byla v7tt se slabou horečkou kašlem a rýmou tak od té doby vůbec ani rýma tak jsem moc ráda . :slight_smile:
25. únor 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dala bucht do trouby ,udelam polivku,a pro dnesek je vse OK.
@blazenkaa-Uz aby to pocasi slo pryc a vse rozkvetlo a nikdo nebyl nemocnej,no hruza.diky moc hlavne neonemocnite vy holky.Je to dost dlouhe ja se toho nomohu zbavit uz prez tyden .
25. únor 2013 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte...bude to někdo z vás rodit ve fakultní nemocnici Olomouci? Popřípadě jestli se chytáte na prohlídku nebo kurz?
25. únor 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindoska-Ja v Olomoui rodit nebudu jeste nejsem tehu ale rada bych,ja bych rodila jedine v brne a taky se my tam tri kluci narodili,tak neporadim,snad se nekdo najde kdi da info.Jiste holky poradi i tu.Jiste na ty kurzy jdi bude to hezke hlavne si projdite porodnici mesic pred porodem.
25. únor 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 děkuji za informace...porodnici si chci určitě projít aj s partnerem...ať ví do čeho jdem :grinning:
25. únor 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindoska-Jiste porodnice bde fajn,kdyz se divam na Olomoucky denik a na miminka co se tam narodila je jich temer hodne:slight_smile: ,a je fakt ze vsude je neco,i v Brne kde jsem rodila byli sem tam decke sestry z novorozeneckeho zle nebo hodne naladove,ale vydrzela jsem to tech par dni.Drzim palcky.:slight_smile:
25. únor 2013 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim tak uz skoro tyden lezim v nemocnici malymu se zachtelo ven tak udrzujeme.ale sileny chci domu.monitor porizovat neplanuji zatim u prvniho jsem nemela a pokud ted bude vse ok taky nebude
25. únor 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje ahojky..a kde ležíš??No mě ta nemocnice taky hrozí..tvrdne mi dost bříško a bolí mě spodek..hrdlo se začalo lehce zkracovat.tak mám další týden do poradny ležet a pokud se to nezlepší tak do nemocnice :unamused: Tak držím palečky at jste v pořádku :wink:
25. únor 2013 v 17:54  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja lezim v moste ja byla v poradne vse ok druhy den bolesti silny tak me prohlidla a vse se prez noc zmenilo
25. únor 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zlatickamoje tý jo, ze dne na den to je síla :confused: . Tak se hezky ještě držte, Honzíku užívej si ještě u maminky :wink:
25. únor 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak tu cukrovku nemám hurááá :grinning:
26. únor 2013 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@liska06-Gratuluji tomu ze cukrovku nemas parada.
26. únor 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@staninka77 jj děkuji :slight_smile: , jsem ráda.
26. únor 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje-Holka moc se v porodnici drzte at mali zustane chvi u tebe...Drzim paleckyl a mocinky.

@turcice-I ty se mocinky drzte a doma odpocivej nic nedej jenom lez.Drzim palecky a moc.
26. únor 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@staninka77 Moc díky :slight_smile:doufám že to bude v pořádku :wink: Doma si taky museli uvědomit že nemůžu vše jak byly zvyklí...
26. únor 2013 v 09:13  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky..cukrovka je také negativní tak jsem moc ráda :wink:
26. únor 2013 v 09:14  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatickamoje No a jak to ted vypadá???Je najěké zlepšení??A ty bolesti jsi měla jaké???jakože tvrdnutí a bolest v podbřišku něco jako kontrakce???
26. únor 2013 v 09:15  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06-Neni zac ja ji mela a nemohla si jist co chtela moc me to mrzelo :unamused: ,a kdybych nahodou otehotnela tak ji budu mit znovu pravdepodobne kdyz uz jsem ji mela v tehotenstvi.
26. únor 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@staninka77 hm, to věřím že tě to štvalo :unamused: i pak miminko může o dost méně přibrat než normálně, pač ani nevíš co pořádně můžeš baštit.
26. únor 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@turcice taky blahopřeji :slight_smile:
26. únor 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice-Je y jasne ze odpocivat tolik nemuzs kdyz mas doma jeste deti postarat se one,i tak si musi uvedomit ze se musis setrit,jiste to bude dobre a neskoncis v nemocnici nebij budu drzet palecky,a taky gratuluji k te cukrovce ze ji nemas parada.
26. únor 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me ti vam bo.i dneska od te rymi co mam nad levim okem asi se my to tam zarozilo :confounded: ,ale u je my dobre to je paradni.
Od minuleho patku mam menzes ale je strasne slaba to je desne asi budu muset na gyndu jak my skonci.
26. únor 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06-Je pravda ze jsem se treba jednou za tyden to nedodrzela neslo to,ale dietka byla mensi porce 6.denne jist,musela si i pichat inzulin ale to tri krat denne a bylo my z toho zle pak se to nahle zlepsilo a vzdy jsem mela jen do 5.6.a pak presla jen zase na t dietu.
Malej se narodil tyden red porodem byl mensi ale dohnal to,a chteli vyvolat pood ale nepovedlo se :wink: Bylo hodne narocne.
26. únor 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@staninka77 tý jo to muselo být náročné :unamused:
26. únor 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06-To bylo ale zvladla to vse :wink: ,jsou na tom hur maminky,a vsem preji moc krasne tehulkvani.
Zadne problemy.
Me to zaskocilo a taky i to ze 3tejdny pred porodem my nasli vysokej tlak.
26. únor 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezky vecer tak hlasim davky mi snizily obcas zase ztvrdlo.brisko ale nic hrozneho a strasne me boli dnes zada.takze cely den lezim a odpocivam a obcas se projdu.jinak malej ma skoro 1400g.nevite jak se jmenuje rakovy ten kalisek cim poslouchaji mimiska polozi to na bricho a ucho na to :slight_smile: uz dneska krasne stim slysi honzika tak bych to chtela zkusit sehnat pro tatinka at si muze taky poslechnout
26. únor 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa já mám jeho koupi zrovna rozjednanou :slight_smile: za 1100 po 1 dítěti, tak snad to bude ok
26. únor 2013 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko.tak vcera mi kapacku snizily na 30.pri prijme jsem hlasila,ze beru horcik a zelezo bylo.mi receno at beru dal.no dnes prisla dr mam dokapat to co mam na ty bolesti apod a maji mi pichnout horcik.boze to me chteji drzet porad na kapackach?vzdyt ho beru v praskach tak mi muzou navysit davku na nich.ale citim se uplne krasne takze si me nejspis zitra chlapaci povezou domu na reverz jelikoz pritel bude muset do prace prichazi o nejakych 2000kc denne jelikoz mu nevystavily paragraf :( tak snad honzik se uklidnil a rozhodl se ze u maminky jeste nejakych tech 5 tydnu vydrzi nebo aspon do 2kg coz bude zachvilku v utery mel skoro 1400g.jinak tatinek nam vcera prinesl boticky aby jsme mohly jit pry domu
28. únor 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zlatickamoje Ahojky tak se držte :wink: určo to dotáhnete co nejdál :wink: Můžu se optat jak ty tvoje bolesti probíhaly??tvrdnutí bříška a bolesti v podbřišku??A jak často byly že tě poslali do nemocnice??Co čípek??Jak je na tom??Já bych asi musel do Žatce kdyby ta nemocnice hrozila,ale snad se tomu vyhnu...
28. únor 2013 v 11:15  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek