• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
autor
@fykyska To máš pravdu je to dobře :slight_smile:, no jinak to mě se dnes motá hlavička asi vstávám moc rychle jako že jo. Je teda teda tak ješte hezky hajej a ať je ti co nejdříve lépe :wink:
28. zář 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.Těhulky.
Jen jdu chvíli svámy poplkat a taky popřát krásné těhulkování.
Mám jedno dítko květnové a chtěla jsem i letos ale bohužel se nezadařilo.A tak chci až tak za dva měsíce do toho znovu jít.
Jestly vám to nevadí ráda si svámy budu plkat o všem.
I když nejsem těhotná moc ráda si píši.
@liska06-Děkuji ti že si svámy mohu plkat.Jsi fajn ženská a drím ti palečky moc moc aby tohle těhu dopadlo moc skvěle a jistě malej ti to těhulkování poslal z nebíčka. :slight_smile:
28. zář 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 No už si pripadám jako hadrový panák pořád v posteli :grinning: ale jsem slabá jako moucha takže postel je moje spása :wink:
@staninka77 :dizzy_face: Vítej :slight_smile: Moc dobře další zkušená dušička :wink:
28. zář 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fykyska-Jeste jsem pozapomela doplnit,ze jsem nikdy nepotratila a nikdy neprisla o miminko,jak nektera zvas.
Jsem moc rada ze vas hodne podporim a budu moc drzet palecky hodne to pozrebujete,to hlavne vsechny co o mimnka prisly.
Drzim vam moc palrcky.
Pisi z mobilu tak se omlouvam za chyby.
28. zář 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fykyska nebój Veru to se musí zlepšit :wink:
@staninka77 Ahojky vítej :wink: , mě to vůbec nevadí. Jinak děkuji ti za podporu a ty do toho hezky prašť :wink:, ať moc nemežkáš :grinning: . Já vlastně budu mít nejspíš první zdravé děťátko a ty už máš nějaké zkušenosti tak by jsi potom mohla poradit. No a na mamču fakt prď. Je to tvé rozhodnutí a dítě můžeš mít jen párkrát za život a pak jen hódně vnoučátek a halvně mít okolo sebe mládí na to se těším já :wink:
28. zář 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak na kontrolu jdu až 10. října, tak jsem lehce nervozní aby bylo všechno v pořádku. Máme z toho doma všichni radost mimo naší dcery (2. roky) co pořád říká, ne mimi ne :slight_smile:
28. zář 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem prez mobil napsala hodne radku,ale bohuzel stranka nenalezla dost me to stve.
Napisi to pozdeji na notasu.
28. zář 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 No já osobně jsem moc ráda za možnost diskuze s maminou která už má ,,něco" za sebou protože, prostě není nad to mít info z první ruky :wink:
@liska06 no doufám, že se pak budu moct znova vrátit do běžného života - je to únavné je to zkátka jinej stav noo :grinning:
28. zář 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fykyska-Moc ti děkuji jsem ráda že mohu kvám vstoupit a plkat popovídat si holkama které taky poradí a hodně. :slight_smile:
Jistě i já vám nějak poradí POMUŽU JAK BUDU MOCI. :slight_smile:
Přeji aby ti taky bylo brzo hej a nebylo zle.
@liska06-Třeba my něco napadne uvařit,na veču jsem udělala palačinkiy nebylo jich moc ale byli moc dobré moc my chutnaly.
Přeji ti aby se ti brzo ulevilo a u malého ti bylo zle nebo ne.
Prosím tě kde jsi rodila v jaké porodnici.

Necháte si všechny říci co čekáte za pohlaví nebo bude tajemství. :slight_smile:
28. zář 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 :dizzy_face:
Já bych si přála chlapečka - ale myslím že čekám holčičku už mi začiná brát na kráse :grinning: nechám si to sdělit přijde mi to lepší člověk se pak může na ledascos připravit :wink: si myslím
28. zář 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska-Jen se pozeptám zda to nebude tajné.
Já si u kluku pamatuji že prvního si nepamatuji ale tydva jistě.
Že Jiříka jsme počaly tak že soulož byla strašně málo skoro vubec nebo jen jednou za tyden když dojel knám a spal unás.
Počítala jsem to hned od začátku menzes a 11.den jsme měly soulož a to vyšel kluk.A u Šimona to bylo to stejné ale trochu dříve byla soulož 9.den od menzes na holku je hodně velká dieta a více soulože by mlo bejt a čím dřív ti skončí menzes tak hned na to.
Ani se ti nedivím že si to necháš říci taky bych si to nechlapa i pro klid z nakupováním oblečení. :slight_smile:
28. zář 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja jdu ve ctvrtek a uz se nemuzu dockat ted uz to vim od pondeli takze se to tahne jinak pocity mam smiseny kdyz jsem se to dozvedela byla jsem v soku a zarovan jsem si rikala jestli to tak chci i kdyz jsme se snazily a praly si to ale ten pocit hned odpadnul a ted se oba s pritelem nemuzeme dockat a nez bude utz tak budu mit strach aby bylo vse jak ma dnesnim dnem me zacly hrozne bolet cely prsa a z C si zase budi muset koupit D kosicky :grinning: jinak unava pracuje v noci se mi spatne spi vzbudim se treba v pul ctvrty a uz nespim pak jsem po obede vykydla a moje skoro tri leta slecna ted nechce chodit spat takze mam co delat
28. zář 2012 ve 20:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusmackova-Ono někdy je to hodně obráceně hlavně ze začátku a pak to jistě ustane.
Prsa mě bolela šíleně a až do konce těhu jsem na ně nemohla sáhnout. :frowning2: .
Moc držím palečky aby jsi byla na ten den krásně připravena a i z manželem taky :slight_smile: :wink: .
Budeme jistě držet moc palečky aby ULTRAZVUK dopadlo dobře. :wink: :slight_smile: A jistě dopadne na velkou jedničku.
28. zář 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 No my měli doslova letecký měsíc :grinning: :grinning: prostě se souložilo kdykoliv byla chuť ale předpokládám že ovulka byla někdy kolem 18-19.8 :dizzy_face: tak jsem zvědavá jestli nosím holčičí nebo klučičí semínko :grinning: :grinning: A oblečky no já už mám nažehleno napráno docela dost od každého trochu jen stále přemýšlím jak nacpu na chlapečka ten krásný červený kabátek s puntíkem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no zkrátka mám toho dost ale myslím, že se neubráním ještě dokoupit :wink: jedu přes bazárky a tak mám krásné věcičky třeba jen za 2Okč kus - kabátek za 5O od next a je jako novy a když jsem koukala kolik stojí na krámě 6OO :confused: :confused: tak jsem byla hrdá že umím nakupovat :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska-Hlavně moc toho nekupuj a jen pár věciček těch nejmenších. :slight_smile:
Já u Marka taky toho hodně kupovala hned na začátku :wink: .A pak jsem náhle přestala. :wink:
Taky jsem na začátku jara koupila v sekáču od NEXTU mikinu a byla docela drahá za 250.kč a ještě jí nosí ted a je moc hezká.
Mám problém z ovulkou vubec nevím kdy jí mám :frowning2: a ráda bych to zjistila ale jak ovu testy jsou docela drahé. :unamused:
Taky si myslím jak píšeš že to bude holka ale halvně aby ty i maličkatá byla zdravá. :slight_smile: :wink:
@liska06-Mohu se zeptat vážily ti malého po porodu nebo hned ti ho odnesly jestly to není tajné moc nerada ti to připomínám.
A nerada to dělám. :frowning2: Tak se moc omlouvám ju.
28. zář 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dynterova ahoj :slight_smile: , no ale ono to uteče uvidíš že jo, co pak sestřička nechce sourozenečka?? :wink:
@staninka77 rodila jsem v Benešově a už nechci aby jsi se na něco takového ptala :cry: , nechtěly jsme nic takového vědět, teď se těším z nového miminka a určitě nebudu pořád řešit bolest, to mi nesvědčí. Jen jsem psala že se mi to stalo a že jsem se přes to i smanželem dostala.
@barusmackova téda ve čtvrtek, to budeme v jednom týdnu na utz a tvé spinkání, no já spím docela dobře zatím :slight_smile:
28. zář 2012 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fykyska tý jo, to já mám věcičky po příbuzných a něco nakoupené od jedné pani byla jsem u ní doma a vybrala si od ní i vysílačky a spací pytle atd.. Ale chystám se nakoupit něco ještě nového do města a na výlety a ty vecičky nošené spíše nechat na doma, i když nejsou vidět že by byli poničené nebo tak. Jo tak na kráse mi bere mimi tak že mám akne no hnuj fuj, trpím na to jen v těhu u Máti také :wink: , ale jinak bych chtěla zdravé mimčo a podle čínského kalendáře máme mít teď holčičku tak jsem zvědavá jak je to pravdivé :sweat_smile:
28. zář 2012 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasel kasel kasel chytla jsem to od maly ach jo jsem myslela ze to maly v noci vydavim co s tom kdyz nic nemuzu cajickuju zazvor s medem citrone a dala jsem si do lednice cibuli s medem co vic delat m strach
29. zář 2012 v 09:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 No, teďka nenakupuji,ale ono to ještě přijde postýlka atd :wink: moc se na to těším... A ovulka se dá hledat mnohým způsobem - stav čípku, hlenu, teplota v pochvě tzn syptotermální metody - :wink: řekla bych že je to lepší a hlavně lacinější než ovu testíky :dizzy_face: :dizzy_face: Jinak souhlasím ať kluk nebo holka hlavně ať ,,vyleze" na svět krásně zdravéé :dizzy_face: :dizzy_face:

@barusmackova Ahoj, potit se potit se potit se a v těhu vím že se mohl paralen když by bylo nejhůř.. nebo heřmánek nebo teplý těhu čaj :slight_smile:

@liska06 No já také doufám, že babičky neodolají :grinning: a pak mě zasypou nějakym malinkýcm dárečkem pro miminko :sunglasses: :dizzy_face: abych měla o starost meně
29. zář 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fykyska me nic jinyho neni nez ten se teplota zadna nic jem kasel uz dva dny je to hrozny doufam ze ta fazolka mala bude odolna a silna se udrzet
29. zář 2012 v 09:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusmackova neboj :wink: , pokavaď je to jen kašel bez horeček tak ten u nás řádí teď taky. Na tyhle normál nemoci jsme očkovaný a máme protilátky, jen počkat až se toho zbavíš no, jak říka Verčí paralen se může když bolí hlava, nebo je hůř.
29. zář 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
@liska06-JJ už se k ničemu nebudeme vracet bude to tak lepší.
Jen těšte z miminka co čekáš a máš ho schovaní v břášku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Včera jsme šly spát všeci po pohádce co byla a myslela jsem si že se tu bude spát nejméně do 9.hod ale zmílila se.
V 7.hod už to všechno bylo vzhuru. :frowning2:
Dneska uděkám nějakou omáčku z kyty co mám nachystanou jinak už mě nic nenapadá :pensive: co vařit.
A bramborové knedlíky udělám asi. :wink:
Mě podle čínského pokaždé vyšly holky a mám tři kluky :angry: tak tomu moc nevěřím.
@barusmackova-To je šílené jak jsou děti nachlazené a hodně v noci kašlou Šimon z kašle hodně zvracel chudák malej.
Držíme palečky aby jste byli brzo zdraví.
Tu je dneska zataženo a nic moc počasí. :frowning2:
@fykyska-A nevíš jak mám ten čípek si hlídat :wink: jedině mě ještě napadá měření BT ale to jsem nikdy nezkoušela tak nevím .
Je pravda že at se narodí co chce aby vy jste všechny byli moc z miminek vonavích moc štastní. :slight_smile:
29. zář 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusmackova-A co třeba nějaké probiotika si koupit v lékarně. :slight_smile: Třeba to jistě zabere i na kašel a na nějaké nachlazení.
Je hlavní že fakt zatím nejsou horečky.
@liska06-Oblečení toho je spousty kde se dá sehnat když jsme byli malé nedalo se nic sehnat a ted je toho mraky od kamarádek z prodeje z obchodu z internetu.
Je toho hodně.
Jistě něco seženeš hezkého do města. :wink:
29. zář 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@staninka77 No já jsem dělala rybí karbanátky (koupené) a vařené brambory restované na másle s pažitkouno a jako oblohu jen rajče na měsíčky :wink: . Jó určo něco koupím, už se na to moc těším. A hlavně na to až ucítím první kopanečky od mimíska, teď bych to mohla poznat dříve
29. zář 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06-Tak já udělala kytu dala ruzné koření a bramborové knedlíky všeci se olizovaly moc chutnalo,ještě chlap se snda bude olizovat i on.
Taky dobré jídlo jsi dělala. :slight_smile:
Kopanečky bys měla poznat dříve :slight_smile: .U Jičíka to byl problém vubec jsem nevěděla že se my někdo mele v bříšku musela jsem zajít i ke dr.měla jsem strašnej strach že se přestal vyvíjet a tak jsem jela za ní a malej byl v pořádku.A den před velkým ULTRAZVUKEM se začal hejbat ale po celou dobu těhu se moc nehejbal jen večer a to chviličku :slight_smile: .

Taky bych něco pokupovala ale ještě si chvíli počkám,moc ti fandím jistě seženeš hezké oblečení a kopanečky budou dřív a to bude teprve perfektní a krásné. :wink:
29. zář 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@staninka77 fuj no to mi povídej o strachu, já nevím snažím se dělat že je mi to jedno, jinak by mě hráblo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jo, no musíš pěkně otěhotnět a pak to ten čas jen poletí. Číháš na Mástršéf? o byl včera mazec s tou Asijskou kuchyní, fuj nejedla bych to jediné co mi chutná tak je kun-g pao a ty jejich nudle s kuřecím masíčkem a zeleninou, ty mají i po poutích jéé.. ty jak já bych si je dala.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mnam mnam.
29. zář 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06-Já jsem to viděla jen jednou a už víckrát né jak se ti porodci znich dělají debyli,jak je i před kamerou setřou tak to je na mě hodně síla :unamused: .
Nedivím že máš strach ale jak bude po vánocích to to bude teprve letět to už jsem věděla že nosím pod srdcem Marka :slight_smile: ale za to čím jsem si po jeho celou obu prožila strachu matka na mě utočila pak se semnou rozešel chlap co jsem sním čekala Marka no prostě síla to byla hrozná.
Já hodně miluji kuřecí maso na každej zpusob kterej udělám :slight_smile: .Zeleninu nemusím ale když je dobře spracovaná proč né. :slight_smile: .

Tady v Blansku,jsou větnamci kteří mají takovou menší kavárničku dělají tam dost dobré jídlo jedině tam my to chutná a hlavně kuřecí z nudlema to je fakt bobma :wink:.
29. zář 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 Náhodou vím, čípek má každé období v měsíci svuj specifický tvar, stav i hlen. A podle toho se to lehouce dá rozpoznat - nejlepší poloha pro hledání čípku je na záchodě :slight_smile: jako bys šla čůrat akorát zvedneš nožičky nahoru na mísu - je tak snáze hmatatelný :wink: ale nečůrat :grinning: ono to totiž potom stříkáá stráášně daleko :grinning: :grinning: :grinning: už se mi to povedlo.
Nicméně stav čípku po porodu je také trošku jiný - začnu asi tím, že čípek ,,brána života" cervix je takovej zvláštní útvar na konci pochvy měl by připomínat pecičku nejlepé se srovnáva se špičkou nosu a uprostřed je menší po porodu větší hmatatelná dirka. V období menstruace tzn. v první den našeho cyklu je čípek nebo spíš měl by být - každá žena je individuální :slight_smile: zkrátka měl by být měkký asi jako ret krvavý a špatně hmatatelný neboť dochází k periodě a čípek je otevřený vzadu v pochvě------> po ms se čípek uzavírá tvrdne a nastává pár dní sucha :slight_smile: tzn že neprodukuje žádný hlen máme tam prostě dole sucho :grinning: ( cca 7-10 den cyklu) - (bráno při pravidelném cyklu 28-29 dní) opět upozornuji že každá žena je jiná takže některá po ms hnedka cití svůj obvyklý sekret jiná ne ... čípek je stále tvrdý a poměrně lehce hmatatelný ----------->...Když má přijít ovulka čípek měkne a produkuje hlen který by se dal porovnat s konzistencí vaječného bílku takové číré želé které se poměrně dobře táhne býva viditelný na kalhotkách, při utření nebo při pohmatu něco jako když bychom si dali mezi nohy nebo do pochvy kapku lubrikantu :slight_smile: Čípek měkkne je opět hmatem jako ret a dirka uprostřed se pootvírá to aby spermijky měli dobrou cestu toto období většinou trvá 3 dny před ovulací v den ovulace a jeden den po :slight_smile: po tomto období se čípek stavá zase uzavřeným a tvrdým pokud dojde k otěhotnění nedostaví se perioda a čípek si ,,drží svojí tvrdost a hojný bilý i po dobu těhu ve kterém se postupně vyplní hlenovou zátkou která brání infekci ... takže uplně jednoduše napsáno když má žena ms je MĚKKY ZKRÁCENÝ OTEVŘENÝ TĚŽKO HMATATELNÝ - POSLÉZE JE TVRDÝ JAKO NOS HMATATELNÝ BEZ HLENU NEBO S OBYČ HLENEM NA KTERÝ JSME ZVYKLÉ UZAVŘENÝ - V OVULACI ČI PLODNÝCH DNECH JE VÝRAZNĚ MEKKÝ (RET) S ČIRÝM TAŽNÝM HLENEM A OTEVŘENÝ - POSLÉZE TVRDNE PŘI POČETÍ ZUSTÁVÁ TVRDÝ PŘI NOVÉ PERIODĚ MĚKNĚ :wink: :wink: :wink:
to je asi vše co k tomu mohu dodat :slight_smile:
a bazálku tu já osobně nikdy neměrila v pochvě teda myslim pravidelně :grinning: jen tedka když jsem měla podezření že to vyšlo jsem si tam vrazila teploměr a teplota byla přes 37,5 :grinning:
29. zář 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
29. zář 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska-Děkuji ti moc budu si to pravidelně číst abych si to zapamatovala.
Moc dobrej postup jsi tu napsala moc moc děkuji jsi laskavá že my i takhle pomáháš jak mám otěhotnět aby vyšla holka bude to hodně náročné ale bude to stát za to. :slight_smile:
Kde jsi k tm vědomostem přišla dík. :wink:
My byli dneska na prochajdě a pak šly dom jen na otočku vrátit našeho psíka a šly obejít ČEŠKOVICE a šly na Panoramu kluci si daly krokety a nějaké menší pití a šly dom.
Chlap šel na pivko tak jsme tu samy a potom bude Harry Potter tak budeme jukat :slight_smile:
Zítra nemusím vařit jen asi udělám brambory k omajdě. :slight_smile: A odpoledne na houby pojedeme :slight_smile:
29. zář 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek