• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
@liska06 já mám na praní decký persil
18. bře 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anik.l do porodnice se kouknu až tam budu chodit na poradny - stejně se zúčastním toho předporodního kurzu, takže to je součástí většinou. Jinak na focení se už chystám, doufám, že nám dají termín do měsíce :slight_smile: pak ke konci už to zas tak pěkné není :D
18. bře 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 já jsem si koupila z Dedry pro citlivou a dětskou pokožku prášek a aviváž, která je bez parfemace a přizpůsobuje PH dětské pokožce. Tak uvidíme...mám to když tak v albu, jestli se chceš juknout.

@flowerie já mám taky ten přebaloák na postýlku, ale taky ho tam dávat nebudu. Nejspíš ho vůbec nepoužiju, protože budu přebalovat určitě na posteli, ale dostala jsem ho zadarmo tak mě to moc bolet nebude. Jinak přes něj přehodím normálně plínku, ať to malou nestudí a zbytek je omyvatelný :slight_smile:
18. bře 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 já jsem taky přemýšlela že bych si košík nechala v ložnici, ale udělám to naopak - košík bude cestovat po bytě a v noci bude mimčo v postýlce vedle mojí postele - přijde mi to lepší, že tam hned vidíš přes šprušle a nemusíš se zvedat :slight_smile: ale uvidím, stejně se to bude měnit ještě podle potřeby všechno. Přebalovací místnost nemam, a stejně ho budem s taťkou koupat v obýváku v kyblíčku :slight_smile: Dětskej pokojík se bude postupně zařizovat a představuju si tam dítko přemístit tak v půl roce. Zatím mám vše nachystané v ložnici, plánuju tam mít i plínky, takže přebalovák na postýlku je pro nás ideální - vždy jen zašoupnu za postel a hotovo :slight_smile:
18. bře 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím že jsme doma z utz a vše je v pořádku máme 1510g jsme krásně hlavičkou dolu čípek předpisovej a opět ptvrzená hlčička pro jistotu jsem se optala znovu. Víme to jen já a mamka a tajně nakupujeme holčičí oblečení a schováváme to.Chtěla jsem si nechat udělat i foto ale ta naše chobotnice tam tak řádila že to nešlo ani vyfotit tak že máme smůlu,alejsem moc ráda že je vše v pořádku .
@anik.l @flowerie zrovna dneska nežli jsem šla na utz se stavovala mamka a přinesla mi lovelu na praní pro mimi ,ale hodně kamarádek mi říkalo že to moc nevypere tak na to první praní to bude stačit. Co myslí te :slight_smile:
18. bře 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa tak to je super, že je vše v pořádku. Já se už nemůžu dočkat velkého UTZ.

Ta naše chobotnička od té doby co slyší okolní svět hraje děsnou Zagorku. Jakmile ucítí, že ji někdo sleduje (všichni stichnou, nebo mluví asi moc blízko pupíču) tak hraje mrtvého brouka a ani se nehne. To samé u doktora. Sotva vlezu do ordinace člověk o ní ani neví. Ale jakmile si jí všichni přestanou všímat tak začne dělat psí kusy. No včera jsem poslouchala muziku a Evinka tančila jak někde na mejdanu :grinning:

No je to sranda. Od té doby co se malá hýbe to těhotenství vnímám úplně jinak.
18. bře 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anik.l jj je to úžasné jak se krásně tetelí v bříku ,ale občas to je i bolestivé dostala jsem už 2 kopance až jsem měla modřinu je to možné ?
18. bře 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa Já furt nevim, kouknu co doporučujou látkařky na praní plínek a budu to asi používat na vše :slight_smile:
18. bře 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa O tom jsem teda nikdy neslyšela, to bys musela být asi hodně citlivá, aby se ti udělala modřina čoveče. Nepraskla ti spíš na bříšku žilka?
18. bře 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flowerie je to možné :slight_smile: ať si kope jak chce hlavně že je v pořádku chobotnička naše
18. bře 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa No to joo, to je jasný :slight_smile: Já jdu v pátek na nějakej větší UZ, tak se už hrozně těšim!!!
18. bře 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky letím k doktorovi, tak držte palce ať je vše OK a nemám tu těhotenskou cukrovku! :slight_smile:
19. bře 2013 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anik.l-Budeme drzet palecky neboj,jiste ji nebudes mit.
19. bře 2013 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77
@flowerie
@blazenkaa
Tak je to v pohodě holky! Jdu od doktora. Cukrovku nemám, Evinka je hezky hlavičkou dolů, tak snad v téhle poloze zůstane. Vše je tak jak má být takže na předčasný porod to nevypadá a ani nemusím dodržovat nějaké klidové režimy, takže jsem přešťastná :grinning:
19. bře 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anik.l Super, super :slight_smile: Doufám, že mě v pátek čeká stejný výsledek.
Holky, dneska mi bylo ráno tak blbě jak ve druhym měsíci...Myslíte, že to může být tim, že jsem si asi vl 6 dala půl chleba s medem a pak jsem nic nejedla do pul 9? Normálně se mi zvedl žaludek a zvracela jsem jen vodu, co jsem vypila..myslíte, že to bylo z hladu? Hned jsem si pak dala housku a je to ok..
19. bře 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anik.l-Parada uzivej si cukrovinek co hrdlo raci.
19. bře 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flowerie tak jestli jsi to zajedla a už ti je dobře, tak bych to neřešila. Já mám sem tam taky nějaký divný stav, ale když to za chvilku přejde a neopakuje se to často tak to neřeším.
A držím palce ať máte v pátek taky jen samé dobré zprávy :slight_smile:

@staninka77 děkuji :slight_smile: ... musím s těmi cukrovinkami brzdit. Nějak jsem začala rychle přibírat a nechci aby to bylo ze sladkostí. Když už mám být vepřík, tak z toho, že malinká roste a ne kvůli tomu, že jsem poslední dobou nenažraná a ujíždím si na sladkostech :grinning: ... ale zákuseček si dneska asi dám... na oslavu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anik.l tak to je super že ji nemáš.Člověk si oddechne že jo.
@flowerie Aby jsem ti pravdu řekla já teď asi 14 dní mám že ráno se nasnídám a je jedno co koliv i málo nebo hodně a musím si jít lehnout protože mi je zle,ale snídat musím protože jinak mi je zlez hladu a zvracím
19. bře 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anik.l-To se dej zakuseček na povzbuzení že nemáš cukrovku,a neboj po porodu po šestinedělí to vše zhodíš. :slight_smile:
jedno kilo sem druhé tam že.Hlavně se pořádně najez. :wink:
19. bře 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blazenkaa tak to gratuluji že je vše ok a maličká krásně prospívá :slight_smile:, to já mám CS6 dnes jsem byla na gyndě a dr. říkal že se maličká už pěkně tlačí dolů. Monitor prý ok :wink:
@flowerie to tě naprosto chápu, my asi také budeme měnit dle potřeby :slight_smile:.

Jinak holky já už vyprala 3 pračky dětského, pač dr. řekl že už je na čase :grinning: a prý se na nás těší až malá bude venku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 No tak snad ještě chviličku malinká počká :slight_smile: A v čem jsi teda prala?
19. bře 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@flowerie děkuji :wink: , no prala jsem v tom batoleti a i v aviváži batole. A můžu ti říct, že mi to strašně voní :sweat_smile: dokonce to více voní než Lovela
19. bře 2013 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 já ti asi zakážu měnit profilové fotky. Trvá mi vždycky minimálně 10 minut, než mi dojde, že nejsi nový přírůstek do skupiny, ale stará zakladatelka :grinning:
Ty už pereš? Já to všechno nechávám na květen, až budu doma. Tak snad to všechno potom stihnu :slight_smile:
19. bře 2013 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 děkuji jsem taky moc ráda že je taková jaká má být.Promiň ale co to znamená CS6 jsem nějak nezasvěcená
@anik.l souhlasím s tebou taky jsem dneska asi 15 minut hledala @liska06 kde je .
Taky jsem dneska dala do pračky jednu várku.Jelikoš chceme na doma látkovat tak toho je trošku víc a jestli bude takovéhle počasí dlouho tak aby jsem to stihla protože u nás je asi 30cm sněhu no děs,Tak že dnešek byl hodně pracovní.Ráno asi hoďku jsem vyhrňovala sníh došla na nákup ostříhala psího mazlíčka a teď jsem pověsila asi 45 plín a ještě musím bývalému udělat večeři tak že jsem vymyslela bramboráky.Už se na ně těším.Mňam :slight_smile:
19. bře 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa Bývalému večeři? No já valim oči :fearful:
20. bře 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak já jsem včera teda začala prát první várku, plínky i oblečky...a musím Vám teda říct, že ta lowela nic moc, mám prášek a čekala jsem, že to bude víc vonět. Ale tak zase na ty nové věci co nejsou ušpiněné, mi to bude muset vystačit, musím ji vypotřebovat (dostala jsem ji)ale stejně si koupím ještě prací gel, má někdo zkušenost, doporučit mi nějaký KRÁSNĚ voňavý gelík? A aviváž já používat určitě nebudu aspoň tak do půl roku, čím míň chemie tím líp!!! :wink:
20. bře 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uzankaa
ahojky. ja osobnr ti muzu doporucit persil sensitive pro mimca- tekuty prasek. ted je myslim i v tescu v alci, nejak kolem 3stovek.:slight_smile: ja zatim prala jen plenky, ale pekne voni a je takovu jemnounky. takovy miminkovsky.:slight_smile:
20. bře 2013 v 18:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flowerie no ono to je takové složité rozvedli jsme se a dali zase dohromady a teď čekáme spolu tohle mimi
@uzankaa taky jsem prala včera a dneska 1 pračku v lovele taky jsme ji dostali tak jí přece nevihodím a na plíny to bohatě stačí.Ten persil jsem si taky koupila jak říká @hnandezz doporučili mi ho v drogérce.Krásně voní když k němu čuchnu.
20. bře 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
preji hezky den :slight_smile: tak vcera syn odjel k tatkovi do soboty a doma je strasny kklid a nuda :frowning2: pro honzika je vse pripravene takze se vazne nudim asi vse pujdu prat a zehlit znova :grinning: jinak dnes jsem uz konecne mohla zaridit prijmeni vcera nam skoncila ochrana lhuta.konecne.zitra budu ve 33tt a jdeme na velky uz tak se tesime a tatinek jde snama tak doufam ze pujde udelat snimek a jsme zvedava kolik jsme pribraly.jinak uz vazne nemuzu pripadam si a mam ten pocit ze to prijde hodne brzy.pupek mi dost spadl a jsme rada ze dojdu do kramu a zpet a to ho mame kousek
20. bře 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vas zeny zdravim.byla jsem v poradne dnes prerne 33tt a honzik od vcera muze byt uz jan rulf a vazi zatim 1770g za mesic nabral 410g.jinak zjistuji ze moje alergie je cim dal horsi na nektery lidi v mem okoli. Neznate nejaky recept na to :grinning:
21. bře 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek