• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
Děvčata, máte některá zkušenosti, nebo jste slyšely něco o plínkách Bella Happy newborn? Přemýšlím, že si je nakoupím do porodnice...na nějaké diskuzi jsem četla jak je maminky vychvalují, tak se ptám i na Váš názor? :slight_smile:
21. bře 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny vás zdravím dneska docela náročnej den ,ale jsem šťasná máme objednán konečně kočárek :slight_smile:
21. bře 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ano, ty plenky Bella happy Newborn jsem koupila ve zdravotnických potřebách, jsou s výřezem na pupíček než se zahojí,
prodávají od 0 - 2 kg a pak č.1 2-5 kg tak ty jsem vzala, ty menší jsou asi pro předčasně narozené děti.je tam asi 42 ks v baleni a staly kolem 225 Kč.Jinak v pondělí jsem byla u doktora a malý váží 1,4 kg.Je tu někdo kdo je ve 30 TT , kolik váží vaše mimčo?Taky kromě magnesia mi doktor předepsal železo, že ho mám málo, ale hlavně že cukrovka není.
22. bře 2013 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolik jste už přibraly do 30 TT?
22. bře 2013 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 ja pribrala 10kg mela jsem 45cm ale nebyla jsem vychrtlina a ted 55kg stale stejna jen pupek a trosku vetsi zadek jinak malej mi vazil nejak ve 30tt 1360g a ted ve 33tt 1770g jsme pry trosicku mensi.prvni syn byl taky mini
22. bře 2013 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 no ja nabrala 12kg a pripadam si jako koule. jsme v 32tt, tak se budu modlit, aby ty kila uz nejakk stagnovaly.:grinning::grinning: takova hrosice.:slight_smile:
22. bře 2013 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám nahoře 9 kg, mám asi míň než při prvním synovi, ale jak už vím, tak na konci to naskakuje hodně rychle nahoru.
Při matýskovi jsem nabrala celkem asi 18 kg :grinning: ale za čtyři měsíce jsem měla dole asi 23 kg, myslím, že to bylo díky kojení.Matyášek byl totiž hodný mimi, pořádf spinkal a papal, jinak jsem o něm nevěděla.jinak kočárek máme už asi měsíc u tchýně, bebetto luca 2013, jsem z něj nadšená :grinning:
http://www.google.cz/search?q=bebetto+luca&hl=cs&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=yEVMUYu-GMjWswatjICQDg&ved=0CEEQsAQ&biw=1280&bih=633#imgrc=eJvjPIh5pRm3xM%3A%3BR_aC5gu6tdx6dM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.babyexpert.pl%252Fkolorystyka%252F380%252F144.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fallegro.pl%252Fwozek-bebetto-luca-3w1-nowosc-2013-super-gratisy-i2962419458.html%3B600%3B383
22. bře 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 já byla ve 30+2 a mimi mělo 1510g.Kéž by ty kila potom šli i mě tak dolu : :slight_smile: -) .
@zlatickamoje
@hnandezz vy si tu stěžujete jak jste nabrali co mám říkat já.Já mám nahoře 19 kilo a to je teprve děs a hrůza už mám hodně velký problém se ohnout nebo vylézt z postele .
22. bře 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky. Tak jsem dneska byla v poradně, dostala jsem pigáro do zadku - jsem Rh negativní, tak na to tu injekci. Taky mi vysosli krev a miminko bylo podrobně zkontrolováno. Tak jsme ve 29. týdnu a odhadovaná váha 1320g, což odpovídá :slight_smile: Děloha i čípek prý taky ukázkovej, tak jsem happy, že jsme OK.

@martinka24
@hnandezz
@blazenkaa já mám teda zatím nahoře asi 5 - 6 kg, nějak se mi to blbě sleduje, protože mam u sestřičky asi o 2 kg víc než doma na váze :D

@blazenkaa Já se jedu na kočár podívat v neděli - na starší teda. Ale je to Iglesina, a to jsem chtěla, tak uvidíme..
22. bře 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa aale, budme rady za ty kila. jsem rada ze malicka roste a je zatim vse v poradku.:slight_smile: znam aj takove slecny, co schvalne nechteji pribrat ani o kilo, protoze by se jim rozjely boky, stehna, apod. sobecke od nich vuci miminku.....radsi 20kilo a zdravy selsky rozum.:grinning::grinning::grinning:
22. bře 2013 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky a mate kocarek u nekoho schovany, nebo ho mate doma? my ho mame ted doma ve sklepe, ale furt mam nutkani ho nekomu supnout.
22. bře 2013 ve 14:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hnandezz asi budu po mamce ona měla 32 kilo nahoře při mě a při bráchovi 26
Já by jsem šla taky do jetého kočárku ,ale babička moje je desná je to její první pravnouče tak kdyř jsem jí řekla že budu kupovat bazarovej kočárek tak mi řekla že ani náhodou a měsíc semnou nemluvila pak pořád ať si koupíme novej že ona ho chce zaplatit.Potom ho dáme k bráchovi tam co jsme bydleli dřív má tam ložnici co jsme spali a nikdo tam není tak nebude překážet
22. bře 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa jeej, tak to vidim, ze mame podobne maminy. na memamka nabrala teez uctivych 30kg.:grinning: a jaka su ted podarena.:slight_smile: tak to je fajn ten novy kocarek. taky jsme meli najity starsi ojety, ale nakonec jsme ustoupili a kupili novy. byla velice pekna cena, tak sme ho vzali. za 7tisic trojkombinace.:slight_smile: a terminek mate kdy?
22. bře 2013 v 15:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa ja si nestezuji.jen mam problem s hadrama :D jinak taky problemy vylez z pelechu ale my spime skoro u zeme ponozky mi oblika pritel :D ale nevadilo by mi kdyby mi ta vaha zustala
22. bře 2013 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anik.l jj peru :wink: a už to skoro vše mám, už jen ložní prádlo. Doktor pohrozil, tak nechci nic nechat na poslední chvíli.
@blazenkaa no CS je kritická hodnota, sčítají se body jak měkne čípek a tělo se otevírá. Čím vyšší číslo tím blíž je porod :wink:
promiňte holky :wink: , no já tu měla docela problém až jsem hodně lidí v přátelých a své albumy a kz smazala. Dokonce jsem psala admině ať mi zruší fotoblog :frowning2: . Nakonec jsem si to teda v poslední chvíli rozmyslela a zůstala, nevím moc komu věřit. Takže jsem si nakonec změnila fotky i profilofku což byl účel zmástt nepřítele a zamkla jsem si svůj fotoblog jen pro přátele a některé kz občas pustím ven, ale jinak se budu držet spíše mezi přáteli....
22. bře 2013 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hnandezz mi mámee termín 25,5
@zlatickamoje tak ponožky si občas obleču ještě i ve stoje, ale nesměj mě bolet záda
@liska06 jj v pohodě já tě chápu znám už takypár holčiček které mělo tady problémi na diskuzéch
22. bře 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa tak to zavidim to ja mam velky problem i v sede :grinning: tak kolikrat oblikam v leze :grinning:
22. bře 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje ale ty kila jsou znát v noci když potřebuju ny wc a ležím na zádech nebo na levém boku tak kolikrát mám 100 chutí zbudit toho pána co spí vedle mě aby mě převalil protože nemohu vstát jak mě to tlačí
22. bře 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hnandezz my máme kočárek asi 2 měsíce zaparkovaný v rohu obýváku, postýlku postavenou v ložnici a v ní hromadu věcí. Babička furt kolem mě chodí, že se to nemá, ale to jsou jen pověry. Stát se může cokoli i když ten kočár budeš mít u někoho jiného.
@blazenkaa my se chystáme teď na jaře stavět domeček, takže i přes protesty okolí máme veškerou výbavičku ... (myslím tu velkou, kočárek, postýlka, vanička,...) z druhé ruky, od bratránka. Taky bych raději všechno nové, ale nemůžeme mít všechno ... nejsme milionáři :grinning:
@liska06 něco jsem zaslechla, že ti někdo začal dělat problémy. Já některé ženské nechápu. To jsou tak zamindrákované, nebo se doma nudí, že musí škodit kudy chodí? :rolling_eyes:

Dneska jsem si koupila konečně nějaké věci do porodnice, tak jsem opět o něco klidnější :grinning: ... jinak jsme koupili i první plenky pro Evinku. V Kaufu teď mají pempersky za 199,- vzala jsem jeden balík velikosti 3 acive baby...snad budou dobré :slight_smile:
23. bře 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa
@zlatickamoje
@liska06
@hnandezz
@flowerie
@martinka24 holky tak jsem udělala průzkum. Prý cena za Pampersky 199,-Kč je hodně dobrá, tak pokud si chcete udělat zásobičku, v Kaufladu je teď na ně akce. U nás měli velikosti 3-5, prý se nejvíce vynosí velikost číslo 4, která je 7-18kg a určitě berte active baby, protože ta žlutá slep & play je nějaká podřadnější a nedobrá :slight_smile:
23. bře 2013 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky ikdyž trošku pozdě ,ale já mám termín v červnu . Přesně 8.6. Čekáme druhý , prvního máme 5 letho kluka Honzíka a teď by jsme měli mít malou Julinku :slight_smile:
23. bře 2013 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anik.l dekuji moc my zasobu mame a ted nejak nejsou korunky tak uz jsem prestala nakupovat prozatim jelikoz muj uz skoro 2 mesic marodi takze se setri kde se da.jinak ty zluty jsou naprd syn mi je vzdy procural hned
23. bře 2013 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verculka3 jéé, my máme termín taky 8.6 ... a taky čekám holčičku :slight_smile: tak jsem zvědavá jestli se do toho termínu trefíme. Pořád mám vnitřní pocit, že pude ven dříve.
@zlatickamoje no s těma nemocenskýma je to bída. Tak to tě chápu. Mi stačilo, když jsem se dozvěděla, že budu mít mateřskou 1500,- měsíčně a polil mě studený pot :confounded:
23. bře 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anik.l tak to je sila muj za unor mel dostat jeste plat mel odmakano 150hodin na hodinu ma 180kc a plat mu prisel 11000kc ja rodicak 3800.proste sila zaplatil se najem zaplatilo co clo a neco malo na jidlo takze musi marodit do rodicaku aby pak mel na cestu do prace ale stejne hleda neco pobliz.tak snad najde.je to des.a bude hur
23. bře 2013 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje no my máme velikou výhodu, že bydlíme u babičky na baráku, takže nájem je úplný pakatel. Jen voda, plyn a elektřina. Tak když už bude nejhůř, aspoň neskončíme na ulici :slight_smile:
Ale nesmíme to vidět tak černě. Začíná jaro (i když to tak moc nevypadá) a na sluníčku všechny problémy jdou řešit lépe. A chce to taky trochu toho pozitivního myšlení. Bude líp a když ne, tak hlavně že jsme zdraví :slight_smile:
23. bře 2013 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anik.l Taky mám pocit ,že půjde dřív .. Uvidíme.. :slight_smile: Čekáte první mimi ??
23. bře 2013 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolik už máš nahoře ??? Já 11 kg :D ,ale zase na druhou stranu při prvním jsem měla 25 kg na konci :D
23. bře 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anik.l presne zdravi je vse penize budou a my nebudem :slight_smile: my bydlely taky ze zacatku u pritelovo dedy sice v byte ale kazdy mel jendu mistnost a dal by to neslo.tak jsme sly naproti do baraku at ho mame aspon pod dozorem
23. bře 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anik.l tak to mi taky žádný milionáři nejsme hodně věcí máme poděděných a hodně jsme dostali.Domeček splácíme už hodně dlouho a ještě budeme tak snad to s miminkem nějak zvládneme .Šetříme každou korunu i proto chceme látkovat.U nás v kaufu měli dvojky plíny za 199 tak jsme 2 balíky taky vzali když se někdepojde budu papírové používat
@verculka3 ahojky vítám tě tu.Nikdy není pozdě.Ať se ti daří a gratuluji k těhu.
23. bře 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anik.l děkuju, zitra pro ně jedu, kolik jich tam je kusu?a kolik stoji normalne?holky, kde jste kupovaly latkove pleny a povleceni do postylky s mantinelem?Chci to ted nekde objednat at to mame doma, ale za peknou cenu jestli vite, napiste mi kde, jen nove.Diky :slight_smile:
23. bře 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek