• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
@verculka3 jo čekáme prvního mrňouska a snad ne posledního :slight_smile: ... já mám zatím 9kg nahoře

@martinka24 ty plínky stojí kolem 350,- ... já brala velikost 3 a je jich tam 62ks. Já už mantinel i lůžkoviny mám. Nevím odkud jsi, ale v Polsku mají velice levný i nábytek i dětské věcičky do postýlky.
23. bře 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@blazenka děkuju za uvítání a ke gratulaci , je to nás druhý potomek první máme skoro 5 letého syna... :slight_smile:
23. bře 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anik.l to máš dobré já jsem zvědavá kolik ještě naberu .. :slight_smile: Já ze začátku moc adšená nebyla ,že čekáme druhý ,ale teď se už těším ...
23. bře 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anik.l jee, vy se chystate stavet? tak to preju pevne nervy.:grinning: my zacali stavit loni v kvetnu a muzu ti rict, ze je to brutus na penize. clovek se uskromni, kdyz musi. muj dela taky za 12tisic, ja na nemocence- coz neni zadna slava a ted jrste malicka do toho. :grinning: ale nestezuju si..je to vsechno krasne, kdyz se clovek prizpusobi. vsechno jde, kdyz se chce.:slight_smile:
23. bře 2013 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hnandezz no ty nervy máme převážně s úřady už teď. Už půl roku vyběháváme papíry, tak snad konečně dostaneme to stavební povolení a vrhneme se po hlavě do toho. A jak daleko už se stavbou jste?
24. bře 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
papirovani s ceskyma uradama je vic nez neprijemne. vzdycky si najdou nejakou kravinu, az clovek nechape. no v kvetnu to bude rok a momentalne delame omitky a podlahy... ale delame si vsechno svepomoci. zatim tam nebyl zadny zednik.:grinning: kdyz jsou penize, tak to jde pekne, horsi tje kdyz penize dojdou.:slight_smile: a jaky domecek stavite? nejaky prizemni? my mame i sklepy, museli jsme je udelat, protoze jame ve svahu, tak se vsechno prodluzuje.
24. bře 2013 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už jsme taky od září v baráčku, máme 5+1 s patrem, ale stavěl se pět let, hypotéku máme jen na základy, takže je to ok.Znám lidi, co chtěli za každou cenu a za rok ho měli, ale nakonec spláceli bance nehorázný peníze a jejich vztah nevydržel a dluhy na krku.
taky vás bolí kyčle při spaní, já už nevím jak ležet :frowning2:
24. bře 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano tehulky.tak vecer me chytla bolest do rozkroku tak jsme rikala to zaspim no a v noci me probudila ta bolest jeste vetsi s olestna do stehen bricha jako pri ms a do krize a uz 3 den totalka unavena i po spanku...bricho nejak netvrdlo. chvilkama je too dobry jindy silny bolesti a nekdy slabe takze se nejspise hlasi uz casteji poslicci do 11.6 to musim vydrzet pak uz muzu rodit tam kde chci aniz bych musela do mostu kvuly predcasnemu porodu.ale ta bolest do spodku je tak silena ze poradne nemuzu chodit nic :frowning2:
24. bře 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje mě se to stalo porvé včera, když jsem vařila 2,5 hodiny a nesedla si , taky taková picvhlavá bolest dole, ale přestalo to když jsem si lehla, musíme víc odpočívat , už to máme za pár :grinning:
24. bře 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje do 11,6 to asi nevydržíš to je opravdu dlouhá doba snad nechceš tak dlouho přenášet :slight_smile: A byla jsi někde nebo volala jsi dr.
24. bře 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 no ja spise mam jako by takovy tlak bolestivy
@blazenkaa jezis uz blbnu 11.4 :grinning: moje dr v nedely nedela a pokud se to nezlepsi zitra pujdu ke svoji do nemocnice zatim nespecham nedavno jsem se z ni vratila a nechci znovu do mostu ale az se ten muj probudi tak me asi nejspise poveze....jinak myslite ze v nemocnici by me mohly jen prohlidnout a poslat domu?mam smulu ze me si nechavaji v nemocnici i na zanet mocaku
24. bře 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje nic se neděje jsi se překlepla to se stává .Jsem se tu smála že by jsi chtěla tak dlouho přenášet.To ten tvůj má po noční ? Ten můj taky spí ráno přišel z práce dělá na 12 a doufám že jsem ho nevzbudila protože jsem tam byla pro balík plen aby jsem je vyfotila a poslala mamce protože jedou do kauflandu na nákup tak že ještě nějaké vemou pokuď budou mít sice u nás měly jen 2 ale aspoň něco.Nevíš na jak dlouho 2 vydržej nemám ani ponětí
24. bře 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa muj marozi a byl na brigade v noci na plese aby byla nejk kacka navic.jinak dvojky to jsou ty3-6kg?jo mamina ta pouzivala chvilku a ja u syna dlouho byl malickej a vaha mu sla nahahoru ale podle me se nosi tak 2 mesice ale nekdo urco poradi lepe
24. bře 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje jo a há tak to se pěkne naběhal znám to moc dobře taky jsem to jeden čas dělala .JJ to jsou 3-6kg.tak že ty 4 balíky zdělám co myslíš je to po 72 ks ale chce me je používat jen když někde půjdeme nebo na noc na spaní protože máme v plánu látkové na doma
24. bře 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa no to by melo stacit kdyz ti zbydou prodas je nekomu
24. bře 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje to jedine ještě že v tomhle období je hodně těhulek :slight_smile: Já už se tak strašně těším na to naše vymodlené mimi už aby bylo mezi námi.VYprala jsem pračku prádla našeho tak to chci pověsit ven tak snad to vyfouká i když tam krásně svíti tak tam je zima jak v ...
24. bře 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa to verim take se uz tesime ja uz mam vse hotove tak se mi to vlece dnes jsme nasla jeste zavinovacky po pritely a deku tak to vyperu a mam total hotovo
24. bře 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje tak to se máš já teda mám jen vyprané a vyžehlené všechny látkové plíny asi 80 jich je a přemýšlím že tam taky ještě teď něco hodím dokuď spí nemá rád když je doma a hučí pračka tak peru když je pryč nebo spí.kolik jsi měla praček a včem pereš
24. bře 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hnandezz no my chceme taky stavět svépomocí, ale jsou tam furt nějaké komplikace. Teď třeba řešíme stavební dozor a už nám z toho jde hlava kolem. Chceme takové malinké patro, protože dole máme i garáž s technickou místností, takže v přízemí bude jen kuchyň s obývákem, sociálky a technická místnost s garáží a v patře budou 3 pokoje a mini sociálka.

@martinka24 My to taky vidíme jak běh na dlouhou trať a půjčovat si co nejméně, tak uvidíme :slight_smile:

@zlatickamoje tak to držím palec ať to ještě vydržíš, hodně lež! Raději ať si tě nechají zase na chvíli v nemocnici, než aby mělo něco být miminku. A toho 11. 4 je už za chviličku.

@blazenkaa u Vás mají jenom velikost 2? Já brala rovnou velikost 3. ty sou od 4-9kg a když jsem se narodila já, měla jsem skoro 4kg hned u porodu a manžel skoro taky, takže bych spíše vzala už ty č.3... větší vypotřebuješ vždycky i když se ti narodí malý fazolek.
24. bře 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anik.l já by jsem vzala větší ,ale oni mají jen 2 tak že se musím uspokojit aspoň se 2 nedá se nic dělat .To budete mít krásný domeček
24. bře 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hlídač pro naše mimi už si to trénuje :grinning:
24. bře 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se nejde mi to otočit
24. bře 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa ja mela asi celkem 8 pracek moznao pvpic jelikoz toho mam opravdu hodne ale beru do toho vse i potah v kocarku apod.a peru v normalnim arielu persil ty lepsi syn mi ty detsky nesnese i kdyz ma citlivou pokozku.podle me je to jen tah na penize ale kazdy ma na to jiny nazor.jeden cas jsme taky latkovala ale jen asi tyden jelikoz malej mi nesnesl z niceho nic zadnou plinu a pak to zase bylo dobry.
24. bře 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje já jsem dostala lovelu a mám persil pro děti tak chi tu lovelu zdělat hodně maminek mi říkalo že moc nevypere a na to první praní když je to čisté tak to snad stačí .Teď jsem se dala do přebírání že tam hodím jednu pračku a vyhraje to asi bílá mám jí totiž nejvíce ,ale jinakjsem asi úplně blbá páč mám problém to roztřídit protože se bojím aby se mi to neobarvilo
24. bře 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa jo ja mam hodne bile a svetle modre jina barva snad u nas asi neni tak jsem to prala tak nejak vse dohromady ty vecicky :grinning: jinak take kupuji ten sensitiv a nebo v nemecku ten prasek dalli a pere taky suprove.znam i maminky ktery vylozene kupuji zbytecnosti ktery jsem nekupovala ja ani kdyz jsme cekala malyho a byla jsem mlada pipka 19leta.koupila jsme co budu vazne potrebovat na 100% a pak kdyztak dokoupila ted mam to same spoustu veci slo pryc kdyz me opustil manzel tak jsme rikala nac to schovavat a nejake oblecky co mi zustaly jsme pujcila mamce ted v kvetnu bude braskovi rok tak se to krasne seslo ze mi jde vse zase zpet a co mamina nakupuje za obleceni a fusak apod tak dostanu ja tak jsem rada ze usetrim a budu moc detem doprat jine veci
24. bře 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “špatný adresát”
24. bře 2013 ve 12:38 • zlatickamoje
@blazenkaa ale kolikrat chodim a vse kontroluji zda mam vse a stejne mam pocit ze neco chybi ted snad co jediny chybi je doplnil lekarnicku,a matrace do cestovni postylky co mame doma plastenka na hlubokou kvuly sklepu aby se na nej neprasilo jinak bych nekupovala.a nakupuji pomalicku vetsi veci
24. bře 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje tak to máš dobré kolujou vám věcičky v rodině. já jsem teda taky moc nekupovala hodně jsem dostala. Jsem to teda přebralaa peru jen bílé ale už to skoro bude vyprané tak to hodím ještě ven ať to pořádně vyfokuká a co nebude suche dám okolo4 domu
24. bře 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa na prvniho to bylo horsi jelikoz kazdy mel v rodine holku :grinning: takze jsme nakoupila jen neco malinko ze nebylo tolik penez a pak z rodicaku nakupovala.take zachvilku budu veset ven
24. bře 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje tak já jsem to dneska pověsila ven nechala jsem to tam ani né 3 hodiny a je to suché ono tu strašně fouká bála jsem se aby mi to neodlítalo :slight_smile:
24. bře 2013 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek