• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
@blazenkaa ja to vzdala sla jsme na balkon nabalena a jak to silene foukalo tak jsme utekla a povesila to v pokojiku jeste by mi to ulitlo
24. bře 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám na vás dotaz , čekáme mimi na začátku června ... kolikatery si myslíte že bude ppotřeba ty polodupačky nebo tepláčky ??? tak těch 5-6 ks ?
24. bře 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje
@zlatickamoje neboj neulétlo mě to tam vše vydrželo a docela to vše uschlo ,ale žehlit dneska už nebudu mám toho dneska nějak plné zuby
24. bře 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verculka3 já mám tepláčků víc i těch polodupaček, sama nevím , to je asi na každým, jak často bude měnit věcičky a prát, asi od každýho mám cca 8 ks, ale i starších ...
24. bře 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa no u nas silene foukalo a ja nemam snuru.mam jen susak a nejsou kolicky a uz parkrat jsme pak byla u baraku a sbirala veci :grinning:
24. bře 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje tak to á to právě kolíčkovala jinak by to asi taky ulétlo
24. bře 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holčičky
Tak Vám povím že jsem šla do města našemu psímu mazlíčkovi pro granule protože už jsme byly úplně na dně pytle a je tam teda hrozně.Fouká tam jak o život.Kdyby jí to dalo ještě na odpoledne tak tam jdu až zítra. Jsem 20 minut doma a ještě teď mě bolej uši z toho větru. Fujavec hnusnej.
Dneska jsem dala vyprat další pračku mimi věciček a to je už 4 a to nejsem ještě v půlce .
25. bře 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když já už si to moc nepamatuju ... je to už 5 let co jsem tohle řešila.. :slight_smile: uvidíme..
25. bře 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verculka3 hlavně když to budeš mít do čeho obléct.Jinak to je asi úplně jedno
25. bře 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verculka3
@blazenkaa já teda nemam zdaleka ještě všechno oblečeníčko nakoupený, ale myslím si, že bude teplíčko, a stejně přes prázdniny bude stačit mít mimča v bodýčkách a ponožkách a přikrýt je plínkou, aby se nespálili prckové naši :slight_smile: Navečer pak dupačky nebo tepláčky, to jo, rozhodně to nechci s nákupama přehánět, stejně nám z toho hned vyrostou.
25. bře 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@flowerie to je pravda, nema cenu nakupovat toho zas moc , aby se to unosilo podle velikosti, ja mam zatim vecicky od 50 - 68 a sem tam něco většího a jednu kombinézu na zimu 74-80, protože byla krásná a za super cenu :slight_smile: bůh ví, jak bude prcek velkej :slight_smile:
25. bře 2013 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 já právě v 50 nemam skoro nic, spíš až od 56ky. Je to prý jen na prvních pár týdnů, a navíc my když budem látkovat, tak potřebujem o velikost větší prej :slight_smile:
25. bře 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam taky jen par kousků ty 5otky, a to jsem spis dostala, ja si říkám, že se dá vždycky něco dokoupit, když zjistím, že něco chybí, než aby se to neunosilo, třetí dítě asi už mít nebudu (ikdyž tu holčičku bych možná ještě chtěla :grinning: )
25. bře 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zensky mozna se to tu resilo.nedavno me bolel rozkrok ale to stalo a bolest nebyla takova jako dnes a hlavne vecer.vylozene chodim jak s prominutim nap..... Kacer :Djak kdybych mela vytlacit meloun :grinning: a hlavne mam problem dat nohy k sobe natoz prez sebe a otocit se.jinak bricho nejak netvrdne a obcas mam krizove bolesti ale neni to tak hrozne.nevite co by mi ulevilo?a jeste otazka kdyz se vam mimi hybe tvrdne vam taky bricho?dekuji jsem skoro uz 34tt
25. bře 2013 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já z 50 nemám vůbec nic mám až 56 tak snad tu 50 nebudu potřebovat a když ano tak se prostě dokoupí
26. bře 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jen pro info... čekáme druhý tak nějak vím co a jak ,ale z zvědavosti se ptám.... já třeba tu 56 nemám skoro nic .. vše mám 62 což je od 0-3 měsíců... při prvním synovi mu byla 56 malá už v porodnici , takže vše úplně nové věci jsem dávala hned pryč v tý 56...
26. bře 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verculka3 kolik měl když se narodil
26. bře 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, my mame koupeny vsechno od 62. Par veci jsme v 56 dostali, tak si rikam, ze to bude stacit a dokoupit se da vzdycky :slight_smile:
26. bře 2013 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zlatickamoje ahoj, bříško mi při pohybech tvrdne až to bolí :grinning: . Hodně mě píchá dole v rozkroku, jako by se malá snažila čípek otevřit ručičkama :unamused: . Ale nic moc se neděje i když mám teda CS6 a dnes mi dr řekl, že kdyby mi náhodou prdla voda tak mám jet do nemocnice a nebo, když se mi nebudou zdát pohyby. Ale já bych chtěla ještě vydržet alespoň do 35tt, vždycky si dám pár týdnu na před kam se chci dostat, ale moc velkých nadějí že dojdu do termínu si nedávám. Jinak příští úterý budu 33+6 a to mi doktor prý vysadí utrogestan.
26. bře 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 to jsme na tom asi skoro stejne ja taky okamzite kdyz neco musim do poroodky uz :frowning2:
26. bře 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tak holky já už mám vypráno a vyžehlíno. Takže už jen čekáme na tu naší holčičku :wink:
26. bře 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liska06 ja lezela uz 2x na udrzovani
26. bře 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zlatickamoje to já naštěstí ne
26. bře 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Teda holky jak vás tak čtu, tak jsem ráda, že my jsme v pořádku a nic nám neni, všechno snad tabulkové :slight_smile: Ve 29. týdnu 1320 g, to mi přijde dost na to, že jsme byli furt o týden menší :slight_smile: Furt si chodim do práce a je mi celkem dobře.
Tak vám přeju všem ať tam mrňousci vydržej co nejdýl!!
Jinak mě břicho tvrdne často když čůram nebo když se zvednu z gauče..
26. bře 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja uz chci porodit.uz asi 5dni me boli spodek jak kdyby mel vyjit ze me meloun z noci na dnesek se ta bolest zhorsila a do toho obcas kri.bolesti obcas ztvrdne bricho a kopance jsou hodne bolestive.me nepomaha ani sprcha ani klid na luzku a zatim vse je ok neotviram se.nikdy jsem bolestma nebrecela dns brecim jak mala holka.ja uz nevim jak si ulevit ty bolesti me i budi kdyz usnu.ja uz chci porodit injekce na plice jsme dostaly pred mesicem tak at jde ven :D snad vydrzim jeste ty 2 tydny do 36tt a zacnu vyvolavat porod.moje milionovy prvni tehu vse krasny az na konec kdy e musely vyvolavat pro par komplikaci kterych si dr nevsiml vcaas :frowning2: takze premyslim ze za tech 10 let se nebudu snazit o tu vytouzenou holku.jsem rada ze muz je ted doma takze zastane praci on ale bude muset uz do prace a to jsem na sebe zvedava se synem :frowning2:
27. bře 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 kuuuurnik, asik bych mela zacit stim pranim...:DD kdyz ja furt cekam na to slunicko a furt nic.:D
27. bře 2013 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já začnu dneska asi s praním , odpoledne jedeme pro přebalovací komodu, tak už to budu mít kam dát :slight_smile: Ráno jsem byla v tescu a koupila jsem mantinel do postýlky s dekou za 102,- zlevněnou asi ze 450,- a měli poslední, tak jsem ráda :slight_smile: mají tam i v akci kuřecí řízky prsní 500g něcom málo přes 50 kč :wink:
27. bře 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zlatickamoje no i kdyby jsi porodila bez těch injekcí, tak tento týden dozrávají plíce :wink: . Neboj vše bude dobré, ale jestli máš opravdu takové bolesti tak jeť do nemocnice a řekni jim to že prostě už nemůžeš, měli by s tím něco dělat. Pač opravdu ty bolesti nejsou až tak normální. Já se teď cítím a spím v noci hrozně dobře.
27. bře 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje jejda holka, radsi si nekam zajdi...at se na tebe kouknou...
27. bře 2013 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 jeeej, tak to je krasna cena za ten mantinel... tak prijemne prani.:D asik se na to taky konecne dam.:D
27. bře 2013 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek