• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
@zlatickamoje vydrž ještě..u mě je to podobné..psychika dělá také své.. :unamused:
27. bře 2013 v 10:10  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem u dr stale zavrena ale malej se dere proste ven :( tak pry kdyby neco taj mam rovnou do porodky.pritel uz je ze me nestastny
27. bře 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně se líbí,k jak se tady každá i na to praní těší :grinning: já už se těším , až to bude vyžehlený, to nemám moc v lásce .Holky, budete mít přítele (manžela) u porodu? My chceme, ale říkám si, aby mi stihli dát klistýr, jak jsem kolikrát četla, že se to už nestíhalo a rodička se po.... tak to bych nechtěla aby ten můj byl teda u toho :grinning:
27. bře 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa malí měl 3950 a 51 cm ,ale on už od malička je strašně mohutný .. teď skoro v 5 letech nosí velikost 134... :D Ale malá vypadá ,že bude malinká asi po mě :D jelikož nemám zase tak velikáský bříško jako při prvním ...
:D
27. bře 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky těhulky maminky,

@liska06
@zlatickamoje
@hnandezz
@martinka24
@flowerie
@luca90
@verculka tak mi už jsme se dali taky do praní už máme plíny vyprané ale z věcičekjen bílé a červené tak že jen 4 pračky ale žehlení já se nějak nemohu dokopat.
Dneska jsem se dokopala odnést lístek na peníze do práce.Vyjela jsem v 9 a teď jsem se vrátila a jsem ušlapaná jako blázen,tak že jsem se musela teď na chvilku natáhnout.
Já mám asi 5 dní píchání v podbříšku a břicho mi tvrdne docela často každý den aspoň 7x.Naše mála ta se tam tak mrdlá že to až bolí to jsou kolikrát takové boule až si myslím že už brzo vyleze,ale poslední kontrola byla na 1.vůbec.CS máme 0 ,ale hodně lidí i bývalí manža mi říkají že mi strašně kleslo břicho i mě to příjde.Tak nevím jestli se něco chystá ,ale snad nějakej ten týden vydržímeaspoň do 36tt i když by jsem to ráda měla za sebou a maličkou už v náručí

@zlatickamojety si raději někde dojdinebo aspoň dr zavole když máš takové bolesti.
27. bře 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martinka24 manžel půjde :wink:
27. bře 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa co tady všichni mluvíte, hlavně vydržet do 36 TT? vydržte co nejdyl, normalni porod se počítá až od 38 TT ne? je jasný, že každá to chce mít už za sebou, ale pro miminko je nejlepší když tam zůstane co nejdýl....za hodinu jedeme pro prebalovaci komodu, tak uz se tesim :slight_smile:
27. bře 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 já vím že by tam mělo být co nejdéle ,ale já jsem se od 16 tt ještě ani jednou pořádně nevyspala a asi už se ani nevyspí.Usínám tak v 1 hodinu a v půl 9 budíček ,ale mezi tím musím jít 5-6 na wc tak že děs .Mi už máme přebalovák doma od ledna máme ho půjčený od známích a motal se jim na chodbě a tak jsme si ho vzali už .
27. bře 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa mně zase tvrdne břicho už snad od začátku třetího měsíce, takže beru hořčík , břicho mi stejně tvrdne. to jsem u prvního neměla vůbec, ale jinak žádné problémy nemám, až na ty záda jak začaly bolet, ale to se dá přežít.
27. bře 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 já hořčík taky beru ,ale už to nějak nezabírá,Se zádama to je to samá ve 12 tt jsem lezla po 4 abyla na pohotovosti a od té doby jsem měla nějak docela pokoj ale poslední dobou to je šílené.Snažím se aspoň tošku cvičit 2 cviky co mi řekl dr a snad je to i lepší
27. bře 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa uz jsem byla a malej tlaci ven.takze pokud neco okamzite porodka.ja uz chci rodit tohle trapeni je nestesti.sly jsme od tchyne a ja nemohla chodit nic byla jsem horsi nez duchodce nemohouci
27. bře 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje tak to ti věřím holka je to už čím dál víc náročný,ale ještě vydrž.Já už by jsem to chtěla taky mít za sebou.Byla jsem dneska v práci a když jsem dorazila domu tak jsem si šla hned lehnout byla jsem úplně ko a to tam pak budu muset ještě jednou obíhat mateřskou a to se teda projdu vůbec se na to neteším.Já tu mám plný koš vypraných pidi věciček a nějak se nemohu dokopat to vyžehlit.Jsem se jen stavila v hypernově že ještě nakoupím drobnosti nějaké co potřebuji a ve finále jsem koupila jen nůžky na nehty pro malou tak že budu muset zase někdy jindy.
27. bře 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 já jsem od mojí maminky taky pokakaná a myslim, že na tom nic neni :slight_smile: V některých porodnicích klystýr ani nedělaj. Říká se, že pokakané miminko má celý život štěstí a to já teda zatim mam! (ťuk ťuk ťuk) Manžel teda u porodu bude a myslím, že jsou tam teoreticky k vidění i mnohem horší věci :wink:
27. bře 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa
@zlatickamoje
@martinka24 Holky já se teda naopak bojim, že to bude dřív :D to bych nestihla doma nic připravit, chci to nechat až zůstanu z práce doma. Pak teprv prát, žehlit, připravovat, donakupovat. Ale chápu, že pokud vám neni dobře, že už to chcete mít za sebou.
Mně se dneska mimouš v břiše celej den tak mlel jako ještě nikdy :slight_smile: Ať tam kouká ještě pěkně zůstat, zatim máme všechno OK. Tak miminkům zdar a maminkám sílu!
Btw, včera porodila moje kamarádka princeznu Sárinku, tak se těším, až se na ně půjdu podívat.
27. bře 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě, nikdy nevíš kdy to přijde, tak radši budu mít připraveno, mě tvrdne břicho pořád , tak pro jistotu :slight_smile:
27. bře 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flowerie teda ty jsi statečná že ještě chodíš do práce obdivuji tě
27. bře 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vyšetřuje vás doktor normálně nebo dělá jen ultrazvuk?Mě už hodně dlouho vůbec nekontroloval a nevím jestli je to normální?
28. bře 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 tak mě kontroluje při každé kontrole až mi to je divné
28. bře 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminy prosim potrebuji poradit kdy se znepokojovat pri pohybech ke konci tehu.dr na me pokud praskne voda nebo se mi nebudou libit pohyby musim do porodky.malej vzdy kopal silou ale ted od rana jen takove skuby slabe a obcas jak kdyby se protahnul a to minimalne.nevim co tim dr myslela a nechci byt histericka a behat opet k dr nebo do nemocnice vcera jsem tam byla
28. bře 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje a mas nějaké problémy?Ty pohyby co popisuješ jsou normální, malej u mě se už taky jakoby jen protahuje, jak je větší a ty jssi ještě o měsíc dýl těhotná než já.Mně voda nepraskla vůbec, píchli mi jí až při porodu, ale vždyť už jedno dítě máš, tak porod snad poznáš :slight_smile: podle kontrakcí pravidelných po minutách...
28. bře 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 sice dite mam ale vyvolavaly mi porod a pichaly vodu v nemocnici ve 36tt a prvni tehu bylo krasny bez problemu az na konci kvuly vode musel ven.jinak ted jsem byla uz 2x na udrovani a ted me par dni boli dost spodek a je to silnejsi a obcas zaboli podbrisek a krizove bolesti.podle dr se to blizi malej naleha ale jeste jsem zavrena ale muzu zacit rodit kdykoliv jsem teprve ale 34tt.mam strach jelikoz jsem nezazila to co sposta mamin nez odjely do porodky .a sprcha nic mi prave neulevi :(
28. bře 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sleduj , jestli máš kontrakce (píchání v břiše) opravdu po pravidelných intervalech, a jestli ano, jeď do porodnice, já to tak aspoň měla.Nejdřív jsem to sledovala po 16 minutách , tak jsem zpozorněla a sledovala dál.Když byli opravdu pravidelné, tak jsme vyjeli do porodnice, ale mě se to stalo přesně na den termínu, takže jsem s tím už počítala a předtím mi ráno vyšla hlenová zátka, do porodnce jsme vyjeli asi až v osum večer.Každá to má jinak, tak snad to poznáš a bude vše ok :.-)

@zlatickamoje
28. bře 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dala prát další pračku pidi věciček a jdu se pustit do žehlení.Jen nevím do jaké velikosti si to mám nachystat do skříně .Jakou největší velikost máte vy ve skříni nachystanou na mimi
28. bře 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mam zbaleny veci do porodky jedna taska pro mimi druha pro me a jeste na stranu pripravim vajicko a tasku co mam ke kocaru na plinky apod...no jako docela sily 2 cestovky a k tomu tasku zbalit pro syna az me to chtne tak aby mel veci k babicce
28. bře 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje co vše máš pro mimi zabaleno
28. bře 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 mě teda už teď vyšetřuje normálně vždycky (po 2-3 týdnech), ale to už mi v tomhle stádiu připadá dobře..A UZ se koukne většinou jen na srdíčko nebo udělá podrobnější vyš.
28. bře 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa plinky,vl.ubrousky,3 latkove pliny,1 osuska,dudlik,zavinovacka,deka hackovana,prebal.podlozku,2 cepicky,1 rukavicky,3bodycka,1 overal slabej,1 overal trosicku teplejsi,kombinezka na chlad.pocasi,mikina,svetrik,2 dupajdy,2ponozky,masticka na zadek

mam toho asi hodne a na to ze mam termin kveten tak mam teplejsi veci z toho duvodu ze nevim kdy me to chytne muzu treba porodit zitra a venku je jeste zima :slight_smile: v nasi porodnici je zapotrebi vse svoje i pribor
28. bře 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje tak to já nevím teda co mám zabalit budu se muset někde optat co budu na mimi potřebovat ,ale myslím že oblečení mají erar
28. bře 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa je lepsi se optat v porodnici.jinak vse jsem narvala do jedny tasky nakonec.s prvnim jsem byla skoro mesic v porodnici tak jsem toho mela hodne pak :D
28. bře 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje teď jsem se zrovna ptala kamarádky co rodila nedávno ve stejné porodnici tak jak tak jsem koukala skoro vše tam mají krom vložek pro mě mají skoro vše jen plínky pro mimi si mám vzít t tam mají prý málo tak aby mi to stačilo,ale s tím počítám. Na pásech prý mi dají seznam.Tak aspoň něco
28. bře 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek