• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
@blazenkaa tak to je parada
28. bře 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyyy, máme doma kočáááár :slight_smile: Teda vlastně ne doma, ale u manželových rodičů. Ale je krááásnej :slight_smile:
28. bře 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@flowerie tak hoď foto
28. bře 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa jojo, bude. Ale dneska se mi to už nechce tahat z mobilu do kompu :slight_smile:
28. bře 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem dávala taky odkaz na kočárek , ale žádnej komentář...my ho máme vedle u tychýně :slight_smile: a nadšená jsem taky, už aby to bylo.....
28. bře 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa Ahojki, mám seznam od porodní asistentky, tak ti ho přeposílám: DOKLADY: těhu kartička,op průkaz, průkaz pojištěnce, oddací list-rodný list, vyplněný tiskopis"prohlášení k narození dítěte" PRO SEBE: přezůvky(nejlépe gumové i do vody), ručník 2x, toalet.papír, toalet.potřeby, vložky, jednorázové kalhotky, podprdu kojící, vložky do podprdy PRO MIMI: jednorázové plenky, nejlépe s vyřezem na pupíček a 2x bavlněné plénky
To je seznam pro porodnici Zlín tak si myslím, že to bude podobné. A oblečení pro sebe i mimi já budu využívat to jejich, přece když je ta možnost tak ji využiju, nebudu ničit svoje:slight_smile:
29. bře 2013 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 ukaž znova odkaz, nemůžu ho najít :slight_smile:
29. bře 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko holčičky
@uzankaa je to podobný seznam .Včera mi poslala kamarádka seznam,která rodila ve stejné porodnici jak chceme rodit mi. :slight_smile:
29. bře 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa-A v jaké porodnici budeš rodit.

Ahojky všem.
Máti my dneska odjela ale příští týden zase dojede dostala jsem nabídku k brigádě tak příští tyden v sobotu nastupuji už se i těším bude nějaká změna. :slight_smile:
29. bře 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 v Jičíně aspoň by jsem chtěla
29. bře 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa-A je to v novém Jičíně,a co tam máš ještě kousek kde bydlíš za porodnici. :slight_smile:
29. bře 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 to není nový jičín alejenom jičín na druhou stranu mám mladou boleslav ,ale do Jičína to je o pár km blíž a máme tam všechny doktoři
29. bře 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa
@martinka24
holky, v galerce mam ten náš kočárek :slight_smile:
29. bře 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa-Já myslela že bydlíš v Novém Jičíně.
29. bře 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 ne ne je to královehradecký kraj
@flowerie pěkný vozítko to se miminku bude drandit
29. bře 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flowerie http://www.google.cz/search?q=bebetto+luca&hl=cs&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=bgFWUZiZF-i34ASIkoCoDg&ved=0CEoQsAQ&biw=1280&bih=633 máme ten modrý odstín 144, je to taky trojkombinace s nasazovací autosedačkou.Dneska jsem už vyprala dvě pračky hadříčků a koupila jsem lítkové plenky za 22 Kč za kus, což je super a už mám i vložky do podprsenky .teď schíním kojící noční košili nebo pyžamo do porodnice. jinak v drogerce DM maji super slevy pro tehule a pro mamci, kdy\z se zaregistrujete, dají vam kuponky se slevama :slight_smile:
29. bře 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, koukám že nás to už všechny pěkně zmáhá :wink: . Já včéra byla v nemocnici kvůli silným poslům :unamused: , ale tam sami naštěstí odezněli a vše je v pořádku. Dnes ve stejnou dobu poslícic dorazili, ale už nebyli tak hrozné jako včéra.
@zlatickamoje mimiochodem pani :dizzy_face: , prosím tě psala jsi že se ti nezdáli pohyby... na nic nečekat a jet ihned do porodky. Oni ti vynadat nemohou a pořád lepší být za hysterku než pak za krávu která na to nepřišla dřív :cry: (nadávám sobě) i když jsem za to nemohla :cry: . Já vím o čem mluvím, můj první syn se mi takto uškrtil v bříšku :cry: . Jo a jinak mě můj gyndr řekl úplně to samé že pokud se mi nebudou zdát pohyby či odteče plodovka, nebo budu mít kontrakce..tak ať raději jedu ihned!! A to mám čípek uzavřený, ale CS6 měkčí konzistence. Za tohle těhu jsem byla na pohotovosti už 3x a nikdy mi nevynadali, spíš mi řekli že od toho tu jsou :wink:
30. bře 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martinka24 Ahoj, já mám pyžamo na knoflíky pod prsa od větnamců za 150. Na to abych jí ušpinila od krve a mlíčka to úplně stačí. :wink:
30. bře 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminky prosim potrebuji poradit na matrice po nas uz i chtely jmeno ale nejsme 100% rozhodnuty na papire mame JAN ale přemýšlíme na TADEÁŠEM NEBO JAN TADEÁŠ RULF. a nevite za jakych podminek muzeme dat 2 jmena dekuji
30. bře 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje jak mu budete řikal když se bude jmenovat dvěma jménama?? Já bych to radsi nedělala, aby s tim pak treba ve skole neměl problémy :frowning2: Ale jinak podle mě teda k tomu nejsou zadne specialni podminky a muzes mu dat dve jmena, kdyz chces
31. bře 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 Tak to je super že se zatím maličká drží .Taky jsem jezdila ze začátku na pohotovost asi 5x a nikdy nic neřekli
@martinka24 tak to je krásná modrá. Taky by jsem si jí vybrala..Nošní košili kojící jsem dostala jednu k vánocům od tchýně a jednu mi koupila mamka a je rozepínací jako by od ramene přez orsa asi na 4 knoflíky.
@zlatickamoje Není to nějak brzo že po vás chtěj jména už na matrice.Jestlio chceš znát můj názor já by jsem dala jen jedno jméno a to Tadeáš .
Holčičky včera jsem byla na nákupu a dokoupila jsem převážnou většinu co mi chybělo jako jsou jednorázové kalhotky,prsní vložky ,poporodní vložky podložku pod mimi a nějakou tu drogerku a bepantenol tak že jsme tam nechali dohromady přez litra ,ale už se nemusím bát že to na mě příjde jen to zabalit do tašky.
Včera jsme byly se známíma na večeříi a řeknu vám je to maec dneska spala jsem hoďku a půl a pak už jsem nemohla usnout začla mě pálit zase tak šíleně žáha až jsem opět musely obejmout wc.Mě žáha nikdy nepálí ,ale tohle bylo po 3 kdy mě pálila a musela jsem letět.Už ani to mlého mi na to nepomáhá. :slight_smile:
31. bře 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tehule vcera v noci navsteva porodnice.zniceho nic zacaly silny bolesti po 10minutach predtim tedy byly slabe a snad je 4x za den.sprcha nepomahala nic tak jsme tedy vyjely do porodky i kdyz nepraskla voda,ale nahoda je blbec jelikoz jsme par dni stale vlhka tak kdyby odtykala pomalu.z nemocnice me pustily domu ze jsem stale zavrena a vody mam dost.pry mam ocekavat kazdym dnem ze to prijde.kazdopadne nemam kontrolovat zda to jsou poslicci sprchou jelikoz to urychluje proto na hekatrne stale posilaji do sprchy rodicky.vzhledem k tomu ze to mam asi 30km do porodnice kde chci rodit tak holt budu muset vyjizdet uz driv vzdy :grinning:.jinak po vyspani uz to bylo trosicku lepsi ale strasne me boli spodek nohy obcas krizak a bolest v podbrisku i pri curani boélest v podbrisku a chodim jak tucnak a strasne se mi mota palice.no tak jsem zvedava jak dopadnu.
31. bře 2013 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje tak se koukej držet ještě nějaký čas.Mi jak jsme byly včera na večeři tak se mi tam udělalo tak strašně zle měla jsem hrozné bolesti v podbříšku a záda v kříži nevěděla jsem jestli mám sedět nebo stát nebo chodit . Je to normálné ? Dělali si ze mě srandu že rovnou jedem.Vsázeli se co to vlastně bude zda holka či kluk .Z 5 lidí žekla jen jedna že to bude holka ostatní že to bude kluk.Tajně sama v sobě jsem se smála.
31. bře 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa no to ja mela take takove bolesti a dle dr vse ok.jinak ja take nechtela vedet co to bude jen pritel se ptal dokrora a malej stejne ukazuje porad kulky
31. bře 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje bývalý manža to nechce vědět tak to vím jen já s mamkou
31. bře 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa aha tak to jo no snad u tretiho se podari prekvapko.nezalezi co to bude hlavne ze to bude zdravy
31. bře 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje já jsem moc zvědavá nevydržela jsem to ale vydržím aby se to nedověděl .
31. bře 2013 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holčičky poslední dobou mě strašně svědí bříško od pupku dolu až mě to během mích 2 hodn spánku v noci budí :frowning2: ,ale přitom mažu 2x deně poraďte mi něco co s tím
31. bře 2013 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa me obcas taky svedi bricho ale vim ze senou byly tehulky kterym zjistily neco s ledvinama nebo co ale nechci strasit radeji bych zasla k dr pokud to svedi hodne a casto
31. bře 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje tak to já se ve středu optám jdu na kontrolu k dr
31. bře 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek