• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
@blazenkaa tak pak napis at vim pro priste
31. bře 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje doufám že na to nezapomenu. Teď jsem vše dodělávala na zítra vše a už jsem myslela že umřu od 5 ráno podle nového času jsem na nohách a už asi nevtanu
Dneska mi poslala kolegine z práce sms že se jim narodila dcera Eliška 2987g a 48 cm a přesně na termín .Já už chci taky
31. bře 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa no kolem me taky hodne znamych rodi :slight_smile: taky jsem do ted delala hlavne beranky :grinning: a ted jsme si vzpomela ze jsem zapomela poslat sms k velikonocum :grinning:
31. bře 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa ja bych tipovala ze cekas holcicku :wink:
31. bře 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šťastné a veselé
Velikonoce přejeme,
mějte se krásně,
vyceňte dásně,
svět přeci sranda je,
tak ať se vám oslavuje
opravdu báječně,
zdravíme srdečně.
31. bře 2013 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zlatickamoje no taky v to doufám. Nevím jak by kluk chodil v růžovém :slight_smile:
Taky přeji všem krásné velikonoce.
1. dub 2013 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa snad i ja se jednou dockam holcicky.no jdu znovu do pelechu kluky jsem vyhnala tak mam klid :grinning:
1. dub 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje to víš že se dočkáš :slight_smile:
1. dub 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje krásná profilovka :slight_smile:
2. dub 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. dub 2013 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje no není za co píšu co vidím.To máš z těhu fotek ?
2. dub 2013 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa jojo mam ale kdyz jsem videla ty fotky tak jsem se zdesila prsa jak indianska starena
2. dub 2013 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje a to ještěbudou počkej až se ti pořádně nalejou.Mi jdeme 8 na focení.Už se moc těším a jsem zvědavá.Na fotkách to nevypadá že by jsi měla nějak veliké to já mám proti tobě obří
2. dub 2013 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa no taky mi neprijdou tak obri ale fotky ukazou i to co clovek nechce :D mame jich nejak 150. Doma rikam ze si je pak necham jen zpevnit ale jen provokuji vim ze by to muj nezaplatil a preci mam narok na takovy prsa pak kdyz budu po 2 detech.ale v podprde vypadaji hezky.jinak at se fotecky vydari a aby se libily
3. dub 2013 v 01:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko holky tak dnes opet k
dr.neplanovane a nejspis opet
nemocnice :( vubec se mi nechce a
hlavne preci nemuzu nechat doma
kluky bez penez.proc me nechavaji
takto trpet kez by dr naridila
rovnou vyvolani vzdyt uz je vse ok
az na to bolestive cekani.uz 2 dny me boli nohy u kotniku krizaky tvrdnuti bricha bolest spodku ze nemuzu sedet ani se poradne hnout bolesti po 10minutach a stale nic uz nekolik dni toto trva.nevyspala ty to.je zahul na tu psychiku.uz se jen ceka az praskne voda nebo se zacnu otvirat.nepomaha mi vana sprcha nic.nepreju to nikomu.a to jsem rada ze chlap ma v praci narozeny volno ze se muze starat o kluka ja nejsem schopna
3. dub 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje ahoj, tak to už vypadá , že už to přijde asi brzy ? u mě žádná změna, jen malej včera začal jakoby víc vystrkovat nohy, ruce, až jsem se lekla, už nabírá na síle, taky mám pořád chutě a něco tláskám.Tak Ti přeju ať je to vše ok a buď brzy porodíš nebo to přestane, co ti řekli vůbec u doktora?kvůli čedmu máš ty bolesti už teď ?Měla jsi rizikové těhotenství?
3. dub 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 jojo mam rizikove uz 2x mi zastavovaly porod.jsem ve 35tt a uz nejake 3tydny posloucham to prijde kazdym dnem a stale nic z nemocnice me poslaly domu ze az mi praskne voda mam prijet.tak cekame az prdne voda nebo se zacnu otvirat tak cekam a prozivam bolesti kazdych 10minut uz par dni
3. dub 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčičky
@zlatickamoje tak to mi jelíto že máš takovéhle bolesti.To ti neřekli proč je máš ? Přeju ti ať ti ta voda prasne brzo aby jsi moc netrpěla.Já jsem teď přišla od dr po dvojitím kolabsu tam děs. Dostala jsem i papíry na k mateřské. Musí se to oběhávat ten den nebo můžu dřív nevíš jak to je zapoměla jsem se optat
3. dub 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa pry jak se malej drape asi ven.jinak papiry na materskou co mi ted rikala dr tak az kdyz mas nastup ale vazne nevim ja jsem stale s prvnim na rodicaku :slight_smile: ale optam se mamky....jezis to me mrzi ten kolaps davej na sebe pozor
3. dub 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky můžu se k Vám přidat?Termín mám 20.6.2013.Chci se zeptat jestli je tady některá z vás z okolí Veselí nad Moravou nebo Uh. Hradiště?
3. dub 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje mě nikdy nic nebylo ,ale to bude asi z nevyspání protože jsem šla v půl 1 spát dřív neusnu a od 3 jsem na nohách už jsem nezabrala.on to byl asi i tlak protože jsem měla 81 na 66
3. dub 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa tak hodne odpocivat uz aby jsme mely ty malicky
3. dub 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa jaký kolabs? jak se to projevuje? zaplať pán buh nemám žádné komplikace, ale zato přítel má asi střevní chřipku, večer zvracel a střevní problémy, zvýšená horečka....ale ráno už mu bylo líp , tak asi něco špatnýho snědl, tak snad nic nechytnu.dezinfikovala jsem jsem wc a kliky, umyvadlo... Akorát mě štve, že jsem včera udělala vajčnou pomazánku i se sardinkama a je výborná, ale kdo to bude teď jíst?myslíte, že jí můžu dát do mrazáku?
3. dub 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje to jo už se na to taky moc těším
@martinka24 no hrozné slabo a pak sebou bouchneš na zem a nevíš o sobě prostě omdlíš .Tenhle kolabs myslím..
Dneska jsem taky zjistila že jedna známá má termín o 2 dny dřív nežli já zrovna jsme se tam potkali a bude rodit i ve stejné nemocnici
3. dub 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gissa vítám tě mezi námi zase nás bude o jenu víc :slight_smile:
3. dub 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gissa můžeš se přidat, já tu taky nejsem tak dlouho :slight_smile: jinak já jsem od Plzně... je tu někdo taky Plzeňačka a okolí?
3. dub 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa tak jsem se ptala a mamina to vyrizovala driv tu materskou
3. dub 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickamoje děkuji tak že já to budu muset do konce příštího týdne objehnout to se naběhám to nechci vidět
3. dub 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa počítám, že mi doktor dá taky papíry na MD v půlce dubna, kam se to má jít vyřídit?
3. dub 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 ty budeš mít asi nástup 17,4 nebo tak nějak
3. dub 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek