• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu - červnu 2013

1. října 2013 
autor
@fykyska super :slight_smile: , jsi jak mudrc :grinning: . Vysvětleno krásně docela jsem se přiučila a co jak ti je?? Pořád ležíš viď :unamused: , snad se too zlepší, tak se drž Veru :astonished:
29. zář 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06-A jak je tobě odpočívala jsi dneska já budu odpočívat tady u TV dám Šimonka spinkat a lehnu si a už se ani nehnu. :wink: .
29. zář 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska-Fakt super vysvětleno budu si to číst stále na jednou to nestačí si vše zapamatovat.Co jsi dělala když jsi ještě nebyla těhu.
A máš změněného gyndaře. :slight_smile: .
Taky jsem měnila gynekoložku před 13.letmy byla opravdu dost šílená arogantní vubec se její přístup k těhulce nelíbil. :frowning2:
A ještě my nadala že jsem nikdy na gyndě nebyla až jsem teprve otěhotněla tak jsem naštívila gyndu a taky proč bych tam šla když my nikdy nic nebylo. :slight_smile:
29. zář 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@staninka77 jó díky za optání :wink: no až na skorem celodení nevolnosti je mi fajn, akorát jsem jen unavená vstávala jsem ve čtvrt na sedm k manžílkovi hodně kašlal, tak jsem mu šla uvařit čaj a kouknout jak se má, jestli nemá teplůtku :sunglasses: , no a už jsem nešla spinkat, šla jsme pustit a nakrmit tu naší zvěř a pak se jelo nakoupit do města babice a nám také něco :slight_smile:, co ty??
29. zář 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06-A co máte za zvířetvo doma.
My bydlíme na baráku a nejdřív tu byli jen dva peasci pak jsem pořédila malého psíka a Linda nám náhle odešla do nebíčka :cry: je my po ní moc smutno. :frowning2: chybí my šíleně byla moc hodná holka.A minulej rok jsem pořídila brického
kocourka a ten my dělá moc velkou radost. :wink: ..
A jinak máme Psa amerického kokršpaněla a fenku Jorkšírského teriera je moc hodná mám ji moc ráda vynahradila my tu Američanku co nám pošla. :frowning2: ..
A jak je na tom manžel dobře to je smutné že má takovej kašel.
Hodně odpočívej,taky jsi toho dneska hodně podělala já jsem taky nějaká unavená :unamused: ..
Kluci jsou v pohodě dneska dělají blbovynky jinak to šlo jindy se hodně zlobím ale dneska to jak štak šlo.
:wink:
29. zář 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 Ahoj zlatá, děkuju za optání no dneska jsem dokonce absolvovala nakup s tchánovci v Kauflandu byli jsem tam asi hodinu a půl udělali obrovský nákup, takže mám radost ale zjistila jsem že jsem ještě docela dost slabá na takovéhle ,,výlety" zálety nálety :confounded: ale zmákla jsem to uf uf..Ale vařit pořád nebudu teď už je z čeho ale pořád nemám odvahu na ty pachy - v tom kaufu to bylo docela hustý hlavně procházet kolem ryb :angry: :rolling_eyes: blééé :grinning:
a jak tak čtu tobě také není nic moc :confused: :fearful: co nám to dělaj dětičky naše coo :grinning:

Jinak hezky se nám tu dikutuje holky co :wink:

@staninka77 Co jsem dělala myslíš povoláním ? :wink: Pracuji teda toho času na neschopence ale jinak pracují už skoro 2 roky v pojišťovnictví na pobočce - dělám poradce / sekretářku v tomhle směru :slight_smile: Takže kancelářská krysička :grinning: ale jinak jsem vyučenej chovatel v zoo :slight_smile: a proto mám tak ráda biologii a především gynekologii :slight_smile: chtěla jsem tímto směrem být vzdělána ale nevyšlo mi to a tak aspoň čerpám a učím se ze života zkušeností atd :slight_smile: A gyndaře už jsem musela změnit jeho přístup za posledních pár prohlídek mě dosti šokoval - hlavně když viděl že mi není dobře a zajímali ho jen a jen peníze za balíček který mi nabídl ani nevysvětlil no tak to už byl vrchol všeho a tchýňka mi našla nějakou novou lékařku :confused:
29. zář 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, můžu se přidat mezi vás? Mám doma tříletého lumpíka a další mimisko v bříšku, čekáme kolem 11.5.2013.
29. zář 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@swaya :wink: :wink: vítej :dizzy_face: gratuluji k miminku :dizzy_face:
29. zář 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jé a vy jste tu i zvířátkářky.. To se mi tu určitě bude líbit.. Mám tři hafany, chameleonka, králíčka a za život jsem měla vše co se vešlo do bytu, až na pavoučky, ty fakt nemusím, ikdyž dříve byli strašilky a teď cvrčci pro Cirdu.
29. zář 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fykyska Děkuji za přivítání i za gratulaci.
29. zář 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@swaya :grinning: :grinning: juu chovatelka - nejenom dětiček ale i zvířátek to se ti bude tady líbit :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
29. zář 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fykyska-Já bych raději dělala kancelářskou krysičku než někde lítala z pometlem a asi mě to bude čakat za rok pokud neotěhotním :unamused: .
Ještě že ty internet začal existovat že ty všechny vědomosti máme z netu to je parádní a taky z knížek.
:slight_smile:
Mě se dobře plká snad se ještě kvám někdo přidá aby bylo více vědomostí.
Já jsem ráda že jste mě vzaly mezi sebe jupí :slight_smile: .
jak jsem asi pochopila bydlíte z tchánovcama že ano.
Já bejt tebou raději doma odpočívej než chodit po obchodech.
Mě taky nedělaly dobře ryby :confused: .
A jsi z novou gynekoložkou spokojená to teda musel bejt velkej opruz když tohle dr.dělal jen chtěl love a nic jiného,a pořádně tě neskontroluje. :slight_smile:

Jo uplně jsem zapoměla nechci tady nějak strašit,ale to co se my stalo z posledním těhu bylo taky pro mě dost šílené a srdíčko bolavé. :frowning2: ,Je pravda že jsem o malého mohla přijít ve 23.tt.Ve 14.tt mě zjistily akutní toxopalasmozu musela jsem podstoupit i odběr plodové vody i pupečníkovou krev my braly z jednoho vpichu :frowning2: naštěstí je malej zdravej ale ta velká bezmocnost byla velká a bolestivá brečela jsem stále.
Malej podle Plodové vody zdravej ale musela jsem po celou dobu brát antibiotika aby měl po narození protilátky v sobě.
Pak mě zjistily těhotenskou cukrovku a uplně ke konci vysokej tlak takže se to na mě hodně sesypalo a po celou dobu těhu bála bylo to šílené.
A jak se malej narodil tak asi druhej den po porodu mu musely kapat do očiček nějaké kapky na rozkapíní aby zjistily zda není slepej to bylo hlavní zda po narození nebude slepej bála jsem se jak něco,byl to pro mě dost očistec tohle vše podniknout.
A po celou dobu jeho roku jsme musely naštěvovat nemocnici a dělat vyšetření z krve zda to má nebo né.

Tohle je vše aby jste věděly co se muže stát i nemusí já se z nikým nesetkala kdo to měl nebo zažil. :wink:
29. zář 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@swaya-Vítám tě tu mezi těhulkama jen teda prozatím beze mě.Budu si tu svámy jen krásně povídat. :slight_smile:
A hodně vás podpořit.
29. zář 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06-Na uterý budeme všechny držet palečky aby bylo všechno v naprostím pořádku neboj :slight_smile: :wink: .
Jinak jste dneska byli na houbách to je parádní :wink: že jste něco našly :wink: a bude jídlo taky jsem dneska do toho dala houby co našel chlap dělá v lese tak něco našel ale nebylo toho moc. :slight_smile:
29. zář 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
:wink: @staninka77 Ba ne nebydlime bydlime sami jen mám paradní tchnovce a já nemám auto a tak jeli na nakup s nama :wink: Toxoplasmoza je mrcha taky sis hezky pěkne prozila tfuj tfuj muselo to byt otřesné hlavně ten strach - myslím že nás tim neděsís mě teda alespoň ne človek by si měl připouštět že se takové věci dějí a uvědomovat se že můžou potkat kteroukoliv z nás - taky jsem si v životě nemyslela že mi umře miminko, stalo se tak jako mnohým z nás a někdy je třeba o takových věcech hovořit někdy se jim zase bráníme ve snaze ochránit samu sebe před bolestí která náa nás beztak někde číha ...Já jsem se naučila čím více o tom člověk mluví nebo se snaží různá bolestivá temata vnímat tím snáze se s tím vyrovnává protože zjisťuje že na to vlastě není sám že se to zkrátka děje :slight_smile:
spokojena zatím s dr nejsem protože k ní jdu poprvé až tenhle čtvrtek takže uvidím ale tchánovka říkala že je to známá známé a dobrá ženská tak doufám že tomu i tak bude a já spokojená budu potřebuju to vedět co a jak byt v klidu a ne poslouchat přijdte si za mesic a budete platit hotově teď nebo až příště :angry: :angry:
29. zář 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
U prvního těhu jsem taky měnila gyndařku. Vždycky byla milá,příjemná, ale asi to bylo tím,že jsem nikdy neměla žádný problém a nic po ní nechtěla. Ale její neochota dát mi první snímek z ultrazvuku a potvrzení těhotenství do práce mě dostala. Pracovala jsem na interně a zvedání a polohování pacientů se tam dělalo téměř celou pracovní dobu, ale podle ní to prý v těhu dělat můžu. Tak jsem jí utekla k jinému doktorovi, sice mě jako těhotnou brát nechtěl,ale ukecala jsem ho a jsem s ním moc spokojená, jeho přístup, když lezete na kozu,tak se otočí a nesleduje vás s holým zadkem, když lezete z kozy, tak vám podá ruku a jistí vás,aby jste došlapovala pevně, to je příjemná drobnost v jeho chování, nabídne vám intimku,. a vše řekne, vysvětlí a zasvětí vás i do toho co bude příště. Vysvětloval mi i vše na ultrazvuku, kritéria podle kterých se hodnotí,že je mimi v pořádku a ujistil mě,že je vše OK a upozornil na to co je normální a co by mě mělo znepokojovat. Opravdu perfektní doktor, kdy jdete na gyndu s úsměvem a beze studu.
30. zář 2012 v 05:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko holky, muzu se k vam opatrne pridat? Budu rodit nejspise v kvetnu ale jeste nemam presny termin to se upresni 8.10 na kontrole :slight_smile:
30. zář 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pawlla Ahojky, určo vítej :grinning: . Jsme rády za každou mamču :sunglasses: .
30. zář 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@swaya Tak to je klenot mezi lékaři :wink: :wink: snad budu taky takhle psokojená u té nové - já mám z poslední prohlídky v hlavě akorát - ,,prohlížet Vás nebudu je to zbytečné " bát se ? no to se můžete bát pořád přece !! na mou otázku zda-li nadměrné zvracení, málo potrvavy atd neubliží nějak malému! a otázka cituji ,, Budete platit hned nebo až příště ty 3000,- " mě docela utvrdila v tom, že jestli je něco sprostýho tak přesně tenhle lékař. Kdyby mě před tím prohlídl vystavil průkaz, řekl co bude následovat, řekl že mám přijít dřív než za měsíc, sdělil mi jak to bude se scereningem odberem apod a do prdele něco aspoň vysvětlil tak pak ať se ptá jestli mám o něco zájem :angry: :angry: :angry: :angry: no hyena :frowning2:
30. zář 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@staninka77 tak to jo, to máte hodně pejsků nám kokršpaněla ale hnědého srazili pošťačky a už jsme ho nenašli, říkal nám to taťka tak nevím a nedávno mi umřela kamarádka z dětctví střednědlouhá (chlupatá) jezevčice Betynka :cry:. No my máme starého ořecha co k manželovi zavítal jednou na Mikuláše jako větší štěně, hrózně se bojí dělobuchů a tak, pak máme kačenky 8 ks., 4 slepice zbytek jsme museli pomlátit pač začali být kanibalky :unamused: . 8 králíčků. Měli jsme podkana, ale toho jsme věnovali tchýni, protože jsme si ještě pořídili domácího kocourka Robísáka :dizzy_face: . No a teď snad ještě to miminečko a mohli by jsme být kompletní rodina, kocourek je náš první kočičí synek, no a člověčí 1 synek je Máťa navždy.
30. zář 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@swaya
@pawlla
těhulky, blahopřeji k miminkům :slight_smile:
30. zář 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liska06 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ahooj :wink: Tak jak ti dneská jé ?
30. zář 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@swaya nj dr. kabrňák :grinning: , ten můj mi pořád podává ruku už mezi dveřma jak si pro mě příjde do kabinky :slight_smile: , když jsem byla hotová z toho co se mi stalo tak mě pohladil a zavolal mi manžela, protože já nemohla mluvit. Je moc hodný, jo ale jako nic jiného si nedovolý, pořád se ptá jak se mám jestli mě něco nebolí a tak, hodně na něj nadávají kvůli zánětům, že každé cpe čípky, ale já když vím že se něco děje tak jsem si pro ně přišla sama, lepší vyléčit, než aby se to rozjelo, já na ně po porodu dost trpěla :cry: :cry: :cry: Chi :grinning: no dobré je když mu ukážeš prsa že se ti něco nezdá chtěla jsem mu dát třicet kč a on nené za prsa né :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale to je u každé maminy :wink:
30. zář 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fykyska Ahojky :slight_smile: No v noci mě pěkně tahalo bříško, diť to není možné aby už rostlo ne :confused: ?? Třeba jo.. třebas jen děloha, jinak jsem si dala v posteli sůšu, tak jsem zvědavá jak mi bude, snad né opět na zvracení. To teď musím jít vařit, už aby ty nechutě a zápachy zkončili je mi z toho ouvej :rolling_eyes: :dizzy_face: No a co ty? Já se ještě dvakrát vyspím a pomažu na gyndu :wink: :dizzy_face:
30. zář 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fykyska No já a nákupní střediska, nenechám manžu jet samotného už z toho důvodu že neví co má nakoupit do domu na vaření a tak :wink: . Alespoň jsi na chvíli vypadla z té postele :wink: :dizzy_face:
30. zář 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 já mažu ve čtvrtek uf uf :wink: No rostlo rosto dělohá roste jako z vody do 10 týdne je velká jako pomeranč :slight_smile: Jé to si odvážná s vařením, já na to nemám a tak je to u nás jak u suchánků :grinning: já bych u toho asi hodila nebo spíš nedokázala ani to jídlo ocenit protože bych nemohla ochutnávat :wink: Také už se těším až se vratím do ,,plného" chodu a budu se cpát :grinning: a vařit a chodit na pořádné procházky :slight_smile: :slight_smile: Já doufám že je tam dole všechno ok už 5 den je mi relativně dobře a přišlo to ze dne na den a taky ze dne na den to odešlo sice po 14 dnech tak doufám že to není nějak zle :confused:
30. zář 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Vitam zde uplne nove tehulky....
Pisi zase z mobilu.
Jak se dostanu k pocitaci tak napisi vyce.
Po obede pojedeme na houby snad neco poroste.
Preji hezkej slunecny den.
30. zář 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 No přesně musela jsem jinak by nevěděl co koupit :grinning: ale rozhodně to neni nic co bych dokázala absolvovat každý den :unamused: :unamused: to tělo prostě ví
30. zář 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@staninka77 tobě také kočko, určo něco najdete jen jít tam kde to není vysbírané :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Liska06-Dekuji ti.Chlap rikal ze pujdeme kde on kdysy delal hajneho.Tak pujdem tam.
Nejak se my i dnes chce jed.
Kdyz jsem cekala Simona tak jsem usla v patem mesici 10,5.kilometru.
Furt jsme chodily a bylo to fajn.
Jiste se tu uvidime odpoledne.
30. zář 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek